راه های دور زدن دوبلین 3 و جلوگیری از دیپورت شدن

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
panahandegi.europa

Re: راه های دور زدن دوبلین 3 و جلوگیری از دیپورت شدن

پست توسط panahandegi.europa » جمعه 20 تیر 1393, 4:21 pm

lufthansa نوشته شده:سلام دوستان
من حدود 3ماه بود که در کشور اتریش درخواست پناهندگی دادم ولی در هفته گذشته پدرم فوت شدن :oops: ومجبور شدم به ایران برگردم.الان میخواستم بدونم من که درخواست پناهندگی در اتریش دادم(در واقع انگشت نگاری اتریش)را دارم برگشتم ایران انگشت نگاری من از سیستم پاک شده؟؟؟؟
یعنی من میتونم برم انگلیس یا یه کشور دیگه درخواست پناهندگی از اول بدم؟؟؟(یعنی کشور جدید من را به اتریش دیپورت میکنه یا نه؟؟؟) چون جدای از مصیبتی که واسم پیش اومد و من پدرم را از دست دادم کشور اتریش برای پناهندگی جای خوبی نبود در مقایسه با گفته افراد که میگفتند انگلیس و آلمان جاهای مناسب هستند.
لطفا من را راهنمایی کنید
با تشکر
خدا رحمتش کنه دوست من.دل منم لرزید چه برسه به تو
عزیزم اگر بتونی ثابت کنی که رفتی ایران و دوباره اومدی به اروپا هر کشوری که بری هیچ جا برت نمیگردونه.اما به شرطی که موقع ورود دوباره جای دیگه اثر انگشت ندی.
مثلا الان که میخوای دوباره بیای نری دانمارک بمونی و اثر بدی بعد حالا هرچند وقت که بود بعد بیای آلمان.در اون صورت برت میگردونن همون دانمارک.اما اگر بیای دانمارک و ثابت کنی که رفته بودی ایران برت نمیگردونن کشور اتریشی که قبلا بودی.
البته کیست رو استعلام میگیرن از اتریش.اگر گفتی که جونم در خطر بوده باید بهشون بگی که چرا رفتی؟وقتی برگشتی چه مشکلاتی برات به وجود اومد؟
و یه کیس جدید.میفهمی منظورم رو یا بیشتر توضیح بدم؟

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » جمعه 20 تیر 1393, 6:00 pm

lufthansa نوشته است:سلام دوستان
من حدود 3ماه بود که در کشور اتریش درخواست پناهندگی دادم ولی در هفته گذشته پدرم فوت شدن :oops: ومجبور شدم به ایران برگردم.الان میخواستم بدونم من که درخواست پناهندگی در اتریش دادم(در واقع انگشت نگاری اتریش)را دارم برگشتم ایران انگشت نگاری من از سیستم پاک شده؟؟؟؟
یعنی من میتونم برم انگلیس یا یه کشور دیگه درخواست پناهندگی از اول بدم؟؟؟(یعنی کشور جدید من را به اتریش دیپورت میکنه یا نه؟؟؟) چون جدای از مصیبتی که واسم پیش اومد و من پدرم را از دست دادم کشور اتریش برای پناهندگی جای خوبی نبود در مقایسه با گفته افراد که میگفتند انگلیس و آلمان جاهای مناسب هستند.
لطفا من را راهنمایی کنید
با تشکر
اولا تسلیت بهت میگم
دوما دوست عزیز کار احمقانه ای کردی البته قابل درکه ایرانی ها احساسی هستن! خوب برگشت شما به ایران پدرت را زنده نمیکرد بعد گرفتن جواب میتونستی یک جوری برگردی ..
به هر جال الان اثر انگشتت به یورداک ارسال شده و تا ده سال هیچ کجا نمیتونی بری سابقت در میاد
راستی چطوری برگشتی مشکلی در ایران نداشتی ؟
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

panahande1913

پست توسط panahande1913 » جمعه 20 تیر 1393, 9:19 pm

سلام.من و همسرم در حدود 10 ماه پیش در آلمان تقاضای پناهندگی کردیم.ما با ویزای ایتالیا به آلمان اومدیم.الان نامه دیپورت به ایتالیا بهمون دادن،چه طوری میتونیم از دیپورت شدنمون جلوگیری کنیم؟

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » جمعه 20 تیر 1393, 9:57 pm

panahande1913 نوشته شده:سلام.من و همسرم در حدود 10 ماه پیش در آلمان تقاضای پناهندگی کردیم.ما با ویزای ایتالیا به آلمان اومدیم.الان نامه دیپورت به ایتالیا بهمون دادن،چه طوری میتونیم از دیپورت شدنمون جلوگیری کنیم؟
اگر پرونده قوی پناهندگی داشته باشی و بتونی ثابت کنی که در ایتالیا امنیت لازم را احساس نمیکنی شاید امیدی باشه بتونی در همان المان پناهندگی بگیری (با یک وکیل در همانجا حتما مشورت کن )
ولی اگر به ایتالیا دیپورت شدی سعی کن بتونی پناهندگی ایتالیا را حداقل بگیری وبرنگردی ایران چون زحمتت هدر میره و دفعه بعدی نمیتونی ویزا شنگن بگیری و بری + سابقه درخواست پناهندگی تا 10 سال در اروپا ثبت میشه
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » جمعه 20 تیر 1393, 9:58 pm

panahande1913 نوشته شده:سلام.من و همسرم در حدود 10 ماه پیش در آلمان تقاضای پناهندگی کردیم.ما با ویزای ایتالیا به آلمان اومدیم.الان نامه دیپورت به ایتالیا بهمون دادن،چه طوری میتونیم از دیپورت شدنمون جلوگیری کنیم؟
Omid.kargar23@yahoo.com
تمام این پستهایی که اینجا گذاشتم رو بخون.بعد بهم پیام بده توی یاهو

panahande1913

پست توسط panahande1913 » شنبه 21 تیر 1393, 10:50 am

با سلام مجدد،ما نسبت به رای آلمان مبنی بر دیپورت شدنمون به ایتالیا توسط وکیل اعتراض کردیم ،ولی بازم جواب رد دادن.تا الان 4 ماه از مهلت 6 ماهه آلمان برای برگردوندن ما میگذره و هنوز تاریخ دقیق برای برگشت بهمون ندادن.آیا راهکاری هست که بتونیم این 2 ماه هم پشت سر بزاریم تا نتونن ما رو بگردونن؟

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » شنبه 21 تیر 1393, 1:03 pm

panahande1913 نوشته شده:با سلام مجدد،ما نسبت به رای آلمان مبنی بر دیپورت شدنمون به ایتالیا توسط وکیل اعتراض کردیم ،ولی بازم جواب رد دادن.تا الان 4 ماه از مهلت 6 ماهه آلمان برای برگردوندن ما میگذره و هنوز تاریخ دقیق برای برگشت بهمون ندادن.آیا راهکاری هست که بتونیم این 2 ماه هم پشت سر بزاریم تا نتونن ما رو بگردونن؟
بله راهکارهایی هست.همون کارایی که من کردم تا جلوی دیپورتم به فرانسه رو گرفتم.

تاریخ دیپورت هم دو حالت داره.یا نامه میدن میگن فلان موقع آماده باشید.یا یه هویی میان.
در ضمن از زمانی که بهتون گفتن ایتالیا شما رو خواسته باید 6ماه بگذره.توی اون پاکت زرده بزرگه که نامش اومد تاریخش مشخصه.صفحهی 4 یا 5 هست اگر اشتباه نکنم.

برای راهایی که هست هم عرض کردم خدمتتون.پستای قبلیم رو بخون.اگر جوابی نگرفتی بپرس تا دوباره جواب بدم.

lufthansa

پست توسط lufthansa » شنبه 21 تیر 1393, 3:22 pm

مرسی دوستان از هم دردیتون :(
دوستان این طوری که شما میگید پس اثر انگشت و کیس من تا 10 سال در یورو داک میمونه :(
یعنی من محکومم که تا ابد ایران بمونم؟؟؟؟ :oops:
این چه زندگی شد پس لعنت به این دنیا
اینجا همه میگن بابام از غصه ی من فوت شد کلی بهم دارن انگ و تهمت و نفرین میکنن.واقعا زندگیم جهنم شده اینجا
من حتی تو اون اتریش هم نمیتونم دوباره درخواست بدم؟؟؟؟
کشور انگلیس به یورو داک دسترسی داره؟؟؟
تو رو خدا یکم بیشتر توضیح بدین

نمایه کاربر
Elvis_56

پست توسط Elvis_56 » شنبه 21 تیر 1393, 5:58 pm

lufthansa نوشته شده:مرسی دوستان از هم دردیتون :(
دوستان این طوری که شما میگید پس اثر انگشت و کیس من تا 10 سال در یورو داک میمونه :(
اینجا همه میگن بابام از غصه ی من فوت شد کلی بهم دارن انگ و تهمت و نفرین میکنن.واقعا زندگیم جهنم شده اینجا
سلام
اگه میشه یه مقدار بیشتر توضیح بده. منظورم نحوه خروجت از اتریش و رسیدنت به ایرانه! به چه صورت اومدی ایران؟
ضمنا انگلیس هم به یوروداک دسترسی داره و اثر انگشتت مشخص میشه
شگرد جدید کلاهبرداران اینترنتی:
هفته اول: من هنگام خروج از گیت با ویزای جعلی بازداشت شدم و پولم هدر رفت
هفته دوم: کسی از دوستان اگه قاچاقبر مطمئن می شناسه لطفا معرفی کنه!
هفته سوم: دوستان، مژده! یه راه خوب و مطمئن برای خروج پیدا کردم
هفته چهارم: فروش پاسپورت اورجینال اروپایی، 100 % تضمینی، دوستان با شماره من تماس بگیرید!!!
---
هفته پنجم:
با ساخت اکانت جدید خودشونو مسافر جا میزنن و به صورت غیر مستقیم برای خودشون (اکانت قبلی) تبلیغ می کنن!!!

homayoon112

پست توسط homayoon112 » شنبه 21 تیر 1393, 8:18 pm

اقای lufthansa من از دوستم که پناهندست پرسیدم. قانون اروپا میگه 12ماه یعنی یکسال از خروج شما از اروپا بگذره شما میتونی مجدد وارد بشی و درخواست بدی. اینم از ادم مطمئن پرسیدم . در ضمن اگه مشکل نداره بمون همینجا مگه تو اتریش ریختن واسه ادم ? حالا خود دانی ولی قانون اینجوریه

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » شنبه 21 تیر 1393, 10:25 pm

lufthansa نوشته شده:مرسی دوستان از هم دردیتون :(
ببین تو درست حسابی توضیح ندادی
نحوه ورودت به اتریش ایا قانونی رفتی یا قاچاقی؟
برگشت به ایران چطور قانونی یا قاچاقی؟
اگر خودت درخواست انصراف و برگشتن به کشور را دادی یعنی پروندت دیگه بسته شده
تو میتونی دوباره برگردی به اتریش و درخواست مجدد پناهندگی کنی
و حتما باید یک توجیح مناسب داشته باشی برای علت انصراف و برگشت
اینکه بگی پدرم فوت شد مجبور شدم برگردم یعنی از اول مشکل نداشتی چون اگر مشکل داشتی بر نمیگشتی کشورت!پس حسابی کیسی که قبلا دادی به مشکل میخوره
برای همین اگر بتونی توجیح مناسب داشته باشی شانس گرفتن پناهندگی در همان اتریش داری نگران نباش
متاسفانه چون درخواست پناهندگی کردی اثر انگشت و سابقه شما به یورداک ارسال شده و کل اروپا این اطلاعات ارسال میشه
و به مدت ده سال این سابقه در یورداک باقی خواهد ماند
فقط تنها شانست رفتن به اتریش + توجیح علت برگشت و انصراف هست ،
در غیر این صورت بیخیال اروپا
یا از یو ان ترکیه اقدام کن
یا برو یک جایی غیر اروپا

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » شنبه 21 تیر 1393, 10:48 pm

homayoon112 نوشته شده:اقای lufthansa من از دوستم که پناهندست پرسیدم. قانون اروپا میگه 12ماه یعنی یکسال از خروج شما از اروپا بگذره شما میتونی مجدد وارد بشی و درخواست بدی. اینم از ادم مطمئن پرسیدم . در ضمن اگه مشکل نداره بمون همینجا مگه تو اتریش ریختن واسه ادم ? حالا خود دانی ولی قانون اینجوریه
احتمالا از دوستت هم بپرسی اون هم از دوستش شنیده ،
دوستت اشتباه گفته با ثبت اثر انگشت و ارسال به یورداک این اطلاعات 10 سال باقی خواهد ماند، خواستی مقررات یورداک را برات میفرستم ولی تقریبا شش ماه دیگه قوانین جدید اجرایی میشوند، فعلا همان قانونی قبلی هست،ممکنه در قانون جدید این 10 سال کمتر یا بیشتر یا بدون تغییر بمونه فعلا که چیزی منتشر نشده

حرف دومت درسته اگر واقعا در ایران مشکل نداری که بدون شک نداشتی اگر داشتی بر نمیگشتی پدره را دق دادی تازه برگشتی بگی چند منه :D
به نظر من وایسا پیش خانوادت و جای خالی پدرت را براشون پر کن ، با این روحیه داغون و احساسی برگردی فکر نکنم بتونی در مصاحبه موفق بشی و توجیح خوبی بیاری برای انصراف
این دوستمون هم درست میگه در اتریش هم خبری نیست ، البته نه که بگم از ایران بدتره نه ولی برای کسی که در ایران جونش به لبش نرسیده زیاد هم جالب نمیتونه باشه
یکی که مجبوره مثل من چون که مجبورم و در ایران موندنم 1 % هم امیدی برام نبست اتریش جهنم هم باشه برای من بهشته ولی برای کسی که اینجا مشکل حادی نداره و میشه یک جوری کنار اومد اتریش رفتن زیاد براش جای خوبی نخواهد بود
حالا اگر المان بود بهتر نسبت به اتریش
من شرایطت نمیدونم شاید انجا شانس بیاری و موفق بشی یا شاید یکی را انجا داری کمکت میکنه پیشرفت کنی من اگر این ها را گفتم کلی هست خودت فکر کن رو همه چیز و تصمیم برای زندگیت بگیر
اگر اتریش رفتی از یک وکیل مهاجرت مشاوره بگیر ،
سرخود و از رو حرفهای دیگران اقدامی نکن ممکنه پروندت کلا بسته شه مجبور شی دوباره برگردی اینو گفتم که اگر واقعا میخوای بری دیگه بتونی صد در صد در اتریش جواب بگیری چون جای دیگه نمیتونی بری ، هر جور شده باید بتونی جواب بگیری
کیس خیلی مهمه

lufthansa

پست توسط lufthansa » یک شنبه 22 تیر 1393, 2:58 pm

با سلام
دوستان قبل از هر چیز از مشورت و کمکتون سپاسگذارم از طرفی یه گلایه دارم اینه که ما نمیتونیم افراد را قضاوت کنیم و همچنین برای زندگی آنها تصمیم بگیریم پس خواهشا فقط راهنماییتون را بکنید
من با ویزا رفتم و هنگام درخواست پناهندگی هیچ اسمی را دروغ نگفتم در واقع خودم بودم(بسیاری از هم وطنان فکر میکنند با هویت جعلی میشه اونا را گول زد اونا از ما زرنگ ترن) من صادقانه با اونا صحبت کردم و هیچ دروغی به انها نگفتم فقط پاسپورتم را به آناه ندادم و هنگام شنیدن خبر فوت پدرم بلیط خریدم و اومدم ایران
حالا با این شرایط من میتونم برگردم به اروپا یا خیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

homayoon112

پست توسط homayoon112 » یک شنبه 22 تیر 1393, 8:22 pm

عزیزم من دوستم از وکیل پرسیده واست گفته 12 ماه بگذره یعنی بعد از یک سال دوباره میتونی دروغ نمیگم بهت. فقط کارت خیلی خیلی سخت میشه چون باید توجیح کنی برگشتتو و دوباره اومدنتو اما باید 12 ماه از خروجت بگزره تا بتونی دوباره. در ضمن میشه بگی از کجا ویزا گرفتی و چقدر هزینه?

homayoon112

پست توسط homayoon112 » یک شنبه 22 تیر 1393, 8:30 pm

وقتی پرسیدی منم تو وایبر از دوستم پرسیدم اونم زنگ زده از وکیلش اینو گفته.

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » چهار شنبه 25 تیر 1393, 6:09 pm

lufthansa نوشته شده:سلام دوستان
لطفا من را راهنمایی کنید
با تشکر
قابل توجه خانم ها من در کشور اتریش دانشجو هستم و می توانم از طریق ازدواج سوری به صورت کاملا قانونی برای شما در خواست ویزا بدم و طی ماکزیمم 50-40روز ویزاتون را بگیرید.
راه تماس با من
daradarabi94@yahoo.com
viewtopic.php?f=24&t=1537&p=32156
دوستان نگاه کنید به پیغام چند ماه پیش این شخص!!
تا دیروز اتریش اقامت دائم داشتی و برای ازدواج سوری تبلیغ گذاشتی
بعد الان نوشتی 3 ماه بوده که در خواست پناهندگی کردی
یعنی در واقع دروغ گفتی که اقامت دائم داشتی که بخوای ازدواج سوری کنی وقصد سوء استفاده از اتریش بودنت را داشتی
که خوشبختانه خودت دست خودت را رو کردی :D
اخه پدر سوختگی تا چه حد؟

reza.pppp

پست توسط reza.pppp » سه شنبه 14 مرداد 1393, 11:39 pm

سلام دوستان
من و خانومم پرونده پناهندگیمون تو آلمان برای همین قانون دوبلین ردشده چون از فرانسه ویزا داشتیم الان وکیل داریم 6 ماه هم از نامه پذیرفتن فرانسه گذشته و سوسیال به ما به جای تمدید آیس وایز برگه دولدونگ داده . این یعنی چی؟ اخراج تموم شده یا نه؟

Kurdish

پست توسط Kurdish » چهار شنبه 15 مرداد 1393, 12:11 am

reza.pppp نوشته شده:سلام دوستان
من و خانومم پرونده پناهندگیمون تو آلمان برای همین قانون دوبلین ردشده چون از فرانسه ویزا داشتیم الان وکیل داریم 6 ماه هم از نامه پذیرفتن فرانسه گذشته و سوسیال به ما به جای تمدید آیس وایز برگه دولدونگ داده . این یعنی چی؟ اخراج تموم شده یا نه؟
این یعنی اقامت شما تنها تحمل میشه. دولدونگ = اقامت تحملی.
شما دوباره درخواست بدید و اعتراض بزنید و یک وکیل بگیرید.
موفق باشین
تصویر

نمایه کاربر
Amirkian

پست توسط Amirkian » چهار شنبه 15 مرداد 1393, 5:25 am

مگه Ausweis داشتي كه تبديل به Duldung شده?
...و تو از خودت سوال ميكني،چرا آدم فراموش ميكنه،
چرا آدم بهش باور نداره،كه هميشه مثل يك پرنده آزاده
و در حقيقت ميتونه پرواز كنه.

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » چهار شنبه 15 مرداد 1393, 5:43 am

درود.آیا مطمعنید از اون تاریخ رد شده؟کجای آلمان هستید؟
یه پاکت زرد حاوی کل پروندتون براتون ارسال شده قبلا.توی اون تاریخ رو زده.اگر از اون گذشته باشه دیگه مشکلی ندارید.هرچند که چون شامل قانون دوبلین 3 میشید شاید بیشتر سخت گیری کنند.
منم ازهمین فرانسه داشتم اما اتفاقی نیوفتاد.
اون کاغذهات رو نگاه کن توش زده.اگرم نمیدونی کجاشه بپرس تا بهت بگم.

bulghar

پست توسط bulghar » چهار شنبه 15 مرداد 1393, 11:49 am

salam...man baram ye Name sefid omade ke asare angosht daram...vali Name zard baram nayomade..Alan ham 2 mahe ke Name sefid ra baram ersal kardand...be nazaret che moghe Name zard mifrestand ve emkane deport hast ya ne...man to bulgharestan ve majarestan asare angosht daram.....11 mah bulgharestan ve 6 mah majar bodam ve Alan 5 mahe alman hastam...aya kasi etel dare ke be bulghar ve majarestan az alman deport mikonand ya ne..mamnon az hamegi

cenka

پست توسط cenka » پنج شنبه 16 مرداد 1393, 3:31 am

سلام بلغار جان
من میخام زمینی حرکت کنم از مسیر بلغار و صرب و مجار،در مورد مسیر صرب به مجار یکم اطلاعات لازم دارم،کدوم قسمت این مرز بهتره و شما پیشنهاد می کنی؟و اونطور که من شنیدم ورود به مجار از صرب مساوی هست با دستگیری و انگشت نگاری،آیا واقعا همینطوره و راهی نداره که احتمال دستگیری در مجار کمتر باشه؟
ممنون از راهنماییت

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » پنج شنبه 16 مرداد 1393, 6:22 am

bulghar نوشته شده:salam...man baram ye Name sefid omade ke asare angosht daram...vali Name zard baram nayomade..Alan ham 2 mahe ke Name sefid ra baram ersal kardand...be nazaret che moghe Name zard mifrestand ve emkane deport hast ya ne...man to bulgharestan ve majarestan asare angosht daram.....11 mah bulgharestan ve 6 mah majar bodam ve Alan 5 mahe alman hastam...aya kasi etel dare ke be bulghar ve majarestan az alman deport mikonand ya ne..mamnon az hamegi
درود.
تا یک ماه دیگه باید مجارستان جواب بده به نامه انگشت نگاریت.بنابراین منتظر باش که بگن آیا مجارستان خواستت یا نه؟
اگر جواب ندن بازم یعنی مثبت.
امکانش هم هست که برت گردونن.
ازوقتی هم که جواب میدن به آلمان یا محلتشون تموم میشه آلمان تا 6ماه فرصت داره برت گردونه.

reza.pppp

پست توسط reza.pppp » شنبه 18 مرداد 1393, 1:43 pm

panahandegi.europa نوشته شده:
درود.آیا مطمعنید از اون تاریخ رد شده؟کجای آلمان هستید؟
یه پاکت زرد حاوی کل پروندتون براتون ارسال شده قبلا.توی اون تاریخ رو زده.اگر از اون گذشته باشه دیگه مشکلی ندارید.هرچند که چون شامل قانون دوبلین 3 میشید شاید بیشتر سخت گیری کنند.
منم ازهمین فرانسه داشتم اما اتفاقی نیوفتاد.
اون کاغذهات رو نگاه کن توش زده.اگرم نمیدونی کجاشه بپرس تا بهت بگم.
آره ماه ژانویه پاکت زرد اومده بود تاریخمون 21 ژانویه بود ما توی زاکسن هستیم

reza.pppp

پست توسط reza.pppp » شنبه 18 مرداد 1393, 2:29 pm

Amirkian نوشته شده:

مگه Ausweis داشتي كه تبديل به Duldung شده?
دمت گرم از ماه 11 2013 تا ماه 7 2014 آیس وایز داشتیم اما الان یه برگه یک ماهه دولدونگ دادن

Olips

پست توسط Olips » شنبه 18 مرداد 1393, 3:16 pm

خيليممنون از اطلاعاتتوتن ولي قسمت ديپورتم به هلند و زنداني شدنم نوشتين فكر كنم از كجا ميشه مطمئن شد من هيج كذوم از شرايط قانون دابلين ٣ رو ندارم فقط برادرم اينجاست چه شكلي ميتونم كاري كنم كه همينجا بمونم و برم نگر دونن با توجه به اينكه شما فرموديد راه هائي هم هست با تشكر

Kurdish

پست توسط Kurdish » شنبه 18 مرداد 1393, 5:55 pm

از دوستان کسی اطلاع داره عبارت "Ausweis" یعنی چی؟
و اونایی که "Duldung " دارن دقیقا شرایطشون چه جوریه؟
تصویر

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » شنبه 18 مرداد 1393, 6:30 pm

Olips نوشته شده:خيليممنون از اطلاعاتتوتن ولي قسمت ديپورتم به هلند و زنداني شدنم نوشتين فكر كنم از كجا ميشه مطمئن شد من هيج كذوم از شرايط قانون دابلين ٣ رو ندارم فقط برادرم اينجاست چه شكلي ميتونم كاري كنم كه همينجا بمونم و برم نگر دونن با توجه به اينكه شما فرموديد راه هائي هم هست با تشكر
بقیه ی پستهام رو بخون توضیح دادم.اگر متوجه نشدی باز بپرس.
زندانی نداری نترس.
همین که برادرت اینجاست یعنی میتونی بمونی.فقط یه وکیل درست نیاز داری.یکی که فقط پول نگیره

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » شنبه 18 مرداد 1393, 6:34 pm

Kurdish نوشته شده:از دوستان کسی اطلاع داره عبارت "Ausweis" یعنی چی؟
و اونایی که "Duldung " دارن دقیقا شرایطشون چه جوریه؟
Ausweisهمون اجازه نامه موندنت تو آلمانه.
Duldung هم یعنی مهمون اجباری.کسایی که دیپورتین یا خلاف میکنن یا مورد دارن یه خط قرمز ضربدری میکشن رویAusweisشون.این یعنی هر لحظه امکان داره برت گردونن.

Loghatnameh.de
از اینجا نگاه کن معنی ها رو

bulghar

پست توسط bulghar » چهار شنبه 22 مرداد 1393, 3:40 pm

Alan az 1 maham bishtar shode..yani 2 mahe ke Name sefid baram omade..hich Name digei baram nafrestadand...chaghadr tol mikeshe Name zard biad.....ve ama dar morede dostemon ke mikhast az serbestan be majar bere behet migam ye taxi migiri au belgerad be maghsade Subotica..nareside be Subotica pyade mishi...khodeto bendaz dakhele ye nyzare samte chapete....az onja shabane harekat kon be samte shomal...be ye rostai marzi miresi..ke por az sage...vali negaran nabash karit nadarand...ye jadde Khaki hast ke 2 tarafesh jangale..hamon jadde Khaki mostaghim mikhore be majarestan...residi majarestan miresi be shahre szged...nareside be szged migiranet..vali Age khosh shans bashi mitoni az onja ye taxi begiri bara Budapest......dar kol fargh nemikone chon Age labe marz gir nayofti to Budapest 99 darsad gir miofti....bin 3 mah ta 6 mah miri zendan to nyobator dar debrecen...bad ham Age caset mabfi bekhore ehtemale deport be serbestan hast..khili movazeb bash majarestan ham daghone

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » چهار شنبه 22 مرداد 1393, 4:05 pm

bulghar نوشته شده:Alan az 1 maham bishtar shode..yani 2 mahe ke Name sefid baram omade..hich Name digei baram nafrestadand...chaghadr tol mikeshe Name zard biad.....ve ama dar morede dostemon ke mikhast az serbestan be majar bere behet migam ye taxi migiri au belgerad be maghsade Subotica..nareside be Subotica pyade mishi...khodeto bendaz dakhele ye nyzare samte chapete....az onja shabane harekat kon be samte shomal...be ye rostai marzi miresi..ke por az sage...vali negaran nabash karit nadarand...ye jadde Khaki hast ke 2 tarafesh jangale..hamon jadde Khaki mostaghim mikhore be majarestan...residi majarestan miresi be shahre szged...nareside be szged migiranet..vali Age khosh shans bashi mitoni az onja ye taxi begiri bara Budapest......dar kol fargh nemikone chon Age labe marz gir nayofti to Budapest 99 darsad gir miofti....bin 3 mah ta 6 mah miri zendan to nyobator dar debrecen...bad ham Age caset mabfi bekhore ehtemale deport be serbestan hast..khili movazeb bash majarestan ham daghone
نامه سفید چی گفته بهت خوب؟
صبر کن فقط.هیچی معلوم نیست.مگر اینکه بدونم چی گفته نامه بهت

ghago

پست توسط ghago » چهار شنبه 22 مرداد 1393, 9:21 pm

سلام داداش میشه بگی الان اگر کسی با ویزای یونان یا اسپانیا بیاد المان برنمیگردونن یونان یا برمیگردونن؟و هم اینکه میشه کیس داد همون المان ماندگار شد؟

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » پنج شنبه 23 مرداد 1393, 7:36 am

ghago نوشته شده:سلام داداش میشه بگی الان اگر کسی با ویزای یونان یا اسپانیا بیاد المان برنمیگردونن یونان یا برمیگردونن؟و هم اینکه میشه کیس داد همون المان ماندگار شد؟
درود
یونان رو فعلا کاری ندارن.هرچند که بعضی مواقع کارات دیرتر انجام میشه اما برت نمیگردونن.اما اسپانیا رو بر میگردونن.مورد دیدم که با اثر اسپانیا اومده الان کارش گیره.
و بله میشه اما کیس آبکی بدی امیدوار نباش قبول شی.

bulghar

پست توسط bulghar » شنبه 25 مرداد 1393, 3:14 pm

تو نامه سفید نوشته که شما شامل قانون دوبلین میشوید ..فقط همین...نامه زرد دیگه برام نیومد..الان من 5ماهه المان هستم و بعد از 3 ماه از ورودم نامه سفید برام امد و الان دو ماه از تاریخی که نامه سفید امده میگذره...من تو اشتوتگارد هستم ا..ایالت بادن ورتمبرگ...میگن قوانین هر ایالت با بقیه فرق میکنه تو این ایالت همه چی خیلی اهسته پیش میره..حالا به نظرت از چه طریق میتونم کاری کنم که دیپورت نشم...من هم در بلغارستان و هم در مجارستان درخواست پناهندگی دادم..تو بلغارستان منفی گرفتم ولی در مجارستان در هر 2اینترویو قبول شدم ولی قبل از اینکه بهم پاسپورت بدن از مجارستان فرار کردم امدم المان..حالا به نظرت چقدر شانس برای موندن دارم..ممنون از راهنمایت

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » شنبه 25 مرداد 1393, 4:54 pm

bulghar نوشته شده:تو نامه سفید نوشته که شما شامل قانون دوبلین میشوید ..فقط همین...نامه زرد دیگه برام نیومد..الان من 5ماهه المان هستم و بعد از 3 ماه از ورودم نامه سفید برام امد و الان دو ماه از تاریخی که نامه سفید امده میگذره...من تو اشتوتگارد هستم ا..ایالت بادن ورتمبرگ...میگن قوانین هر ایالت با بقیه فرق میکنه تو این ایالت همه چی خیلی اهسته پیش میره..حالا به نظرت از چه طریق میتونم کاری کنم که دیپورت نشم...من هم در بلغارستان و هم در مجارستان درخواست پناهندگی دادم..تو بلغارستان منفی گرفتم ولی در مجارستان در هر 2اینترویو قبول شدم ولی قبل از اینکه بهم پاسپورت بدن از مجارستان فرار کردم امدم المان..حالا به نظرت چقدر شانس برای موندن دارم..ممنون از راهنمایت
درود.اول که اشتباه کردی اومدی.باید میموندی.با پاسپورتت میومدی اینجا برای کار.به هر حال.شانس همیشه هست.کارات ولی طول میکشه انجام شه.
اون نامه ای که برات اومده نشون میده که اثرت در اومده.یه نامه دیگه فرصت دارن تا یک ماه دیگه بهت بدن با توجه به اینکه میگی دو ماه از تاریخ نامه قبلی میگذره.این نامه جدیده که میاد تازه میگن با مثلا مجارستان که توش بودی نامه نگاری شده.اینم که دیر شده هم به خاطر ایالت هست هم به دلیل اینکه دوجا اثر داری.تا یک ماه دیگه اگر نامه ندن یعنی نانه نگاری نکردن با اون کشورها.شما باید وکیل درست حسابی بگیری که دنبال کارات باشه.

bulghar

پست توسط bulghar » یک شنبه 26 مرداد 1393, 1:22 pm

ممنون...حالا به نظرت اگه بخوان بر گردونند به بلغار میفرستند یا مجارستان...چون من در مجارستان اثر انگشت بلغارم اصلا در نیومد و من هم هیچی نگفتم تو المان هم فکر میکردم نمی فهمند به خاطر همین تو کیس راه اصلا حرفی از بلغار و مجار نزدم و گفتم از یونان امدم..و حتی الان هم نمیدونم اثر بلغاردرامده یا مجار یا هر دو شون..تو نامه زرد بهم میگن کدوم کشور قبولت کرده یا نه...ممنون از راهنماییت

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » یک شنبه 26 مرداد 1393, 4:00 pm

bulghar نوشته شده:ممنون...حالا به نظرت اگه بخوان بر گردونند به بلغار میفرستند یا مجارستان...چون من در مجارستان اثر انگشت بلغارم اصلا در نیومد و من هم هیچی نگفتم تو المان هم فکر میکردم نمی فهمند به خاطر همین تو کیس راه اصلا حرفی از بلغار و مجار نزدم و گفتم از یونان امدم..و حتی الان هم نمیدونم اثر بلغاردرامده یا مجار یا هر دو شون..تو نامه زرد بهم میگن کدوم کشور قبولت کرده یا نه...ممنون از راهنماییت
آره تو نامه زرده بهت میگه باید برگردی کجا.
فکر میکنم میفرستنت مجارستان اما صبر کن نامه بیاد.
اینم که کدوم اثرت در اومده کار وکیل خوبه.وکیل دو زاری بگیری میگه نمیتونم معلوم کنم در صورتی که میشه.
منتظر باش فعلا و رو کیست خیلی خیلی خوب کار کن.
در بعضی از موارد طرف رو قبل از دیپورت به کشوری که باید بره مصاحبه میکنن.اگر کیسش خوب باشه نگهش میدارن.دلیل درست بیاره.
اگر کیس نداری و میخوای رو هوا حرف بزنی بهتره به فکر باشی

bulghar

پست توسط bulghar » یک شنبه 26 مرداد 1393, 7:46 pm

از نظر کیس مشکل ندارم..منتها من دو تا کیس متفاوت در بلغار و مجار دادم..کیس اولم که در بلغار دادم مسیحیت بود که با اینکه اطلاعات کافی داشتم منفی گرفتم..در مجارستان با تجربه ای که از بلغار بدست اوردم یک کیس متفاوت و فوق العاده قوی دادم که بلافاصله مثبت گرفتم..حالا سوال من اینه که ایا کیس من در بلغارستان در المان در میاد..چون من دقیقا همون کیس مجار را میخوام تو المان بدم و نگرانی من از اینه که کیس بلغارم در بیاد و اینا بفهمند کیس متفاوت دادم..کیس اول و دوم من زمین تا اسمون با هم فرق دارند..خواهشا اگه در این زمینه اطلاعی داری بیان کن..ممنون

Milomeeds

Salam man ghabole yonano daram mikhastam az dostane ke alan

پست توسط Milomeeds » یک شنبه 26 مرداد 1393, 8:19 pm

Salam man ghabole yonano daram mikhastam az dostane ke alan to englis hastan komak begiram mamnon misham age pm bedid!Salam man ghabole yonano daram mikhastam az dostane ke alan to englis hastan komak begiram mamnon misham age pm bedid!Salam man ghabole yonano daram mikhastam az dostane ke alan to englis hastan komak begiram mamnon misham age pm bedid!

panahandegi.europa

Re: Salam man ghabole yonano daram mikhastam az dostane ke a

پست توسط panahandegi.europa » یک شنبه 26 مرداد 1393, 9:09 pm

Milomeeds نوشته شده:Salam man ghabole yonano daram mikhastam az dostane ke alan to englis hastan komak begiram mamnon misham age pm bedid!Salam man ghabole yonano daram mikhastam az dostane ke alan to englis hastan komak begiram mamnon misham age pm bedid!Salam man ghabole yonano daram mikhastam az dostane ke alan to englis hastan komak begiram mamnon misham age pm bedid!
مکان کشتباهی رو انتخاب کردی برای پیام دادن دوست من.
برو تو فروم انگلیس

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » یک شنبه 26 مرداد 1393, 9:11 pm

bulghar نوشته شده:از نظر کیس مشکل ندارم..منتها من دو تا کیس متفاوت در بلغار و مجار دادم..کیس اولم که در بلغار دادم مسیحیت بود که با اینکه اطلاعات کافی داشتم منفی گرفتم..در مجارستان با تجربه ای که از بلغار بدست اوردم یک کیس متفاوت و فوق العاده قوی دادم که بلافاصله مثبت گرفتم..حالا سوال من اینه که ایا کیس من در بلغارستان در المان در میاد..چون من دقیقا همون کیس مجار را میخوام تو المان بدم و نگرانی من از اینه که کیس بلغارم در بیاد و اینا بفهمند کیس متفاوت دادم..کیس اول و دوم من زمین تا اسمون با هم فرق دارند..خواهشا اگه در این زمینه اطلاعی داری بیان کن..ممنون
اگر بخوان کیست رو در بیارن میتونن .بله
وکیل درست حسابی بگیر که معلوم کنه فهمیدن بلغار هم بودی یا نه.ولی جواب درست برای عوض کردن کیست داشته باش

Milomeeds

پست توسط Milomeeds » دو شنبه 27 مرداد 1393, 4:36 am

Dostan salam man alan ye kart be esme ghabole 3 sale yonan behem dadan va dostay dige ke inja bodan o sharayteshon mese man bod raftan keshvaaraye jelo va deporteshonam nakardan o azashon iterwiew ya hamon(mosahebe)ro ham gereftan .ama az englis hech etelae nadaram age kase alan englese va etelae dar in bare dare benevise! Ba tashakor!

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » دو شنبه 27 مرداد 1393, 5:16 am

Milomeeds نوشته شده:Dostan salam man alan ye kart be esme ghabole 3 sale yonan behem dadan va dostay dige ke inja bodan o sharayteshon mese man bod raftan keshvaaraye jelo va deporteshonam nakardan o azashon iterwiew ya hamon(mosahebe)ro ham gereftan .ama az englis hech etelae nadaram age kase alan englese va etelae dar in bare dare benevise! Ba tashakor!
تو تاپیک انگلیس بپرس.این یک
دومم اینکه اگر کشورهای دیگه بر نگردوندن مطمعن باش انگلیس هم بر نمیگردونه.خیلی ها با اثر آلمان و اینا میرن انگلیس میمونن.
اما مطمعن شو حتما قبلش.
ولی مشکلی نیست

humanity123

پست توسط humanity123 » سه شنبه 18 شهریور 1393, 3:30 pm

babakps نوشته شده:dooste azizam lotfan rahnamai kon
man alan dar majarestan hastam va angoshte inja ro daram
yani panahandegi dadam
alan mikham be alman ya englis beram
az tarighe rahe otrish
chikar bayad konam ta diport nasham
kodoom eyalate alman behtare va az otrish chetor mishe resid be oon eyalat

mamnoon
ddash az ukraine rafti gir kardi ya ba visa majar ?

Alone.boy
محل اقامت: Esfhan
تماس:

پست توسط Alone.boy » چهار شنبه 19 شهریور 1393, 8:10 am

ببینید تنها راهی که میشه فهمید اینکه یکی خودشو قربانی کنه و ویزای شنگن بگیره و قاچاقی بره انگلیس !! تا بفهمیم ایا دیپورت میکنن یا نه !!

من حاضرم اینکارو بکنم و نتیجش رو توی همین فروم اعلام کنم .

Hot_joke

پست توسط Hot_joke » جمعه 21 شهریور 1393, 3:48 am

bulghar نوشته شده:salam...man baram ye Name sefid omade ke asare angosht daram...vali Name zard baram nayomade..Alan ham 2 mahe ke Name sefid ra baram ersal kardand...be nazaret che moghe Name zard mifrestand ve emkane deport hast ya ne...man to bulgharestan ve majarestan asare angosht daram.....11 mah bulgharestan ve 6 mah majar bodam ve Alan 5 mahe alman hastam...aya kasi etel dare ke be bulghar ve majarestan az alman deport mikonand ya ne..mamnon az hamegi
hi
http://www.asylumineurope.org/reports/c ... res/dublin

amirzarghan

پست توسط amirzarghan » سه شنبه 25 شهریور 1393, 4:07 pm

سلام .به نظر شما بهترین مسیر که هزیینه کمی هم داشته باشه برای آلمان چه هستش ؟

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » سه شنبه 25 شهریور 1393, 4:20 pm

amirzarghan نوشته شده:سلام .به نظر شما بهترین مسیر که هزیینه کمی هم داشته باشه برای آلمان چه هستش ؟
خودت برو یه سفارت درخواست بده.سفارت یکی از کشورهای عضو شنگن.اگر بهت ویزا دادن که بیا اگر نه هم هیچی.
60 یورو هم بیشتر خرج نداره.

M.sahaei

پست توسط M.sahaei » سه شنبه 1 مهر 1393, 6:38 pm

سلام دوست عزیز ممنونم از مطالب خوبی که گذاشتی
من به کمک فوری نیاز دارم ممنون میشم راهنمایی کنی من از برج ۱میلادی تا الان آلمانم و درخواست پناهندگی دادم متاسفانه شامل دوبلبن ۳شدم و آلمان تا ۸اکتبر وقت داره که مارو به فرانسه بفرسته یعنی حدود ۱۶روز دیگه البته در این خصوص هنوز نامه ترک خاک برام نیومده . تقریبا ۱ماه پیش هم اینجا خانومم وضع حمل کرد و خدا یه دختر به ما داد .اون موقع با توجه به شرایط همسرم از دکتر خواستیم نامه بزنه ولی نامه درست حسابی نداد و دادگاهی که رفتبم قاضی گفت که دکتر ننوشته که مسافرت ممنوعه گفته که توصیه نمیکنه . در هر صورت این ۱۶روز بگذره ۶ماهی که فرانسه مارو خواسته تموم میشه . به نظر شما باید چکار کنم خیلی فشار روحی و استرس دارم . اگه نتونن بفرست بعدش چی میشه آخه ما هنوز اینر ویو هم نشدیم فقط کیس راه رو رفتیم و تقسیم شدیم

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » سه شنبه 1 مهر 1393, 6:59 pm

M.sahaei نوشته شده:سلام دوست عزیز ممنونم از مطالب خوبی که گذاشتی
من به کمک فوری نیاز دارم ممنون میشم راهنمایی کنی من از برج ۱میلادی تا الان آلمانم و درخواست پناهندگی دادم متاسفانه شامل دوبلبن ۳شدم و آلمان تا ۸اکتبر وقت داره که مارو به فرانسه بفرسته یعنی حدود ۱۶روز دیگه البته در این خصوص هنوز نامه ترک خاک برام نیومده . تقریبا ۱ماه پیش هم اینجا خانومم وضع حمل کرد و خدا یه دختر به ما داد .اون موقع با توجه به شرایط همسرم از دکتر خواستیم نامه بزنه ولی نامه درست حسابی نداد و دادگاهی که رفتبم قاضی گفت که دکتر ننوشته که مسافرت ممنوعه گفته که توصیه نمیکنه . در هر صورت این ۱۶روز بگذره ۶ماهی که فرانسه مارو خواسته تموم میشه . به نظر شما باید چکار کنم خیلی فشار روحی و استرس دارم . اگه نتونن بفرست بعدش چی میشه آخه ما هنوز اینر ویو هم نشدیم فقط کیس راه رو رفتیم و تقسیم شدیم
درود
الان کجای آلمان هستید؟
16 روز؟
بابا تموم شد دیگه
البته هنوز امکان برگردوندنتون هست امت تا حالا نیومدن یعنی احتمال اینکه از حالا به بعد بیان خیلی خیلی کمه
به هر حال با توجه به وضع حمل خانمت و اینکه شانس آوردی اینترویو نشدی امکان موندنت تیلیه الکی هم به خانمت فشار نیار که رو اعصابش تاثیر میزاره شیری که به بچه میده میشه مثل سم بعد 15 سال نتیجش رو میبینی که فایده ای نداره.
در ضمن کاملا جدی گفتم
نمیدونم قسمت شما نامه میاد قبلش که خودتون برید یا نامه میاد میگن فلان روز میان میبرنتون یا اینکه بدون نامه یه هویی میان
بهترین و امن ترین راه که تجربه من میگه که در واقع یه جور خلاف قانونی هست اینه که:
1.اگر براتون نامه نمیاد تو اون قسمت پس برو یه شهر دیگه تو همون استان محل اقامت.پیش کسی یا هتل یا ... در این صورت اگر بیان دنبالتون و شما نباشید غیر قانونی عمل نکردید.خارج استان نرفتید که.داخل استان بوده و نیازی به اجازه گرفتن نبوده.پس وکیلتون اعلام میکنه بهشون حالا تا اونا بررسی کنن این 6 ماه گذشته و شامل اون 18 ماه هم نمیشی.
2.اگر براتون نامه میاد پس دیگه بهتر.نگران نباش .بشین اگر نامه نیومد که راحت اگر اومدم روز قبل اینکه بیان خودت رو بزن ببرنت بیمارستان که دیگه موندنی میشی.منم همین کار رو کردم.
و البته خیلی کار های دیگه
توضیحات تکمیلی خواستی بگو

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 39 مهمان