پناهندگی با همسر و فرزند

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
sarghani

پناهندگی با همسر و فرزند

پست توسط sarghani » دو شنبه 19 اسفند 1392, 2:35 pm

سلام میخاستم بدونم با همسرم و دخترم واسه پناهندگی برم المان از لحاظ کمپ چه جوریه فرقش با کمپ های متاهلی کمپ های متاهلب چه امکاناتی داره میشه با همسرم و دخترم تو یه خونه باشیم

sarghani

Re: پناهندگی با همسر و فرزند

پست توسط sarghani » دو شنبه 19 اسفند 1392, 2:40 pm

سلام میخاستم بدونم با همسرم و دخترم واسه پناهندگی برم المان از لحاظ کمپ چه جوریه فرقش با کمپ های متاهلی کمپ های متاهلی چه امکاناتی داره میشه با همسرم و دخترم تو یه خونه باشیم اصلا کدوم کشور بهتره واسه متاهل ها و قبولیش بهتره نسبت به مجرد ها

sarghani

پست توسط sarghani » دو شنبه 19 اسفند 1392, 3:03 pm

amir87

پست توسط amir87 » سه شنبه 20 اسفند 1392, 9:44 am

اصلا اصلا اصلا آلمانو انتخاب نکنین.
کسیکه آلمانو انتخاب کنه موارد زیر در انتظارشه:

کمپهای کثیف + حقوق خیلی خیلی کم پناهندگی+ انتظار بسیار زیاد (در حد چند سال) برای دریافت پناهندگی + یادگیری زبان سخت آلمانی که بعد از زبان مردم شرق آسیا جزو سخت ترین زبانهای دنیاست.

پیشنهاد میکنم برین کانادا چون اونجا از حقوق پناهندگی برخوردار میشن و فکر کنم به هر 3 نفرتون حدود 1700 دلار بده دولت کانادا.

به غیر از کانادا فکر هیچ جای دیگری را نکنید که فقط و فقط کانادا در دنیا با پناهنده ها رفتار خوبی داره.
مراقب جانورهایی که پول سفر به خارج از کشور را ندارن و دنبال جمع کردن مسافر برای قاچاقبرها میگردن (تا تخفیف بگیرن از قاچاقبرها) باشین.در ضمن اینم بدونین که عبور از مرز کشورهای اروپایی تقریبا غیرممکنه و شاید قبلنا کسی میتونست ازشون رد بشه ولی تمام مرزهای کشورهای اروپایی امن شدن.(اگرم به عنوان مسافر قاچاقی بگیرنتون, زندانی میشین).نکته ی بعدی هم اینکه 99% قاچاقبرها شما را تا ترکیه میبرن و چون اصلا قادر به رد کردنتون از مرزهای کشورهای بعدی نیستن,توی همون ترکیه رهاتون میکنن و پولتونو میدزدن.

sarghani

پست توسط sarghani » سه شنبه 20 اسفند 1392, 2:48 pm

کانادا چند میگیرن؟ از کجا میبرن قاچاقی با چی میشه رفت

amir87

پست توسط amir87 » سه شنبه 20 اسفند 1392, 8:48 pm

ريالانونی برو.قاچق برها 99% کلاهبردارن.

روش کلاهبرداریشونم متفاوت از همدیگره.
مثلا یکیشون که خیلی ناشیه , میاد همون اول ازت پولتو میگیره و بعدشم در میره !
دومین نوع قاچاقبرها اونایی هستن که تا یونان میبرنت و اونجا ولت میکنن.
سومین نوعشون همون قاچق برها (ادم پرون ها) هستن که وقتی نیروهای گارد ساحلی بهشون نزدیک میشه مسافرها را با دست خودشون پرت میکنن توی دریا و
..........

قانونی و سالم برو کانادا.
البته برای توجیح قانونی رفتنت هم باید با یه وکیل صحبت کنی تا یه بهونه ای برات بیاره دیگه.............
مراقب جانورهایی که پول سفر به خارج از کشور را ندارن و دنبال جمع کردن مسافر برای قاچاقبرها میگردن (تا تخفیف بگیرن از قاچاقبرها) باشین.در ضمن اینم بدونین که عبور از مرز کشورهای اروپایی تقریبا غیرممکنه و شاید قبلنا کسی میتونست ازشون رد بشه ولی تمام مرزهای کشورهای اروپایی امن شدن.(اگرم به عنوان مسافر قاچاقی بگیرنتون, زندانی میشین).نکته ی بعدی هم اینکه 99% قاچاقبرها شما را تا ترکیه میبرن و چون اصلا قادر به رد کردنتون از مرزهای کشورهای بعدی نیستن,توی همون ترکیه رهاتون میکنن و پولتونو میدزدن.

bow84202

پست توسط bow84202 » چهار شنبه 19 آذر 1393, 5:41 am

sarghani نوشته شده:سلام میخاستم بدونم با همسرم و دخترم واسه پناهندگی برم المان از لحاظ کمپ چه جوریه فرقش با کمپ های متاهلی کمپ های متاهلب چه امکاناتی داره میشه با همسرم و دخترم تو یه خونه باشیم
سلام
آقا جان اگه میشه نیاید آلمان، اینجا پول بدی نمیدن ولی خفته، این جا پر سوری هست، اگه مثل ما تو هامبورگ بیفتی که حالا حالا ها باید تو هایم باشی و اگر تو ایالت های دیگه زودتر ترانسفر میشید تد خونه ولی حالا حالاها جواب طول میکشه بیاد، اگه میتونی صبر کنید سال دیگه امسال افتضاح هست، من که خدایش پشیمونم.
درضمن آمار درخواست پناهندگی ایرانی ها در آلمان به حداقل رسیده یعنی دیگه عدد نمی دن بهش و میگن متفرقه، خوب تحقیق کن اینجا واقعا شلوغ شده خود آلمان هنگ کرده

mehrdad8086

پست توسط mehrdad8086 » یک شنبه 2 اسفند 1394, 7:18 am

سلام......تشکر از دوستانی که پاسخ مناسب میدن.
چند وقتیه این سایت رو دنبال میکنم و بیشتر مطالب رو میخونم تا بخوام نظری درج کنم:

سوالاتی داشتم
1-از اقوام تقریبا نزدیک (خاله خانمم) مقیم آلمان هستند.چجور دعوتنامه ای برام بفرستن که بتونم به همراه همسرم و دختر کوچیکم ویزا دریافت کنیم؟
2-سند ملکی دارم و اگر ارائه کنم و دیگه به ایران برنگردم سند چی میشه؟
میتونم وکالت بدم و پس از خروج ملک رو شده حتی سوری بنام کسی دیگه بزنم؟فرضا" برادرم.
3-مدارک تحصیلی اگر کمکی میکنه،بهتره اینجا ترجمه بشه یا خود آلمان؟
4-به احتمال زیاد پس از رسیدن به اونجا از ادمین همین سایت کمک بگیرم.ولی با توجه به اینکه خویشاوندانی در آلمان دارم و پذیرای من هستند،آیا بازهم بایستی به کمپ برم؟

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 65 مهمان