هرکس هر سوالی راجب پناهاندگی داره بپرسه.به خصوص آلمان.

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
panahandegi.europa

هرکس هر سوالی راجب پناهاندگی داره بپرسه.به خصوص آلمان.

پست توسط panahandegi.europa » دو شنبه 22 اردیبهشت 1393, 6:09 am

درود.دوستان من الان آلمان هستم.
مدت زیادی هم میشه تقریبا.
هرکس سوالی راجب پناهندگی داره بپرسه.کدوم شهر بهتره.چقدر پول میدن و ...
تا جایی که اطلاعات درست داشته باشم کمک میکنم.
راجب جاهای دیگه اروپا هم اطلاعات دارم اما نه به اندازه آلمان.
خوشحال میشم کمکتون کنم.

homayoon112

Re: هرکس هر سوالی راجب پناهاندگی داره بپرسه.به خصوص آلمان.

پست توسط homayoon112 » دو شنبه 22 اردیبهشت 1393, 9:26 pm

Salam dooste khoobam. Alman chejorie barkhordaye adama? Kar siah hast ya na? Man 22salame zaban almani baladam mitoonam oonja too panahandegi dars bekhoonam?

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » دو شنبه 22 اردیبهشت 1393, 9:37 pm

homayoon112 نوشته شده:Salam dooste khoobam. Alman chejorie barkhordaye adama? Kar siah hast ya na? Man 22salame zaban almani baladam mitoonam oonja too panahandegi dars bekhoonam?
درود بر شما.آلمان واقعا جزو بهترین هاست.البته شهر ها یا حتی روستاهایی هم داره که خوب وضعیت خیلی خوبی ندارند اما درکل نسبت به خیلی از جاهای دیگه بهتره.
برخورد آدم ها بستگی به جایی هست که زندگی میکنی و طبعا رفتار خودت.شمال و شمال غرب آلمان بیشترین نازی و فاشیست رو داده.اول ماه می هم کی الان داخلشیم تظاهرات نازی ها بود بر علیه پناهنده ها.اما چیزی که جالبه همون قدر که آلمانی مخالف خارجی ها هست بیشتر از اونا آلمانی موافق خارجی هاست.خیلی از خود آلمانی ها که جون هم هستند اکمده بودند طرفدار خارجی ها.من تو یکی از بدترین شهرهای آلمان از لحاظ داشتن آدمهای ضد خارجی بودم اما همه ی مردم رفتارشون عادیه و هیچ کس به هیچ عنوان بهت توهین نمیکنه مگر کاری کنی که عصبانی شن یه چیزی بگن اونم در حد حرف.
مثل رد شدن از چراغ قرمز حتی اگر ماشین نیاد.یا آشغال ریختن یا اینجور کارای مزخرف که حقم دادن ناراحت شن.دعوا هم که همه جا هست اما جرات نمی کنن الکی باهاتون درگیر شن.قانون دست و بالشون رو بسته.کلا اینجا تو بدترین شهرهاش من انقدر خوبی دیدم از آلمانی ها که از فامیل خودم تو ایران ندیده بودم.
رفتارشون عالیه.شک نکن.
برای دانشگاه رفتن در صورتی که زیر 22 سال باشی و جواب مثبت گرفته باشی دولت هزینت رو میده.و بعضی مواقع حقوقت هم زیاد میشه حتی.اما قبل جواب گرفتم عملا امکانش نیست.مگر اینکه دوره های پولی بخوای بری و خودت پول بدی که هزینش زیاد میشه.در کل هم برای ورود به دانشگاه های آلمان باید مدرک C1 زبان آلمانی داشته باشی.
بهت هم پیشنهاد میکنم اومدی پناهنده شی اصلا نگو حای یه کلمه آلمانی هم بلدم.بزار 6ماه بگذره کم کم رو کن.حتی به ایرانس ها هم نگو که دشمن بدتر از خودشون نیست.
سوال دیگه ای هم بود بپرس.

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » دو شنبه 22 اردیبهشت 1393, 10:40 pm

سلام
ممنون از شما دوست عزیز
اگر با ویزای قانونی بیام که مورد نداره؟چون یکی از دوستان که آلمان هست میگفت که الان اگر کسی با ویزای قانونی بیاد بعد از یک مدت کوتاهی ترک خاک بهش میدن.آیا این حرف به نظر شما درست؟
در حال حاضر چه کیسی اونجا بهتر جواب میده؟
ایا برای اثبات کیس حتما باید مدارک داشته باشیم یا با صحبت کردنم میشه اونا رو قانع کرد؟
اگر بخوایم بعد از قبولی در آلمان حرفه ای یاد بگیریم.مثلا در یک رشته ای مدرک فنی آلمان بگیریم.چقدر حدودا طول داره؟و آیا کار برای مدارک فنی در آلمان تظمین شده هستش؟
آیا اجازه میدن که هایم خودمون انتخاب کنیم.یعنی مثلا من بگم میخوام هایم هامبورگ باشم.آیا دست خودمون یا به صورت رندومایز؟
حدودا چقدر طول میکشه تا اینترویو بشیم.یعنی ماکسیمم جواب دادن چقدر حدودا؟
آیا اینطور که میگن هایمهای آلمان کثیف و نمیدونم میگن هر روز تو هایم درگیری به وجود می یاد.بعضیا با چاقو هم میزنو و ار این جور حرفا........کلا سطح کیفی هایما تو چه حدی؟
آیا میزارن اونجا لب تاپ داشته باشیم.
ممنون میشم اگر لطف کنی و پاسخ بدی.

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » دو شنبه 22 اردیبهشت 1393, 11:15 pm

درود بر شما.خواهش میکنم.
1.اگر با ویزای قانونی بیای تا 90% احتمال ترک خاک دادن هست.اما بازم بستگی داره با ویزای کجا بیای.اگر ویزای کشوری عضو شنگن جز آلمان باشه مثلا دانمارک،آلمان با دانمارک مکاتبه میکنه که آقای دانمارک جان شما ویزا دادی به این آقا باید قبولشم کنی.قبولش داری یا نه؟بعد اونا جواب میدن که تو 95% مواقع هم اوکی میدن.بعد شما باید تا 6ماه منتظر باشی که بیان برت گردونن.هر لحظه پلیس میتونه بیاد دنبالت.بسته به خودشونه.بعضی شهرها و ایالت ها قبلش نامه میدن بعضی جا ها نه.
2.در حال حاضر کیس مسیحیت.البته باید دلایل قانع کننده بیاری که جونتم تو ایران در خطر بوده.
3.بدون مدرک مستند هم خیلی ها جواب گرفتند تا حالا و میگیرند هم.اما باید خوب صحبت کنی و سوتی ندی.طرفی که ازت سوال جواب میکنه متخصص داداش.دروغ بگی رو هوا میفهمه.یه سری مورد ها رو رعایت کنی حله.بعد مثلا نمیشه شما شب بخوابی صبح بلند شی بگی مسیحی شدم.باید دلایل منطقی بیاری که به زندگیت و نحوه ی کار و درس خانواددت هم بخوره.اوکی؟
4.بعد از قبولی برای یاد گرفتن یه حرفه شما سختی که میخوات بکشی به اندازه خوردن یه لیوان آبه.حالا نه به این راحتی اما در کل راحت میتونی خر رشته ای که میخوای بگذرونی.بستگی داره اما معمولش برا همه رشته ها اکثرا یعنی در واقع 3 سال هست.کافیه درخواست بدی و یه سری کاغذ بازی ها و در نهایت میری دوره میبینی.البته مدرک B1 زبان میخوات.برا دانشگاه C1.در طول دروه کار فنی که بهش میگن آسپیلدونگ هم بهت حقوق میدن اما کمتر.آره این دوره رو بگذرونی کار هم برات پیدا میکنن خودشون.یه سارمان کلی هست به اسم جاب سنتر.و سازمان های دیگه که باهاش کار میکنن.اگر 1% کار پیدا نکنن تا وقتی که کار پیدا بشه حقوقت رو میدن.نگران کار بودن تو آلمان اونم در صورتی که دوره مخصوصش رو دیده باشی یه کار بیخوده.مطمعن باش کار گیرت میاد.نترس.
5.نه هایم رو نمیتونی تو انتخاب کنی.یه سری کارا هست که اگر انجام بدی امکان اینکه هایم دلخواهت بیفتی بیشتر میشه.که البته مهمم نیست.چون نهایت 3ماه تو هایم موقت هستی و بعد منتقل میشی به هایم دایم.بعضی ها هم تا 6ماه هستن اما نهایت قانونیش 3ماه هست.یه برگه هایی هم بهتون میدن همون اول که توش نوشته اصلا.اما معمولا بعد یک ماه میرید کمپ دایم.
مثلا اگر تو استان هامبورگ هستید و میخواید کمپ دایمتون بیوفته توی شهر Pinneberg باید برید اداره مهاجران خارجی این شهر خودتون رو معرفی کنید.اونا میفرستنتون یکی از هایم های استان هامبورگ بعد که بخواید منتقل شید احتمالش بیشتره اونجا بفرستنتون.یا وکیل بگیرید و به اداره مهاجرت اعلام کنید که مثلا من میخوام فلان شهر باشم چون با فلان شخص آشنام و اون من رو به مسیحیت دعوت کرد یا پیش یه کشیش میرم اونجا که در اون صورت به نامه رسمی کشیش احتیاج دارید.
6.هایم کثیف هم داریم.تمیز هم داریم.یه هو میبینی 200تا سوریه ای میارن همه جا رو بگند میکشن.من خودم یکی از بدترین هایم های آلمان بودم.وسط جنگل.اما خداییش تمیز و بی عیب و نقص بود.اگر میخوای بیای مهاجرت و پناهندگی فکر تمیزی و نظافت نباش.اینجا همه جوره پیدا میشه.اما در کل خوبه.
7.دعوا هم همه جا میشه اما نه فکر کنی تا رسیدی تو هایم دادن دعوا میکنن باید پناه بگیری.به هرحال ملیت های مختلفن و عقاید مختلف.ایشالا اومدی میری تو اتاقت فقط برا خوراک خوردن میای بیرون.همین.کاری به کسی نداشته باشی هیچ طوری نمیشه.
8.مصاحبه اگر مشکلی تو پروندت نباشه مثل اثر انگشت داشتن تو کشور دیگه یا دعوا یا شکایت داشتن کسی ار تو یا از این قبیل مشکل ها.حدود یک ماه اینا مصاحبه میشی.حالا تا 3ماه هم حساب کن.اما من دیدم طرف 3 روزه هم مصاحبه شده.بنابراین کیست رو آماده کن.فکر نکن اینجا وقت کیس آماده کردن میشه.جوابش هم بستگی داره.اگر کیست خدا باشه همونجا رو میز بهت میگه قبولی.اما اگر نه دیگه باید صبر کنی.از یه روز تا 1000سال.معمولا 6ماه میگن بهت مثبت یا منفی رو.
9.لپ تاپ هم آره.اما بعضی هایم ها گوشی رو میگیرن.و همینطور اگر خودتون رو به پلیس محلی معرفی کنید.البته میشه گدشی رو پس گرفت.اما باید وکیل گرفت و دردسر زیاد داره.میتونن هم ندن دیگه.اکثر هایم ها هم موقع ورود میگردنتون و بالای 100 یورو پول داشته باشید میگیرند و مصادره میشه به نفع هایم.بعضی جاها هم نمیگیرند.اما قانون اینه که بگردند و بگیرند.

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » دو شنبه 22 اردیبهشت 1393, 11:45 pm

دوست عزیز خیلی ممنونم از پاسخت
نه منظورم این بود که اگر با ویزای قانونی خود آلمان بیام اونجا.آیا آلمان امکان داره چون قانونی اومدکم بهم ترک خاک بده؟.البته قبلا که اینطوری نبود.ولی الان نمیدونم.فقط میخوام بدونم که در حال حاضر اگر با ویزای قانونی آلمان بیام چه اتفاقی میفته.؟
خوب اگر اینطوری باشه.به نظزت چه کار باید بکنم.راه حل چیه.چه جوری بیام اونجت.؟
ممنون دوست عزیز

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » سه شنبه 23 اردیبهشت 1393, 6:09 am

amiraaaaaa نوشته شده:دوست عزیز خیلی ممنونم از پاسخت
نه منظورم این بود که اگر با ویزای قانونی خود آلمان بیام اونجا.آیا آلمان امکان داره چون قانونی اومدکم بهم ترک خاک بده؟.البته قبلا که اینطوری نبود.ولی الان نمیدونم.فقط میخوام بدونم که در حال حاضر اگر با ویزای قانونی آلمان بیام چه اتفاقی میفته.؟
خوب اگر اینطوری باشه.به نظزت چه کار باید بکنم.راه حل چیه.چه جوری بیام اونجت.؟
ممنون دوست عزیز

دقیق نمیدونم چی بشه اگر با ویزای قانونی آلمان بیای اینجا.خوب؟اما میتونم از وکیل یا کسایی که اینجا تو کار کمک به پناهنده ها هستند بپرسم.
اونا باید بدونن دیگه.
اما طبق قانون دوبلین 3 که از اول امسال اجرا شد شما اگر با اثر انگشت بیای یعنی مشکلی نداشتی و احتمال اینکه ترک خاک بدن زیاد شده.اما میپرسم که مطمعن شم بهت بگم.یادآوری کن ولی حتما.
بهترین راه اینه که یکی رو پیدا کنی ویزا بزنه تو پاسپورتت.نخوای بری سفارت که انگشت بدی.این تنها راهیه که اینجا بیای نمیخوات تنت بلرزه.
منم کسی رو میشناسم اما از اونجا که مثلما نمیتونید اطمینان کنید بهتره خودتون یکی رو پیدا کنید که بدون اثر بیاره.که البته خیلی کسی این کار رو نمیتونه انجام بده.

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » سه شنبه 23 اردیبهشت 1393, 8:29 am

ممنون دوست عزیز
ولی اینطور که اکثر دوستان میگن تمام سفارتا اثر انگشت میگیرن.و کسی نمیتونه بدون اثر انگشت ویزا بگیره.مگر اینکه ویزا لیبل (جعلی) باشه که اونم رد شدن باهاش محاله.ولی آدم سردرگم میشه.حالا شما لطف کن برام بپرس از دوستان یا وکیل.میتونم با ویزای قانونی بیام.؟دردسر نمیشه برام اونجا؟
ممنون

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » سه شنبه 23 اردیبهشت 1393, 9:11 am

amiraaaaaa نوشته شده:ممنون دوست عزیز
ولی اینطور که اکثر دوستان میگن تمام سفارتا اثر انگشت میگیرن.و کسی نمیتونه بدون اثر انگشت ویزا بگیره.مگر اینکه ویزا لیبل (جعلی) باشه که اونم رد شدن باهاش محاله.ولی آدم سردرگم میشه.حالا شما لطف کن برام بپرس از دوستان یا وکیل.میتونم با ویزای قانونی بیام.؟دردسر نمیشه برام اونجا؟
ممنون
دردسر که شک نکن میشه.مطمعن باش.با ویزای قانونی میرسی اینجا اما اینجا جواب مواب تعطیله.
ویزای جعلی هم اگر طرف کارش درست باشه اصلا مشکلی نیست رد میشی.مثل خیلی ها که رد شدند.
توی فرودگاه خیلی شلوغه.اگر بخوان چک کنند فقط میزارن زیر نور.اگر طرف خوب زده باشه اصلا نمیفهمند.اما اگر تخمی زده باشه خوب گیر میکنی.که البته این کار هم معمولا کم انجام میشه مگر اینکه شک کنند بهت.
حالا اگر خیلی بخوان چک کنند و ویزای شما خوب زده شده باشه فقط یه راه داره که مطمعن شند و بفهمن.استعلام از سفارت.که اونم حداقل 4-5 ساعت تو زودترین حالتش طول میکشه.برا همینم هست که میگن بلیط پرواز شب بگیرید که سفارت کلا تعطیل باشه.
200نفر میخوان سوار هواپیما شن نمیتونن ماله همه رو استعلام بگیرند که.
چندتا سوال ازت میکنن نهایت.مثل اینکه مثلا ویزات ماله کجاست؟شما میگی مثلا فرانسه.بعد میگن سفارت فرانسه کدوم خیابونه باید بگی اسم خیابونش رو.و میگن چقدر پول دادی باید بدونی که 60 یورو هست و باید به یورو باشه و پول درشت هم نباشه.
تازه این در بدترین حالته.
من از پلیس امنیت خود فرودگاه پرسیدم.آشنامون بود یه جورایی.گفت تنها چیزی که چک میشه اینه که پاسپورت تقلبی نباشه و یا طرف ممنوع خروج نباشه.پاسپورت ثبت شده باشه.در مرحله بعدی خیلی گیر بدن ویزات رو میزارن زیر اشعه و در بدترین حالت 4تا سوال کنن ازت.
خونسرد باش راحت رد میشی.
الان هم بهترین موقع هست.همه تابستونه سفرای خارجی میرن.

در کل اگر میخوای اینجا موفق شی به هیچ وجه با اثر انگشت نیا.
ولی بازم میپرسم خبرش رو میزارم اینجا.

moonnight

پست توسط moonnight » سه شنبه 23 اردیبهشت 1393, 10:35 am

دوست عزیز در مورد کسی که قبلا پرونده پناهندگی توی المان داشته و بخواد با ویزای فرانسه بیاد المان اطلاعاتی داری ؟ کدوم شهر باید خودشو معرفی کنه ؟ شهری که قبلا تو هایم بوده ؟ و شرایطش چطوری میشه ؟ اگه اطلاعاتی داری میشه بهم بگی ؟ ممنونت میشم

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » سه شنبه 23 اردیبهشت 1393, 10:52 am

درود.چیزایی که من میدونم ایناست.
1.شهر خواستی نیاز نیست خودش رو معرفی کنه.هرجا خودش رو نعرفی کنه فرق نداره.
2.وقتی میاید اینجا ازتون اثر انگشت میگیرن و بعد از یکی دو هفته که اثر انگشتتون در اومد ازتون میخوان که به اداره مهاجرت مربوطه برید و اونجا ازتون میخوان توضیح بدید چرا قبلا پناهنده شدید و بعد رفتید از آلمان؟
کجا رفتید؟ایران؟چرا؟آیا مشکلتون حل شده بود؟
و در کل صورت خوشی نداره.مخصوصا اگر قبلا که اینجا بودید مصاحبه شده باشید و گفته باشید که جونم در خطره توی ایران.اما بهترین دلیل اینه که بگید خانوادم مثلا وکیل گرفتن.مشکلم حل شد.برگشتم.من که کشته مرده اینجا موندن نیستم.اما باز برام مشکل پیش اومد و اومدم.
بعد دیگه براتون یه اینترویو میزارن و دلایل رو کامل میپرسن.اما اما اما ...
3.وقتی این اتفاق ها میوفته که شما با ویزای آلمان بیای.نه ویزای فرانسه.
وقتی با ویزای فرانسه بیاید با فرانسه هم مکاتبه میشه.
چند سال پیش اینجا بودید؟
فکر میکنم اگر زیر 5سال بوده اثر انگشت آلمانتون مورد نظر خواهد بود و این بدین معنی هست که آلمان مسول کار شماست.اما اگر قبل از 5 سال پیش بوده کشور فرانسه مسول شماست.
اما میتونم از یه وکیل بپرسم که مطمعن شید داستان شما چی میشه.بعدا همینجا اعلام میکنم.
4.بهت برادرانه میگم پات رو تو فرانسه نزار.من اونجا بودم.توی پاریس فقط کمپ زیدان هست که اونم فقط شب ها میتونی بری.از قبل هم باید وقت بگیری.انقدر هم افتضاح هست که خدا میدونه.پول نمیدن.جا نمیدن.خوراک نمیدن.تا حدود یک سال.
بعضی از شهرهای کوچیک فرانسه جا و خوراک میدن اما بازم وضعش خرابه.ایرانی هم اونجا زیاد نیست.هرکس میره میخوات بره انگلیس که اونم باید بره بندر کاله و چند روز یا حتی هفته ای توی جنگل های اطراف بخوابه.
کلا اگر میخوای طعم اروپا رو بچشی فرانسه رو فراموش کن.
شک نکن پشیمون میشی.باید بری تو خیابون بخوابی.

moonnight

پست توسط moonnight » سه شنبه 23 اردیبهشت 1393, 11:14 am

دوست عزیز من ۳ سال پیش تو المان تقاضای پناهندگی دادم و هنوز 5 سال نشده یه مشاور تو المان بهم گفت که هر جا تو اروپا تقاضای پناهندگی بدی میفرستنت المان چون اونجا پرونده داری و اگه هم خودتو برسونی المان هم که میتونی اونجا دوباره درخواست پناهندگی بدی من میخوام اگه بشه با ویزای فرانسه بیام و بعد بیام المان تقاضا بدم شما هم اگه تونستی برا زحمت بکش و پرس جو کن و جوابشو یا همین جا یا توپیغام خصوصی بهم بگو ممنونت میشم

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » سه شنبه 23 اردیبهشت 1393, 11:41 am

اگر سه ساله گه درسته میشه اما حالا با توجه به قوانین جدید باید ببینی چه جوری شده.باشه پرس و جو میکنم.چشم

sephardad

پست توسط sephardad » سه شنبه 23 اردیبهشت 1393, 12:41 pm

اشنای ویزای جعلی دارین قیمتش چنده ؟
لطفا جوابم رو پیام بدید و این ایمیلمه برای تماس بیشتر kam.shad83@yahoo.com

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 12:29 am

panahandegi.europa نوشته شده:

دردسر که شک نکن میشه.مطمعن باش.با ویزای قانونی میرسی اینجا اما اینجا جواب مواب تعطیله.
ویزای جعلی هم اگر طرف کارش درست باشه اصلا مشکلی نیست رد میشی.مثل خیلی ها که رد شدند.
توی فرودگاه خیلی شلوغه.اگر بخوان چک کنند فقط میزارن زیر نور.اگر طرف خوب زده باشه اصلا نمیفهمند.اما اگر تخمی زده باشه خوب گیر میکنی.که البته این کار هم معمولا کم انجام میشه مگر اینکه شک کنند بهت.
حالا اگر خیلی بخوان چک کنند و ویزای شما خوب زده شده باشه فقط یه راه داره که مطمعن شند و بفهمن.استعلام از سفارت.که اونم حداقل 4-5 ساعت تو زودترین حالتش طول میکشه.برا همینم هست که میگن بلیط پرواز شب بگیرید که سفارت کلا تعطیل باشه.
200نفر میخوان سوار هواپیما شن نمیتونن ماله همه رو استعلام بگیرند که.
چندتا سوال ازت میکنن نهایت.مثل اینکه مثلا ویزات ماله کجاست؟شما میگی مثلا فرانسه.بعد میگن سفارت فرانسه کدوم خیابونه باید بگی اسم خیابونش رو.و میگن چقدر پول دادی باید بدونی که 60 یورو هست و باید به یورو باشه و پول درشت هم نباشه.
تازه این در بدترین حالته.
من از پلیس امنیت خود فرودگاه پرسیدم.آشنامون بود یه جورایی.گفت تنها چیزی که چک میشه اینه که پاسپورت تقلبی نباشه و یا طرف ممنوع خروج نباشه.پاسپورت ثبت شده باشه.در مرحله بعدی خیلی گیر بدن ویزات رو میزارن زیر اشعه و در بدترین حالت 4تا سوال کنن ازت.
خونسرد باش راحت رد میشی.
الان هم بهترین موقع هست.همه تابستونه سفرای خارجی میرن.

در کل اگر میخوای اینجا موفق شی به هیچ وجه با اثر انگشت نیا.
ولی بازم میپرسم خبرش رو میزارم اینجا.
ممنون
دوست عزیز قیمت این ویزای لیبل که شما میگی چقدر؟
شرایط پرداختش آخر سر دیگه؟
چقدر طول میکشه؟
خود شما هم اینطوری رفتی؟

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 4:32 am

28میلیون با وچر هتل و بلیط هواپیما مستقیم به همین آلمان
14اول و 14میلیون بعد از تحویل کار
بین 1تا 2 ماه همه ی کاراتون تا اومدن به اینجا طول میکشه
آره منم دقیقا همینطوری اومدم.مثل آب خوردن.الکی نرید ترکیه خودتون رو علاف کنید.

homayoon112

پست توسط homayoon112 » پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 8:13 pm

Agha damet garm khili aali bood mamnoon. Faghat yesoal oonam enke kare siah hast ya na? Cheghadri midan? Dar zemn koodom eyalata behtaran?

essi_fre

پست توسط essi_fre » پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 9:58 pm

دوستان کسی میتونه منو از تهران مستقیم و قاچاقی بفرسته هلند یا انگلیس اگه میشه هزینه اش رو هم اعلام کنین....

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » جمعه 26 اردیبهشت 1393, 12:57 am

ببین دوست عزیز اصولا هیچ کس اطمینان نمیکنه که پولشو همون اول کار بده.معمولا پول آخر کار و وقتی طرف با اطمینان سوار هواپیما شد پرداخت میکنن.چون شما حساب کن من پاسپورت و مدارکم و 14 میلیون پول بدم به ایشون با چه تظمینی.؟نه اینکه بخوام به ایشون توهین بکنم.نه اصلا.ولی نمیشه اطمینان کرد.خیلیا پولشون اینطوری پریده.گفتم که اصولا برای تضمین پول یا میزارن تو صرافی یا آخر سر میگیرن.

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » جمعه 26 اردیبهشت 1393, 5:49 am

homayoon112 نوشته شده:Agha damet garm khili aali bood mamnoon. Faghat yesoal oonam enke kare siah hast ya na? Cheghadri midan? Dar zemn koodom eyalata behtaran?
آره داداش کار سیاه هم هست.هر جا هم بری هست.اینجا به کباب ترکی میگن دونر.بیشتر کسایی که اینجا ها کار میکنن پناهندن.در واقع من اصلا جز پناهنده ندیدم اینجا.
البته باید خودتون هم زرنگ باشید برید دنبالش.ولی سعی کنید گیر نیوفتید که اگر گیر بیوفتید زندگیتون کلا به گا میره.
حقوقش هم بستگی داره به کارت.مدت زمانی که کار میکنی.و صاحب کارت.چون غیر قانونی هستی میتونه هرچی خواست بده.
اما بین 700،800 تا بگیر تا حدود 1200تا اینا.
که خیلی پوله اینجا

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » جمعه 26 اردیبهشت 1393, 5:58 am

homayoon112 نوشته شده:Agha damet garm khili aali bood mamnoon. Faghat yesoal oonam enke kare siah hast ya na? Cheghadri midan? Dar zemn koodom eyalata behtaran?
راستی راجب ایالت بگم که نمیشه گفت کدوم بهتره.مثال میزنم برات
یکی میگه استان تهران بهتر از استان فارسه.اما شاید شهر جهرم بهتر از تهران یا کرج باشه.
بهتره بگی کدوم شهر بهتره.که اونم خیلی شهرای توپ داریم که امکانات عالی میدن بهتون.دست شما هم نیست کجا بیوفتید.البته یه سری کارا هست که اگر انجام بدید 50% شانستون رو برای شهر مورد نظرتون بیشتر میکنه اما بازم معلوم نیست.

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » جمعه 26 اردیبهشت 1393, 6:12 am

amiraaaaaa نوشته شده:ببین دوست عزیز اصولا هیچ کس اطمینان نمیکنه که پولشو همون اول کار بده.معمولا پول آخر کار و وقتی طرف با اطمینان سوار هواپیما شد پرداخت میکنن.چون شما حساب کن من پاسپورت و مدارکم و 14 میلیون پول بدم به ایشون با چه تظمینی.؟نه اینکه بخوام به ایشون توهین بکنم.نه اصلا.ولی نمیشه اطمینان کرد.خیلیا پولشون اینطوری پریده.گفتم که اصولا برای تضمین پول یا میزارن تو صرافی یا آخر سر میگیرن.
کاملا حرفت رو قبول دارم.منم واقعا زده بود به سرم که پول دادم.حالا مهم نیست به کی بدی.فقط تا جایی که میتونی زودتر بیا.که یه قانون دیگه تصویب نکردن جلوش رو بگیرن.من دوست تو شهرهای مختلف زیاد دارم.میگن ایرانی خیلی کم شده.تا 6ماه پیش همه ی کمپ ها ایرانی داشت.اما الان بعضیاش اصلا
این دو تا تاثیر میزاره
1.خوب این رو معلوم میکنه که شرایط اومدن سخت شده.و خیلی ها نمیان چون میدونن اینجا به مشکل میخودن
2.اینا هم وفتی میبینن ایرانی کم شده میگن حتما مشکل های ایران کم شده یا مشکلی نیست دیگه.
قبلا زیاد بودن.همشون هم که دروغ نمیگن.
البته این رو خیلی جدی نگیرید.که بگید آره الان ایرانی کم شده برم اونجا بهم جواب نمیدن.نه
هیچ مشکلی نداره.شما بدون اثر بیا.کیس خوب هم بده.همه چی حله
به قول یکی از بچه ها این دو تا رو داشته باشی خدا برات جفت شش میندازه.
نترسید فقط.اگر بخواید بترسید از شرایط کمپ و اینا نیاید.لا مصبا دارید مهاجرت میکنید به عنوان پناهنده.یه کمم باید سختی بکشید.البته راه هایی هم هست که هیچ سختی نکشید.
اونا دیگه سیکرته ;)

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » جمعه 26 اردیبهشت 1393, 6:22 am

essi_fre نوشته شده:دوستان کسی میتونه منو از تهران مستقیم و قاچاقی بفرسته هلند یا انگلیس اگه میشه هزینه اش رو هم اعلام کنین....
مستقیم به هلند میشه الان
28.نصف پیش نصف بعد از کار
شامل ویزا و بلیط رزرو هتل

مستقیم به هلند
برا انگلیس باید بری ایرلند جنوبی.مستقیم از تهران میری شهر دوبلین ایرلند جنوبی.بعد با کشتی مسافربری.اونجا رو دیگه باید خودت زبان بلد باشی کارت رو راه بندازی.یا کسی بیاد دنبالت.

homayoon112

پست توسط homayoon112 » جمعه 26 اردیبهشت 1393, 8:47 am

مگه ایرلند عضو شینگن شده?

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » جمعه 26 اردیبهشت 1393, 8:50 am

homayoon112 نوشته شده:مگه ایرلند عضو شینگن شده?

نه ایرلند نشده.انگلیس هم نیست.ویزایی که بهتون میدن برای ایرلند ویزای شنگن نیست.ویزای خود کشور ایرلند هست.

karen

پست توسط karen » جمعه 26 اردیبهشت 1393, 8:44 pm

essi_fre نوشته شده:دوستان کسی میتونه منو از تهران مستقیم و قاچاقی بفرسته هلند یا انگلیس اگه میشه هزینه اش رو هم اعلام کنین....
مستقیم به هلند میشه الان

مستقیم به هلند
برا انگلیس باید بری ایرلند جنوبی.مستقیم از تهران میری شهر دوبلین ایرلند جنوبی.بعد با کشتی مسافربری.اونجا رو دیگه باید خودت زبان بلد باشی کارت رو راه بندازی.یا کسی بیاد دنبالت.
داداش واسه انگلیس مستقیم میفرسته ایرلند جنوبی یا ترانزیت؟؟؟؟
از ایرلند جنوبی بخوای بری انگلیس که وقتی وارد فرودگاه دوبلین بشی و ویزاتو چک کنن متوجه میشن که ویزات جعلیه دیگه و نمیشه ورود زدو رفت انگلیس. اونوقت مجبوریم توو ایرلند جنوبی درخواست بدیم . هر کشور حداقل دیگه اطلاعات ویزای کشور خودشو داره خب.

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » جمعه 26 اردیبهشت 1393, 9:27 pm

karen نوشته شده:
مستقیم به هلند میشه الان

مستقیم به هلند
داداش واسه انگلیس مستقیم میفرسته ایرلند جنوبی یا ترانزیت؟؟؟؟
از ایرلند جنوبی بخوای بری انگلیس که وقتی وارد فرودگاه دوبلین بشی و ویزاتو چک کنن متوجه میشن که ویزات جعلیه دیگه و نمیشه ورود زدو رفت انگلیس. اونوقت مجبوریم توو ایرلند جنوبی درخواست بدیم . هر کشور حداقل دیگه اطلاعات ویزای کشور خودشو داره خب.
آره خوب متاسفانه این مشکل هم وجود داره که ریسک داره.البته بعد از خروج حتی اگر هم بگیرنتون میتونید برید انگلیس.اما خوب شاید کارتون یه زره پیچ بخوره.
پرواز هم بستگی داره به موقعیت وقتی که ویزاتون آماده میشه.اگر اصرارتون بر این باشه که پرواز مستقیم باشه میشه انجام داد.از فرودگاه امام مستقیم.
اما اگر دلیل خیلی مهمی ندارید برای انگلیس رفتن بیخیالش شید.توی این طرف اروپا اگر با فکر و درست عمل کنید شانس بیشتری برای موفقیت دارید.
در خدمتم

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » جمعه 26 اردیبهشت 1393, 9:29 pm

دوستات عزیزی که ناراحت میشن خوب نخونن مطالب رو.
کسی نگفته که بیاید پول بدید که.پرسیدید منم گفتم.
نیومدم اینجا دلالی کنم که.
چون خودم سردرگم بودم نمیخوام کس دیگه ای هم بیاد و اینجا علاف بشه.
لطفا درست صحبت کنید

dariush 83

پست توسط dariush 83 » شنبه 27 اردیبهشت 1393, 6:36 am

panahandegi.europa نوشته شده:دوستات عزیزی که ناراحت میشن خوب نخونن مطالب رو.
کسی نگفته که بیاید پول بدید که.پرسیدید منم گفتم.
نیومدم اینجا دلالی کنم که.
چون خودم سردرگم بودم نمیخوام کس دیگه ای هم بیاد و اینجا علاف بشه.
لطفا درست صحبت کنید
اتفاقا من میخوام 14 تومنو بهت بدم،شماره حساب بده بریزم به حسابت.
تصویر
قبیله یعنی یک نفر

panahandegi.europa

اطلاعات یه جا

پست توسط panahandegi.europa » شنبه 27 اردیبهشت 1393, 10:39 am

درود بر تو
برای اینجا اومدن بهترین راه اینه که با ویزای بدون اثر بیای.ویزای بدون اثر دو نو نوع.یکی خیلی تخمیه که اگر چک کنن میفهمن یکی نه.خوب جعل شده عمرا تا از خود سفارت استعلام نگیرتد نمیفهمند.
سفر از ایران به آلمان هزار نوع میشه.هواپیما مستقیم از تهران به آلمان که یا هما هست یا لوفتانزا.یا با پروازای دیگه غیر مسقیم بیای.
یعنی بری ترکیه.چند ساعت تو سالن ترانزیت وایسی بعد بیای آلملن.
من آدم بر سراغ دارم.همینی که خودم رو آورد.اما اینکه بهش اعتماد کنی دست خودته.من از تو همین سایت ها پیداش کرده بودم.دیگه زده بود به سرم.پول رو بهش دادم.ندیده و نشناخته.خدا شاهده اگر دروغ بگم.
شرایط اینه:28 میلیون الان.14میلیونش رو اول میدی بعلاوه پاسپورت و دو تا عکس.14میلیون رو هم بعد از تحویل کار میدی.
بلیط هواپیما برای آلمان و رزرو هتل هم روشه که توی فرودگاه نشون بدی.
توی فرودگاه ایران هم فقط پاسپورتت رو چک میکنند.ویزات رو فقط میزارند زیر نور.همین.اگر قیافت عوض شه و رنگت بپره و اینا 4تا سوال هم ازت میکنند.
کجا داری میری؟چرا میری؟کجا میخوای بمونی اونچا؟کی رفتی سفارت؟تو سفارت چه کار کردند؟پولم دادی یا نه؟چقدر؟چه جوری؟
که شما باید آدرس سفارت رو بدونی.حتی قبلش اگر بری دم درش رو ببینی بهترم هست.بعدشم ازت سوال جواب میکنند تو سفارت.مترجم میاد.60یورو باید پول بدی.اونم به یورو نه به تومن.نبایدم مثلا 200 یورویی بدی.چون طرف وت خورد کردن نداره.یا مثلا بگی دیر رفتم یورو بگیرم.خورد گیرم نیومد.مجبور شدم 100ی بدم.40تا بیشتر کم کرد.که البته بگی 60تا نقد دادم بهتره.
حالا اگر بخوان از سفارت استعلام بگیرند جریان چیه؟
ببین دوست من اصلا نمیگم اینا رو که به من پول بدی،فقط حواست رو جمع کن.خدا شاهده اگر بهت دروغ بگم.
من وقتی ویزا گرفتم طرف جوابم رو نداد دیگه.کپ کردم.گشتم این بر و اون بر یه آشنا تو فرودگاه پیدا کردم.مسوول انتظامات بخش پروازهای خارجی بود.
پاسپورتم که ویزا خورده بود داخلش رو دادم بهش.چک کرد.این نتیجش شد.
هیچ کس تو فرودگاه نتونسته بود تشخیص بده که این ویزا تقلبیه.همه گفته بودن اصله.هیچ مشکلی نداره.بعد طرف مشخصات ویزا رو داد یه نفر که تو سفارت کار میکرد.اون بعد از یه روز و نیم جواب داد.که تو ایم مدت من مردم و زنده شدم.اون گفت جعلیه.
ببین پس باید بره سفارت تا مشخص بشه.اونم بعد از 1 روز و نیم.حالا بگو یه روز.
بعدشم شما تو صف بالای 100 نفر هستید.نمیان همه رو چک کنن که.بعدشم کار دو دقیقه نیست که.اونا فقط پاسپورتت رو چک میکنند که ثبت شده باشه.جعلی نباشه.مشکل نداشته باشی.مثل ممنوع خروج بودن.سربازی داشتن و ....
اگر خودت تابلو نکنی هیچ طوری نمیشه.توی فرودگاه دبی یا قطر یا ترکیه هم فقط ویزا رو میزارن زیر نور.اونم وقتی میخوای بری وارد هواپیما شی،اونجا هم نترسی اوکی میشی.تازه طرف به منم گیر داد.جوابش رو دادم.
حالا چه به این طرفی که من میشناسم پول دادی چه به کس دیگه من برا اینجا میتونم کمکت کنم.
بیام فرودگاه دنبالت همه ی کارت رو انجام بدیم.خواستی بهت کیس بدم،نخواستی معرفیت کنم به وکیل ایرانی خوب.میتونی یه مدت بیای خونه خودم تا راه و چاه رو یاد بگیری.خلاصه نگران این نباش که اومدم اونجا چه کار کنم.فقط نگران این باش که بیای.
راستی اینجا هم که میرسی معمولا هواپیما رو با یه خرطومی وصل میکنند به بدنه فرودگاه.نمیزارند پیاده شید و برید با اتوبوس،چون اگر پاتون رو از هواپیما گذاشتید بیرون دیگه تمومه.دیگه وارد خاک کشور آلمان یا فرانسه یا هرجای دیگه شدی،و باید نگت دارند.
پس پاسپورتت رو پاره نکن.بعضی ها میگن تا هواپیما نشست پاسپورتت رو پاره کن.خریت محضه.چون دم در این خرطومی یه نفر مامور چک کردن ویزا و پاسپورتت وایساده.اگر نداشته باشی دوتا مامورم بقل دستشن میبرنت تو هواپیما،اصلا اجازه ورود نمیدن بهت.به خلبان میگن خودت این رو آوردی خودتم ببرش.
اما اگر وارد شی و بفهمن اول سعی میکنند با اولین پرواز بفرستنت کشوری که ازش اومدی.مثلا ترکیه.یا حتی ایران اگر پروازت مستقیم بوده.اینجاست که شما باید بگی میخوام پناهنده شم،میفرستنت کمپ صلیب سرخ توی فرودگاه.نگهت میدارند.ازت اثر انگشت میگیرن و یه سری از این کارا.بعد ازت یه اینترویو ساده و اولیه میگیرند.که مشکلت چیه.کامل نمیپرسه.بعد بررسیش میکنن اگر تایید شد میفرستنت هایم.حالا یا خودشون میبرنت یا بلیط میدن که بری.
اگر تایید نشد سعی میکنن هر روز یا هر دو روز یه بار برت گردونن.بستگی داره کی پرواز داشته باشند به مثلا ترکیه.هربار سعی میکنند برت گردونن.شما باید مقاومت کنی،میخوان که بترسوننت که اگر مشکلی نداری تو ایران برگردی.وقتی من بودم حتی یه نفر رو دست بند زدن.که دیگه خودش رو زده بود و این چیزا که ولش کردن بره.تقریبا همه جای اروپا هم همینه.
حالا اگر ولت کردن بری چی؟هیچی میای بیرون و یه جا دیگه خودت رو تحویل میدی.یا اینکه میری پیش کسی و بعدش.اما تو این مرحله دیگه نباید پاسمورت رو تحویل بدی.
اما مشخصات اشتباه هم نده که بعد به مشکل میخوری.
یه سری چیزا رو باید رعایت کنی که بزارن بری.
و موقعی که میری هایم باید پول و موبایلت رو قایم کنی.
این شرایط رو تو تایپیک بپرس میگم بهت که بقیه هم استفاده کنند.
هر راهنمایی خواستی بگو.برادرانه هرچی بدونم میگم بهت
حرف آخر اینکه اگر میخوای بیای عجله کن که وقتی نمونده

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » شنبه 27 اردیبهشت 1393, 10:54 am

در ضمن اینم بگم که طرف که جواب نداد منظورم این بود که تا دو روز.
هرچی میزدم جواب نمیداد.
همه ی چیزایی هم که گفتم تو همین دو روز اتفاق افتاد.
لطفا بعضی ها نیان حالا بگن دیدی دروغ میگی و این حرف ها.
در ضمن پیام قبلی رو به یکی از بچه های همین سایت تو خصوصی دادم.
که دیدم خیلی توضیحات هست گفتم اینجا هم بزارم

reza5980

پست توسط reza5980 » یک شنبه 28 اردیبهشت 1393, 12:15 pm

من می خوام تا یک ماه دیگه برم ترکیه دنبال همسفر میگردم

نمایه کاربر
pey.com

پست توسط pey.com » یک شنبه 28 اردیبهشت 1393, 12:55 pm

reza5980 نوشته شده:من می خوام تا یک ماه دیگه برم ترکیه دنبال همسفر میگردم
خوب اونجا که رفتی بعدش میخای چیکار کنی ؟؟؟
مقصد نهاییت کجاست وچجوری میخای بری ؟؟؟
گاهی برای بودن باید رفت - رفتن همیشه رسیدن نیست اما برای رسیدن راهی جز رفتن نیست . . .

mehrdad_dgmax
تماس:

پست توسط mehrdad_dgmax » یک شنبه 28 اردیبهشت 1393, 8:32 pm

reza5980 نوشته شده:من می خوام تا یک ماه دیگه برم ترکیه دنبال همسفر میگردم
من تا اخر تابستون میخوام برم با یه افغانی هم صحبت کردم که نفری 20 تومن رد میکنه اون ور احتمالا تا سوئد
تا اون موقع بودی و کیس بهتر سراغ داشتی خوشحال میشم همسفر بشیم چون منم تنهام

essi_fre

پست توسط essi_fre » یک شنبه 28 اردیبهشت 1393, 8:40 pm

مهرداد این افغانی که میگی مطمئنه؟پول رو چطور میگیره؟میشه یه کم توضیح بدی......

mehrdad_dgmax
تماس:

پست توسط mehrdad_dgmax » یک شنبه 28 اردیبهشت 1393, 8:51 pm

essi_fre نوشته شده:مهرداد این افغانی که میگی مطمئنه؟پول رو چطور میگیره؟میشه یه کم توضیح بدی......
دادا قرار شده تو این چند روزه کلا یه اطلاعات دقیق در مورد این چیزا بهم بده
تا اونجایی که من میدونم پولو بعد از رفتن میگیره
معمولا هم سوئد میبره و از راه زمینی
چند نفری رو هم برده 5 نفر هم هستن که همین روزا میخوان برن البته افغانی هستن قرار شده تو این چند روز کلا جواب اخرو بهم در مورد همه چی بدن
اوکی شد خبر میدم

essi_fre

پست توسط essi_fre » یک شنبه 28 اردیبهشت 1393, 9:13 pm

mehrdad_dgmax نوشته شده:
essi_fre نوشته شده:مهرداد این افغانی که میگی مطمئنه؟پول رو چطور میگیره؟میشه یه کم توضیح بدی......
دادا قرار شده تو این چند روزه کلا یه اطلاعات دقیق در مورد این چیزا بهم بده
تا اونجایی که من میدونم پولو بعد از رفتن میگیره
معمولا هم سوئد میبره و از راه زمینی
چند نفری رو هم برده 5 نفر هم هستن که همین روزا میخوان برن البته افغانی هستن قرار شده تو این چند روز کلا جواب اخرو بهم در مورد همه چی بدن
اوکی شد خبر میدم
ممنون مهرداد جان حتمن نتیجش رو به من بگو و ببین میتونه یجوری رد کنه که اثر انگشت ندیم...ممنون داداش

mehrdad_dgmax
تماس:

پست توسط mehrdad_dgmax » یک شنبه 28 اردیبهشت 1393, 9:19 pm

باشه داداش حتما خیالت راحت باشه
در ضمن اثر انگشت فکر نکنم به جا بمونه چون پدر خانوم و مادر خانوم یکی از این افغانی هارو از یونان رد کرده نمیدونم به کدوم کشور اونم با ویزای جعلی که دو سری متوجه شدن و سری سوم تونستن رد بشن
ولی بازم اطلاعات دقیق رو میگیرم و میدم

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » یک شنبه 28 اردیبهشت 1393, 10:29 pm

mehrdad_dgmax نوشته شده:باشه داداش حتما خیالت راحت باشه
در ضمن اثر انگشت فکر نکنم به جا بمونه چون پدر خانوم و مادر خانوم یکی از این افغانی هارو از یونان رد کرده نمیدونم به کدوم کشور اونم با ویزای جعلی که دو سری متوجه شدن و سری سوم تونستن رد بشن
ولی بازم اطلاعات دقیق رو میگیرم و میدم
پولو چطوری میگیره
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

s.k

پست توسط s.k » دو شنبه 29 اردیبهشت 1393, 1:53 pm

با ویزا و اثر انگشت اصلا بدرد نمیخوره بهترین راه چاچاقی رفتن هست حالا اگر شخصی که میگی مطمئن باشه و بعد از رسیدن پول بگیره خیلی خوبه اگر چند نفر بشین احتمالی که قیمتو بیاره پایین هست در ضمن سپهرداد هم دریابید ثواب داره :D

mehrdad_dgmax
تماس:

پست توسط mehrdad_dgmax » دو شنبه 29 اردیبهشت 1393, 2:04 pm

تا جایی که اطلاع دارم پولو تو یه صرافی که خودت انتخاب میکنی میذاری و بعد اینکه رسیدی پولو آزاد میکنی به حساب خود اون طرف
ولی بازم اطلاعات دقیق میگیرم و مو به مو میذارم اینجا قیمت هم دیگه 20 تومن پایینتر فک نکنم اصلا پیدا بشه خیلی مناسبه البته من خودم دنبال ارزونترش هم هستم

Kurdish

پست توسط Kurdish » دو شنبه 29 اردیبهشت 1393, 5:59 pm

داداش تا جایی که اطلاع داری کدوم کشورها به یونان دیپورتت نمیکنن در صورتی که تو یونان دستگیر شده باشی؟ واسم خیلی مهمه لطفا دوستان جواب بدن
تصویر

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » دو شنبه 29 اردیبهشت 1393, 6:25 pm

Kurdish نوشته شده:داداش تا جایی که اطلاع داری کدوم کشورها به یونان دیپورتت نمیکنن در صورتی که تو یونان دستگیر شده باشی؟ واسم خیلی مهمه لطفا دوستان جواب بدن
یونان هنوز هم جزو کشورهایی هست که هیچ کشوری بهش دیپورت نمیکنه.اما از اول 2014 این احتمال زیاد شده که دیپورت کنن.
معمولا هم کشورهای اسکاندیناوی خیلی سفت هستند برای دیپورت کردن.
آلمان در حال حاضر دیپورت نمیکنه.

Kurdish

پست توسط Kurdish » سه شنبه 30 اردیبهشت 1393, 5:45 pm

یعنی تو کل اروپا فقط آلمان هست که دیپورت نمیکنه !!! داداش من یه جایی خوندم که سوئد هم دیپورت نمیکنه ... حالا اطلاعات کامل ندارم . شما که اونجایی بهتر میتونی مارو راهنمایی کنی.

MER 29+1
تصویر

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » سه شنبه 30 اردیبهشت 1393, 6:16 pm

Kurdish نوشته شده:یعنی تو کل اروپا فقط آلمان هست که دیپورت نمیکنه !!! داداش من یه جایی خوندم که سوئد هم دیپورت نمیکنه ... حالا اطلاعات کامل ندارم . شما که اونجایی بهتر میتونی مارو راهنمایی کنی.

MER 29+1
دوست عزیز خوبه که بدونید سوید از کشورهایی هست که اگر دو بار منفی بگیری باره سوم مستقیم میفرستت ایران.نه اینکه دیپورتم کنه به جای دیگه.
البته راه هایی هم هست که بشه قانون دوبلین 3 رو .دور زد.کاملا هم قانونی.دارم یه سری تحقیقات میکنم.تا هفته دیگه جمعه تو همین انجمن یه تایپیک میزنم با عنوان راه های دور زدن قانون دوبلین 3.
همه رو کامل توضیح میدم.

Iran62

Man Tayland hastam chetori mishe yek adam Pantone motmaen pe

پست توسط Iran62 » یک شنبه 4 خرداد 1393, 11:56 am

Salam man Tayland hastam az enja chetori mishe yek adam parone motmaen peyda kard

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » یک شنبه 4 خرداد 1393, 7:49 pm

mehrdad_dgmax نوشته شده:تا جایی که اطلاع دارم پولو تو یه صرافی که خودت انتخاب میکنی میذاری و بعد اینکه رسیدی پولو آزاد میکنی به حساب خود اون طرف
ولی بازم اطلاعات دقیق میگیرم و مو به مو میذارم اینجا قیمت هم دیگه 20 تومن پایینتر فک نکنم اصلا پیدا بشه خیلی مناسبه البته من خودم دنبال ارزونترش هم هستم
خوب اگر رفتی یک اسلحه گذاشت رو مخت گگفت زنگ بزن پولو ازاد کنه چکار میکنی ؟
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » دو شنبه 5 خرداد 1393, 4:54 am

iranian نوشته شده:
mehrdad_dgmax نوشته شده:تا جایی که اطلاع دارم پولو تو یه صرافی که خودت انتخاب میکنی میذاری و بعد اینکه رسیدی پولو آزاد میکنی به حساب خود اون طرف
خوب اگر رفتی یک اسلحه گذاشت رو مخت گگفت زنگ بزن پولو ازاد کنه چکار میکنی ؟
اشاره خوبی بود دوست عزیز
برا کسایی که فکر میکنن پول رو صرافی بزاری امنه امنه

درواقع تو این کار هیچ تضمینی نیست
یکی میبینی 10ساله داره این کار رو میکنه.ساله یازدهم مپیچه میره.
ریسکه.حالا هرکس که میخوات باشه.

sephardad

پست توسط sephardad » دو شنبه 5 خرداد 1393, 6:39 am

سلام میگن ویزای جعلی لیبل بارکد داره ببری فرودگاه میذارن زیر دستگاه متوجه میشن شما یه جوری به ما ثابت کن که با این ویزا میشه رد شد از فرودگاه
لطفا جوابم رو پیام بدید و این ایمیلمه برای تماس بیشتر kam.shad83@yahoo.com

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » دو شنبه 5 خرداد 1393, 8:15 am

sephardad نوشته شده:سلام میگن ویزای جعلی لیبل بارکد داره ببری فرودگاه میذارن زیر دستگاه متوجه میشن شما یه جوری به ما ثابت کن که با این ویزا میشه رد شد از فرودگاه
عزیز من شما خودت داری میگی جعلی.بعد برای ویزاهای جعلی بارکد میزنن؟
بارکد اونه که روی همه ی جنس ها خورده.خطهای سیاه و سفید.مگه همه ی ویزاهای جعلی از یه جا میاد و یه سازمان داره میفروشه که بارکد بخدره؟
عزیز من ویزای لیبل داریم تا لیبل.
بعضیاش انقدر تخمیه که طرف با یه زیر دستگاه گذاشتن میفهمه.اونم نا با بارکد.نشونه های ویزای اصل رو نداره.خطای رنگی رو نداره.اون آرم ویزا رو نداره.و چیزای دیگه که نمیشه گفت باید نشونتون بدم.
اما در کل ریسکه دوسته من.اگر میخوای اینجا بیای و جواب بگیری باید بدون اثر انگشت از اون جهنم بزنی بیرون.اگرمیخوای بدون اثر بیای باید ریسک کنی.
همش همینه.هیچ تضمینی نداره تو هیچ مرحله ایش
نه اینکه طرف پولت رو نخوده نه اینکه رد شی نه اینکه اینجا جواب بگیری.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 87 مهمان