تصاویر اردوگاه پناهندگان در آلمان

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
kiani

تصاویر اردوگاه پناهندگان در آلمان

پست توسط kiani » چهار شنبه 23 مرداد 1392, 9:26 am

علیرضا یکی از مخاطبان بی بی سی فارسی این عکس ها را از یکی از کمپ های پناهندگان در آلمان که خودش در آنجا بوده برای ما ارسال کرده است. در توضیحاتش نوشته: " این عکس ها را در اختیار شما قرار میدهم تا شاید دولت جدید ببیند و راهی را باز کند برای بازگشت همه ایرانیان به کشور . چون میدانم که خیلی ها اگر شرایط مهیا بشود و به محض ورود با زندان و تهدید مواجه نشوند حاضرند که برگردند این وضع در شان ایرانی نیست.

تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر

shahin zx

Re: تصاویر اردوگاه پناهندگان در آلمان

پست توسط shahin zx » پنج شنبه 24 مرداد 1392, 2:36 pm

این تصاویر مربوط به کمپ های کدام شهره؟

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » شنبه 10 اسفند 1392, 9:55 pm

علیرضا یکی از مخاطبان بی بی سی فارسی این عکس ها را از یکی از کمپ های پناهندگان در آلمان که خودش در آنجا بوده برای ما ارسال کرده است. در توضیحاتش نوشته: " این عکس ها را در اختیار شما قرار میدهم تا شاید دولت جدید ببیند و راهی را باز کند برای بازگشت همه ایرانیان به کشور . چون میدانم که خیلی ها اگر شرایط مهیا بشود و به محض ورود با زندان و تهدید مواجه نشوند حاضرند که برگردند این وضع در شان ایرانی نیست.
مثلا این شرایط رو ببینیم که چی دلمون بسوزه ؟ این جا مگر بده ؟؟؟؟؟؟
الان تو ایران مردمی هستن که تو چادر زندگی کردن این هلبی اباد ها رو ندیدی؟ یعنی احمق وضع شما الان از اون مردم بدتره ؟
خاک بر سر اون ادم های پر توقعی که لیاقتشون زندگی در ایرانه
من به شخصه زندگی در این محلی که در تصاویر هست رو به زندگی در این کشور ترجیح میدم
حاضرم ماهیانه اجاره هم بدم اینا دیگه کی هستن ادم های پر توقع بی چشم و رو
چرا اینقدر پر توقع هستین حتما میخواستین خانم مرکل بیاد براتون هتل هفت ستاره رزرو کنه ؟
همین که بهتون یک جا و مکانی و غذایی میده خدا رو شکر کنید احمق ها این تصاویر برای افرادی که در ایران در زندان اوین و زندان های مخوف هستن از هتل هفت ستاره هم بهتره
اون پناهجئ الاغی که این حرف رو زده میدیدم خفش میکردم اینجا میبردمش جاهایی رو بهش نشون بدم که بفهمه ایران یعنی چی
معلومه اینا پناهنده و زجر کشیده نیستن
لباس های نو
جای تمیز
خوراک اماده
پول تو جیبی
دیگه چی میخواین شما ها
درسته کوچیکه و باید با چندین نفر هم خونه باشی ولی احمق از اینکه راحتی و دیگه نگران نیستی امنیت داری
چی میخوای تو خاک بر سرت
برگردیدن ایران بگین غلط کردین خرجی نداره کسی هم شما احمق ها رو بازداشت نمیکنه کسی که زندانی کشیده باشه و پاش به اوین رسیده باشه
کسی که امنیت نداشته تو ایران این تصاویر براش بهشته
و شمایی که این حرف رو زدی پناهنده نیستی بلکه یک مفت خور هستی که فکر کردی برسی المان برات هتل رزرو میکنن الان دیدی با چند نفر همخونه شدی ناراختی
جون مادرت برگرد ایران :evil:
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

نمایه کاربر
30یا30

پست توسط 30یا30 » یک شنبه 11 اسفند 1392, 11:15 am

واقعا سخته،اینجاست که صبر و تحمل عیوب میخواد.

اینجا گودبای پارتی جعفره :-) :-)
تصویر

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » یک شنبه 11 اسفند 1392, 9:09 pm

30یا30 نوشته شده:واقعا سخته،اینجاست که صبر و تحمل عیوب میخواد.

اینجا گودبای پارتی جعفره :-) :-)
اولا اون ایوب هست نه عیوب :o
دوما برای کسی که طعم زندان اوین و زندانهای مخوف ایران رو چشیده (و یا تحت تعقیب هست )این کمپ مثل بهشته
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>

نمایه کاربر
30یا30

پست توسط 30یا30 » دو شنبه 12 اسفند 1392, 12:58 am

شنیده های تو دیده های من هست ،جو گیر نشو :-o

هر شرایط سختی خودش رو داره

تو چی دیدی تا حالا :-)
تصویر

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » دو شنبه 12 اسفند 1392, 2:23 pm

هیچ سختیم نداره.برو تو او اجتماع ایران میخوای پول در بیاری بهت میگم دمارت در میاد یا نه.من آدمیم که هر مدل بدبختی بگی دیدم و کشیدم خدا شاهد.هر کاری بگی تو این اجتماع کردم.ولی آخرش هیچی.تازه لیسانسم دارم.کلیم کار بلدم.هی راه میرم به خودم فوش میدم چرا 10 سال پیش نرفتم.وایسادم با این همه بدبختی ساختم.والا به نظر من که کمپ هیچی نیست.این حرفارو یه مشت بچه 20 ساله فوفول میزنن.نه مثل من که صبح تا شب تو این اجتماع لعنتی باید جون بکنم آخرشم هیچی.بی خیال بابا.
به نظر من تو این اجتماع ایوب باید بیاد پیش من و امثال من لنگ بندازه.

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » دو شنبه 12 اسفند 1392, 6:53 pm

30یا30 نوشته شده:شنیده های تو دیده های من هست ،جو گیر نشو :-o

هر شرایط سختی خودش رو داره

تو چی دیدی تا حالا :-)
بیین تو خیلی ادعات میشه همه چیز رو دیدی :lol: والا من مثل تو عقده اینو ندارم بیام خودمو ثابت کنم ، و ادعا کنم که همه چیز رو میدونم تو عقدشو داری
هر شرایطی سختی خودشو داره احمق اما ما بحثمون در مورد مقایسه انتخاب شکنجه در ایران و زندگی راحت در یک کمپ ازاد هست
حتی اگر به مسائل بهداشتی، امنیت ، ازادی ، و رفا در کمپ ها امتیاز صفر داده بشه باز هم مقایسه با زندگی در ایران بدون امنیت و ازادی و شکنجه در زندانهای ایران قابل مقایسه نیست
وهیچ خری اونجارو ول نمیکنه برگرده به وضعیتی زیر صفر
مگر اینکه تو ایران هیچ مشکلی نداشته از قبل و انتظار هتل پنج ستاره داشته که بهش بدن

خوب تو حاضری ایران بمونی با این وضعیت و شرایط تو این سایت چه گوهی میخوری من نمیدونم :lol: احتمالا ساندیس خوری

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » دو شنبه 12 اسفند 1392, 6:58 pm

amiraaaaaa نوشته شده:هیچ سختیم نداره.برو تو او اجتماع ایران میخوای پول در بیاری بهت میگم دمارت در میاد یا نه.من آدمیم که هر مدل بدبختی بگی دیدم و کشیدم خدا شاهد.هر کاری بگی تو این اجتماع کردم.ولی آخرش هیچی.تازه لیسانسم دارم.کلیم کار بلدم.هی راه میرم به خودم فوش میدم چرا 10 سال پیش نرفتم.وایسادم با این همه بدبختی ساختم.والا به نظر من که کمپ هیچی نیست.این حرفارو یه مشت بچه 20 ساله فوفول میزنن.نه مثل من که صبح تا شب تو این اجتماع لعنتی باید جون بکنم آخرشم هیچی.بی خیال بابا.
به نظر من تو این اجتماع ایوب باید بیاد پیش من و امثال من لنگ بندازه.
همینو بگو یارو فکر کرده بره اونجا براش هتل هفت ستاره میگیرن خوب معلومه از اونجا بد میگه
ولی کسی که مشکل داره حتی حاضره برای همین کمپی که اینا میگن حتی ماهانه اجاره بده و به سختی کار کنه

one-one

پست توسط one-one » سه شنبه 20 اسفند 1392, 3:24 pm

سلام دوستان

خيلي جالبه واسم كه تاحالا چندين نفر هم اين لينكو و يه لينك ديگه جديد هم باب شده بين همه ميذارن كه ماله يه فيلم تو يوتيوب، از اعتراض اينرايا واسه كمپشون،
بعد ميپرسن آقا واقعيه؟؟؟
ةآره بخدا واقعيه به هركسي كه ميپرستي واقعيه

چندين بار تو فرومها گفتم از تجربه اي كه دارم و واسه همه هم كه مسج ميدن ميگم
جوووووونه مادرتون اگه مشكل ندارين نيان تورو خدا، كه بعد اين چيزارو ميبينين كپ ميكنين،
٢ هفته پيش يه خانوم و آقاي ٦٠ ساله ايراني اومدن توكمپ، ميگم حاجي شما چرا؟؟؟ ميگه جوون كييييس دارم توووووپ!!!!!
١ هفته اي جواب ميگيرم، ميگم واسه يه هفته اومدي؟؟ ميگه آره، پرسيدم يه هفته بعد از چي؟؟ بعد از ايران خارج شدن؟ بعد از درخواست پناهندگي؟ يا بعد از اينترويو؟ گفت مسلما بعد از اينترويو تا اينترويو نشم كه نميفهن كيسم چيه پسررررررررم!
خيلي لحن حرف زدنش زشت بود البته بين ايرانيا اينجا همينه ها همه هيچن ولي اينجا همه كس بودن و خود محسن رضايي گذاشتشون تو هواپيما اختصاصي فرستادتشون اينجا( اين واقعي بودا يه نفر اين حرفو دزده)
سرتونو درد نيارم ديروز بالاخره كاراشون جور شد،
البته واسه ايران برگشتن، البته مستقيم تهران چون همه اينجا بچه تهرانن ديگه!!!!!!
اين كارارو ميكنيد بعدش به جايي ميرسه كه اينجا همه ايرانيارو دروغگوترين آدما ميدونن و يه بدبختي يه آقاي ايراني ٣٤ ساله هفته پيش بعد از ٦ سال جواب منفي و ديپورتي گرفت و خودشو آتش زد!!!!!!!!! كسي كه مطمعن باشيد ٦ سال زندگي تو كمپ تحمل كرده و مثه خيليا يه هفته اي يه ماهه برنگشته يه مشكلي داااااااشته كه بعد هم خودكشي كرده!!!!
به خدا به پير پيغمبر راههاي ديگه واسه اومدن به اينجا هست اگه توانايي تحمل نداريد!! اما خب مطمعنا اونم سختي خودشو داره!!
من الان در حال تحقيق رويه راهاي مختلف اين مورد هستم نميدونم اگه بخوام نتيجشو اينجا بذارم با چه عكس العملي از طرف دارندگان سايت بر ميخورم، اما خب بازم ميگم مطمعنا سختيهاي خودشو داره و هزينه هايي داره، اما ارزششو هم داه،
تو اين خط به يه قوانين خيلي ظريف هم رسيدم كه خيلي جالبه واسه اونايي مه مدارك خوب دارن و الان پناهنده هستن و ميخوان از خط پناهندگي يه جورخارج شن و از مداركشون بخوبي استفاده كنن و همچنين هم پرونده پناهندگيشون پيش بره و پشتيباني دولت هم داشته باشن
اگه كسي بود با من در ارتباط باشه تا واسش پاراگراف هاي قانونيشو پفرستم

پيروز و جان مادرتون آگاه باشيد
کسانی که مشورت می خواهند، در حقیقت متقاضی تهییج و نظر موافق هستند...
اما اين اصلا خوب نيست!

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » سه شنبه 20 اسفند 1392, 4:50 pm

one-one نوشته شده:سلام دوستان

خيلي جالبه واسم كه تاحالا چندين نفر هم اين لينكو و يه لينك ديگه جديد هم باب شده بين همه ميذارن كه ماله يه فيلم تو يوتيوب، از اعتراض اينرايا واسه كمپشون،
بعد ميپرسن آقا واقعيه؟؟؟

جوووووونه مادرتون اگه مشكل ندارين نيان تورو خدا، كه بعد اين چيزارو ميبينين كپ ميكنين،
٢ هفته پيش يه خانوم و آقاي ٦٠ ساله ايراني اومدن توكمپ، ميگم حاجي شما چرا؟؟؟ ميگه جوون كييييس دارم توووووپ!!!!!
١ هفته اي جواب ميگيرم، ميگم واسه يه هفته اومدي؟؟ ميگه آره، پرسيدم يه هفته بعد از چي؟؟ بعد از ايران خارج شدن؟ بعد از درخواست پناهندگي؟ يا بعد از اينترويو؟ گفت مسلما بعد از اينترويو تا اينترويو نشم كه نميفهن كيسم چيه پسررررررررم!
خيلي لحن حرف زدنش زشت بود البته بين ايرانيا اينجا همينه ها همه هيچن ولي اينجا همه كس بودن و خود محسن رضايي گذاشتشون تو هواپيما اختصاصي فرستادتشون اينجا( اين واقعي بودا يه نفر اين حرفو دزده)
اين كارارو ميكنيد بعدش به جايي ميرسه كه اينجا همه ايرانيارو دروغگوترين آدما ميدونن و يه بدبختي يه آقاي ايراني ٣٤ ساله هفته پيش بعد از ٦ سال جواب منفي و ديپورتي گرفت و خودشو آتش زد!!!!!!!!! كسي كه مطمعن باشيد ٦ سال زندگي تو كمپ تحمل كرده و مثه خيليا يه هفته اي يه ماهه برنگشته يه مشكلي داااااااشته كه بعد هم خودكشي كرده!!!!
به خدا به پير پيغمبر راههاي ديگه واسه اومدن به اينجا هست اگه توانايي تحمل نداريد!! اما خب مطمعنا اونم سختي خودشو داره!!
من الان در حال تحقيق رويه راهاي مختلف اين مورد هستم نميدونم اگه بخوام نتيجشو اينجا بذارم با چه عكس العملي از طرف دارندگان سايت بر ميخورم، اما خب بازم ميگم مطمعنا سختيهاي خودشو داره و هزينه هايي داره، اما ارزششو هم داه،
تو اين خط به يه قوانين خيلي ظريف هم رسيدم كه خيلي جالبه واسه اونايي مه مدارك خوب دارن و الان پناهنده هستن و ميخوان از خط پناهندگي يه جورخارج شن و از مداركشون بخوبي استفاده كنن و همچنين هم پرونده پناهندگيشون پيش بره و پشتيباني دولت هم داشته باشن

من هم حرف شما رو میزنم میگم کسی که مشکل نداره طبیعی هست زندگی در یک کمپ ازار دهنده هست ولی برای کسی که واقعا به مشکل برخورده و نمیتونه در ایران به زندگی عادی خودش ادامه بده برای اون کمپ حاضره اجاره هم بده فقط ازاد باشه و بدون استرس زندگی کنه
بستگی داره طرف برای چی میره پناهنده بشه من فقط برای ازادی و داشتن زندگی بدون استرس میرم پول و امکانات و چیزای دیگه برام مهم نیست
فقط میخوام کشوری باشه که قانون مدار باشه بتونم ازادانه یک زندگی جدید رو شروع کنم

سوال من اینجاس چرا هر پناهنده ای میره خاررج و اقامت میگیره یا میشه قاچاقچی یا میشه وکیل و یا مثل شما میشه متخصص مهاجرت با قوانین ظریف :D
خود مسئول این سایت هم یک پناهجو هست که در انگلیس زندگی میکنه و الان شدن متخصص گرفتن ویزا و ساخت کیس
درسته چندین سال تو کمپ بودین و تجربه دارید اما تخصصش رو ندارین وباعث بدبختی افراد دیگه هم میشید
بابا شماها که رفتین کشور خارجی و جای پیشرفت براتون باز هست چرا نمیرید دنبال یک کار درس حسابی کیس ساختن برای بقیه و قاچاقچی شدن هم شد کار
بعضی ها میرن دزدی و هزار جور کارهایی دیگه که واقعا شرم اوره
جون مادرتون دنبال شغل خوبی باشید

one-one

پست توسط one-one » چهار شنبه 21 اسفند 1392, 10:19 am

iranian نوشته شده:
one-one نوشته شده:سلام دوستان

بعد ميپرسن آقا واقعيه؟؟؟

من هم حرف شما رو میزنم میگم کسی که مشکل نداره طبیعی هست زندگی در یک کمپ ازار دهنده هست ولی برای کسی که واقعا به مشکل برخورده و نمیتونه در ایران به زندگی عادی خودش ادامه بده برای اون کمپ حاضره اجاره هم بده فقط ازاد باشه و بدون استرس زندگی کنه
بستگی داره طرف برای چی میره پناهنده بشه من فقط برای ازادی و داشتن زندگی بدون استرس میرم پول و امکانات و چیزای دیگه برام مهم نیست
فقط میخوام کشوری باشه که قانون مدار باشه بتونم ازادانه یک زندگی جدید رو شروع کنم

سوال من اینجاس چرا هر پناهنده ای میره خاررج و اقامت میگیره یا میشه قاچاقچی یا میشه وکیل و یا مثل شما میشه متخصص مهاجرت با قوانین ظریف :D
خود مسئول این سایت هم یک پناهجو هست که در انگلیس زندگی میکنه و الان شدن متخصص گرفتن ویزا و ساخت کیس
درسته چندین سال تو کمپ بودین و تجربه دارید اما تخصصش رو ندارین وباعث بدبختی افراد دیگه هم میشید
بابا شماها که رفتین کشور خارجی و جای پیشرفت براتون باز هست چرا نمیرید دنبال یک کار درس حسابی کیس ساختن برای بقیه و قاچاقچی شدن هم شد کار
بعضی ها میرن دزدی و هزار جور کارهایی دیگه که واقعا شرم اوره
جون مادرتون دنبال شغل خوبی باشید
سلا دوست عزيز

شما درست ميگي اما من قصد درآمد نداشتم و اگه نوشته هاي منو دنبال كرده باشين فقط صادقانه و برادرانه توضيحات و تجربياتمو در اختيار همه گذاشتم از اولم گفتم فقط واسه اينكه بتونن درست تصميم بگيرن
اگه گفتم هر كي ميخواد مسج بده تا واسش بگم قصدم درآمد و اينچيزا نبوده، تمام كساي كه با من از طريق مسج در ارتباطن ديدن كه خالصانه هرچي داستم بهشون گفتم،
اون ضوعي هم كه بالا گفتم فقط به اين علت بود كه خودم تازه پيداش كردم و واقعا خوشحال بودم و خواستم با تمام كسايي كه ميشناسم به اشتراك بذارم فقط اشتباهم اين بود كه گفتم پيام بدن، همينجا باز ميگم پيام ندين همشو تكميل ميكنم تويه همين تاپيك يا تابيكي كه خودم بازش كردم همشو با پراگرافهاش ميذارم، اين تجربه راحت بدست نيومده خدا ميدونه چقدر از اين اداره به اون اداره رفتم، فقط خوشحال ميشم كه كسي بتونه ازش استفاده كنه و شرايط زندگيشو راحت تر كنه، من ادعاي تخصص نكردم برادر گلم فقط گفتم يه چيز خيلي ريز پيدا كردم،
شما اگه دوست داري استفاده كن اگه نه با رفتارها و حرفاي بچه گونه كاري نكن كه ٤ نفر مثل من كه برادرانه و خالصانه اطلاعاتشون به اشتراك ميذارن تو ذوقشون نخوره،
اما اينو طبق تجربه بهت مبگم داداشم با اين نيت خوبي كه داري نه آقاي بان كي مون تورو با خودش ميبره نه با اون قضيه كه ميخكوبش كني به جايي ميرسي، و برادر گلم آدمايي كه ميان اينجا خودشون عقل دارن و دنبال جواب هستن واسه سوالاشون،
من خيلي تويه پيامهاي ارسالي شما فكر كردم نه فقط توي اين فروم بلكه تويه همه فرومها،
دو حالت داره يا از طرف دوستان بسيجي هستي كه دوستات اينجا خيلي رفت و آمد دارن و فحش و فحشكشي ميكنن
يا يه انسان عقده اي هست،
اگه غير از اينه و سوال داري حداقل يك بار توي يه فروم يه يوال ميپرسيدي،
خر خودتي دوست گلم

آرزو ميكنم به راه راست برگرديو به اين شعور برسي كه آزادي چه معني ميده و به اين مفهوم دست پيدا كني كه اگر آزاد مرد نيستي حداقل آزاده باش و آزاد و آزاد زندگي كن

پيروز و آگاه و آزاد باشي

پ.ن: قوانينو با ذكر پاراگراف و تا اوجاي كه بشه با ترجمه فارسي در اختيارتون ميذارم
اما اين اصلا خوب نيست!

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » چهار شنبه 21 اسفند 1392, 4:55 pm

سلا دوست عزيز

شما درست ميگي اما من قصد درآمد نداشتم و اگه نوشته هاي منو دنبال كرده باشين فقط صادقانه و برادرانه توضيحات و تجربياتمو در اختيار همه گذاشتم از اولم گفتم فقط واسه اينكه بتونن درست تصميم بگيرن
اگه گفتم هر كي ميخواد مسج بده تا واسش بگم قصدم درآمد و اينچيزا نبوده، تمام كساي كه با من از طريق مسج در ارتباطن ديدن كه خالصانه هرچي داستم بهشون گفتم،
اون ضوعي هم كه بالا گفتم فقط به اين علت بود كه خودم تازه پيداش كردم و واقعا خوشحال بودم و خواستم با تمام كسايي كه ميشناسم به اشتراك بذارم فقط اشتباهم اين بود كه گفتم پيام بدن، همينجا باز ميگم پيام ندين همشو تكميل ميكنم تويه همين تاپيك يا تابيكي كه خودم بازش كردم همشو با پراگرافهاش ميذارم، اين تجربه راحت بدست نيومده خدا ميدونه چقدر از اين اداره به اون اداره رفتم، فقط خوشحال ميشم كه كسي بتونه ازش استفاده كنه و شرايط زندگيشو راحت تر كنه، من ادعاي تخصص نكردم برادر گلم فقط گفتم يه چيز خيلي ريز پيدا كردم،
شما اگه دوست داري استفاده كن اگه نه با رفتارها و حرفاي بچه گونه كاري نكن كه ٤ نفر مثل من كه برادرانه و خالصانه اطلاعاتشون به اشتراك ميذارن تو ذوقشون نخوره،
اما اينو طبق تجربه بهت مبگم داداشم با اين نيت خوبي كه داري نه آقاي بان كي مون تورو با خودش ميبره نه با اون قضيه كه ميخكوبش كني به جايي ميرسي، و برادر گلم آدمايي كه ميان اينجا خودشون عقل دارن و دنبال جواب هستن واسه سوالاشون،
من خيلي تويه پيامهاي ارسالي شما فكر كردم نه فقط توي اين فروم بلكه تويه همه فرومها،
دو حالت داره يا از طرف دوستان بسيجي هستي كه دوستات اينجا خيلي رفت و آمد دارن و فحش و فحشكشي ميكنن
يا يه انسان عقده اي هست،
اگه غير از اينه و سوال داري حداقل يك بار توي يه فروم يه يوال ميپرسيدي،
خر خودتي دوست گلم

آرزو ميكنم به راه راست برگرديو به اين شعور برسي كه آزادي چه معني ميده و به اين مفهوم دست پيدا كني كه اگر آزاد مرد نيستي حداقل آزاده باش و آزاد و آزاد زندگي كن

پيروز و آگاه و آزاد باشي

پ.ن: قوانينو با ذكر پاراگراف و تا اوجاي كه بشه با ترجمه فارسي در اختيارتون ميذارم
اولا کسی که حسن نیت داره و اطلاعاتی داره و میخواد مخلصانه در اختیار بقیه بزاره تو این فروم به صورت عمومی به اشتراک میزاره تو میخوای قانونی رو توضیح بدی خوب چه مانعی داره بنویسی همه ببینن و نظر بدن ! واسه همین من فکر میکنم قصد دیگه ای داشتی این برداشت من هست و شاید برداشت بقیه چیز دیگه ای باشه کسی که تو یک کشور اروپایی زندگی میکنه باید یاد بگیره به نظرات دیگران احترام بزاره و به ازادی بیان هم معتقد باشه ، توقع نداشته باش که من نظرم رو در مورد کامنت تو ننویسم که خدایی نکرده بهت بر بخوره !!! به قول خودت هدفت مخلصانه هست پس نباید توقع ای داشته باشی و ناراحت بشی ، تناقض گویی زیاد داری
فکرکردی همه خرن فقط تو هستی که میدونی دیگه بقیه نفهمن
دوم من توهینی بهت نکردم فقط سوالی ذهنم مشغول کرد دوستانه پرسیدم ولی تو بی دلیل توهین کردی تو اگر ریگی به کفشت نبود چرا اینقدر حرفم برات سوزش داشت :lol:
سوم من اگر مطالبی تو این سایت نوشتم موضوع بانکی مون و میخ کوب کردن خایه ها برای اعتراض همه اینها جنبه شوخی و کاملا غیر جدی بوده خوب که چی ؟

چهارما عقده ای تو هستی که چهار روزه رفتی خارج حالا برای ما شدی متخصص و قانون شناس ظریف ! پاتو به اندازه خودت دراز کن تو یک پناهنده بیشتر نیستی البته شک دارم بهت چون من از سال دو هزار یازده تو این فروم هستم و خیلی از شماها رو دیدم که خودتونو به عنوان پناهجو جا میزندید بعد مدتی یک شبه میشید وکیل و قاچاقبر و اینجور چیزا خیلی از شما رو دیدم

پنجم من سوالی در این فروم نمیپرسم چون نیازی به اطلاعات پناهجوی دو هزاری مثل تو (اصلا شک دارم پناهجو باشی ) رو ندارم و به اندازه کافی در کشور های اروپایی دوست و رفیق دارم نیاز باشه از اونا میپرسم که جا و مکانشون مشخصه نه از کسی که معلوم نیست کی هست و کجا هست و چه قصدی داره

از طرز جواب دادنت نشون دادی چقدر شعور داری و چقدر به قول خودت ازاد مردی !

خر کسی هست که بقیه را خر قرض میکنه
امسال تو زیاد تو این فروم بودن

:lol:

one-one

پست توسط one-one » پنج شنبه 22 اسفند 1392, 7:40 am

سلام دوست خوبم

حرفاي اوليتو قبول دارم همونجور كه ديروز گفتم،
حتما چشم دوستايي هم كه مسج دادن بهشون گفتم چشم قوانينو با ذكر پاراگراف واسشون ميذارم
كسايي هم كه پناهجو نيستن دنبال راههاي ديگه ميگردن اونم به چشم اما هنوز تو اين موضوع اطلاعاتم كامل نيست،

من از اينكه بي احترامي كردم معذرت ميخوام اما بقيه حرفايي كه زدي واسم اهميتي نداره كه تو چي فكر ميكني
مردم عقل دارن
ميخونن و اطلاعات ميگيرن قاچاقچي و اينجور آدمها هم خيلي تو اين فروم و رفتن و اومدن از سالهاي قبل به قول شما ولي ادمين اكانتشون بلاك ميكنه و طرفي كه ادعا داره از سال ٥٠٠ قبل از ميلاد اينجا عضو بوده، با يه اكانت دو سه ماه آن ميشه ولي ميبيني ٥٠٠ تا پست داده و همه در مورد ميخ و چكش،

يادم افتاد به ٤ سال پيش يه آدمايي تو قضيه جنبش ميومدن قاطي سبزا نه شعار ميدادن نه سنگي نه ماسكي، بعد تازه بين جنبشيا هم دعوا راه مينداختن و جو ميخواستن خراب كنن اما خيلي تابلو بودن كه كي هستن و چي ميخوان چون ٣٥ سال پيش هم همين سياستشون بود و اگه من نسبت به شما جبهه گرفتن دليلش اين بود كه ميدونم كي هستي و چي ميخواي، من قصد كسب درآمد ندارم عزيز نگران كاسبيت نباش، اگه هم از دوستان يقه بسته هستي كه روزگارت معلومه، اما امكان داره يه يك انسان كامل و نگران باشي كه به عنوان وكيل الوكلا اينجا فعاليت داري و قصد داري سر هموطن هات كلاه نره كه در اين صورت كارت قابل قدردانيه و من باز هم ازت عذر خواهي ميكنم

بهر حال هركي هستي خيلي خوبه كه هستي چون من چند تا چيز ازت ياد گرفتم و باعث شد دوباره يه سري شخصيت هايي كه خيلي وقت بود نديده بودمشون دوباره ياد و خاطره هاشون واسم زنده بشه

پيروز و آگاه و آزاد باشي
اما اين اصلا خوب نيست!

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 44 مهمان