راه های دور زدن دوبلین 3 و جلوگیری از دیپورت شدن

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
sam_acd

Re: راه های دور زدن دوبلین 3 و جلوگیری از دیپورت شدن

پست توسط sam_acd » یک شنبه 8 شهریور 1394, 6:02 pm

panahandegi.europa نوشته شده:
sam_acd نوشته شده:salam mano masaram va 2 farzandam mikhaim ba visa az kordestane aragh be alman berim soalam eineke nemikham alman taghdime panahandegi konam mikham beram swiss aya vaghti ke be alman beresim azamoon asare angosht migiran ya na agar residim alman va asare angosht nagereftano raftim swiss ounja mifahman ma az alman omadim lotfan javab bedid mer30
این که تو فرودگاه آلمان اثر بگیرن شانسیه.بعضی وقتها میگیرن بعضی وقتها نمیگیرن.
اگر نگرفتن و رفتی سوئیس خودت نگو که از آلمان اومدم.نمیتونن بفهمن.
موفق باشید.
mer30 babate javab dadan man khodam visa ro az sefarat nemigiram vasam jor mokonan vaghat mikhastam bedonam toye forodgah azam asare angosht migiran ya na hamin bazam mer30

sam_acd

پست توسط sam_acd » یک شنبه 8 شهریور 1394, 6:03 pm

arashtn1 نوشته شده:
sam_acd نوشته شده:salam mano masaram va 2 farzandam mikhaim ba visa az kordestane aragh be alman berim soalam eineke nemikham alman taghdime panahandegi konam mikham beram swiss aya vaghti ke be alman beresim azamoon asare angosht migiran ya na agar residim alman va asare angosht nagereftano raftim swiss ounja mifahman ma az alman omadim lotfan javab bedid mer30
یه چیز ذهنمو مشغول کرده!!!
اینایی که قاچاقی داارن میرن دیپورت میشن شما چه امیدی داری با ویزا بری دیپورت نشی!!!!
aghaye arashtn1 man khodam az sefarat visa nemigiram ke azam asare angosht begiran mer30

mehran.mb

پست توسط mehran.mb » یک شنبه 29 شهریور 1394, 5:42 pm

panahandegi.europa نوشته شده: ت) مهلت شش ماهه لغو مسئولیت: در صورتی که متقاضی پناهندگی با ویزای معتبر از یکی از کشورهای عضو شنگن وارد یکی از کشورهای منطقه شنگن شده (مثلا وارد آلمان شده)، و مهلت اعتبار ویزای او شش ماه است که سپری شده است، اما هنوز منطقه شنگن را ترک نکرده است، یا حتی اگر متقاضی پناهندگی قبلا از یکی از کشورهای عضو شنگن، اقامت معتبری دریافت کرده (مثلا ایتالیا) که اکنون حداقل دو سال است که از مهلت اعتبار آن گذشته است، در این حالت ها، کشوری که این فرد اکنون در آنجا درخواست پناهندگی
دهد(مثلا آلمان)، مسئولیت رسیدگی به درخواست را به عهده دارد.
در عین حال اگر معلوم شود فردی غیرقانونی وارد یکی از کشورهای منطقه شنگن شده (مثلا آلمان)، اما آلمان بتواند اثبات کند که متقاضی پناهندگی حداقل پنج ماه را غیر مُنقطع در یک کشور دیگر (مثلا ایتالیا) ساکن بوده است، آن کشوری که او در آنجا سکونت داشته(ایتالیا)، مسئولیت رسیدگی به پرونده را به عهده دارد.
ث) مهلت سه ماهه لغو مسئولیت: در صورتی که پناه جوئی (مثلا در آلمان) درخواست پناهندگی دهد اما قبلا در یک کشور دیگر اتحادیه اروپا بوده یا ویزای یکی از کشور های عضور پیمان شنگن را داشته، یا در یکی از آن کشورها درخواست پناهندگی داده بوده است(مثلا ایتالیا)، اگر خاک آن کشور (در این مثال ایتالیا) را حداقل سه ماه است که ترک کرده است، در این حالت، آلمان مسئولیت رسیدگی به درخواست پناهندگی را به عهده دارد و ایتالیا دیگر مسئولیتی نخواهد داشت. به این شرط که اگر آلمان از ایتالیا در مورد وضعیت آن فرد سوال کند، ایتالیا بتواند اثبات کند که آن شخص حداقل سه ماه است که خاک ایتالیا را ترک کرده است. و به این شرط که آن شخص، دارای اقامتی هنوز معتبر از ایتالیا نباشد.
این دو تا بند پارادوکس دارند : جایی گفتید 6 ماه باید از تاریخ ویزا بگذره و تو بند بعد گفتید 3 ماه باید خاک کشوری که ویزای آن را گرفته را ترک کرده باشه تا بتونه درخواست پناهندگی بده :!:

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » دو شنبه 30 شهریور 1394, 3:28 pm

mehran.mb نوشته شده:
panahandegi.europa نوشته شده: ت) مهلت شش ماهه لغو مسئولیت: در صورتی که متقاضی پناهندگی با ویزای معتبر از یکی از کشورهای عضو شنگن وارد یکی از کشورهای منطقه شنگن شده (مثلا وارد آلمان شده)، و مهلت اعتبار ویزای او شش ماه است که سپری شده است، اما هنوز منطقه شنگن را ترک نکرده است، یا حتی اگر متقاضی پناهندگی قبلا از یکی از کشورهای عضو شنگن، اقامت معتبری دریافت کرده (مثلا ایتالیا) که اکنون حداقل دو سال است که از مهلت اعتبار آن گذشته است، در این حالت ها، کشوری که این فرد اکنون در آنجا درخواست پناهندگی
دهد(مثلا آلمان)، مسئولیت رسیدگی به درخواست را به عهده دارد.
در عین حال اگر معلوم شود فردی غیرقانونی وارد یکی از کشورهای منطقه شنگن شده (مثلا آلمان)، اما آلمان بتواند اثبات کند که متقاضی پناهندگی حداقل پنج ماه را غیر مُنقطع در یک کشور دیگر (مثلا ایتالیا) ساکن بوده است، آن کشوری که او در آنجا سکونت داشته(ایتالیا)، مسئولیت رسیدگی به پرونده را به عهده دارد.
ث) مهلت سه ماهه لغو مسئولیت: در صورتی که پناه جوئی (مثلا در آلمان) درخواست پناهندگی دهد اما قبلا در یک کشور دیگر اتحادیه اروپا بوده یا ویزای یکی از کشور های عضور پیمان شنگن را داشته، یا در یکی از آن کشورها درخواست پناهندگی داده بوده است(مثلا ایتالیا)، اگر خاک آن کشور (در این مثال ایتالیا) را حداقل سه ماه است که ترک کرده است، در این حالت، آلمان مسئولیت رسیدگی به درخواست پناهندگی را به عهده دارد و ایتالیا دیگر مسئولیتی نخواهد داشت. به این شرط که اگر آلمان از ایتالیا در مورد وضعیت آن فرد سوال کند، ایتالیا بتواند اثبات کند که آن شخص حداقل سه ماه است که خاک ایتالیا را ترک کرده است. و به این شرط که آن شخص، دارای اقامتی هنوز معتبر از ایتالیا نباشد.
این دو تا بند پارادوکس دارند : جایی گفتید 6 ماه باید از تاریخ ویزا بگذره و تو بند بعد گفتید 3 ماه باید خاک کشوری که ویزای آن را گرفته را ترک کرده باشه تا بتونه درخواست پناهندگی بده :!:
این متن رو من یه جا دیدم کپی کردم.خودمم ازش سر در نمیارم.خیلی بد توضیح داده.گیج میشه آدم.

fariddv

پست توسط fariddv » چهار شنبه 15 مهر 1394, 10:14 am

سام دوستان.لطفا راهنماییم کنید.من ار ترکیه با قایق اومدم جزیره.اونجا تو جزیره انگشت نگاری شدم.بعدش اومدیم اتن و...خلاصه تا المان رسیدمبدون انگشت نگاری.ولی پلیس المان گرفتتمون و از انگشت شصت و اشاره دست چپ و راست اثر گرفت و خود پلیس گفن هر جا بخوایید میتونید برید.مشکلی نداره مخصوصا اگه فامیل درجه یک تو کشورهای دیگه داشته باشید.منم اومدم دانمارک هنوز خودم رو معرفی نکردم به پلیس دانمارک و خونه خواهرمم.میخوام بدونم با این وضعیت چقدر شانس دارم تو دانمارک جواب بگیرم؟ایا پلیس دانمارک منو بر میگردونه المان دوباره؟اخه من به پلیس المان گفتم سوری هستم و همه اعضای خونوادم سوید هستن پلیس گفت برو ازادی.گفت این انگشت جهت شناساییه و ربطی به دوبلین ندارهدیگه نمیدونم والا راست گفتن یا دروغ اگه دوبلین شم چطور دور بزنم قانون دوبلین رو و بتونم شانسمو تو دانمارک بالا ببرم واسه گرفتن جواب

fariddv

پست توسط fariddv » چهار شنبه 15 مهر 1394, 10:28 am

دوستان هر کسی اطلاعات دقیق داره بگه .من و سعید و امیر زرغان اگه یادتون باشه سه هفته پیش تو سایت گفتیم داریم میریم.و اومدیم و رسیدیم.انگشت نگاری المان مربوط به پلیس محلی میشه یا حالت دوبلین داره؟دارم ار نگرانی میمیرم.نکنه از دانمارک دیپورت شم المان دوباره.بغیر از المان هم تو جزیره چیوس یونان اثر دادم که خیلی سیستمش خفن تر بود از تمام انگشتان دست دونه دونه و کف دستها هم گرفتن ولی نگران یونان نیستم چون دوبلین نداره.نگران اثر دوتا انگشت اشاره و شصت دو دست هستم که المان ازمون گرفت و بعد خودشون گفتن هر جا میخواین برین.

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » جمعه 17 مهر 1394, 9:38 am

fariddv نوشته شده:دوستان هر کسی اطلاعات دقیق داره بگه .من و سعید و امیر زرغان اگه یادتون باشه سه هفته پیش تو سایت گفتیم داریم میریم.و اومدیم و رسیدیم.انگشت نگاری المان مربوط به پلیس محلی میشه یا حالت دوبلین داره؟دارم ار نگرانی میمیرم.نکنه از دانمارک دیپورت شم المان دوباره.بغیر از المان هم تو جزیره چیوس یونان اثر دادم که خیلی سیستمش خفن تر بود از تمام انگشتان دست دونه دونه و کف دستها هم گرفتن ولی نگران یونان نیستم چون دوبلین نداره.نگران اثر دوتا انگشت اشاره و شصت دو دست هستم که المان ازمون گرفت و بعد خودشون گفتن هر جا میخواین برین.

دوست عزیز من الان دارم با خود دولت آلمان کار میکنم راجب همین مورد.2تا مورد امکان داره.درخواست پناهندگی گرفتن ازت و بهت به قول آلمانی ها آوس وایس دادن.یا اینکه نه همینجور ولت کردن.اگر بهت پول میدن و فلان و اینها که شامل مورد اولی.
در هر صورت اگر بهت اون آوس وایس رو ندادن مشکلی نداری و میتونی بری.کسی هم نمیگه باید برگردی آلمان.
موفق باشی

fariddv

پست توسط fariddv » دو شنبه 20 مهر 1394, 9:06 am

با سلام مجدد خدمت شما .ممنون از راهنماییتون جناب پناهندگی اروپا.من الان دانمارک هستم سوال داشتم خدمتتون.ایا من الان اگه خودمو معرفی کنم در مورد کیس راهی که اومدن بگم به پلیس دانمارک که از این کشورهای مجارستان و کرواسی و اترسش و المان گذشتم یا اینکه بگم من رو از یونان تو کامیون گذاشتن اوردن اینجا.چون شنیدم اگه بگم از فلان کشور امن رد شدم بر میگردونن همون کشور.سوال دومم اینه که من تالان چند روزیه خونه برادرم هستم میخوام خودمو معرفی کنم به پلیس یا کمپ.چی بگم به پلیس .بگم تازه رسیدم؟یا اینکه بگم اینجا برادر دارم اصلا داشتن برادر تو دانمارک رو مطرح کنم به نفعمعه یا به ضررم/چند روز تو کمپ میمونم و وضعیت چجوریه اونجا؟جریان انگشت نگاری نو یونان و المان رو برای پلیس دانمارک بگم یا نه؟

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » دو شنبه 20 مهر 1394, 12:39 pm

fariddv نوشته شده:با سلام مجدد خدمت شما .ممنون از راهنماییتون جناب پناهندگی اروپا.من الان دانمارک هستم سوال داشتم خدمتتون.ایا من الان اگه خودمو معرفی کنم در مورد کیس راهی که اومدن بگم به پلیس دانمارک که از این کشورهای مجارستان و کرواسی و اترسش و المان گذشتم یا اینکه بگم من رو از یونان تو کامیون گذاشتن اوردن اینجا.چون شنیدم اگه بگم از فلان کشور امن رد شدم بر میگردونن همون کشور.سوال دومم اینه که من تالان چند روزیه خونه برادرم هستم میخوام خودمو معرفی کنم به پلیس یا کمپ.چی بگم به پلیس .بگم تازه رسیدم؟یا اینکه بگم اینجا برادر دارم اصلا داشتن برادر تو دانمارک رو مطرح کنم به نفعمعه یا به ضررم/چند روز تو کمپ میمونم و وضعیت چجوریه اونجا؟جریان انگشت نگاری نو یونان و المان رو برای پلیس دانمارک بگم یا نه؟
درود.وضعیت همه ی کمپ های اروپا در هر لحظه رو که من ندارم.فکر نمیکنم هیچ کس دیگه هم بدونه.پس نمیدونم چه جوری باشه وضعیتت تو کمپ.این سوال هایی هم که پرسیدی شامل کیس میشه دوست من.اگر کیس داری که هیچ اگر نه حتما قبل از معرفی خودت به فکرش باش.
اگرم قبلا با کسی کار کردی ازش بپرس بگو چی بگم؟!
همه ی این سوال ها که پرسیدی اگر بخوای واقعا منطقی جواب بدی باید با توجه به کیست جواب داده بشه.
وگرنه اینکه: بگو داداشم دانمارکه همین الانم رسیدم از این کشورها هم رد شدم.چون الان در حالا حاضر حود آلمان حتی اگر خودت رو معرفی کنی بهت این فرصت رو میده که اگر میخوای بری بری.بگو چون داداشم بود اینجا منم اومدم.
ولی اینا رو که گفتی فکر بعدش و کیستم باش که دیگه قاطی نکنی.
برادرانه میگم اگر کیس نداری خودت رو معرفی نکن.امکان داره زود ازت اینترویو بگیرن.کسی نمیدونه.
موفق باشی
بدرود

fariddv

پست توسط fariddv » چهار شنبه 22 مهر 1394, 7:30 pm

با سلام ممنون از جوابتون.یه سوال دیگه داشتم.ایا به پلیس دانمارک اگه ازم پرسیدجایی انگشت نگاری شدی بگم که المان یه انگشت نگاری کوچیک شدم یا نه؟چون میترسم اگه دروغ بگم اونوقت رو کیس اصلیم هم تاثیر بزاره و پلیس دانمارک دیگه هیچ حرفی از منو قبول نکنه.اگه شما مطمعنی انگشتن نگاریم در نمیاد اصلا نگم المان بودم و بگم یک ضرب اومدم دانمارک.اوس هاس نشدم چون ولم کردن.دوستایی که همسفرهام بودن تو المان موندن گفتن یه انگشت نگاریه سفت و سخت دوباره ازشون کردن و جا و مکان و حقوق در اختیارشون گذاشتن وبه جای جدید منتقل شدن و پلیس المان گفته بهشون دیگه باید المان بمونید.ولی من قبل این قضیه اومدم دانمارک.هنوز بلاتکلیفم که چیکار کنم .ولی متاسفانه به هر وکیلی اینجا میگم که المان اون انگشت رو دادم میگه اثرت در میاد .توروخدا راهنماییم کنید

mosafer ghorbat
تماس:

پست توسط mosafer ghorbat » پنج شنبه 23 مهر 1394, 1:15 am

دوست عزیز farddiv کاش ک زبون عربی میدونستی 3سوت کارت راه می افتاد چن پیج عربی واست معرفی میکردم در مورد کیس و چگونگی مسیرها اطلاعات میگرفتی !
به یزدان که گرما خرد داشتیم
کجا این سرانجام بد داشتیم
از آنروز این خانه ویرانه شد
ک نان آورش مرد بیگانه شد

mosafer ghorbat
تماس:

پست توسط mosafer ghorbat » پنج شنبه 23 مهر 1394, 1:21 am

اینهمه کارشناس فندک ب دست داشتیم پ کجان چرا جوابشو نمیدن راهنمایی نمی کنن !!؟؟
ک نان آورش مرد بیگانه شد

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » پنج شنبه 23 مهر 1394, 3:50 pm

mosafer ghorbat نوشته شده:اینهمه کارشناس فندک ب دست داشتیم پ کجان چرا جوابشو نمیدن راهنمایی نمی کنن !!؟؟
اگر منظورتون منم که من هیچ ادعایی نکردم.بیکارم نیستم 24 ساعت تو سایت باشم.بعدشم اون سوالی که شما کردی اگر اینجا با ووتا جمله جواب بد میشه جواب آبکی.حقیقت رو بهت گفتم که نمیشه.بله اکر بخوان وقت بزارم چند روز باهات کار کنم هزینه ش رو هم دریافت میکنم.
سوال شما رو نمیشه همینجوری جواب داد.جواب الکی بدم بعد بری بگی برات مشکل درست بشه راضی میشی؟
خیلی خجالت آوره.من 2 ساله دوتا تایپیک راه انداختم همیشه هم جواب همه رو دادم.واقعا جای تاسفه که اینجوری جواب بدید.
توقع زیادی نداشته باشید لطفا.با پیام نمیشه به هیچ کس کیس داد نگر که کیس مزخرف.

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » پنج شنبه 23 مهر 1394, 3:57 pm

fariddv نوشته شده:والا همینجور بلاتکلیف موندم.با اقای چاوشی هم مشکلم رو گفتم تو وایبر هنوز جواب نداده.کاش بچه ها میتونستن حد اقل کمکی بهم بکنن.من خیلی رو این فروم حساب کرده بودم.بارم از دوستان خواهش میکنن اگه کسی اط
لاعاتی داری که موسقه دریغ نکنه.ممنون
دوست عزیز من نمیدونم که چه جور و کجا ازت اثر گرفتن.
من خودم الان با دولت آلمان کار میکنم.اگر مثل این پناهنده هایی هستی که اینجا داریم ما نه به هیچ عنوان اثرت در نمیاد.
اینا اومدن.یه جا فقط اثر دادن یه برگه A4 رو 4قسمتش کنی یه تیکش رو مشخصاتشون رو نوشتن دادن دستشون.میتونن الان هر جا بخوان برن.چون هنوز درخواست پناهندگیشون ثبت نشده.اگر شما هم درخواست پناهندگی ندادی 1% اثرت در میاد.اما اگر درخواست دادی فرقی نداره چه جوری ازت اثر گرفتن.رو کاغذ یا با دستگاه.به هر حال اثرت در میاد.
اگر هدفت دانمارک هست نترس.خودت رو معرفی کن.نهایتش میگن برگرد.کم کم یه شانس داری.اما اگر بیای آلمان دیگه شانسی نداری.
موفق باشی.
همه این روزهای سخت میگذره.نگران نباش.
بدرود

mosafer ghorbat
تماس:

پست توسط mosafer ghorbat » پنج شنبه 23 مهر 1394, 11:39 pm

ن مستر پناهندگی
منظورم با شما نبود عزیز
کسانی هستند ک میپرن وسط پست ها و شروع میکنن از تجربیات خودشون تو مسیر اروپا در صورتیکه تو دهات شون تشریف دارن
شمام واس اینکه دیدی من زیر کامنت شما نظر گذاشتم این برداشت کردین ..
ک نان آورش مرد بیگانه شد

jeneralferanko

پست توسط jeneralferanko » شنبه 25 مهر 1394, 9:44 am

سلام فرید منم چند روز بعد شما رسیدم نگران اثر انگشت سر مرز نباش از همه میگیرن از انگشت اشاره و شصت که پلیس آلمان واسه امنیت میگیره و خود پلیس هم گفت این اثر ارتباطی به سازمان مهاجرت نداره. خیالت راحت باشه اینجا تا زمانی که تووی کمپ ازت اثر نگیرن از تمام دست همه جا می تونی بری ما خودمون حتی کمپ عوض کردیم مثل اینکه خیلی طول می کشه تا اثر بگیرن اینجا خیلی شلوغه بعضیا چند ماهه حتی اثر ندادن. دولت آلمان خودش آزاد گذاشته هر کشوری دوست داری بری دیگه توان نگهداری این همه آدم رو نداره ما خودمون تصمیم نگرفتیم کجا بریم فعلا تووی کمپا دور میزنیم الآنم اومدیم برلین

fariddv

پست توسط fariddv » شنبه 25 مهر 1394, 12:36 pm

ممنون ژنرال فرانو عزیز.من که الان دانمارکم.ولی اینجور که پیداست واقعا دانمارک بد جواب میده میرم سوید احتمالا.میگم دیپورت نداره و خیلی بهتر جواب میده .یه ساله هم پاس میدن اگه جواب بگیری.ولی دانمارک فقط اقامت موقت میده خواب پاس دانمارکی رو باید ببینیم.

fariddv

پست توسط fariddv » شنبه 25 مهر 1394, 12:46 pm

عذر میخوام سوید3 ساله پاس میده.ولی در هر صورت باید کیس قوی داشته باشیم.با اقای چاوشی تماس گرفتم قراره باهاشون کار کنم و کمکم کنن ایشالا که بتونم جواب بگیرم

amirzarghan

پست توسط amirzarghan » پنج شنبه 21 آبان 1394, 4:35 pm

درود
فرید ما هم اینجا تو نروژ همین مشکل کیس راه داریم. نمی دونیم بگیم با پناهجو ها سوری آمدیم یا دروغ بگیم با قاچقبر آمدیم اطلاعی از راه نداشتیم که در اینصورت بهمون شک میکنن شاید کیس اصلی رو هم دیگه قبول نکنن. ما جایی انگشت نگاری نشدیم اما همه کشورها اسم اصلی دادیم حتی المان که یه هفته تو کمپ بودیم .حالا نمی دونیم اون اسم ها هم استعلام میشه در میاد یا نه؟
لطفا اگه کسی هست راهنمایی کنه

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » پنج شنبه 21 آبان 1394, 11:32 pm

amirzarghan نوشته شده:درود
فرید ما هم اینجا تو نروژ همین مشکل کیس راه داریم. نمی دونیم بگیم با پناهجو ها سوری آمدیم یا دروغ بگیم با قاچقبر آمدیم اطلاعی از راه نداشتیم که در اینصورت بهمون شک میکنن شاید کیس اصلی رو هم دیگه قبول نکنن. ما جایی انگشت نگاری نشدیم اما همه کشورها اسم اصلی دادیم حتی المان که یه هفته تو کمپ بودیم .حالا نمی دونیم اون اسم ها هم استعلام میشه در میاد یا نه؟
لطفا اگه کسی هست راهنمایی کنه
در حال حاضر استعلامی چیزی نمیگیرن از کشورهای دیگه.چون یکی دوتا نیستید.استعلام هم اینجوری نیست زنگ بزنن بگن فلانی اونجا بوده یا نه؟ دستت درد نکنه.خدافظ.
باید نامه بدن درخواست بدن و و و

karen211

پست توسط karen211 » سه شنبه 10 آذر 1394, 8:48 am

سلام
سوال من یه ذره تکراریه ولی هنوز جواب درستی نتونستم پیدا کنم از پست های قبلی
اگه با ویزای یونان بخوایم بریم المان چطور مطمئن بشیم که یونان اجازه خروج میده.
ایا راهی داره مستقیم بریم المان ؟
ایا میشه ویزای شینگن داشت و از ایران بریم ترکیه و از ترکیه بریم المان؟
ایا همون روزی که میرسیم بریم بهتره یا چند روز یونان بمونیم؟

اگه فرودگاه اجازه خروج نداد راه حل بعدی چیه؟
چون کلی هزینه برای ویزای 3 نفر میخوام بکنم.
واگه المان رسیدیم وقتی بپرسن چطور اومدی باید شرایط ورود رو راستش رو بگیم ؟
خیلی طولانی شد معذرت ولی چون بچه کوچیک داریم خیلی نگرانیم.اگه امکانش هست راهنمایی کنید.
وبرای وکیل در المان چکار کنیم؟
ممنون

Abbas.Agha

پست توسط Abbas.Agha » شنبه 21 آذر 1394, 6:08 pm

آقا سلام. یه سوال داشتم. من با ویزای دانشجویی وارد ایتالیا شدم و اینجا هم انگشت نگاری کردن از من. هنوز کارت اقامتم نیومده و اونجوری که برای بقیه همکلاسی هام اتفاق افتاده، فقط تا آخر ویزاشون براشون کارت اقامت صادر شده. ویزای من ژانویه تموم میشه. حالا اگر بگیم که کارت اقامت من هم تا پایان ژانویه صادر بشه و من برم یک کشوری، مثلا آلمان یا سوئد شش ماه به صورت غیر قانونی بمونم، میتونم که اونجا درخواست پناهندگی بدم و همونجا بمونم و یا اینکه منو برمیگردونن به ایتالیا؟ ممنون میشم که جواب بدید

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » چهار شنبه 2 دی 1394, 5:58 pm

Abbas.Agha نوشته شده:آقا سلام. یه سوال داشتم. من با ویزای دانشجویی وارد ایتالیا شدم و اینجا هم انگشت نگاری کردن از من. هنوز کارت اقامتم نیومده و اونجوری که برای بقیه همکلاسی هام اتفاق افتاده، فقط تا آخر ویزاشون براشون کارت اقامت صادر شده. ویزای من ژانویه تموم میشه. حالا اگر بگیم که کارت اقامت من هم تا پایان ژانویه صادر بشه و من برم یک کشوری، مثلا آلمان یا سوئد شش ماه به صورت غیر قانونی بمونم، میتونم که اونجا درخواست پناهندگی بدم و همونجا بمونم و یا اینکه منو برمیگردونن به ایتالیا؟ ممنون میشم که جواب بدید
میتونی درخواست بدی.ابنکه برت گردونن یا نه رو دادگاه تصمیم میگیره.و بهت با نامه اطلاع میدن.بعدش میتونی اعتراض بزنی. و خیلی کارهای دیگه بکنی.
کلن سخت تر میشه نسبت به کسی که اثر نداره اما شدنیه.

moharami

پست توسط moharami » سه شنبه 29 دی 1394, 4:24 pm

سلام علیکم.
من صادق هستم ودر سویدن هستم من انگشت المان رادارم والانم درکمپ مخصوص دیپرتیها زندگی میکنم واز شما تقاضا دارم که منو راهنمایی کنید.من دوست ندارم برگردم المان چه راههایی سراغ داریدکه میتونن منو کمک کن که در سویدن باشم.بعلاوه من میخاهم یک شکایت درمورد اینکه به المان برنگردم بنویسم اما نمیدانم چی بنویسم که مفیدوخوب باشد لطفاً کمکم کنید. تشکرفراوان

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » چهار شنبه 30 دی 1394, 7:24 pm

moharami نوشته شده:سلام علیکم.
من صادق هستم ودر سویدن هستم من انگشت المان رادارم والانم درکمپ مخصوص دیپرتیها زندگی میکنم واز شما تقاضا دارم که منو راهنمایی کنید.من دوست ندارم برگردم المان چه راههایی سراغ داریدکه میتونن منو کمک کن که در سویدن باشم.بعلاوه من میخاهم یک شکایت درمورد اینکه به المان برنگردم بنویسم اما نمیدانم چی بنویسم که مفیدوخوب باشد لطفاً کمکم کنید. تشکرفراوان

هیچ بهانه ای برای آلمان نمیتونی بیاری چون اینجا همه چی خوبه.مثل ایتالیا و مجارستان و غیره نیست.
تنها راهت پناهندگی کلیسا هست.
یا اینکه خود زنی کنی وقتی اومدن دنبالت خواستن ببرنت.

amingharibi

پست توسط amingharibi » شنبه 17 بهمن 1394, 6:25 pm

سلام و خسته نباشید.

من قصد دریافت پناهندگی از کشور دانمارک را دارم ولی مشکل اثر انگشت هستش که باعث همه نگرانی هام شده، چون از طریق کشور فرانسه قصد دریافت ویزای شنگن رو دارم و با توجه به اینکه کیسی که می خوام ارائه بدم، کیس ازدواج هست (در کشور دانمارک)، آیا همچنان مشکل اثر انگشت سر جاش باقی می مونه یا اینکه بعد از ازدواج از اون موضوع چشم پوشی میشه؟ در چه صورتی با کیس من موافقت می شه با توجه به اینکه با فردی که یک دانمارکی به حساب میاد ازدواج می کنم؟ ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

پیشاپیش از توجه شما سپاسگذارم.

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » شنبه 17 بهمن 1394, 9:18 pm

amingharibi نوشته شده:سلام و خسته نباشید.

من قصد دریافت پناهندگی از کشور دانمارک را دارم ولی مشکل اثر انگشت هستش که باعث همه نگرانی هام شده، چون از طریق کشور فرانسه قصد دریافت ویزای شنگن رو دارم و با توجه به اینکه کیسی که می خوام ارائه بدم، کیس ازدواج هست (در کشور دانمارک)، آیا همچنان مشکل اثر انگشت سر جاش باقی می مونه یا اینکه بعد از ازدواج از اون موضو8sع چشم پوشی میشه؟ در چه صورتی با کیس من موافقت می شه با توجه به اینکه با فردی که یک دانمارکی به حساب میاد ازدواج می کنم؟ ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

درود و خسته نباشید
اگر توی دانمارک ازدواج کن دیگه نیازی به ارائه کیس نداری و دیگه شامل دوبلین و اثر انگشت هم نمیشی.نگران نباش.
موفق باشی
بدرود

amingharibi

پست توسط amingharibi » شنبه 17 بهمن 1394, 9:29 pm

من قصد دریافت پناهندگی از کشور دانمارک را دارم ولی مشکل اثر انگشت هستش که باعث همه نگرانی هام شده، چون از طریق کشور فرانسه قصد دریافت ویزای شنگن رو دارم و با توجه به اینکه کیسی که می خوام ارائه بدم، کیس ازدواج هست (در کشور دانمارک)، آیا همچنان مشکل اثر انگشت سر جاش باقی می مونه یا اینکه بعد از ازدواج از اون موضو8sع چشم پوشی میشه؟ در چه صورتی با کیس من موافقت می شه با توجه به اینکه با فردی که یک دانمارکی به حساب میاد ازدواج می کنم؟ ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

درود و خسته نباشید
اگر توی دانمارک ازدواج کن دیگه نیازی به ارائه کیس نداری و دیگه شامل دوبلین و اثر انگشت هم نمیشی.نگران نباش.
موفق باشی
بدرود
واقعا از راهنماییتون ممنونم. خیلیی نگران این مشکل بودم. یک دنیا ممنونم. حتی اگر قبلش درخواست پناهندگی داده باشم توی دانمارک، باز هم با ازدواج این مشکلات از سر راه کنار میره؟

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » یک شنبه 18 بهمن 1394, 3:18 am

amingharibi نوشته شده:

درود و خسته نباشید
موفق باشی
بدرود
واقعا از راهنماییتون ممنونم. خیلیی نگران این مشکل بودم. یک دنیا ممنونم. حتی اگر قبلش درخواست پناهندگی داده باشم توی دانمارک، باز هم با ازدواج این مشکلات از سر راه کنار میره؟
اگر هنوز جواب مثبت به پناهندگیت داده نشده باشه میتونی با گرفتن وکیل اعلام کنی که دیگه نمیخوای پرونده پناهندگیت باز باشه.دیگه درخواست پناهندگیت رو یه جورایی پس میگیری.و از راه ازدواج اقامت میگیری.
نگران نباش.
موفق باشی

hamid_tehh

پست توسط hamid_tehh » چهار شنبه 30 تیر 1395, 1:17 pm

تورو خدا جواب منو بدید
من روز 12 فوریه 2016 رسیدم آلمان از من سوال پرسیدن کیس پرسیدن ازم برای اولین بار اثرانگشت 10تایی گرفتن یه مترجم....افغانی هم بود هرچی ما میگفتیم پلیسی که با من مصاحبه میکرد میگفت داری دروغ میگی خلاصه گفتن درخواست شما رد شده شما رو میفرستیم اتریش با هر بدبختی بود منو بردن اتریش
تو اونجا ازم اثرانگشت گرفتن و من 3ماه اونجا زندگی کردم بعد از 3ماه دوباره اومدم آلمان بخاطر دوست دخترم و بخاطر شرایط بهترکاری و زندگی و....
وقتی که اثر دادم تو آلمان اثرانگشت 4ماه پیشم دراومد و دوباره کیس و سوال...اینسری دیگه نگه داشتن منو و الان 2ماه تو آلمان هستم و 1بار هم دادگاه رفتم و آیس وایس ویزادار 3ماهه دارم میخوام بدونم چون من اولین اثرانگشتم تو آلمان بوده بعد بردنم اتریش این امکان هست که آلمان نفرسته منو اتریش؟

Mehdi61

پست توسط Mehdi61 » سه شنبه 5 مرداد 1395, 7:26 pm

با سلام خدمت دوستان عزیز من تصمیم دارم به همراه همسر و دوفرزندم از طریق ویزای شینگن به اروپا بیایم میخواستم از شما دوستان عزیز کمک بگیرم که چه کشوری را برای پناهندگی انتخاب کنم و بهترین راه برای اینکه دیپورت نشیم چی هست ترو خدا اگر کسی پیام من را میخونه به من کمک کنه و یک راهی پیشنهاد کنه من ایمیل خودم را هم میزارم تا اگر کسی اطلاعاتی داره من را راهنمایی کنه ممنون از همه ای شما عزیزان 

American.1982@yahoo.com

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » شنبه 23 مرداد 1395, 3:24 am

درود بر شما دوست گرامی!

در انتخاسب کشور مقصد جهت درخواست پناهندگی بایستی چند نکته را در نظر داشت. در وهله اول بایستی این نکته را در نظر بگیرید که هر کشوری ارزش درخواست پناهندگی و دریافت اقامت ندارد. هم اکنون ما با افراد بسیاری مواجه هستیم که اقامت دائم و حتی شهروندی کشورهایی همچون ایتالیا، یونان، اسپانیا، پرتقال و... را دارند ولی به دلیل شرایط اقتصادی ضعیف این کشورها و بازار کار نامناسب و یا خدمات دولتی ضعیف مجبور به ترک این کشورها شده و در سایر کشورهای اروپایی ساکن شده اند.

معمولا کشورهای شمال و غرب اروپا همچون کشورهای اسکاندیناوی، آلمان، هلند، اتریش، انگلیس و... جهت درخواست پناهندگی شرایط بهتری دارند.

در رابطه با بخش دوم سوال شما، جهت دریافت پناهندگی و دیپورت نشدن تنها مساله مهم داشتن کیس قوی است. کیسی که به خوبی نشان دهد امنیت شما بخاطر مسائل، سیاسی، مذهبی، اجتماعی و... در خطر است و شرایط برگشت به کشور خود را ندارید.

در صورت نیاز به کمک جهت دریافت ویزا و یا تهیه کیس مناسب میتوانید از کمکهای گروه ما استفاده کنید.

موفق باشید

چاوشی

با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

Goodboy2000

پست توسط Goodboy2000 » شنبه 13 شهریور 1395, 3:18 pm

سلام شرمنده دوست عزیز یه سوال داشتم ما توی فرودگاه آلمان گیر افتادیم ظاهرا دفتر ها سرقتی بودن از ما توی فرودگاه اثر انگشت کامل گرفتن تمام انگشت‌ها کف دست حتی عکس گرفتن آزمون هر چی گفتیم نمیخوایم پناهنده بشیم گفتن این فقط برای جرم هست نه پناهندگی حالا پروازم نزدیکه میخوام بدونم توی انگلستان این اثر در میاد لطفا زود جوابمو بدید خیلی نگرانم

dokhtare iran

پست توسط dokhtare iran » جمعه 19 شهریور 1395, 10:10 am

من وهمسرم سه ماه پیش با پاسپورت اصل ولی ویزای تقلبی(لیبل)قصد رفتن به آلمان رو داشتیم.توفرودگاه ایتالیا گرفتنمون واثرانگشت ازمون گرفتن.مجبورشدیم درخواست پناهندگی بدیم.چهل روز دیگه مصاحبه اصلی رو داریم.اما قصدمون فرار ازین جهنمه.لطفا راهنمایی کنید که چکارکنیم وکجا بریم که دیپورت نشیم چون واقعا داریم دیوونه میشیم

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » پنج شنبه 25 شهریور 1395, 10:49 am

Goodboy2000 نوشته شده:سلام شرمنده دوست عزیز یه سوال داشتم ما توی فرودگاه آلمان گیر افتادیم ظاهرا دفتر ها سرقتی بودن از ما توی فرودگاه اثر انگشت کامل گرفتن تمام انگشت‌ها کف دست حتی عکس گرفتن آزمون هر چی گفتیم نمیخوایم پناهنده بشیم گفتن این فقط برای جرم هست نه پناهندگی حالا پروازم نزدیکه میخوام بدونم توی انگلستان این اثر در میاد لطفا زود جوابمو بدید خیلی نگرانم
درود.توی خصوصی که سوال مرسیده بودید و تو اون یکی تایپیکی که زدم پاسختون رو دادم.امیدوارم موفق باشید.بدرود

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » پنج شنبه 25 شهریور 1395, 10:51 am

dokhtare iran نوشته شده:من وهمسرم سه ماه پیش با پاسپورت اصل ولی ویزای تقلبی(لیبل)قصد رفتن به آلمان رو داشتیم.توفرودگاه ایتالیا گرفتنمون واثرانگشت ازمون گرفتن.مجبورشدیم درخواست پناهندگی بدیم.چهل روز دیگه مصاحبه اصلی رو داریم.اما قصدمون فرار ازین جهنمه.لطفا راهنمایی کنید که چکارکنیم وکجا بریم که دیپورت نشیم چون واقعا داریم دیوونه میشیم
درود.بدون شک و وقفه از اونجا بیاید بیرون و برید آلمان.راه موندن توی آلمان هم زیاده.اگه توی این روند از ایتالیا به آلمان و بعدش موندگار شدن اینجا کمکی خواستید با من تماس بگیرید.
نگران نباشید.درست میشه.این سختی ها رو همه اولش میکشن.شما تنها نیستید.
موفق باشید.
بدرود

peeter
محل اقامت: EUROPA

پست توسط peeter » پنج شنبه 25 شهریور 1395, 9:25 pm

dokhtare iran نوشته شده:من وهمسرم سه ماه پیش با پاسپورت اصل ولی ویزای تقلبی(لیبل)قصد رفتن به آلمان رو داشتیم.توفرودگاه ایتالیا گرفتنمون واثرانگشت ازمون گرفتن.مجبورشدیم درخواست پناهندگی بدیم.چهل روز دیگه مصاحبه اصلی رو داریم.اما قصدمون فرار ازین جهنمه.لطفا راهنمایی کنید که چکارکنیم وکجا بریم که دیپورت نشیم چون واقعا داریم دیوونه میشیم
دوبلین که دیگه فاتحش خونده شد مخصوصا مجار .ایتالیا هم وکیل میگیرید حله اونجا نمونید الکی
دو کس رنج بیهوده بردند و سعی بی‌فایده کردند: یکی آن‌که اندوخت و نخورد و دیگر آن‌که آموخت و نکرد.

Behnam66

پست توسط Behnam66 » جمعه 19 آذر 1395, 9:55 am

با سلام خدمت دوستان من با ویزای فرانسه اومدم اول فرانسه و بعد وارد خاک آلمان شدم برای پناهندگی حالا سوال من این هست که الان تقریبا ۴ ماه هست که از تاریخ ویزای من گذشته و من تازه خودم رو معرفی کردم و بلیط قطاری که از فرانسه هم ۴ ماه پیش اومدم رو دارم و می تونم ارائه بدم میخواستم ببینم اگه ۶ ماه من تموم بشه باز دیپورت به فرانسه هستم یا خیر
ممنون و متشکرم

Elinmidwife

پست توسط Elinmidwife » یک شنبه 21 آذر 1395, 2:34 pm

باسلام
منوهمسرم میخوایم با ویزای توریستی بریم ایتالیا و بعدش باقطار به آلمان بریم.
البته پسرعموهام آلمانن.
سوالم اینه بعدازچتدوقت توی آلمان درخواست پناهندگی بدیم که شامل دابلین نشیم؟ واقعا گیج شدم سه ماه یا شش ماه؟؟؟

siaultra

پست توسط siaultra » دو شنبه 6 دی 1395, 5:08 am

سلام داداش من هلندم دوبلین بلغارستانم و هلندم هر کار میکنم ول کن نیست میخواد برمگردونه بلغار حالا ما هر چی مدرک نشون دادیم که بلغارستان کشور امنی نیست هلند میگه روی کاغذ تعریف شده که امنه باید برگردی چیکار کنم!؟

Sasan Swiss

پست توسط Sasan Swiss » دو شنبه 13 دی 1395, 10:58 pm

سلام دوستان امیدوارم همه خوب باشید
من بعد از. ۱۰ سال در سوئیس جواب منفی از عالی ترین دادگاه گرفتم
میخام برم آلمان.
مشکل دوبلین رو چطور حل کنم
نظرتون مهمه
ممنون

Sasan Swiss

پست توسط Sasan Swiss » دو شنبه 13 دی 1395, 11:04 pm

درود.بدون شک و وقفه از اونجا بیاید بیرون و برید آلمان.راه موندن توی آلمان هم زیاده.اگه توی این روند از ایتالیا به آلمان و بعدش موندگار شدن اینجا کمکی خواستید با من تماس بگیرید.
موفق باشید.
بدرود
میشه بیشتر راهنمایی کنید لطفا

dokhtare iran

پست توسط dokhtare iran » پنج شنبه 23 دی 1395, 10:09 am

موفق باشید.
بدرود
چطورمیتونم باهاتون تماس بگیرم؟

dokhtare iran

پست توسط dokhtare iran » پنج شنبه 23 دی 1395, 10:11 am

peeter نوشته شده:
دوبلین که دیگه فاتحش خونده شد مخصوصا مجار .ایتالیا هم وکیل میگیرید حله اونجا نمونید الکی
میشه راهنمایی کنید بیشتر.ممنون

aradone

پست توسط aradone » دو شنبه 18 بهمن 1395, 4:46 pm

با عرض سلام
من یک سوالی از حضور شما داشتم. اگر شخصی با ویزای فرانسه وارد اروپا شود و بتواند به مدت ۶ ماه در آلمان زندگی کند. آیا امکان درخواست پناهندگی بعد از ۶ ماه از آلمان را دارد؟
بنده خودم در آلمان پناهنده هستم. خواستم ببینم اگر دوست دختر من یک آپارتمان برای برادرم اجاره کند به مدت ۶ ماه. آیا امکان برگشت به فرانسه هنوز وجود دارد یا شما راه حل بهتری را پیشنهاد میکنید؟

با تشکر فراوان

rezarefugees

پست توسط rezarefugees » چهار شنبه 20 بهمن 1395, 5:05 pm

Sasan Swiss نوشته شده:
دو شنبه 13 دی 1395, 11:04 pm
موفق باشید.
بدرود
میشه بیشتر راهنمایی کنید لطفا
مصاحبه نکنید و به آلمان سفر کنید. مساله انگشت هم راه زیاد داره.
مخصوصا اگر فامیل در اینجا دارین.
من مترجم پناهندگان هستم در آلمان . از اینطور موارد زیاد هست.
فقط مصاحبه رفتن . کاررا یه کم خراب میکنه . به هیچ عنوان نرین

dokhtare iran

پست توسط dokhtare iran » جمعه 29 بهمن 1395, 12:53 pm

متأسفانه ما واسه مصاحبه رفتیم اما جوابمونو نمیدن.هی عقب میندازنش.اینجا به حدی سختی کشیدیم که فقط منتظریم جواب بگیریم وبرگردیم ایران.یعنی صدرحمت به ایران

Berthmis

پست توسط Berthmis » دو شنبه 2 اسفند 1395, 5:51 pm

سلام من یکماه است که به آلمان اومدم و هنوز خودم رو معرفی نکردم چون با ویزای قانونیه فرانسه اومدم و میگن برمیگردوننم فرانسه و من نمیدونم باید چکار کنم سوال
۱- یکنفر به من گفته که اطلاعات شخصیم رو مثل اسم فامیل و تاریخ تولدم رو کمی تغییر بدم و بگم با پاس جعلی اومدم اثر انگشتم بالا نمیاد آیا حقیقت داره ؟؟
۲- عده ای میگن اگر شش ماه بتونم خودم رو معرفی نکنم و پلیس هم دستگیرم نکنه بعداز این مدت اثر انگشتم بالا نمیاد و نمیتونن برم گردونن آیا صحیح است ؟؟؟
۳- عده ای هم معتقدند که خودم رو معرفی کنم و همه چیز رو راست بگم و وکیل بگیرم برای دوبلین و ...
شما با توجه به تجربه ای که دارید چه راهی پیشنهاد میکنید و اینکه آیا میتونید کمکم کنید ؟؟ لطفا و خواهشا جواب دهید

Maral_ir

پست توسط Maral_ir » پنج شنبه 19 اسفند 1395, 10:28 am

با عرض سلام خدمت هموطنهای عزیزم من یک سوال دارم امیدوارم بتونین بهم کمک کنین.من هلند زندگی میکنم یکی از دوستانم ویزای سوئیس گرفته و داره میاد سوئیس و بعد هلند. دوستم میخواد هلند درخواست پناهندگی بده چیکار میتونیم انجام بدیم که به سوئیس برش نگردونن؟ ممنون میشم کمک کنید.

sarafani

پست توسط sarafani » سه شنبه 8 فروردین 1396, 7:53 pm

با سلام
منم مشكل ايتاليا دارم
احتمالا از ايتاليا رد شم غير قانوني
و انگشتنگاري بشم
مقصدم المانه
چطور ميتونم راهنمايي بيشتري ازتون بگيرم

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 39 مهمان