هرکس هر سوالی راجب پناهاندگی داره بپرسه.به خصوص آلمان.

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ahwaz24

Re: هرکس هر سوالی راجب پناهاندگی داره بپرسه.به خصوص آلمان.

پست توسط ahwaz24 » سه شنبه 24 شهریور 1394, 7:36 pm

gymclass.heroes نوشته شده:سلام میخواستم بپرسم با هزینه 2 3 تومن میشه پناه شد المان؟
میخوام برم بانه از اونجا ترکیه حالا از ترکیه هم موندم...
اون روشی که شما گفتین یکی تو فرودگاه منتظرت باشه چطوره؟
ببخشید با هزینه چقد؟دو سه ملیون تومن؟

persian2016

پست توسط persian2016 » چهار شنبه 25 شهریور 1394, 9:24 am

سلام روزتون بخير(Panahandegi.europa)
ممنون بابت همه راهنمايي هايي كه توي فروم كرديد،من واقعا استفاده بردم

من تصميم ام اينه كه با ويزاي قانوني يونان با اثرانگشت برم ورود كنم به يونان(هوايي) دو روز اونجا بمونم،بعد از اون به يه كشور ديگه اروپايي (فقط هوايي) كه دوستان بهم المان يا بلژيك رو معرفي كردند،البته شما با توجه به تجربتون و شرايط اين روزها مي تونيد پيشنهاد بهتري داشته باشيد براي من كه تنهايي نميام،اينكه كدوم كشور اروپايي شرايطش براي متاهل ها بهتره و بعد از جواب گرفتن نشناليتي و پاسپورت رو زودتر ميده؟

مورد بعد هم كيس ام هستش كه من هرچه تلاش كردم بهتون خصوصي پيام بدم ارسال نشد!

ممنون بابت وقتي كه در اختيار من گذاشتيد.

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » چهار شنبه 25 شهریور 1394, 1:52 pm

persian2016 نوشته شده:سلام روزتون بخير(Panahandegi.europa)
ممنون بابت همه راهنمايي هايي كه توي فروم كرديد،من واقعا استفاده بردم

من تصميم ام اينه كه با ويزاي قانوني يونان با اثرانگشت برم ورود كنم به يونان(هوايي) دو روز اونجا بمونم،بعد از اون به يه كشور ديگه اروپايي (فقط هوايي) كه دوستان بهم المان يا بلژيك رو معرفي كردند،البته شما با توجه به تجربتون و شرايط اين روزها مي تونيد پيشنهاد بهتري داشته باشيد براي من كه تنهايي نميام،اينكه كدوم كشور اروپايي شرايطش براي متاهل ها بهتره و بعد از جواب گرفتن نشناليتي و پاسپورت رو زودتر ميده؟

مورد بعد هم كيس ام هستش كه من هرچه تلاش كردم بهتون خصوصي پيام بدم ارسال نشد!

ممنون بابت وقتي كه در اختيار من گذاشتيد.
درود.خواهش میکنم وظیفست.
1.آلمان، سوئیس و کشورهای اسکاندیناوی خوبن.اما من آلمان رو پیشنهاد میکنم.
2.میلیت گرفتن که تقریبا همه جا یکی هست.یعنی 8 سال 10 سال اینا باید باشی.هیچ کدوم نیست که بگه مثلا سه ساله.خیلی هم رو اون حساب وا نکن.فعلا فکر این باش که بیای و بمونی.همین.

کیس هم که من راهنمایی هایی که میشه با پیام کرد رو چندین بار گفتم اینجا.اگر سوال خاص دیگه ای داری به ایمیلم پیام بده
Dariusch.Persisch@gmail.com

m_wiliam

پست توسط m_wiliam » جمعه 27 شهریور 1394, 2:53 pm

ســـلام میشــه در رابطــه با کارهایی که دولـــت به افراد پناه جو میده یه توضیحی بدن چه جــور کاریهایی هســت و چقـدر حقوق میدن؟

ahwaz24

پست توسط ahwaz24 » جمعه 27 شهریور 1394, 5:07 pm

سوال بالایی سوال منم هست.و اینکه الان که میگن خیلی شلوغ شده المان از پناهنده ها سوری عراقی چه تاثیرای بدی گذاشته واسه پناهجوها ایرانی؟دیرتر ب پروندشون رسیدگی میشه؟بعد از کمپ خونه ای که میدن مشترکه؟منظورم تا قبل از اقمت گرفته.این شلوغی روی حقوق سوشیال کلاسهای زبان تاثیر گذاشته؟پیشاپیش ممنونم از جواب

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » جمعه 27 شهریور 1394, 7:13 pm

m_wiliam نوشته شده:ســـلام میشــه در رابطــه با کارهایی که دولـــت به افراد پناه جو میده یه توضیحی بدن چه جــور کاریهایی هســت و چقـدر حقوق میدن؟
درود.
قبل از جوابگرفتن که دولت هیچ کاری برات پیدا نمیکنه.خودت اگر کاریپیدا کردی میری اجازه کار هم میگیری.میری سر کار.
بعد از جواب گرفتن هم کارایی مثل تو آشپزخونه ظرف شستن و هتل تمیز کاری و این جورچیزا پیدامیکنن برات.مگر اینکهیه حرفه خاص داشته باشی که تو اون برات کار پیدا میکنن.
کمترین حقوق برای کار سفید 8.5 یورو هست.کار سیاه هم نرخی نداره اما بین 4تا 5 یورو بیشترجاها هست.
موفق باشید
بدرود

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » جمعه 27 شهریور 1394, 7:15 pm

ahwaz24 نوشته شده:سوال بالایی سوال منم هست.و اینکه الان که میگن خیلی شلوغ شده المان از پناهنده ها سوری عراقی چه تاثیرای بدی گذاشته واسه پناهجوها ایرانی؟دیرتر ب پروندشون رسیدگی میشه؟بعد از کمپ خونه ای که میدن مشترکه؟منظورم تا قبل از اقمت گرفته.این شلوغی روی حقوق سوشیال کلاسهای زبان تاثیر گذاشته؟پیشاپیش ممنونم از جواب
درود.
1.تاثیراتش هنوز مشخص نشده که.ولی خوب دیگه الان پناهنده نمیگیره المان.این اولین چیز بدشه.
2.آره دیرتر رسیدگی میشه
3.خونه بستگی داره به جایی که میوفتی.همه جوره امکان داره.
4.روی حقوق هاکه تاثیر نگذاشته هنوز اما کلاس زبان ها بدون شک شلوغ تر خواهندشد و دیرتر نوبتتون میشه.
موفق باشید
بدرود

ahwaz24

پست توسط ahwaz24 » شنبه 28 شهریور 1394, 12:25 am

ببخشید موردیک یعنی چی؟یعنی الان اومدن بی فایدس؟خیلی سخت قبول میکنن یا دیپورت میکنن؟

m_wiliam

پست توسط m_wiliam » شنبه 28 شهریور 1394, 4:54 am

panahandegi.europa نوشته شده:
ahwaz24 نوشته شده:سوال بالایی سوال منم هست.و اینکه الان که میگن خیلی شلوغ شده المان از پناهنده ها سوری عراقی چه تاثیرای بدی گذاشته واسه پناهجوها ایرانی؟دیرتر ب پروندشون رسیدگی میشه؟بعد از کمپ خونه ای که میدن مشترکه؟منظورم تا قبل از اقمت گرفته.این شلوغی روی حقوق سوشیال کلاسهای زبان تاثیر گذاشته؟پیشاپیش ممنونم از جواب
درود.
1.تاثیراتش هنوز مشخص نشده که.ولی خوب دیگه الان پناهنده نمیگیره المان.این اولین چیز بدشه.
2.آره دیرتر رسیدگی میشه
4.روی حقوق هاکه تاثیر نگذاشته هنوز اما کلاس زبان ها بدون شک شلوغ تر خواهندشد و دیرتر نوبتتون میشه.
موفق باشید
بدرود
یـــعنی اگر الان اقدام کنیم برای رفتن المان مارو از کشور بیرون میکنه؟

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » یک شنبه 29 شهریور 1394, 7:07 am

m_wiliam نوشته شده:
درود.
2.آره دیرتر رسیدگی میشه
موفق باشید
بدرود
یـــعنی اگر الان اقدام کنیم برای رفتن المان مارو از کشور بیرون میکنه؟
نه.ولی اگر زمینی بیاید مرز اتریش آلمان رو بستن.

ACE FIRE

پست توسط ACE FIRE » یک شنبه 12 مهر 1394, 6:39 pm

با درود فروان
اول متشکرم که کمکمون میکنید و راهنماییمون میکنین

دوستان بنده 22 سال سن دارم با مدرک کاردانی کامپیوتر
سوالام اینه که
1.بنده رشته ام کامپیوترهست میتونم با پناهندگی آلمان مقطع پزشکی درس بخونم؟ شنیدم نیاز نیس ایران پیش بگیری و در هرصورت پیش رو آلمان باید گذروند
2.بازار کار ما.سـ.ـاژور توی آلمان چجوره با مدرک بین المللی میشه اونجا درآمد نسبتا خوبی داشت؟ بعلاوه میتونم مدرک مـ.ـاساژ آکادمیT.ckit خود آلمان رو هم بگیرم بنظرتون بگیرم مشکوک نمیشن؟
3.با شرایط فعلی احتمال دیپورت چند درصده و اگر احتمال دیپورت افراد پایینه تا کی این موضوع پابرجاست؟
4.کیس مذهبی هزینه اش چقدره و چقد میتونه توی عدم دیپورت تاثیر بزاره؟

خیلی ممنون ببخشید که سوالاتم طولانی شد @};-

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » دو شنبه 13 مهر 1394, 2:23 am

ACE FIRE نوشته شده:با درود فروان
اول متشکرم که کمکمون میکنید و راهنماییمون میکنین

دوستان بنده 22 سال سن دارم با مدرک کاردانی کامپیوتر
سوالام اینه که
1.بنده رشته ام کامپیوترهست میتونم با پناهندگی آلمان مقطع پزشکی درس بخونم؟ شنیدم نیاز نیس ایران پیش بگیری و در هرصورت پیش رو آلمان باید گذروند
2.بازار کار ما.سـ.ـاژور توی آلمان چجوره با مدرک بین المللی میشه اونجا درآمد نسبتا خوبی داشت؟ بعلاوه میتونم مدرک مـ.ـاساژ آکادمیT.ckit خود آلمان رو هم بگیرم بنظرتون بگیرم مشکوک نمیشن؟
3.با شرایط فعلی احتمال دیپورت چند درصده و اگر احتمال دیپورت افراد پایینه تا کی این موضوع پابرجاست؟
4.کیس مذهبی هزینه اش چقدره و چقد میتونه توی عدم دیپورت تاثیر بزاره؟

خیلی ممنون ببخشید که سوالاتم طولانی شد @};-
درود
1.بله میتونی.اگر منظورت پیش دانشگاهی هست بستگی به مدرک تحصیلی داره که اینجا ارائه میدی.
2.بازار کارش بد نیست.باید بری شهرهای بزرگ و پولدار.بله میشه.نه مشکوک نمیشن.اگر سوتی ندی.
3.هیچ کس نمیتونه درصد احتمال دیپورت رو بگه.دیپورت به ایران که اصلا ندارن.اینم که تا کی پا برجاست کسی نمیدونه.مرکل خوابید صبح بلند شد گفت سوری ها رو بفرستید بیان آلمان.
4.هرکسی یه پولی میگیره.وکیل 400،500 تا فقط و فقط برا کیس اونم 2 ساعت مزخرف میگه بهت.من خودم دو هفته کم کمش باید با طرف کار کنم.یکی تو 2 جلسه میگه.هر که یه جوریه و یه قیمیتی داره. اگر اثر انگشت به کشور اروپایی داشته باشی هیچ تاثیری تو عدم دیپورتت نداره.برا دیپورت نشدن کارای دیگه ای باید بکنی.اصلا ازت کیست رو نمیپرسن تا وقتی که مشکلت حل نشده که حالا بخواد تاثیری هم بزاره.
موفق باشی
بدرود

ACE FIRE

پست توسط ACE FIRE » دو شنبه 13 مهر 1394, 7:27 am

مرسی پس من باید پیشم رو همینجا بگیرم بعدش برم
وای کار توی شهرهای بزرگ@هزینه زندگی هم بالاس :|
داداش هزینه یه کیس مذهبی پیش خودتون بخوام بگیرم رو واسم پیام کنین
من احتمالا قـ.ـانونی برم تـ.ـرکیـ.ـه بقیش رو ... فردای رسیدگی نمیان بگن شما راحت خارج شدی پس مشکلی نداشتی؟

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » دو شنبه 13 مهر 1394, 11:36 pm

ACE FIRE نوشته شده:مرسی پس من باید پیشم رو همینجا بگیرم بعدش برم
وای کار توی شهرهای بزرگ@هزینه زندگی هم بالاس :|
داداش هزینه یه کیس مذهبی پیش خودتون بخوام بگیرم رو واسم پیام کنین
من احتمالا قـ.ـانونی برم تـ.ـرکیـ.ـه بقیش رو ... فردای رسیدگی نمیان بگن شما راحت خارج شدی پس مشکلی نداشتی؟

چرا میپرسن.باید جوابی براش داشته باشی وگرنه دیگه به مشکل میخوری.
هروقت شما خواستی بیای بعد قیمت کیس بپرس.حالا تازه میخوای پیش بخونی.
موفق باشی
بدرود

fariddv

پست توسط fariddv » چهار شنبه 15 مهر 1394, 10:10 am

سام دوستان.لطفا راهنماییم کنید.من ار ترکیه با قایق اومدم جزیره.اونجا تو جزیره انگشت نگاری شدم.بعدش اومدیم اتن و...خلاصه تا المان رسیدمبدون انگشت نگاری.ولی پلیس المان گرفتتمون و از انگشت شصت و اشاره دست چپ و راست اثر گرفت و خود پلیس گفن هر جا بخوایید میتونید برید.مشکلی نداره مخصوصا اگه فامیل درجه یک تو کشورهای دیگه داشته باشید.منم اومدم دانمارک هنوز خودم رو معرفی نکردم به پلیس دانمارک و خونه خواهرمم.میخوام بدونم با این وضعیت چقدر شانس دارم تو دانمارک جواب بگیرم؟ایا پلیس دانمارک منو بر میگردونه المان دوباره؟اخه من به پلیس المان گفتم سوری هستم و همه اعضای خونوادم سوید هستن پلیس گفت برو ازادی.گفت این انگشت جهت شناساییه و ربطی به دوبلین ندارهدیگه نمیدونم والا راست گفتن یا دروغ

Chistagirl

پست توسط Chistagirl » چهار شنبه 15 مهر 1394, 11:07 am

اثر انگشت آلمان و داری دیگه، هرجا بری احتمالا دیپورتت میکنن

gymclass.heroes

پست توسط gymclass.heroes » جمعه 24 مهر 1394, 9:04 pm

fariddv نوشته شده:سام دوستان.لطفا راهنماییم کنید.من ار ترکیه با قایق اومدم جزیره.اونجا تو جزیره انگشت نگاری شدم.بعدش اومدیم اتن و...خلاصه تا المان رسیدمبدون انگشت نگاری.ولی پلیس المان گرفتتمون و از انگشت شصت و اشاره دست چپ و راست اثر گرفت و خود پلیس گفن هر جا بخوایید میتونید برید.مشکلی نداره مخصوصا اگه فامیل درجه یک تو کشورهای دیگه داشته باشید.منم اومدم دانمارک هنوز خودم رو معرفی نکردم به پلیس دانمارک و خونه خواهرمم.میخوام بدونم با این وضعیت چقدر شانس دارم تو دانمارک جواب بگیرم؟ایا پلیس دانمارک منو بر میگردونه المان دوباره؟اخه من به پلیس المان گفتم سوری هستم و همه اعضای خونوادم سوید هستن پلیس گفت برو ازادی.گفت این انگشت جهت شناساییه و ربطی به دوبلین ندارهدیگه نمیدونم والا راست گفتن یا دروغ
سلام از ترکیه با قایق چند شد قیمتش؟

gymclass.heroes

پست توسط gymclass.heroes » جمعه 24 مهر 1394, 9:06 pm

اقا سلام من یه سوال چرت دارم میشه ویزای سفر با المان گرفت بعدش وقتی رفتی المان اونجا پناهنده کنی؟ ینی گرفتن ویزا سخته؟

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » شنبه 25 مهر 1394, 7:05 pm

gymclass.heroes نوشته شده:اقا سلام من یه سوال چرت دارم میشه ویزای سفر با المان گرفت بعدش وقتی رفتی المان اونجا پناهنده کنی؟ ینی گرفتن ویزا سخته؟
درود.
بله میشه این کار رو کرد.
بله گرفتن ویزاش خیلی سخته.
موفق باشی
بدرود

fariddv

پست توسط fariddv » یک شنبه 26 مهر 1394, 7:23 am

1000 دلالر ما دادیم .

choobin

پست توسط choobin » یک شنبه 3 آبان 1394, 7:48 am

سلام وممنونم از همه که میان اطلاعاتشونو به اشتراک میذارن . یه سوال مهم داشتم و اونم اینکه ایا من درالمان درخواست پناهندگی کنم و به کمپ برم اگه داداشم بعد از چند ماه بعد از من بیاد المان به نظر شما میذارن هردو در یه کمپ باشیم؟ ایا میذارن بیاد پیش من در همون کمپی که من هستم؟

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » یک شنبه 3 آبان 1394, 11:12 am

choobin نوشته شده:سلام وممنونم از همه که میان اطلاعاتشونو به اشتراک میذارن . یه سوال مهم داشتم و اونم اینکه ایا من درالمان درخواست پناهندگی کنم و به کمپ برم اگه داداشم بعد از چند ماه بعد از من بیاد المان به نظر شما میذارن هردو در یه کمپ باشیم؟ ایا میذارن بیاد پیش من در همون کمپی که من هستم؟
درود.
به خیلی چیزها بستگی داره اما راه زیاد داره که بیاد.
بهترینشم اینه که بیاد همونجا که تو هستی خودش رو معرفی کنه.اگر خواستن جای دیگه بفرستنش بگه نمیرم.میخوام پیش داداشم باشم.یا تو بگی من باهاش میرم.
این راه ایرانیشه.راه قانونی هم داره که خرج داره
موفق باشی

m_wiliam

پست توسط m_wiliam » جمعه 8 آبان 1394, 1:23 pm

ســـلام به همه ی دوســتان عزیز
اقا اگــر کسی قاچق بر برای المان سراغ داره اطلاع بده

m_wiliam

پست توسط m_wiliam » جمعه 8 آبان 1394, 3:33 pm

m_wiliam نوشته شده:ســـلام به همه ی دوســتان عزیز

دوســــتان به نظرتون با وجود شرایط فعلی بین هلند و المان کدوم رو انتخاب کنم؟

m.j.e

پست توسط m.j.e » پنج شنبه 21 آبان 1394, 9:43 pm

سلام اگه مدرک تحصیلی مثلا دیپلمت باهات نباشه چجوری میشه ثآبت کرد دیپلم دآری آزمونی چیزی نیست
باید دوباره بخونی?

reza.kavir

پست توسط reza.kavir » جمعه 22 آبان 1394, 9:57 am

با درود به شما هموطن گرامی،
در انجمن پناهندگی دات کام مطالب مختلفی را خواندم اما در جایی ندیدم که کسی توضیح دهد چگونه و از طریق چه مرزی و یا با کمک چه کسانی و با چه مبلغی میشه از ترکیه خارج شد و به یونان رسید و نهایتا از یونان به آلمان رفت؟
راستش من مثل خیلی های دیگه اونقدری پول ندارم که از راه هوایی و گرون بتونم به آلمان برم "" اما اخیرا یکی از فامیلهای دورمون از راه زمینی از ایران قانونی رفته به ترکیه و سپس از ترکیه (قطعا به صورت قاچاقی و احتمالا با قایق) خودش رو رسونده به یونان و الان با خانواده اش در ایران تماس گرفته که برام پول بفرستید میخوام برم آلمان. ""
راستش همین موضوع من رو خیلی کنجکاو کرده که اگه بشه من هم از این طریق برم.
البته همونطور که گفتم چون اون بنده خدایی که رفته از بستگان دورمون هست و خیلی با هم صمیمی نیستم نمی تونم از خودش بپرسم که چطوری رفته و از یونان چطور می خواد به آلمان برسه؟

waiting

پست توسط waiting » جمعه 22 آبان 1394, 8:07 pm

سلام
من و همسرم الان دو ماهه آلمان هستیم
سوالی دارم
موقع مصاحبه بهتره جزییات مسیر رو بگیم یا تا جاییکه ممکنه از گفتن جزییات بپرهیزیم؟
ممنونم

kiani

پست توسط kiani » شنبه 23 آبان 1394, 10:59 am

waiting نوشته شده:سلام
سوالی دارم
موقع مصاحبه بهتره جزییات مسیر رو بگیم یا تا جاییکه ممکنه از گفتن جزییات بپرهیزیم؟
ممنونم
سلام
شما موقع گفتن مسیر، این موضوع رو مورد توجه قرار بده که در مسیریتون اولین کشوری اروپایی و امن همون آلمان باشه. اگر شما قبل از ورود به آلمان از کشور اروپایی ای گذشته باشید، می تونن شما رو به اونجا بر گردونن.

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » سه شنبه 26 آبان 1394, 4:16 pm

m_wiliam نوشته شده:
m_wiliam نوشته شده:ســـلام به همه ی دوســتان عزیز

دوســــتان به نظرتون با وجود شرایط فعلی بین هلند و المان کدوم رو انتخاب کنم؟
هلند.

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » سه شنبه 26 آبان 1394, 4:17 pm

m.j.e نوشته شده:سلام اگه مدرک تحصیلی مثلا دیپلمت باهات نباشه چجوری میشه ثآبت کرد دیپلم دآری آزمونی چیزی نیست
باید دوباره بخونی?
درود
نمیشه ثابت کرد.دوباره هم یعنی 12 سال درست خوندن

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » سه شنبه 26 آبان 1394, 4:18 pm

reza.kavir نوشته شده:با درود به شما هموطن گرامی،
در انجمن پناهندگی دات کام مطالب مختلفی را خواندم اما در جایی ندیدم که کسی توضیح دهد چگونه و از طریق چه مرزی و یا با کمک چه کسانی و با چه مبلغی میشه از ترکیه خارج شد و به یونان رسید و نهایتا از یونان به آلمان رفت؟
راستش من مثل خیلی های دیگه اونقدری پول ندارم که از راه هوایی و گرون بتونم به آلمان برم "" اما اخیرا یکی از فامیلهای دورمون از راه زمینی از ایران قانونی رفته به ترکیه و سپس از ترکیه (قطعا به صورت قاچاقی و احتمالا با قایق) خودش رو رسونده به یونان و الان با خانواده اش در ایران تماس گرفته که برام پول بفرستید میخوام برم آلمان. ""
راستش همین موضوع من رو خیلی کنجکاو کرده که اگه بشه من هم از این طریق برم.
البته همونطور که گفتم چون اون بنده خدایی که رفته از بستگان دورمون هست و خیلی با هم صمیمی نیستم نمی تونم از خودش بپرسم که چطوری رفته و از یونان چطور می خواد به آلمان برسه؟
راه های زیادی هست.بهترین یا بهتر بگم ارزونترینش همینه که با سوری ها قاطیشون شی بیای کم کم

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » سه شنبه 26 آبان 1394, 4:20 pm

waiting نوشته شده:سلام
سوالی دارم
ممنونم
درود.
بستگی به کیس اصلیتون داره
ولی اگر نمیخواس به مشکل بخوری بگو اولین کشوری که اومدم آلمان بوده.این خلاصه چیزیه که باید بگی

proxifull

پست توسط proxifull » جمعه 29 آبان 1394, 11:04 am

fariddv نوشته شده:سام دوستان.لطفا راهنماییم کنید.من ار ترکیه با قایق اومدم جزیره.اونجا تو جزیره انگشت نگاری شدم.بعدش اومدیم اتن و...خلاصه تا المان رسیدمبدون انگشت نگاری.ولی پلیس المان گرفتتمون و از انگشت شصت و اشاره دست چپ و راست اثر گرفت و خود پلیس گفن هر جا بخوایید میتونید برید.مشکلی نداره مخصوصا اگه فامیل درجه یک تو کشورهای دیگه داشته باشید.منم اومدم دانمارک هنوز خودم رو معرفی نکردم به پلیس دانمارک و خونه خواهرمم.میخوام بدونم با این وضعیت چقدر شانس دارم تو دانمارک جواب بگیرم؟ایا پلیس دانمارک منو بر میگردونه المان دوباره؟اخه من به پلیس المان گفتم سوری هستم و همه اعضای خونوادم سوید هستن پلیس گفت برو ازادی.گفت این انگشت جهت شناساییه و ربطی به دوبلین ندارهدیگه نمیدونم والا راست گفتن یا دروغ

دوست عزیز منم سئوالی دارم اینکه از جزیره تا آلمان رو از چه مسیری و با چه وسیله ای اومدید و اینکه چه جوری ثابت کردید که سوری هستید ممنون میشم اگر پاسخ بدین :) :)

reza.kavir

پست توسط reza.kavir » جمعه 29 آبان 1394, 5:26 pm

سلام به دوستان گرامی،
راستش چندین نفر از دوستای من همین الان از ایران به صورت زمینی رفتن و توی راه رسیدن به آلمان هستن و اینطور که دوست صمیمی خودم میگه موضوع فیلتر پناهجویان ورودی توسط کشورهای بالکان موقتیه و شامل ایرانیها نمیشه. بر این اساس با توجه به تاکید همیشه آقای چاووشی روی موضوع کیس پناهندگی میخوام بدونم آیا این امکان هست که من در خاک آلمان به کلیسا مراجعه کنم و مراحل تغییر دین و نهایتا غسل تعمید رو طی کنم؟ چون ظاهرا برخی اینکار رو کردن و در صورت منفی شدن جوابشون توی دادگاه مهاجرت به خود کلیسا پناهنده شدن تا پلیس نتونه دیپورتشون کنه!
نظر اساتید در ابن خصوص چیه؟

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » شنبه 30 آبان 1394, 9:51 pm

reza.kavir نوشته شده:سلام به دوستان گرامی،
راستش چندین نفر از دوستای من همین الان از ایران به صورت زمینی رفتن و توی راه رسیدن به آلمان هستن و اینطور که دوست صمیمی خودم میگه موضوع فیلتر پناهجویان ورودی توسط کشورهای بالکان موقتیه و شامل ایرانیها نمیشه. بر این اساس با توجه به تاکید همیشه آقای چاووشی روی موضوع کیس پناهندگی میخوام بدونم آیا این امکان هست که من در خاک آلمان به کلیسا مراجعه کنم و مراحل تغییر دین و نهایتا غسل تعمید رو طی کنم؟ چون ظاهرا برخی اینکار رو کردن و در صورت منفی شدن جوابشون توی دادگاه مهاجرت به خود کلیسا پناهنده شدن تا پلیس نتونه دیپورتشون کنه!
نظر اساتید در ابن خصوص چیه؟

درود.
بله چنین امکانی وجود داره اما به تنهایی اصلن برای کیس کافی نیست.پیشنهاد میکنم حتمن با کسی که تو این زمینه تجربه داره مشورت کنید.مخصوصنالان خیلی سخت گیر تر شدن.و خیلی کیس هاییکه قبلن اگر میدادید رو جواب میدادن الان رد میکنن.
موفق باشید
بدرود

sdnso2012

پست توسط sdnso2012 » یک شنبه 18 بهمن 1394, 1:57 pm

سلام یه سوال داشتم؟
من قصد دارم تا 1 ماه دیگربه المان برم با خانواده از طریق پروازبه فرانکوفرت با ویزا لیبل.
من 20 سالمه اگه بگم کمتر از 18 و مدارکی هم نداشته باشم بهتر نیست چون شنیدم اگر بالا 18 سال باشی باید یه کیس جدا خودم درست کنم.

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » یک شنبه 18 بهمن 1394, 3:29 pm

sdnso2012 نوشته شده:سلام یه سوال داشتم؟
من قصد دارم تا 1 ماه دیگربه المان برم با خانواده از طریق پروازبه فرانکوفرت با ویزا لیبل.
من 20 سالمه اگه بگم کمتر از 18 و مدارکی هم نداشته باشم بهتر نیست چون شنیدم اگر بالا 18 سال باشی باید یه کیس جدا خودم درست کنم.
درود
شما داستان کیس رو کلن اشتباه متوجه شدی .اول که حتمن با کسی که تجربه داره مشورت کن و بدون کیس خودت رو معرفی نکن.
و جواب سوالت:
بهتر بودن یا نبودنش بستگی به برنامت داره.خیلی فاکتورها هست.اگه میخوای مورسه بری و درس بخونی بگو زیر 18سال هستی
بالای 18 سال یا زیر 18 سال تاثیری تو کیس جدا یا با خانواده نداره.تو میتونی بالای 30ستل باشی ولی کیسی که میدی با خانوادت باشه نه جداگانه
موفق باشی
بدرود

mehdi.uk

پست توسط mehdi.uk » چهار شنبه 21 بهمن 1394, 10:16 pm

درود بر شما. الان با این اوضاع شلوغی که پیش اومده و همه اومدن آلمان، وضعیت چطوره؟ چقد تا مصاحبه زمان میبره؟
سوال بعدی اینکه چقد طول میکشه با کلاس های زبان اونجا آدم راه بیفته و بتونه در حد معمولی بفهمه و حرف بزنه؟ آیا هنوزم آلمان بهتر از بقیه ی کشورهاس برای اومدن؟

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » شنبه 24 بهمن 1394, 10:13 pm

mehdi.uk نوشته شده:درود بر شما. الان با این اوضاع شلوغی که پیش اومده و همه اومدن آلمان، وضعیت چطوره؟ چقد تا مصاحبه زمان میبره؟
سوال بعدی اینکه چقد طول میکشه با کلاس های زبان اونجا آدم راه بیفته و بتونه در حد معمولی بفهمه و حرف بزنه؟ آیا هنوزم آلمان بهتر از بقیه ی کشورهاس برای اومدن؟
درود.نه دیگه بهتر از جاهای دیگه نیست.
بستگی با خودت داره که چقدر بخونی
وضعیتم بدون تعارف بگم خوب نیست اصلن.
بهتره به فکر کشور دیگه ای باشید یا فعلن صبر کنید

mehdi.uk

پست توسط mehdi.uk » یک شنبه 25 بهمن 1394, 3:08 pm

mehdi.uk نوشته شده:درود بر شما. الان با این اوضاع شلوغی که پیش اومده و همه اومدن آلمان، وضعیت چطوره؟ چقد تا مصاحبه زمان میبره؟
ممنون بخاطر جواب. من انگلیس مد نظرم هست که برم ولی خب سخته رفتن به انگلیس. کاله هم که خیلی امنیتیه و مدتی باید اونجا الاف باشیم. نمیدونم راه بهتر برای انگلیس رفتن چیه و چقد هم هزینه میخاد

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » یک شنبه 25 بهمن 1394, 5:02 pm

mehdi.uk نوشته شده:
ممنون بخاطر جواب. من انگلیس مد نظرم هست که برم ولی خب سخته رفتن به انگلیس. کاله هم که خیلی امنیتیه و مدتی باید اونجا الاف باشیم. نمیدونم راه بهتر برای انگلیس رفتن چیه و چقد هم هزینه میخاد

انگلیس هم الان خیلی سخت شده.
بهتره به نظر من مدتی دست نگه دارید ببینیم اوضاع چه جوری وای میسه.یا اینکه یه کشور دیگه رو انتخاب کنید.

mehdi.uk

پست توسط mehdi.uk » یک شنبه 25 بهمن 1394, 11:49 pm

mehdi.uk نوشته شده:
ممنون که وقت میذارین و جواب میدین

ممنون که وقت میذارین

انگلیس هم الان خیلی سخت شده.
بهتره به نظر من مدتی دست نگه دارید ببینیم اوضاع چه جوری وای میسه.یا اینکه یه کشور دیگه رو انتخاب کنید.

ali 6900

پست توسط ali 6900 » چهار شنبه 5 اسفند 1394, 7:27 pm

panahandegi.europa نوشته شده:درود.دوستان من الان آلمان هستم.
مدت زیادی هم میشه تقریبا.
هرکس سوالی راجب پناهندگی داره بپرسه.کدوم شهر بهتره.چقدر پول میدن و ...
تا جایی که اطلاعات درست داشته باشم کمک میکنم.
راجب جاهای دیگه اروپا هم اطلاعات دارم اما نه به اندازه آلمان.
خوشحال میشم کمکتون کنم.

ali 6900

پست توسط ali 6900 » چهار شنبه 5 اسفند 1394, 7:34 pm

سلام من سه ماه هست آلمان هستم .دو جا تو آلمان انگشت دادم یکی وقتی بود که وارد آلمان شدم یکی ام تو کمپ گرفتن.
من توسط پلیس در یک پاشاژ حدو 2 ماه پیش به خاطر دردگیری دستگیر شدم.ما را بردن اداره پلیس و انگشت نگاری و عکس گرفتنو 300 یورو ام جریمه شدم و همون روز آزاد شدیم هنوزم اینتر ویو نشدم.حالا خیلی نگرانم که برای کیسم درد سر میشه یا نه.میخام برم انگلیس نمیدونم چی کار کنم.انگلیس برم بهتره یا آلمان

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » یک شنبه 9 اسفند 1394, 7:05 pm

ali 6900 نوشته شده:سلام من سه ماه هست آلمان هستم .دو جا تو آلمان انگشت دادم یکی وقتی بود که وارد آلمان شدم یکی ام تو کمپ گرفتن.
من توسط پلیس در یک پاشاژ حدو 2 ماه پیش به خاطر دردگیری دستگیر شدم.ما را بردن اداره پلیس و انگشت نگاری و عکس گرفتنو 300 یورو ام جریمه شدم و همون روز آزاد شدیم هنوزم اینتر ویو نشدم.حالا خیلی نگرانم که برای کیسم درد سر میشه یا نه.میخام برم انگلیس نمیدونم چی کار کنم.انگلیس برم بهتره یا آلمان
درود
خوب بدون شک تاثیر خوبی که نداره.روی کیست خیلی کار کن.
انگلیسم الان خیلی داره اذیت میکنه و خیلی امکانات رو قطع کرده.یا میکنه.
ولی بازم از نظر زبانش خیلی خیلی راحت تری.اگه میتونی برو.ضرری نداره.اگه نه بمون همینجا تلاشت رو بکن.
موفق باشی
بدرود

Salar khan

گی قاچاق بر مورد اطمینان هوایی از ترکیه سراغ داره واسه المان

پست توسط Salar khan » چهار شنبه 19 اسفند 1394, 6:50 pm

سلام کی قاچاقبر مورد اطمینان هوایی از ترکیه تا المان سراغ داره ؟یا زمینی از ایران تا المان بدون پاس

ashkanmary

پست توسط ashkanmary » یک شنبه 29 فروردین 1395, 12:22 am

سلام
من مدارک پرینت حساب و مالکیت ندارم
فقط یه دعوت نامه میتونم از شخصی توی المان بگیرم
ایا سختگیری میکنن یا همین کافی هست؟
اگر بگم دعوتنامه برای ازدواج بفرسته احتمال اینکه این مدارک رو چشم پوشی کنن نیست؟

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » یک شنبه 29 فروردین 1395, 10:40 am

ashkanmary نوشته شده:سلام
من مدارک پرینت حساب و مالکیت ندارم
فقط یه دعوت نامه میتونم از شخصی توی المان بگیرم
ایا سختگیری میکنن یا همین کافی هست؟
اگر بگم دعوتنامه برای ازدواج بفرسته احتمال اینکه این مدارک رو چشم پوشی کنن نیست؟
دعوتنامه برای ازدواج که وجود نداره.شما باید اول ازدواج کنی بعد مدرک ها رو ببری نشون بدی برای گرفتن ویزا.
حالا یا اون باید بیاد ایران یا شما باید بری یه کشور سوم ازدواج کنی.
دعوت نامه هم خوبه.اینکه سختگیری کنن یا نه بستگی به سنت داره.اگه سنت 24،5 به بالا باشه آره به خاطر اینکه باید یه کاری چیزی داشته باشی دیگه تو این سن.اما سن پایین تر مثلا 17 یا 18 سال اینا توقعی ندارن که چیزی داشته باشی و اون موقع حساب و ملک کسی که سرپرستی تو رو به عهده داره برای نمونه مال پدرت رو نگاه میکنن.
ولی شانست رو امتحان کن.اما پرینت حساب و اینها رو بابد حتمن ببری.نمیشه اصلن ندی.حالا همون جیز کمی که هست رو بده شاید قبول کردن شانسه اما یه کم بعیده.خیلی باید خدا پشتت باشه که بشه.

ashkanmary

پست توسط ashkanmary » جمعه 3 اردیبهشت 1395, 1:45 pm

سلام
من میتونم دعوتنامه بگیرم
برای مدارک هم گفتن برای سند و حساب هرکدوم یک میلیون و نیم میگیرن اقای چاوشی و بهم میدن،توی شرکت پدرم هم یه سمت معاونی دارم،نظر شما چیه که با دعوتنامه،سند و حساب و اینکه توی شرکت بابا سمت دارم و حتی الان شغل ازاد دارم با ارایه سند میتونم نشون بدم که شاغل هستم،درصد قبولی با توجه به اینکه توی مصاحبه هول نشم چقدر هست؟ شما خودتون اونجا کیس میدین؟ مقصد المان هستش

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » سه شنبه 7 اردیبهشت 1395, 8:21 am

ashkanmary نوشته شده:سلام
من میتونم دعوتنامه بگیرم
برای مدارک هم گفتن برای سند و حساب هرکدوم یک میلیون و نیم میگیرن اقای چاوشی و بهم میدن،توی شرکت پدرم هم یه سمت معاونی دارم،نظر شما چیه که با دعوتنامه،سند و حساب و اینکه توی شرکت بابا سمت دارم و حتی الان شغل ازاد دارم با ارایه سند میتونم نشون بدم که شاغل هستم،درصد قبولی با توجه به اینکه توی مصاحبه هول نشم چقدر هست؟ شما خودتون اونجا کیس میدین؟ مقصد المان هستش
درود.
مصاحبه انقدر شلوغه خیلی سوالی نمیکنن.وقت نمیشه که.نگران نباش.
من کیس میدم بله اگه بخواید.
خود آقای چاووشی هم میدن مثل اینکه.نمیدونم دقیق.بپرس .
موفق باشید.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 72 مهمان