بهترین کیس

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
پندار

بهترین کیس

پست توسط پندار » دو شنبه 15 اردیبهشت 1393, 8:15 am

بهترین کیس برای پناهنده شدن در آلمان یا سوئد چیه کسی میدونه ؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: بهترین کیس

پست توسط Admin » سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 5:26 am

سلام،
هر فرد با توجه به شرایط خاصی که دارد کیس متفاوتی که مختص خودش است ارائه میدهد. هرچند با توجه به شرایط ایران، کیسهای شهروندان ایرانی معمولا در چند زمینه خاص تعریف میشود: سیاسی، مذهبی و اجتماعی.
کیسهای سیاسی و مذهبی معمولا کاربرد بیشتری دارند و با توجه به شرایط ایران قویتر نیز هستند. هرچند در زمینه های اجتماعی نیز میتوان کیسهای بسیار قوی و مناسبی ارائه داد.
نکته مهم در هر کیس این است که پناهجو بتواند نشان دهد به دلیل سیاسی، مذهبی، جنسیتی، متعلق بودن به یک قومیت یا اقلیت خاص و... امنیت و آزادی وی به خطر افتاده است.
در هر نوع کیسی پناهجو بایستی ابتدا بتواند زمینه کیس را توضیح داده و با مدارک مناسب گفته های خود را به اثبات برساند سپس نشان دهد زمینه کیس سبب به خطر افتادن امنیت وی شده است. به خطر افتادن امنیت بایستی شامل کل سرزمین ایران شود. چنانچه کیس به نحوی طراحی شود که اینگونه اثبات شود که بخشی از ایران همچنان برای پناهجو امن است ممکن است درخواست پناهندگی رد شود. مثلا اگر کیس به نحوی باشد که امنیت پناهجو در تهران در خطر باشد ولی در صورتی که پناهجو در شیراز زندگی کند مشکلی نخواهد داشت، ممکن است با درخواست پناهندگی وی موافقت نشود.
در هر نوع کیسی نکات ریز و در عین حال اساسی وجود دارند که بایستی مورد توجه قرار گیرند. در نظر گرفتن همه جوانب کیس و پیدا کردن سوالات احتمالی که ممکن است در مصاحبه ها پرسیده شوند جهت ارائه یک کیس خوب و موفق بسیار موثر هستند.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

m80x08m

پست توسط m80x08m » شنبه 20 اردیبهشت 1393, 12:18 pm

با سلام خدمت دوستان و آرزوی موفقیت
یک سوال داشتم ممنون میشم اگر کسی میدونه راهنماییم کنه
کسی که با پاس جعلی و هوایی می آد آلمان اینکه اگه به محض ورود خودش رو معرفی کنه بعنوان پناهنده ، تاثیر مثبتی براش داره تا اینکه وارد خاک آلمان بشه و بعد یک مدتی خودش رو معرفی کنهپ
ممنون میشم راهنمایی کنین

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 21 اردیبهشت 1393, 12:20 pm

سلام،
بهتر است پس از خروج از فرودگاه حداکثر یکی دو روز بعد خود را معرفی کنید. ماندن بیش از این سبب میشود به هنگام معرفی با این سوال مواجه شوید که در طی این مدت که در آلمان بودید کجا زندگی میکردید؟ چرا خود را زودتر معرفی نکردید و...
معرفی در فرودگاه توصیه نمیشود چون پرواز شما قابل شناسایی است و بدین طریق کشوری که از ان پرواز کرده اید قابل تشخیص است. این ممکن است سبب شود دست شما جهت ارائه یک کیس راه خوب بسته شود.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

m80x08m

پست توسط m80x08m » چهار شنبه 24 اردیبهشت 1393, 6:07 am

ممنون از راهنماییتون
خوب اگر من 2 روز بعد خودم رو معرفی کنم
در جواب اینکه این 2 روز رو کجا بودی،چی باید جواب بدم؟؟؟؟
میتونم بگم خونه یکی از اقوام
این برام مشکل ساز نیست ؟!

m80x08m

پست توسط m80x08m » چهار شنبه 24 اردیبهشت 1393, 7:15 am

سلام
مرسی از لطفتون
یک سوال داشتم،داشتن تخصص در سریعتر جواب گرفتن تاثیری داره؟
من مدارک تخصصی مهندسی شبکه از ماکروسافت دارم که همه جای دنیا مورد تاییده
میتونه تو جواب گرفتن سریعتر بهم کنه
و اینکه با این تخصص کار گیرم می آد؟

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » چهار شنبه 24 اردیبهشت 1393, 8:44 am

m80x08m نوشته شده:ممنون از راهنماییتون
اگر بگید خونه یکی از اقوام کم و بیش میتونه دردسر ساز بشه.مخصوصا اگر اونا هم پناهنده باشند.به این معنی که شک میکنند.میگن طرف اقوامش اینجا بودن اونم اومده پناهنده شه و این شکشون باعث میشه بیشتر بهت حساس شن.
در ضمن اگر با ویزای بدون اثر انگشت و ویزای جعلی میای که اونا نمیفهمند تو کی وارد آلمان شدی که بخوان بگن کجا بودی؟
اگر پرسیدن بگو همین الان اومدم.بعد چند روز هم که رفتی ساک بزرگ و اینا با خودت نبر.مثل بعضی ها که میان اینجا تا لیفشونم همراشونه.از لحظه ای که خودت رو معرفی میکنی همه چیزت ثبت میشه.روزی که میری مصاحبه مثلا قاضی میگه اگر یه هویی برات مشکل درست شده پس چرا 2تا ساک پر وسایل داشتی؟اون موقع هست که شکه میشه رنگت میپره جوابی نداری و طرف تا ته قضیه رو میخونه.

m80x08m

پست توسط m80x08m » چهار شنبه 24 اردیبهشت 1393, 11:55 am

سلام
مرسی از راهنماییتون
من اقوامم بیش از 20 ساله آلمان هستن و در واقع الان شهروند آلمان هستن
1-اینکه اونها الان آلمانی محسوب میشن آیا میتونه به من کمک کنه؟ اگر بلی چه کمکی ؟
2-اگر 2 روز بعد خودم رو معرفی کنم و بگم همین الان اومدن اونها درباره اینکه با چه پروازی اومدم و لا چه پاسی نمیپرسند؟
اگر بپرسند و تحقیق کنن که میفهمن دروغ گفتم

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » چهار شنبه 24 اردیبهشت 1393, 12:25 pm

m80x08m نوشته شده:سلام
مرسی از راهنماییتون
من اقوامم بیش از 20 ساله آلمان هستن و در واقع الان شهروند آلمان هستن
1-اینکه اونها الان آلمانی محسوب میشن آیا میتونه به من کمک کنه؟ اگر بلی چه کمکی ؟
2-اگر 2 روز بعد خودم رو معرفی کنم و بگم همین الان اومدن اونها درباره اینکه با چه پروازی اومدم و لا چه پاسی نمیپرسند؟
اگر بپرسند و تحقیق کنن که میفهمن دروغ گفتم

1.کمک چندانی به جواب گرفتنتون نمیکنه.من آلمان هستم و تو این مدت ندیدم کسی به خاطر اینکه کسی رو داشته جواب بگیره.در کل هیچ ربطی نداره.
2.چرا میپرسند و جواب هم میخواند.اون دیگه میشه کیس راهت که باید یه چیز درست بدی.
در کل هر وقت خودت رو معرفی کنی بعد میپرسند چه جوری اومدی اینجا.
فقط مراقب باش بدون مدرک شناسایی نگیرنت که برات بد میشه
به هیچ عنوان هم قبل از پیاده شدن از هواپیما پاسپورت رو پاره نکن.هرکسم گفت گوش نگیر که بیچاره میشی.علت داره که میگم

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 12:31 am

پس باید با پاسپورت چه کار کنیم؟
اونجا چه مدرکی بهشون نشون بدیم؟

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 4:51 am

معمولا پروازهایی که از ترکیه و قطر و این کشورهایی میاد که احتمال میدن توش مسافر غیر قانونی باشه با خرطومی به بدنه فرودگاه وصل میکنن.دیدید وقتی از هواپیما پیاده میشی اتوبوس میاد و میبرتت؟
اما اینجا میان یه چیز خرطومی مانندی وصل میکنن به درهای هواپیما و با اون وارد فرودگاه میشید.حالا علت چیه؟
علت اینه که اونا فقط در صکرتی میتونن بدون چون و چرا شما رو برگردونن که پاتون رو تو خاک کشورشون نزارید.و طبق قوانین بین المللی تا از هواپیما وارد فرودگاه نشدید وارد خاک کشور مثلا آلمان نشدید.به همین دلیل و برای جلوگیری از ورود غیر قانونی شما یه نفر مامور چک کردن پاسپورت و ویزا و معمولا دو تا مامور پلیس فرودگاه دم در این خرطومی وایمیسن.قبل اینکه وارد فرودگاه شید پاسپورت و ویزای شما چک میشه.نه با دستگاه و اینا ها؟فقط یه نگاه ساده و نهایت یه نور بنفش هم بندازن که اگر ویزاتون خیلی مزخرف باشه بفهمن.و برای کسایی که ویزا ندارند و یا پاس ندارند اصلا.
اینا رو حتی اجازه نمیدن وارد شن.به خلبان میگن مسوولیت این فرد با شماست.خودت آوردیش خودتم ببرش.
اما وقتی وارد شید و بفهمن سعی میکنن برتون گردونن اما اگر وتیسید داد و بیداد و بگید نمیخوام برم و این حرف ها برتون نمیگردونن اصلا.همه ی کاراشونم ظاهر سازیه که شما رو بترسونن.حتی شده دست بند هم زدن که طرف بده اما مقاومت کنید برتون میگردونن.
بعضی جاها حتی یه کاغذ میدن که امضا کنید که راضی هستید برگردید.به هیچ عنوان امضا نکنید.
2.اینجا نباید مدرکی تحویل بدی که.تا روز دادگاه.اگر بهت گفت مدرک چرا ندادی بگو بنده خدا من فرار گردم فرصت مدرک برداشتن نداشتم که.اما میتونم بگم از ایران بفرستند برام.
که دیگه اینا بستگی به کیستون داره که چی بگید.
اما پیشنهاد میکنم مدرک ندید اول و مشخصات غلط هم ندید.چوم بعد خیلی دردسر ها درست میشه براتون.

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » جمعه 26 اردیبهشت 1393, 12:50 am

دوست عزیز پس یعنی با همون پاسپورت وارد فرودگاه آلمان بشیم؟
خوب اگر وارد فرودگاه آلمان شدیم پاسپورت چه کار کنیم؟

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » جمعه 26 اردیبهشت 1393, 5:43 am

amiraaaaaa نوشته شده:دوست عزیز پس یعنی با همون پاسپورت وارد فرودگاه آلمان بشیم؟
خوب اگر وارد فرودگاه آلمان شدیم پاسپورت چه کار کنیم؟
آره دیگه با همون پاسپورت وارد میشید.مگر اینکه دوتا پاس داشته باشید.مثلا یکیش به اسم حسن محمدی یکی دیگش به اسم داریوش اصلانی.بعد با اسم حسن سوار شی.اونجا که رسیدی پاسپورت با اسم حسن رو پاره کنی.با اسم داریوش بری داخل.که البته جز یکی دو نفر کسی ندیدم این کار رو بکنه.زیادم فرقی نداره آخه.اگر بخوان بگیرنت میگیرن.نخاونم هیچی.در ضمن اگر یه اسم دیگه بدید و بعد از جواب گرفتن بخواید فامیل یا اسمتون رو عوض کنید اونم به یه اسم و فامیل ایرانی چندتا مشکل داره.
1.اگر این کار رو نکنید نمیتونید مثلا به داداشتون دعوت نامه بدید.چون اسم و فامیلاتون فرق میکنه.یا اینکه زنتون رو بیارید.
2.هزینه زیادی وکیل میگیره ازتون و دردسر هم داره.اما شدنیه
3.پروندتون هم میره زیر سوال.که چرا میخواین اسمتون رو عوض کنید.حتی بعضی وقت ها دوباره پرونده رو به جریان میندازن.شاید جوابتون لغو شه و حتی دیپورتتون کنن و هزار جور مشکل دیگه که به هزار و یک مورد بستگی داره.نمیشه دقیق گفت.
4.به امید خدا وارد فرودگاه آلمان که شدی اگر کسی رو داری بری پیشش که برو.بعد یکی دو روز خودت رو معرفی کن.بگو همین الان هم اومدم.
5.پاسپورت رو هم اگر طرف مورد اطمینانی داری بده دستش.اگر نه که پارش کن که نبینن.البته این مورد کاملا بستگی به کیس راهت داره.

s.k

پست توسط s.k » دو شنبه 29 اردیبهشت 1393, 2:36 pm

دوست عزیز اگر با ویزا جعلی وارد شدیم سریع میفهمن چون جز شنگن هست و استعلام کردنش خیلی اسونه یا اگر ویزای جعلی المان باشه که میفهمن و اصلا اجازه ورود نمیدن فکر میکنم بعد از اینکه از خرطومی رد شدی باید یه جوری گم گورش کنی یا پارش کنی اگر میشد با ویزای جعلی وارد شد که همه تروریست ها بدون مشکل همه جا میرفتند

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » دو شنبه 29 اردیبهشت 1393, 4:32 pm

s.k نوشته شده:دوست عزیز اگر با ویزا جعلی وارد شدیم سریع میفهمن چون جز شنگن هست و استعلام کردنش خیلی اسونه یا اگر ویزای جعلی المان باشه که میفهمن و اصلا اجازه ورود نمیدن فکر میکنم بعد از اینکه از خرطومی رد شدی باید یه جوری گم گورش کنی یا پارش کنی اگر میشد با ویزای جعلی وارد شد که همه تروریست ها بدون مشکل همه جا میرفتند
درود.
1.آره که میفهمن پس چی؟اما در صورتی سریع میفهمن که ویزاتون زیر دستگاه نشون بده که تقلبیه.در غیر این صورت باید چکش کنن که طول میکشه.اما خوب نه زیاد.
2.میفهمن که ویزات جعلیه.بله.اجازه ورود هم نمیدن.درسته.حتی با اولین پرواز برتون میگردونن.اما بهتون میگن که اگر میخواید پناهنده شید اعلام کنید.شما هم میگید بله میخوایم پناهنده شیم.
3.خوب عزیز من از خرطومی که رد شدی پارش کن.اوکی؟چه فرقی میکنه تا اینکه پارش نکنی؟به هر حال میگیرنت که.
اما اگر پاره نکنی شانس رد شدن داری.با داشتن این چیزا:
رزرو هتل
داشتن 1740 یورو به بالا.که این ماله فرانسه هست.چون خودم اونجا گیر افتادم.اما باید ماله همه ی اروپا یکی باشه حدودا.شما 2000تا بیار با خودت.
اینکه کسی اومده باشه دنبالت البته با کارت شناسایی معتبر
یا اسکن کارت شناسایی طرف رو داشته باشید.بگبد اینا ها اینه.دیرکرده میاد دنبالم..
گاهی اوقات یه کارت شناسایی از ایران هم حتی میخوات.مثلا به من گفت چه کاره ای؟من گفتم دانشجوام.گفت اوکی.کارت دانشجویی بده.که نداشتم البته.
اگر تو پاسپورتتون ویزا کم خورده باشه شک میککنه.چون معمولا سفارت ها به کسایی که هیچ ویزایی ندارن ویزا نمیدن.به همین دلیل بعضی ها میرن یه کشوری که ویزا میخوات و بر میگردن.دقیقا همین حرف هم پلیس فرودگاه فرانسه بهم زد.
ترجیحا اگر بتونید به قاچاقچی بگید چندتا ویزای جعلی ماله کشورهای دیگه هم بزنه تو پاستون خوبه.که البته اون موقع به مهره ورود و خروج هم نیاز دارید.
سوال دیگه ای بود در خدمتم

Kurdish

پست توسط Kurdish » شنبه 28 تیر 1393, 9:38 pm

panahandegi.europa نوشته شده:
اگر بگید خونه یکی از اقوام کم و بیش میتونه دردسر ساز بشه.مخصوصا اگر اونا هم پناهنده باشند.به این معنی که شک میکنند.میگن طرف اقوامش اینجا بودن اونم اومده پناهنده شه و این شکشون باعث میشه بیشتر بهت حساس شن.
در ضمن اگر با ویزای بدون اثر انگشت و ویزای جعلی میای که اونا نمیفهمند تو کی وارد آلمان شدی که بخوان بگن کجا بودی؟
اگر پرسیدن بگو همین الان اومدم.بعد چند روز هم که رفتی ساک بزرگ و اینا با خودت نبر.مثل بعضی ها که میان اینجا تا لیفشونم همراشونه.از لحظه ای که خودت رو معرفی میکنی همه چیزت ثبت میشه.روزی که میری مصاحبه مثلا قاضی میگه اگر یه هویی برات مشکل درست شده پس چرا 2تا ساک پر وسایل داشتی؟اون موقع هست که شکه میشه رنگت میپره جوابی نداری و طرف تا ته قضیه رو میخونه.
واقعا با این جوابتون به داشت تخصصتون تو امور پناهندگی ایمان آوردم. حالا کاری ندارم که چه 10 ماهه رفتین آلمان و چه 10 ساله. منم همین نظر رو داشتم (البته یکی از دوستان بهم گفت) . البته تو این فروم که نمیتونی یک نظر بدی فورا دوستانی که تو کل فروم ها سرک میکشن و بیخودی میخوان تعداد پست هاشون رو زیاد کنن میان و میزنن تو ذوقت (خودتون میدونین کی رو میگیم) ... قابل توجه کسایی که وقتی میخوان پناهنده بشن آدرس فک و فامیلاشونو میدن تو اروپا... این کار اشتباهه .
تصویر

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » شنبه 28 تیر 1393, 10:56 pm

Kurdish نوشته شده:
panahandegi.europa نوشته شده:
واقعا با این جوابتون به داشت تخصصتون تو امور پناهندگی ایمان آوردم. حالا کاری ندارم که چه 10 ماهه رفتین آلمان و چه 10 ساله. منم همین نظر رو داشتم (البته یکی از دوستان بهم گفت) . البته تو این فروم که نمیتونی یک نظر بدی فورا دوستانی که تو کل فروم ها سرک میکشن و بیخودی میخوان تعداد پست هاشون رو زیاد کنن میان و میزنن تو ذوقت (خودتون میدونین کی رو میگیم) ... قابل توجه کسایی که وقتی میخوان پناهنده بشن آدرس فک و فامیلاشونو میدن تو اروپا... این کار اشتباهه .
درود برشما
خواهش میکنم
10 ماه هست که توی آلمانم.بله درسته
اما از قبلش چیزی نگفتم که. ;) :lol:
کاری بود در خدمتم

منصور کشتکار

پست توسط منصور کشتکار » یک شنبه 2 اردیبهشت 1397, 8:42 pm

سلام ممنون از راهنمایهاتون من اگر بخوام به المان برم چطور باید برم متاهل هستم و۴۰ سال دارم وممنوع خروج وپاس هم ندارم لطفا منو راهنمایی کنید متشگرم

Mohammad.p

پست توسط Mohammad.p » یک شنبه 3 تیر 1397, 5:34 am

سلام دوستان من ۱۵سال سن دارم و میخام به سورت قانونی به آلمان سفر کنم و پناهنده بشم اگر کسی از شما میتونه کیس خوبی رو به من بده ممنون میشم و اگر هزینه ای هم داشته باشه من میپردازم

Mohammad.p

پست توسط Mohammad.p » یک شنبه 3 تیر 1397, 5:39 am

اینم شمارمه در تلگرام و واتساپ پاسخ گو هستم
۰۹۲۲۴۹۸۵۸۹۰
۰۹۱۷۲۳۹۷۵۷۰

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 118 مهمان