پاسپورت آلمانی

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
amir325

پاسپورت آلمانی

پست توسط amir325 » یک شنبه 27 مرداد 1392, 2:58 am

با عرض سلام خدمت هموطنان عزیز و دوستان گرامی‌!

من به مدت ۱۳ یا همون ۱۴ ساله که در کشور آلمان زندگی‌ می‌کنم.تا چند وقت پیش هم پاسپورت آبی پناهندگی داشتم اما خدا رو شکر یه مدت کوتاهی که پاسپورت آلمانی‌ رو گرفتم.حقیقتش خیلی‌ دلم برای خانوادهم تنگ شده و برای ایران هم همینطور.نمیدونم می‌تونم با پاسپورت آلمانی بیام ایران یا نه؟

آنچه که برای من سوال برانگیزه این موضوع هست که گرفتن پاسپورت آلمانی‌ با اساس ۳ قانون مختلف که یکی‌ از اونها یعنی‌ مادهٔ ۸ میگه که کسانی‌ که طبقه مادهٔ ۶۰ قانون اقامتی(Aufenthaltgesetz )
۶ سال اقامت دارن می‌تونن پاسپورت آلمانی‌ بگیرن؟!

اگر الان من برم ایران دولت آلمان بمن نمیگه که آقا شما که تا دیروز پناهنده بودی حالا که پاسپورت آلمانی‌ گرفتی‌ یکدفعه مشکلت برطرف شد؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنین!بی‌نهایت ممنون!

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

Re: پاسپورت آلمانی

پست توسط mohamad zab » یک شنبه 27 مرداد 1392, 11:24 am

اگه با پاس المانی بیای پاستو میگیرن و دیگه نمیتونی بری .خیلا اونجا از سفارت ایران میگن اومدیم پاس گم کردیم دباره پاس میگیرن و میان ایران و ریسکش زیاده نمونش تو همینجا کسی اومده بود و پاس ایرانیشو گرفته بودن و بمشکل خورده بود واسه رفتن .بهترین کارو کم ریسک ترینش با پاس المانی خودت بیای ترکیه قاچاقی بیای ایران و قاچاقی بری ترکیه و باز برگردی المان .بدون هیچ دردسری
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

amir325

پست توسط amir325 » یک شنبه 27 مرداد 1392, 8:18 pm

با سلام،

یعنی‌ ایران میتونه از کسی‌ یک ملیت دیگه‌ری داره راحت پاسپورتش رو بگیر؟در چنین حالتی نمیتونم به سفارت آلمان در ایران مراجعه کنم؟

qmarsio

پست توسط qmarsio » دو شنبه 28 مرداد 1392, 9:24 pm

mohamad zab نوشته شده:اگه با پاس المانی بیای پاستو میگیرن و دیگه نمیتونی بری .خیلا اونجا از سفارت ایران میگن اومدیم پاس گم کردیم دباره پاس میگیرن و میان ایران و ریسکش زیاده نمونش تو همینجا کسی اومده بود و پاس ایرانیشو گرفته بودن و بمشکل خورده بود واسه رفتن .بهترین کارو کم ریسک ترینش با پاس المانی خودت بیای ترکیه قاچاقی بیای ایران و قاچاقی بری ترکیه و باز برگردی المان .بدون هیچ دردسری
مگه مرز شنگنه که میگی بدونه دردسر ؟ اونیکه کارش قاچاقه ادمه هم اینقد راحت نمیگه این حرفو

شما که یکبار هم رد نشدی

مرز ایران ترکیه بسیار خطرناکه

قاچاق رفتن اسونتره از از قاچاق برگشتن

طرف بیاد درگیری بشه بزنن بکشنش شما با خیال راحت میخوابی ؟

این نوشته ها رو یه سری میخونن یکم متعهد باشین به چیزی که مینویسید

amir325

پست توسط amir325 » دو شنبه 28 مرداد 1392, 11:16 pm

با سلام به هموطنان و دوستان عزیز،

من واقعا گیج شدم!یعنی‌ الان که اینا بهم پاسپورت آلمانی‌ دادن و من در حقیقت دارای دو تا ملیت هستم بخوام بیام ایران پاسپورت ایرانیه من رو میگیرن یعنی‌؟یا این که وقتی‌ از ایران برگشتم اینجا پاسپورت آلمانی من رو از من میگیرن؟خودمم نمیدونم!؟

ممنون میشم اگه کسی من رو راهنمایی کنه!

qmarsio

پست توسط qmarsio » سه شنبه 29 مرداد 1392, 8:01 am

شما واسه چی میخوای ریسک کنی

بگو فامیلات بیان ترکیه ببینشون

بنظرم ارزش نداره دردسر درست بشه

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » سه شنبه 29 مرداد 1392, 9:51 am

qmarsio نوشته شده:شما واسه چی میخوای ریسک کنی

مرسی بابت تذکر حق با شماست .
اینکه گفتم از ترکیه غیرقانونی بیاد و بره چون شنیدم از گمرک هم رد میکنن و نسبت به کوه خیلی بهتره و گرونتر .قاچاقی مرز رد کردن اصن کار عاقلانه ای نیست .
ولی شنیدم کسایی که پاس دوملیتی شون ایران گرفتن و گفتن چطوری اقامت گرفتی ؟؟!مدارک؟؟
ولی از کشورای اروپایی خیلیا به ایران پرواز میکنن و دردسری ندارن .
ولی الانم هستن کسای که ایران پاسپورتشون گرفته
بنظرم اگه از گمرک بیخطر باشه ارزش داره ادم بیاد ترکیه و 4هزار دلار رفت و برگشت بده یعنی من اگه بودم این کارو میکردم
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » سه شنبه 29 مرداد 1392, 10:06 am

amir325 نوشته شده:با سلام به هموطنان و دوستان عزیز،

من واقعا گیج شدم!یعنی‌ الان که اینا بهم پاسپورت آلمانی‌ دادن و من در حقیقت دارای دو تا ملیت هستم بخوام بیام ایران پاسپورت ایرانیه من رو میگیرن یعنی‌؟یا این که وقتی‌ از ایران برگشتم اینجا پاسپورت آلمانی من رو از من میگیرن؟خودمم نمیدونم!؟

ممنون میشم اگه کسی من رو راهنمایی کنه!
شما فک کنم فقط با یک پاس میتونی واسه رفتو برگشت اقدام کنی .یا ایرانی یا المانی که در هر صورت ریسکه هرکدوم بگیرن بمشکل میخوری واسه رفتن و شاید مجبور شدی دباره قاچاقی بری و بازم اونجا بمشکل میخوری و میفهمن شما از کشور قانونی خارج شدی و غیر قانونی وارد
پس اقا ریسک نکن بیا ترکیه بگو فامیلات بیان اگه دلت خیلی واسه وطنت تنگ شده بیا ترکیه با پاس المانی پاس بزار هتل برو سفارت پاس ایرانی بگیر بیا ایران اگه نگرفتن ناز شصتت دباره با همون برو ترکیه و قانونی برو گرفتن نهایتش قاچاقی میری ترکیه و با پاس المانی قانونی بپر برو المان.واسه اقامتت هم مشکل درست نمیشه .از ایرانیای اونجا حتما بپرس چطوری میان و میرن حتما حتما حتما

one-one

پست توسط one-one » سه شنبه 29 مرداد 1392, 5:44 pm

amir325 نوشته شده:با عرض سلام خدمت هموطنان عزیز و دوستان گرامی‌!

من به مدت ۱۳ یا همون ۱۴ ساله که در کشور آلمان زندگی‌ می‌کنم.تا چند وقت پیش هم پاسپورت آبی پناهندگی داشتم اما خدا رو شکر یه مدت کوتاهی که پاسپورت آلمانی‌ رو گرفتم.حقیقتش خیلی‌ دلم برای خانوادهم تنگ شده و برای ایران هم همینطور.نمیدونم می‌تونم با پاسپورت آلمانی بیام ایران یا نه؟

آنچه که برای من سوال برانگیزه این موضوع هست که گرفتن پاسپورت آلمانی‌ با اساس ۳ قانون مختلف که یکی‌ از اونها یعنی‌ مادهٔ ۸ میگه که کسانی‌ که طبقه مادهٔ ۶۰ قانون اقامتی(Aufenthaltgesetz )

اگر الان من برم ایران دولت آلمان بمن نمیگه که آقا شما که تا دیروز پناهنده بودی حالا که پاسپورت آلمانی‌ گرفتی‌ یکدفعه مشکلت برطرف شد؟

برادر گلم ١٠٠ تا خرج كن عزيز دل با يه وكيل اينكاره مشاوره بگيره كسي اينجا به اندازه وكيل تو اين موضوع حساس و مهم ننميتونه كمكت كنه
كاملا برادرانه ميگم
کسانی که مشورت می خواهند، در حقیقت متقاضی تهییج و نظر موافق هستند...
اما اين اصلا خوب نيست!

qmarsio

پست توسط qmarsio » سه شنبه 29 مرداد 1392, 7:32 pm

mohamad zab نوشته شده:
qmarsio نوشته شده:شما واسه چی میخوای ریسک کنی

مرسی بابت تذکر حق با شماست .
اینکه گفتم از ترکیه غیرقانونی بیاد و بره چون شنیدم از گمرک هم رد میکنن و نسبت به کوه خیلی بهتره و گرونتر .قاچاقی مرز رد کردن اصن کار عاقلانه ای نیست .
ولی شنیدم کسایی که پاس دوملیتی شون ایران گرفتن و گفتن چطوری اقامت گرفتی ؟؟!مدارک؟؟
ولی از کشورای اروپایی خیلیا به ایران پرواز میکنن و دردسری ندارن .
ولی الانم هستن کسای که ایران پاسپورتشون گرفته
بنظرم اگه از گمرک بیخطر باشه ارزش داره ادم بیاد ترکیه و 4هزار دلار رفت و برگشت بده یعنی من اگه بودم این کارو میکردم
نه عزیزم اینا همه حرف قاچاق بره که راحت پول بگیره

از مرز شاید مجبور باشی یه روز تو طویله بمونی...امکان داره تیر اندازی بشه....امکان داره خف کنن بکشن کلیه و .... رو بفروشن....امکانش هرچیزی هست

البته راه سخت و اسون داره ولی کلا هیچی تضمینی نیست و راه پر خطریه

qmarsio

پست توسط qmarsio » سه شنبه 29 مرداد 1392, 7:39 pm

one-one نوشته شده:

برادر گلم ١٠٠ تا خرج كن عزيز دل با يه وكيل اينكاره مشاوره بگيره كسي اينجا به اندازه وكيل تو اين موضوع حساس و مهم ننميتونه كمكت كنه
كاملا برادرانه ميگم
این بهترین کار ممکنه که این دوستمون پیشنهاد داد

اینجا همه کسایی هستیم که یا میخوایم بریم یا منتظریم جواب بگیریم تقریبا هیچکدوم حتی اونیکه جواب گرفته هم اطلاعاتش کامل و بی نقص نیست

billy

پست توسط billy » دو شنبه 4 شهریور 1392, 9:33 am

یه مشت چرت و پرت بهت تحویل دادن آقا دوست من پاسپورت آلمانی داره سالی چند نوبت هم داره میاد ایران هیچ مشکلی هم نداره ولی پاس ایرانی هم از سفارت ایران در آلمان گرفته . من خودم یکی دو بار توی فرودگاه باهاش بودم فقظ موقع خروج واسه اینکه خروجی نده پاس آلمانیشو نشون داد پلیس هم چون مهر ورودیشو در پاس ایرانیش زده بود گفت پاس ایرانیتو بده تا مهر خروج بزنم . بقیه هر چی بت میگن چرت و پرته . بر. اقدام کن واسه پاس ایرانی تا خیالت راحت بشه

one-one

پست توسط one-one » دو شنبه 4 شهریور 1392, 12:50 pm

مرسي از نظر تندت برادر
اما اين اصلا خوب نيست!

qmarsio

پست توسط qmarsio » دو شنبه 4 شهریور 1392, 10:03 pm

آقا ناراحت نشو

از این چیزا زیاده

همه چرت میگن فقط ایشون درست میگه

پس فردا استارتر این تاپیک بیاد ایران و دیگه نزارن خارج بشه جناب بیلی جوابگو خواهد بود.... !

one-one

پست توسط one-one » سه شنبه 5 شهریور 1392, 6:51 am

qmarsio نوشته شده:آقا ناراحت نشو

از این چیزا زیاده

همه چرت میگن فقط ایشون درست میگه

پس فردا استارتر این تاپیک بیاد ایران و دیگه نزارن خارج بشه جناب بیلی جوابگو خواهد بود.... !
ما ديدگاهمونو از بيرون ميگيم و يه عده هم از داخل كشور نهايت استارتر بايد تصميم نهايي بگيره
پيروز باشيد
اما اين اصلا خوب نيست!

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 62 مهمان