كيومرث كرمانى

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
كيومرث كرمانى

كيومرث كرمانى

پست توسط كيومرث كرمانى » چهار شنبه 27 فروردین 1393, 2:33 pm

سلام مشاور
توسط كيومرث كرمانى » 16 آپريل 2014, 01:45

سلام من كيومرث هستم هم ناشنوا هستم ،من راهنمايى كمك إز تو احتياج دارم ميتوانى خوب براى من راهنمايى كنيد يا نه؟
من ٦ماه پيش وارد ألمان شدم به شهر كارسلروهه پناهنده شدم هم كمپ إز من گزارش گرفت حالا من منتظر مصاحبه دادگاه هستم اما هنوز به من صدا نكرد ، تو قانون ميدانى من تا كى منتظر بمونم؟
چون من ناشنوا هستم ، بقيه أدمها با من فرق دارن چون من شديد معلول ناشنوا هستم نظرت چيه؟ خلاصه دولت مهاجرت به من توجه ميكند يا به من كمك مى كند يا نه؟
من خيلى سؤالات دارم ميخوام ببينم اول تو چطور براى من جواب بنويسى!! با تشكر مشاور
ببخشيد اگر من بعضى جمله ها اشتباه نوشتم ازت عذر خواهى مى خوام چون ناشنوا هستم، قربان كيومرث
كيومرث كرمانى

تاريخ عضويت: 16 آپريل 2014, 01:24
بالا
Xnxxki2014@gmail.com

كيومرث كرمانى

Re: كيومرث كرمانى

پست توسط كيومرث كرمانى » چهار شنبه 27 فروردین 1393, 2:35 pm

سلام خسته نباشيد
ديشب ايمل براى نوشتم اما جواب ندادى؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: كيومرث كرمانى

پست توسط Admin » دو شنبه 1 اردیبهشت 1393, 5:56 pm

سلام دوست گرامی و پوزش به خاطر تاخیر در جواب به پست شما!
مدت زمان مورد نیاز جهت رسیدگی به درخواست پناهندگی در آلمان و بطور کلی در همه کشورهای پناهنده پذیر قائده و قانون خاصی ندارد و نمیتوان بطور دقیق پیش بینی نمود که چه زمانی به درخواست پناهندگی رسیدگی خواهد شد. البته اغلب کشورها طبق روال اداری خودشان معمولا در یک بازه زمانی خاص (مثلا از ۴ ماه تا یک سال) پرونده های پناهندگی را مورد رسیدگی قرار میدهند. ولی تعیین و یا پیش بینی زمان دقیق رسیدگی به پرونده چندان آسان نیست.
البته رسیدگی به درخواست پناهندگی شما هنوز دیر نشده است. ما در آلمان پرونده هایی داشته ایم که رسیدگی به آنها بیش از یک سال طول کشیده است. هر لحظه ممکن است نامه ای دریافت کنید و وقت مصاحبه شما مشخص شود. نگران زمان رسیدگی به درخواست پناهندگی خود نباشید. بهتر است روی کیس خود تمرکز کنید و خود را برای یک مصاحبه خوب و دفاع از پرونده آماده کنید.
با توجه به اینکه ناشنوا هستید در مصاحبه قطعا مترجمی برای شما در نظر گرفته خواهد شد که بتوانید گفته های خود را به راحتی انتقال دهید.
برایتان آرزوی موفقیت میکنیم.

چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 62 مهمان