راه های دور زدن دوبلین 3 و جلوگیری از دیپورت شدن

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
M.sahaei

Re: راه های دور زدن دوبلین 3 و جلوگیری از دیپورت شدن

پست توسط M.sahaei » سه شنبه 1 مهر 1393, 7:21 pm

با سلام و ممنون از راهنمایی هاتون
من و همسرم ابتدای سال نو میلادی با ویزای فرانسه به آلمان آمدیم و درخواست پناهندگی دادیم بعد از رفتن به هایم برانشواینگ بدون اینتر ویو تقسیم شدیم و تو ایالات نیدلزاکسن هستیم بعد از چند ماه اول نامه اومد که اینتر ویو کنسله به دلیل بررسی دوبلین و بعد از دو ماه هم نامه دوبلین ۳برامون اومد وکیل هم گرفتیم چون خانومم بار دار بود و تحت نظر پزشک نامه هم گرفتیم و البته دکتر ننوشته بود که مسافرت ممنوعه و نوشته بود ریسک حاملگی رو داره همین باعث شد که دادگاه دلیل ما رو قبول نکنه و از تاریخی که فرانسه اعلام کرده که مارو میخواد دقیقا ۱۶روز دیگه ۶ماه که المان فرصت داره مارو برگردونه تموم میشه . یعنی ۸اکتبر الان با توجه به شرایط بچه که خیلی کوچیکه و نزدیک یک ماهشه و همسرم که دوران نقاهت رو میگذرونه چون زایمان طبیعی هم نداشت و چون مشکل داشت سزارین شد . الان نمیدونم شرایط ما چی میشه از طرفی نگرانم که این زمان بگذره و این کابوس دوبلین تموم شه از طرفی هم موندم بعد از چی میشه . وکیل هم که همش دنباله پولو چپ و راست نامه میزنه واسه پول ازت ممنون میشم راهنمایی کنی چکار کنم .

M.sahaei

پست توسط M.sahaei » سه شنبه 1 مهر 1393, 7:36 pm

شانس ما خیلی زود فرانسه جواب داد حالا نمیدونم اینو خوش شانسی یا بدشناسی ما زاکسن هستیم نزدیک اولدنبروگ نمیدونم اینجا نامه میاد یا نه . البته ایرانی های هم هستن که قبل از ما اومدن و شامل دوبلین شدن ولی زمان همشون بعد از ما هستش . خلاصه نمیدونم چکار کنم

M.sahaei

پست توسط M.sahaei » سه شنبه 1 مهر 1393, 7:44 pm

M.sahaei@yahoo. Com

amirzarghan

پست توسط amirzarghan » چهار شنبه 2 مهر 1393, 11:27 am

panahandegi.europa نوشته شده:
amirzarghan نوشته شده:سلام .به نظر شما بهترین مسیر که هزیینه کمی هم داشته باشه برای آلمان چه هستش ؟
خودت برو یه سفارت درخواست بده.سفارت یکی از کشورهای عضو شنگن.اگر بهت ویزا دادن که بیا اگر نه هم هیچی.
60 یورو هم بیشتر خرج نداره.

الان هستن کشور های که ویزا میدن با هزینه کم مثل بلغارستان و یونان ولی مشکل دوبلین هستش و همینطور شانس اقامت با امدن ویزا کم میشه . این راههایی که گفتید به نظر شما برا دور زدن دوبلین جواب میده؟؟

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » چهار شنبه 2 مهر 1393, 11:51 am

amirzarghan نوشته شده:
amirzarghan نوشته شده:سلام .به نظر شما بهترین مسیر که هزیینه کمی هم داشته باشه برای آلمان چه هستش ؟
خودت برو یه سفارت درخواست بده.سفارت یکی از کشورهای عضو شنگن.اگر بهت ویزا دادن که بیا اگر نه هم هیچی.
60 یورو هم بیشتر خرج نداره.

الان هستن کشور های که ویزا میدن با هزینه کم مثل بلغارستان و یونان ولی مشکل دوبلین هستش و همینطور شانس اقامت با امدن ویزا کم میشه . این راههایی که گفتید به نظر شما برا دور زدن دوبلین جواب میده؟؟
درود
بله دوست عزیز جواب میده.همه اونایی که میدونن دارن انجام میدن و نتیجه میگیرند.
تو بیا برس حالا 6ماه جواب نگیر دو ساله بگیر
اگر شرایطتتون واقعا بده بیاید . حالا چه از نظر مشکل با دولت و زندان و اینا چه مشکل خفقان ایران چه مشکل مالی و بی پولی.
به هر حال اینجا جواب میگیرید.
آلمان بر نمیگردونه یا ترک خاک نمیده مثل مثلا بلژیک.
البته اگر این مشکل اثر کنگشتتون حل بشه.بعدش تا ابد موندگاری.کیس خوبم داشته باشی حله.

chown
تماس:

پست توسط chown » یک شنبه 6 مهر 1393, 10:33 pm

من میخوام برم سوئد از ایتالیا
شنیدم از کسایی که اونجان میگن که : اگه 6 ماه مخفی باشی تو سوئد بعد اعلام پناهندگی کنی دیگه شامل دوبلین نمیشی ، درسته؟

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » دو شنبه 7 مهر 1393, 9:16 am

chown نوشته شده:من میخوام برم سوئد از ایتالیا
شنیدم از کسایی که اونجان میگن که : اگه 6 ماه مخفی باشی تو سوئد بعد اعلام پناهندگی کنی دیگه شامل دوبلین نمیشی ، درسته؟
دروغه محضه.یه چیزایی بعضی ها راجب قانون 6ماه شنیدن بعد از خودشون میان اطلاعات غلط در میارن.
نه اشتباه

chown
تماس:

پست توسط chown » دو شنبه 7 مهر 1393, 11:35 am

دروغه محضه.یه چیزایی بعضی ها راجب قانون 6ماه شنیدن بعد از خودشون میان اطلاعات غلط در میارن.
نه اشتباه
1 چه راهی هست که من برم سوئد با ویزای خودم ولی برم نگردونن ایتالیا
2 اینکه من برم فرانسه بعد قاچاقی از تونل برم انگلیس چی؟ برم میگردونن؟

نمی خوام ویزا رو از بین ببرم، کلا راهی هست؟

سياوش ايرانى

پست توسط سياوش ايرانى » دو شنبه 7 مهر 1393, 12:22 pm

chown نوشته شده:
نه اشتباه

دوسته عزیز حده اقل باید ده سال قایم شی قانونه دوبلینم تا اونجا که اطلاع دارم از المان به یونان تا 2015 دوبلین نداره البته شک دارم شایدم2016

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » دو شنبه 7 مهر 1393, 8:28 pm

chown نوشته شده:
نه اشتباه

درود
1.هیچ راهی نیست.مگر اینکه تو سوید خود زنی کنی یا راه هایی که گفتم قبلا.اما بدون که سوید خیلی سخت گیر تر از آلمانه
2.انگلیس بعضی ها رو بر میگردونه.بعضی ها رو نه.به این سادگی هم نیست.در تونل رو باز نذاشتن شما قدم زنان رد شی.کنترل شدید میکنن.باید پول بدی قاچاقچی.تو ایرانش اعتماد نمیکنی،چه جوری تو وسط قربت میخوای اعتماد کنی با یه مشت گرگ؟
بدرود

reza jones

پست توسط reza jones » پنج شنبه 17 مهر 1393, 9:32 pm

سلام من یک پناهنده هستم در انگلستان حدوده ۳ سال است که در اینجا هستم مشگل من این است که د ساله ۲۰۱۱ در کشوره ایتالیا از من اثرانگشت گرفتن بد از حدوده ۱ ماه به کشور انگلیس آمدم و اینجا من رو داخل دپورت سنتر (بازداشگاه ) انداختند و در این مدت ۳ بار برایم بلیت صادر شد که به ایتالیا برگردم که وکیلم آنهارو کنسل کرد وباد از ۵ ماه بازداشت من آزاد شدم الان تقریبا ۳ سال است که بلاتکلیف اینجا هستم و تو این مدت وکیلم گفته شما باید منتظره دادگاه باشی که تصمیم بگیرن که آیا شما اینجا میتونی بمونی یا نه از شما خاهش دارم اگر هر گونه اطلاعتی در این زمینه دارید که به من کمک میشود من را راهنمایی کنید من از قانونه اینها سر در نمیآورم تو این سایت خواندم که اگر کسی ۶ ماه در کشوره سوم که هست بماند باید به کیس ان رسیدگی کنند و نمیتوانند اخراجش کنند اگر این قانون دوبلین ۳ درست است چرا من را اینجا قبول نمیکنند لطفآ هر گونه کمکی میتوانید به من کنید من شرایط روحی خوبی هم ندارم حتا اجازه کار هم به من ندادند نمیدانم با این وزیت چه کنم

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » پنج شنبه 17 مهر 1393, 9:38 pm

reza jones نوشته شده:سلام من یک پناهنده هستم در انگلستان حدوده ۳ سال است که در اینجا هستم مشگل من این است که د ساله ۲۰۱۱ در کشوره ایتالیا از من اثرانگشت گرفتن بد از حدوده ۱ ماه به کشور انگلیس آمدم و اینجا من رو داخل دپورت سنتر (بازداشگاه ) انداختند و در این مدت ۳ بار برایم بلیت صادر شد که به ایتالیا برگردم که وکیلم آنهارو کنسل کرد وباد از ۵ ماه بازداشت من آزاد شدم الان تقریبا ۳ سال است که بلاتکلیف اینجا هستم و تو این مدت وکیلم گفته شما باید منتظره دادگاه باشی که تصمیم بگیرن که آیا شما اینجا میتونی بمونی یا نه از شما خاهش دارم اگر هر گونه اطلاعتی در این زمینه دارید که به من کمک میشود من را راهنمایی کنید من از قانونه اینها سر در نمیآورم تو این سایت خواندم که اگر کسی ۶ ماه در کشوره سوم که هست بماند باید به کیس ان رسیدگی کنند و نمیتوانند اخراجش کنند اگر این قانون دوبلین ۳ درست است چرا من را اینجا قبول نمیکنند لطفآ هر گونه کمکی میتوانید به من کنید من شرایط روحی خوبی هم ندارم حتا اجازه کار هم به من ندادند نمیدانم با این وزیت چه کنم
درود
این قانون 6ماه ماله حوزه ی شنگن هست. انگلیس جز این حوزه نیست. قانوناش فرق داره. متاسفانه اطلاعات بیشتری ندارم.
بهترین کار اینه که سعی کنی زبانت رو روز به روز قوی تر کنی
با امید موفقیت برای شما
بدرود

reza jones

پست توسط reza jones » جمعه 18 مهر 1393, 3:01 am

ممنون از شما مشگل در حد ارتبات با دیگران خوبه چیزی که هست اینها میخان من رو دپورت به ایتالیا کنن که این کشور در واقع جزو شنگن هست نمیدونم چرا این قانون به من نمیخورد

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » جمعه 18 مهر 1393, 6:12 am

reza jones نوشته شده:ممنون از شما مشگل در حد ارتبات با دیگران خوبه چیزی که هست اینها میخان من رو دپورت به ایتالیا کنن که این کشور در واقع جزو شنگن هست نمیدونم چرا این قانون به من نمیخورد
شما که تو حوزه شنگن نیستی که، انگلیس کلا قانون خودش رو داره.
بعضی ها رو هم بر نمیگردونه.

rocky212

پست توسط rocky212 » جمعه 2 آبان 1393, 4:29 pm

Doost azizam panahandegie europa nmidoonm inja chtori om shakhsi bedam plz rahnmaim kon bmikham biam alman plz viber midam bhr 09386216008

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » شنبه 3 آبان 1393, 8:46 pm

rocky212 نوشته شده:Doost azizam panahandegie europa nmidoonm inja chtori om shakhsi bedam plz rahnmaim kon bmikham biam alman plz viber midam bhr 09386216008
درود
بهتون پیام خصوصی دادم
جواب بدید

shadii

پست توسط shadii » چهار شنبه 14 آبان 1393, 9:30 am

کسی هست هست که از وضعیت پناهندگی اتریش چیزی بدونه وا ینکه مسیری رو که به من گفتن اینه که از ارمنستان به اتریش میبره مناسب هست یا نه????

aein.jab

پست توسط aein.jab » پنج شنبه 15 آبان 1393, 12:09 pm

من میتونم برم ویزا یونان رو بگیرم و بعد بیام آلمان از یونان؟ بیام آلمان اعلام پناهندگی کنم برم نمیگردونن یونان بخاطر اثر انگشت؟ شامل قانون دابلین میشم یا نه؟ حتی کشور قبرس اروپایی چی؟ میشه رفت اونجا و از اونجا اومد آلمان؟

ممنون

نمایه کاربر
Shayann

پست توسط Shayann » پنج شنبه 15 آبان 1393, 8:24 pm

aein.jab شما صبر کن چند ماه دیگه که وضعیت یونان رو اعلم کردن برو. تا چند ماه دیگه هر سی از یونان به شینگن میرفت برنمیگردوندن به یونان به خاطر وضعیت بد پناهندهای یونان. قبرس وضعیت پناهندهاش تا اونجایی که مشخسه خوبه و اگه از اونجا اثر انگشت داشته باشی بر میگردونن به اونجا

aein.jab

پست توسط aein.jab » جمعه 16 آبان 1393, 5:06 am

Shayann نوشته شده:aein.jab شما صبر کن چند ماه دیگه که وضعیت یونان رو اعلم کردن برو. تا چند ماه دیگه هر سی از یونان به شینگن میرفت برنمیگردوندن به یونان به خاطر وضعیت بد پناهندهای یونان. قبرس وضعیت پناهندهاش تا اونجایی که مشخسه خوبه و اگه از اونجا اثر انگشت داشته باشی بر میگردونن به اونجا
یعنی الان هم ویزا یونان بگیرم برم المان برنمیگردونن؟
میترسم چند ماه صبر کنم بگن دیگه برمیگردونیم یونان. چون شندیم تا 2015 هرکی از یونان میرفته آلمان آلمان برنمیگردونه

نمایه کاربر
Shayann

پست توسط Shayann » جمعه 16 آبان 1393, 4:00 pm

آره بر نمیگردوندن به یونان. اگرم الان اقدام کنی احتمال این وجود داره که بعدا پناهندگی شما رو با وضعیت جدید بررسی کنن. بهتره چند مدت صبر کنی تا خبرای جدید بیاد ببینیم چی میشه. امیدوارم که هیچ تغییری نکنه و بشه از یونان رفت. ولی قانونی رفتنم احتمال قبولی پناهندگی رو کمتر میکنه

humanity123

پست توسط humanity123 » شنبه 17 آبان 1393, 9:07 pm

gereftan visa yunan ,tagriban 10% age madareket joft nabashe .. vali agar movafagh shodi begiri ,mostaghim be alman naro az yunan ,chon ejazeh khorooj behet nemidan ,oona midoonan ke shoma vase panahandeghi miri , pas say kon beri italy ba keshti ya ... baad az unja ba ghatar... va mitooni tojih koni ghanoni raftaneto ba komak vakil

samal

پست توسط samal » چهار شنبه 21 آبان 1393, 8:50 pm

سلام

ولی تو هامبورگ شش ماهه را از جواب دادگاه حساب میکنند نه از اولین نامه دیپورتی
من الان دقیقا شش ماه از نامه اولم گذشته ولی وکیل و همه میگن باید از جواب دادگاه حساب کنی که میشه دو ماه دیگه

Bazooka

پست توسط Bazooka » چهار شنبه 28 آبان 1393, 11:45 am

سلام
حال شما دوست عزيز
من يك هفتست كه آلمان خونه اقوام هستم با اثر و توريستي از ايتالي اومدم ،يه راهنمايي ميخوام كه كي و چطور خودمو معرفي كنم ، و اينكه كيس راهمو هموني كه هست بگم, يعني بگم از ايتالي و با ويزا از طريق ادم پرون اومدم !!!؟
اين مسير ايتاليا و اثر انگشت و كيس راه و اينكه اين داستان شش ماه بموني قانون دوبلين بت نميخوره واقعا گيجم كرده .
لطفا كمكم كن رفيق ممنون ميشم ✌️

Bazooka

پست توسط Bazooka » چهار شنبه 28 آبان 1393, 11:55 am

اين قانون ٣ و ٦ و ١٨ رو ميشه توضيح بدي ، قبلا ممنونم .

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » پنج شنبه 29 آبان 1393, 12:21 am

Bazooka نوشته شده:اين قانون ٣ و ٦ و ١٨ رو ميشه توضيح بدي ، قبلا ممنونم .
پستهای قبلیم رو بخون میفهمی چی به چیه
در مورد اینکه چه طوری خودت رو معرفی کنی هم بستگی به کیست داره.
اگر کیس نداری برگرد ایران یا با یه آدم درست مشورت کن.
الکی نری پول بدی به میلانچی ها.کیساش تخمیه.خود دانی

Bazooka

پست توسط Bazooka » پنج شنبه 29 آبان 1393, 1:52 pm

كيس دارم ،اما از اين مساحبه اول و اينكه بگم چجوري اومدم بي اطلاعم

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » شنبه 1 آذر 1393, 10:26 pm

Bazooka نوشته شده:كيس دارم ،اما از اين مساحبه اول و اينكه بگم چجوري اومدم بي اطلاعم
پس یعنی کیس راه نداری.پس کیس اصلیتم به مشکل میخوره.
فکر کیس باش

humanity123

پست توسط humanity123 » یک شنبه 2 آذر 1393, 7:21 pm

Bazooka نوشته شده:كيس دارم ،اما از اين مساحبه اول و اينكه بگم چجوري اومدم بي اطلاعم
حیف کیس راه نداری حیففففففففففف ! در جا دیپرتت میکنند هیفففففففففففف ! این حرفا چیه برادره ما ،یه جمله سره هم کردن که دیگه این حرفارو نداره ، کجا بودی؟ از کجا اومدی ؟ از چه راه‌هایی اومدی؟ چقدر پول دادی؟ و.... فقط تاریخش یادت باشه ،همین ! قابلی‌ نداره می‌شه ۳۰۰۰ یورو هه هه هه هه هه :x :x :lol:

cloudysky

پست توسط cloudysky » دو شنبه 17 آذر 1393, 8:53 am

دوستان سلام.یه سوال خیلی مهم. واقعیت داره که از ماه دسامبر یعنی همین ماه همه فرودگاه های اروپا اثر انگشت میگیرن از کسایی که ویزای کوتاه مدت دارن تا ببینن با اثر انگشتی که طرف تو سفارتی که ازش ویزا گرفته داده مطابقت داره یا نه؟؟؟؟؟
خواهشا اگر اطلاع دارید بگید. اگر اینجوری باشه کسی که از اینجا بدون اثر میره بدجوری گیر میفته!!!
:| :| :| :| :| :| :| :| :| :|

نمایه کاربر
pey.com

پست توسط pey.com » دو شنبه 17 آذر 1393, 9:38 am

cloudysky نوشته شده:دوستان سلام.یه سوال خیلی مهم. واقعیت داره که از ماه دسامبر یعنی همین ماه همه فرودگاه های اروپا اثر انگشت میگیرن از کسایی که ویزای کوتاه مدت دارن تا ببینن با اثر انگشتی که طرف تو سفارتی که ازش ویزا گرفته داده مطابقت داره یا نه؟؟؟؟؟
خواهشا اگر اطلاع دارید بگید. اگر اینجوری باشه کسی که از اینجا بدون اثر میره بدجوری گیر میفته!!!
:| :| :| :| :| :| :| :| :| :|
منم شنیدم که همچین موردی متاسفانه الان داره تو فرودگاههای اروپا و بخصوص ایتالیا و اسپانیا اجرا میشه ولی واقعیتش نتونستم یه جا ویا در یک سایت خبر موثقی ازش گذاشته باشن....
ولی در کل روز به روز داره مهاجرت سختتر و دشوارتر میشه :( :( :( :( :( :(
گاهی برای بودن باید رفت - رفتن همیشه رسیدن نیست اما برای رسیدن راهی جز رفتن نیست . . .

humanity123

پست توسط humanity123 » سه شنبه 18 آذر 1393, 12:23 am

موقعی که ما ۲ ماه پیش میومدیم تو این سایت می‌گفتیم همچین داستانی هست ،یه عده‌ آدمه بی‌ مطالعه می‌اومدن با گنده گویی می‌گفتن نه بابا کی‌ میگه ! شور بختانه این داستان حقیقت داره ،و از ۲ ماه پیش زمزمه ‌اش بود که قراره اجرا بشه و الان ۳،۴ هفته‌ای هست که اجرا می‌شه ،در عجب که مسافرای بدبخت می‌رن کس دیگری رو به جای خودشون به سفارت می‌فرستن ،تا بجاشون اثر انگشت بعده ولی‌ نمی‌داند که در فرودگاه مقصد ازشون اثر میگیرند و با اثری که در سفارت داده اند مطابقت داده می‌شه ،و این یعنی‌ ،دیپورت درجا از فرودگاه مقصد ،مثلا: ایتالیا روم ! لطفا این موضوع را اطلاع رسانی کنید تا خانواده‌های کمتری بدبخت و آواره شوند... (( یکی‌ از منابع : استکهلمیان ))

nilofar

پست توسط nilofar » دو شنبه 8 دی 1393, 8:46 pm

سلام. من سعی کردم تمام مطالب رو بخونم که وقت شما رو واسه سوالم نگیرم اما باز سوالم واسم بی جواب موند. لطفا راهنمایی کنید.
در حالت دوم که قانون 3 ماهه در مورد دوبلین شما توضیحات رو نوشتین برداشت من اینه که اگر ثابت کنیم که 3 ماه از خروج ما از کشور اول که به ما ویزا داده میگذره و ما مثلا 3 ماه یا بیشتر هست که در کشور دوم اقامت داریم در نتیجه کشور دوم وظیفه رسیدگی به پرونده رو داره. اگر برداشت من اشتباهه در مورد قانون 3 ماهه توضیح بدین ممنون میشم.
و یک سوال دیگه که دارم اینه که چرا نباید پاسپورتمون رو تحویل بدیم اگر ویزامون جعل نباشه و تاریخش هم گذشته باشه؟

Kurdish

پست توسط Kurdish » دو شنبه 15 دی 1393, 10:12 am

دوستان عزيز من چند ماهه تو يونان هستم برگه از UN يونان دارم (همون برگه ٤ ماهه اي كه به karen داده بودن) و اثر انگشت يونان رو هم دارم حالا سوالم اينه كه اگه به المان بيام مشكلي برام پيش نمياد و كارام مثل بقيه پيش ميره ؟
تصویر

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » سه شنبه 16 دی 1393, 9:16 pm

nilofar نوشته شده:سلام. من سعی کردم تمام مطالب رو بخونم که وقت شما رو واسه سوالم نگیرم اما باز سوالم واسم بی جواب موند. لطفا راهنمایی کنید.
در حالت دوم که قانون 3 ماهه در مورد دوبلین شما توضیحات رو نوشتین برداشت من اینه که اگر ثابت کنیم که 3 ماه از خروج ما از کشور اول که به ما ویزا داده میگذره و ما مثلا 3 ماه یا بیشتر هست که در کشور دوم اقامت داریم در نتیجه کشور دوم وظیفه رسیدگی به پرونده رو داره. اگر برداشت من اشتباهه در مورد قانون 3 ماهه توضیح بدین ممنون میشم.
و یک سوال دیگه که دارم اینه که چرا نباید پاسپورتمون رو تحویل بدیم اگر ویزامون جعل نباشه و تاریخش هم گذشته باشه؟
درود

برداشتتون اشتباه هست
چون در اون صورت یک مدرک رسمی از شما دارند و در صورت لزوم با توجه به اینکه اثرانگشت دارید میتونن حتی شما رو به ایران هم بردونند.البته آلمان این کار رو نمیکنه اما برای احتیاط تحویل ندید.این توضیحی است که خود وکیل به من داد.

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » سه شنبه 16 دی 1393, 9:18 pm

Kurdish نوشته شده:دوستان عزيز من چند ماهه تو يونان هستم برگه از UN يونان دارم (همون برگه ٤ ماهه اي كه به karen داده بودن) و اثر انگشت يونان رو هم دارم حالا سوالم اينه كه اگه به المان بيام مشكلي برام پيش نمياد و كارام مثل بقيه پيش ميره ؟
مثل بقیه نه ولی پیش میره

Kurdish

پست توسط Kurdish » سه شنبه 16 دی 1393, 11:06 pm

Kurdish نوشته شده:دوستان عزيز من چند ماهه تو يونان هستم برگه از UN يونان دارم (همون برگه ٤ ماهه اي كه به karen داده بودن) و اثر انگشت يونان رو هم دارم حالا سوالم اينه كه اگه به المان بيام مشكلي برام پيش نمياد و كارام مثل بقيه پيش ميره ؟
مثل بقیه نه ولی پیش میره
منظورتون چيه مثل بقيه نه...
يعني بهم همون برگه پناهندگي كه به بقيه ميدن به من نميدن... يا دير جواب ميدن... يا ؟ لطفا واضح تر توضيح بديد اگه امكانش هست
تصویر

persia

پست توسط persia » چهار شنبه 17 دی 1393, 7:48 am

سلام panahandegi.europa اجرا شدن قانون دوبلین 3 برای کسی که ویز شینگن واسه فرانسه گرقته و بعد زمینی میخواد بره انگلیس چجوری اجرا میشه ؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید

nilofar

پست توسط nilofar » دو شنبه 22 دی 1393, 9:02 pm

ممنون از راهنماییتون. اما باز توضیحی در مورد اون قانون 3 ماه که قبلا نوشته بودین ندادین. لطفا یه توضیح کوچیک در موردش بدین. ممنون.

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » چهار شنبه 24 دی 1393, 10:41 am

Kurdish نوشته شده:
مثل بقیه نه ولی پیش میره
يعني بهم همون برگه پناهندگي كه به بقيه ميدن به من نميدن... يا دير جواب ميدن... يا ؟ لطفا واضح تر توضيح بديد اگه امكانش هست
درود.شما میپرسید کارم مثل بقیه پیش میره؟من میگم نه.ولی میره.یعنی اینکه یه کم به خاطر اثر انگشت کارت دیرتر انجام میشه اما به هر حال کارات انجام میشه و میمونی.یونان هنوزهم هیچ مشکلی نداره.دیروز از وکیلم پرسیدم.
شک نکنید.برتون نمیگردونن.
بدرود

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » چهار شنبه 24 دی 1393, 10:43 am

persia نوشته شده:سلام panahandegi.europa اجرا شدن قانون دوبلین 3 برای کسی که ویز شینگن واسه فرانسه گرقته و بعد زمینی میخواد بره انگلیس چجوری اجرا میشه ؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید
درود.زمینی که نداره انگلیس.دریای منظورتون هست.انگلیس جز شنگن نیست اما قانون دوبلین رو اجرا میکنه.یعنی برتون میگردونن به فرانسه.
البته تا حالا نشنیدم حتی که کسی رو برگردونده باشن از انگلیس.ولی کارتون یه مقدار طول میکشه.خیلی عجول نباشید اگر رفتید.

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » چهار شنبه 24 دی 1393, 11:26 am

nilofar نوشته شده:ممنون از راهنماییتون. اما باز توضیحی در مورد اون قانون 3 ماه که قبلا نوشته بودین ندادین. لطفا یه توضیح کوچیک در موردش بدین. ممنون.
توضیح قبلا دادم.دوره های 3 ماه که توی آلمان باهاش مواجه میشید اما لزوما 3ماه طول نمیکشن شامل ایناست:
1.اقامت در کمپ اول
2.مدت زمانی که آلمان وقت داره از شما اثر انگشت بگیره که مثلا این 2،3 روزه انجام میشه
3.مدت زمانی که آلمان فرصت داره مشخص کنه آیا شما جای دیگه اثر انگشت دادید یا نه و بهتون اطلاع بده.
3.مدت زمانی که آلمان فرصت داره با کشور دوم مثلا ایتالیا مکاتبه کنه بگه این فرد رو قبول میکنید یا نه
4.مدت زمانی که کشوری که اثر دارید داخلش همون ایتالیا مثلا فرصت داره پاسخ نامه آلمان رو بده.این از زمانی شروع میشه که آلمان نامه میزنه میگه.
بعدشم دوره 6 و 18 ماه شروع میشه.البته 18ماه اگر خلاف نکنید پیش نمیاد.همون 6 ماه هست که قبلا توضیح دادم.
بازم سوالی بود درخدمتم.
ارادت
بدرود

reza jones

پست توسط reza jones » پنج شنبه 25 دی 1393, 4:50 pm

kasi کسی اطلاع داره از انگلیس برای اثر انگشت ایتالیا ؟؟ مدت ٣ سال هست اینجام که تصمیم بگیرن دپورت کننم به ایتالیا یا نگه دارانم ٤ مرتبه هم تو این سه سال دادگاه من کنسل شد تاریخ بعدی هم یک ماه دیگه هست اگه کنسل نشه فقط برای تصمیم که اینجا باشم یا ایتالیا ٥ ماه هم داخل بازداشتگاه بدونه دلیل بودم تنها دلیلش این بود که دپورتم کنن که نکردن
کسی تا به حال به همچین کیسی بر خورده یا اطلاعی چیزی دری مورد داره ؟؟؟

karen

پست توسط karen » شنبه 27 دی 1393, 12:28 am

Kurdish نوشته شده:
مثل بقیه نه ولی پیش میره
سلام هیچ کشوری در اروپا شما رو به یونان بر نمیگردونه فقط دقت کن که برگه un رو که از یونان گرفتی و تاریخ اینترویو بهت دادن نری کیس بدی مگرنه چون پرونده پناهندگی در یونان داری و یونان هم هیچ جوابی بهت نداده اینجا توو آلمان و اروپا بدونه اینترویو دولدونگ یا همون خط قرمز رو میگیری.
موفق باشی

Kurdish

پست توسط Kurdish » شنبه 27 دی 1393, 1:30 am

karen نوشته شده:
Kurdish نوشته شده:
مثل بقیه نه ولی پیش میره
سلام هیچ کشوری در اروپا شما رو به یونان بر نمیگردونه فقط دقت کن که برگه un رو که از یونان گرفتی و تاریخ اینترویو بهت دادن نری کیس بدی مگرنه چون پرونده پناهندگی در یونان داری و یونان هم هیچ جوابی بهت نداده اینجا توو آلمان و اروپا بدونه اینترویو دولدونگ یا همون خط قرمز رو میگیری.
موفق باشی
خوب الان تكليف ما چي ميشه اونجا تو آلمان؟
من رفتم كيس هم دادم. يعني واسم مشكل پيش مياد.
ولي من نفر ميشناسم قبولي اينجا رو هم داشت ولي رفت فنلاند و الان اونجا هيچ مشكلي واسش پيش نيومده.
الان من چيكار كنم آقاي كارن؟ شما خودت از اين برگه ها داشتي ؟ كمكم كن.
خوب اگه تو المان بهم دولدونگ بدن به چه دردي ميخوره
تصویر

karen

پست توسط karen » شنبه 27 دی 1393, 7:58 pm

Kurdish نوشته شده:
karen نوشته شده:
Kurdish نوشته شده:
مثل بقیه نه ولی پیش میره
موفق باشی
ولي من نفر ميشناسم قبولي اينجا رو هم داشت ولي رفت فنلاند و الان اونجا هيچ مشكلي واسش پيش نيومده.
این یک قانونه در اروپا که شما اگر در کشوری در اتحادیه اروپا پرونده باز پناهندگی داشته باشی باید برت گردونن به همون کشور ولی اگر در اون کشور که پرونده داری مثل یونان حقوق بشر رعایت نشه و دیپورت بهش غیر قانونی باشه باید معلوم بشه که آیا یک جواب قطعی یونان به تو داده یا نه یا گفته باشه آره یا گفته باشه نه یا کیس نداده باشی که پروندت بسته بشه. بخاطر همین تا وقتی که یک جواب قطعی از یونان نرسه شما دولدونگ میشی ولی دیپورت نمیشی.

Kurdish

پست توسط Kurdish » یک شنبه 28 دی 1393, 12:50 am

karen نوشته شده:
Kurdish نوشته شده:
karen نوشته شده:
Kurdish نوشته شده:
مثل بقیه نه ولی پیش میره
موفق باشی
این یک قانونه در اروپا که شما اگر در کشوری در اتحادیه اروپا پرونده باز پناهندگی داشته باشی باید برت گردونن به همون کشور ولی اگر در اون کشور که پرونده داری مثل یونان حقوق بشر رعایت نشه و دیپورت بهش غیر قانونی باشه باید معلوم بشه که آیا یک جواب قطعی یونان به تو داده یا نه یا گفته باشه آره یا گفته باشه نه یا کیس نداده باشی که پروندت بسته بشه. بخاطر همین تا وقتی که یک جواب قطعی از یونان نرسه شما دولدونگ میشی ولی دیپورت نمیشی.
حالا مثلا اگه قبولي اينجا رو داشته باشم چي؟
تصویر

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » پنج شنبه 2 بهمن 1393, 11:54 pm

Kurdish نوشته شده:
karen نوشته شده:
Kurdish نوشته شده:
karen نوشته شده:
Kurdish نوشته شده:
مثل بقیه نه ولی پیش میره
موفق باشی
حالا مثلا اگه قبولي اينجا رو داشته باشم چي؟
درود
اگر قبولی یونان رو داشته باشید که احتمال برگردونتنتون خیلی زیاد میشه.کلا قبولی هرجا رو داشته باشید 99% بر میگردونن.دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره

nilofar

پست توسط nilofar » جمعه 3 بهمن 1393, 6:43 am

سلام. ممنون از راهنماییتون. یه سوال دیگه دارم. اینکه قانون واسه عدم دیپورتی به یونان
تا 15 ژانویه بوده اگه اشتباه نکنم. آیا تمدید شده؟
و سوال دومم اینکه من دارم با ویزای توریستی به یونان میام و از اونجا به آلمان میخوام بیام
یه مسیر خوب به من معرفی کنید لطفا چون من با بچم که 3 ساله هست میخوام بیام و
مسیر مطمعنا واسم مهمه. باز هم من ممنونم از کلیه کمکهای شما.

bulghar

پست توسط bulghar » چهار شنبه 8 بهمن 1393, 12:08 pm

bara yonan ta 6 mahe dige tamdid shode...yani ta ebtedai july 2015 deport be yonan nist.....

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 39 مهمان