راهنمایی

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
boo_enrico

راهنمایی

پست توسط boo_enrico » پنج شنبه 28 فروردین 1393, 10:34 pm

دوستان سلام
من تا 45روزه دیگه عازم آلمان هستم
اول رفتم 2تا سفارت ولی بعم ویزا ندادن
ولی یکی رو پیدا کردم که واسم ویزا گرفت اونم بدون اثر انگشت البته اون 2تا اثر انگشت رو پاک کردم
1 سوال دارم شنیدم اونجا خانواده ها میتونن به جای کمپ خونه اجاره کنن این حقیقت داره؟؟؟آخه من با خانواده دارم میرم

panahandegi.europa

Re: راهنمایی

پست توسط panahandegi.europa » چهار شنبه 24 اردیبهشت 1393, 5:34 pm

درود.دوست عزیز چه جوری اون دو تا اثر انگشت رو پاک کردی دقیقا؟اگر قاچاقچی بهت این حرف رو زده که شک نکن دروغ.اگر خودت کار خاصی کردی لطفا بگو که منم بدونم.اما اگر نه تا جایی که من میدونم این کار غیر ممکنه.
شما وقتی میری یه سفارت انگشت میدی این اثر انگشت تا 5 سال توی سیستم آیروداک میمونه.حالا اگر منفی گرفته باشید تا 6ماه هم نمیتونید از اون سفارت ویزا بگیرید.و اگر بخواید زودتر اقدام کنید باید برید بگید پاسم گم شده و جدید بگیرید که سفید باشه.که البته اونم اگر کمتر از 6ماه طول نکشه باز سفارت دیگه ای هم که برید با اثر انگشتتون میفهمن قبلا کجا درخواست دادید و چک میکنن با اون سفارت.و احتمال زیاد بازم منفی میدن.
کلا داشتن یه منفی از قبل باعث میشه اونا راحت تر منفی بعدی رو بدن و همونطور هم داشتن یه ویزای شنگن از قبل باز باعث میشه بیشتر تمایل به جوای مثبت دادن داشته باشن.یعنی همون ویزا داون به شما.

نمایه کاربر
amiraaaaaa

Re: راهنمایی

پست توسط amiraaaaaa » پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 12:13 am

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 78 مهمان