اطلاعات مفید برای درخواست ویزا آلمان

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
نمایه کاربر
amiraaaaaa

اطلاعات مفید برای درخواست ویزا آلمان

پست توسط amiraaaaaa » دو شنبه 22 اردیبهشت 1393, 2:11 am

اطلاعات مفید برای درخواست ویزا آلمان:

به موقع در خواست ویزای خود را بدهید! به مدت زمان انتظار توجه نمایید

به دلیل تعداد زیاد مراجعه کنندگان و نیز محدودیتهای مکانی و پرسنلی بخش ویزای سفارت ، به ویژه در فصل تابستان (ماه می تا اکتبر) و نیز ایام نوروز، امکان دارد که تعین وقت چند هفته به طول بیانجامد. علاوه بر این حدود چهارده روز نیز بررسی تقاضا جهت دریافت ویزای شنگن زمان می برد. بنابراین لطفا" در برنامه ریزی مسافرت خود به این زمان بندی ها توجه نمایید. استثنا در سیستم تعیین وقت فقط به دلایل انساندوستانه و یا اضطراری صورت می گیرد.

ارایه درخواست برای ویزا فقط با مدارک کامل

هنگام ارایه درخواست ویزا باید تمام مدارک به طور کامل تکمیل شده و تمام گواهی ها ارایه داده شود. به این ترتیب روند کار تسریع می یابد. کمبود مدارک می تواند موجب رد درخواست شود. برای درخواست کنندگان زیر 16 سال الزامی است که هر دو نفر از والدین یا قیمین فرم درخواست را امضا کنند.

توجه: ارایه مدارک ناقص پس از انجام مصاحبه امکان پذیر نیست. این کار تنها با تعیین وقت مجدد که زمان زیادی را در بر می گیرد، امکان پذیر است.
به نفع خودتان است که برگه های راهنمای سفارت (به بالا سمت راست توجه نمایید) را به دقت مطالعه فرمایید. در این برگه ها جزئیات امر و مدارک لازم ذکرشده اند.این امکان وجود دارد که قوانین اعلام شده تغییر نمایند. بنابراین پیش از آن که در تاریخ تعیین شده مراجعه نمایید، یک بار دیگر برگه ها را مطالعه فرمایید تا از تغییرات احتمالی آگاه شوید.

لطفا" قبل از روز تعیین شده هیچ مدرکی (به طور مثال دعوت نامه) را برای سفارت ارسال نفرمایید. همه مدارک را باید شخص متقاضی هنگام ارایه درخواست به طور کامل به همراه داشته باشد. مدارکی را که قبلا" و بدون درخواست از شما و یا مدارکی که توسط فاکس یا پست الکترونیک می فرستید، دلیلی برای درخواست صدور ویزا نمی باشند ونمی توانند مورد توجه قرار گیرند.

توجه:مقابل ساختمان سفارت و در کوچه های اطراف آن افرادی هستند که به شما پیشنهاد انجام کارهای ویزا را می دهند. سفارت مایل است متذکر شود که این افراد که گاهی ادعا می کنند با سفارت همکاری دارند، هیچ ارتباطی با سفارت ندارند.
فرم های درخواست ویزا رایگان بوده و می توانید آن ها را از وب سایت سفارت دانلود نمایید.
لطفا" توجه فرمایید که چنانچه مدارک جعلی و یا دستکاری شده ارایه دهید، برای شما ویزا صادر نشده و مدت طولانی هم هیچ ویزای شنگنی برای شما صادر نخواهد شد.

panahandegi.europa

Re: اطلاعات مفید برای درخواست ویزا آلمان

پست توسط panahandegi.europa » چهار شنبه 24 اردیبهشت 1393, 3:16 pm

دوستان من از یه موضوعی اطلاع دارم که بد نیست اینجا بگم
دیدید که قاچاقچی میگه شما یه حساب باز کن با هزار تومن من براتون میکنمش سی میلیون.نمیدونم سابقه بیمه درست میکنم.سند خونه میزنم.
دوسنان سفارت تو این دو هفته تا یک ماهی که طول میکشه بهتون جواب بده بیکار نمیشینه.همه ی مدارک رو بررسی میکنه.از دادگستری ایران استعلام معتبر میگیره و آدرس خونه ای که سندش رو دادید چک میکنه و همه ی این چیزا.
اینم یکی از کارمند های ایرانی سفارت دانمارک بهم گفت.
که البته اینم اضاف کرد هیچ کارمند ایرانی انقدر نفوذ نداره که بتونه براتون ویزا جور کنه و همینطور خود کارمندای اصلی سفارت هم به شدت کنترل میشن.نه میخوان و نه میتونند که ویزا بدن به کسی و با کسی همکاری کنن.پس گول اینا رو نخورید.
اصلا با اثر انگشت هم که بیاید هیچ فایده ای نداره

swed

Re: اطلاعات مفید برای درخواست ویزا آلمان

پست توسط swed » چهار شنبه 24 اردیبهشت 1393, 5:02 pm

panahandegi.europa نوشته شده:دوستان من از یه موضوعی اطلاع دارم که بد نیست اینجا بگم
دیدید که قاچاقچی میگه شما یه حساب باز کن با هزار تومن من براتون میکنمش سی میلیون.نمیدونم سابقه بیمه درست میکنم.سند خونه میزنم.
دوسنان سفارت تو این دو هفته تا یک ماهی که طول میکشه بهتون جواب بده بیکار نمیشینه.همه ی مدارک رو بررسی میکنه.از دادگستری ایران استعلام معتبر میگیره و آدرس خونه ای که سندش رو دادید چک میکنه و همه ی این چیزا.
اینم یکی از کارمند های ایرانی سفارت دانمارک بهم گفت.
که البته اینم اضاف کرد هیچ کارمند ایرانی انقدر نفوذ نداره که بتونه براتون ویزا جور کنه و همینطور خود کارمندای اصلی سفارت هم به شدت کنترل میشن.نه میخوان و نه میتونند که ویزا بدن به کسی و با کسی همکاری کنن.پس گول اینا رو نخورید.
اصلا با اثر انگشت هم که بیاید هیچ فایده ای نداره
درسته

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 78 مهمان