راه های دور زدن دوبلین 3 و جلوگیری از دیپورت شدن

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
Baaahar

Re: راه های دور زدن دوبلین 3 و جلوگیری از دیپورت شدن

پست توسط Baaahar » دو شنبه 7 اسفند 1396, 4:38 pm

با سلام.من و خانوادم نزدیک سه ماهه در المان هستیم.که دوماهه خودمون رو معرفی کردیم.از طریق ویزای فرانسه وارد اروپا شدیم.دوماه کمپ موقت بودیم.چندروزی هست مارو به کمپ دایم فرستادن.فقط روزهای اول نامه اومد که دوبلین شما تحت بررسی هست.بعد دوماه هیچ نامه ای دریافت نکردیم.نهایتا تا چه مدت جواب دوبلین ما میاد؟و اگر جواب به بازگشت بود از تاریخ اون نامه باید شش ماه بگذره؟چون یک جایی نوشته بود بعد سه ماه کشور اول میتونه ادعا بکنه که مسول رسیدگی به ما دیگه نیست.واقعا نگرانم.با اینکه دخترم هم میره مدرسه.و اگر پلیس بیاد با باید چکار کنیم.
خواهشا جواب بدین

Soheilrashoudi

پست توسط Soheilrashoudi » دو شنبه 7 اسفند 1396, 11:38 pm

سلام طي چند روزه اينده حركتمه با ويزاي شينگن كشور اولم اسپانياس ولي ميخوام برم المان از دوبلين ترس شديدي دارم چكار كنم كه نندازنم بيرون از المان اگه از المان بندازنم بيرون اسپانيا هم پناهنده نميخواد چكار كنم خيلي نگرانم كمكم كنيد مرسي

Nima123

پست توسط Nima123 » یک شنبه 20 اسفند 1396, 9:49 pm

Baaahar نوشته شده:
دو شنبه 7 اسفند 1396, 4:38 pm
با سلام.من و خانوادم نزدیک سه ماهه در المان هستیم.که دوماهه خودمون رو معرفی کردیم.از طریق ویزای فرانسه وارد اروپا شدیم.دوماه کمپ موقت بودیم.چندروزی هست مارو به کمپ دایم فرستادن.فقط روزهای اول نامه اومد که دوبلین شما تحت بررسی هست.بعد دوماه هیچ نامه ای دریافت نکردیم.نهایتا تا چه مدت جواب دوبلین ما میاد؟و اگر جواب به بازگشت بود از تاریخ اون نامه باید شش ماه بگذره؟چون یک جایی نوشته بود بعد سه ماه کشور اول میتونه ادعا بکنه که مسول رسیدگی به ما دیگه نیست.واقعا نگرانم.با اینکه دخترم هم میره مدرسه.و اگر پلیس بیاد با باید چکار کنیم.
خواهشا جواب بدین
سلام دوست عزیز اگه امکان داره ای دی تلگرام یا ایمیل خودتون رو بگید من قصد پناهندگی دارم ازتون چندتا سوال داشتم.ممنون

Nanini
محل اقامت: Germany

پست توسط Nanini » دو شنبه 13 فروردین 1397, 9:17 am

با ویزای شینگن میشه به همه جای اروپا( کشورهای عضوه شینکن ) سفر کرد. اگر نظر موندنت در آلمان هستش بلیط واسه آلمان بخر, به اسپانیا پرواز کنی و بد به آلمان بری دابلین ۱۰۰% برمیگردی به اسپانیا, پلیس آلمان در فرودگاه برت نمیگردنه چون ویزای شینکنو داری و با این ویزا میتونی تمامه کشورهای عضو شنکن مسافرت کنی

Nanini
محل اقامت: Germany

پست توسط Nanini » دو شنبه 13 فروردین 1397, 9:31 am

Be.jo نوشته شده:
یک شنبه 15 بهمن 1396, 9:18 pm
دوست عزیز سلام
من ۳۰ سالمه و در حال حاضر ویزا مولتی پل ۳ ماهه از فرانسه دارم قبل از این ویزا هم ۲ تا ویزا سینگل از فرانسه داشتم و تا حالا ۳ بار به اروپا اومدم اون ۲ بار اول رو دفعه اول از فرانسه ورود و خروج زدم دفعه دوم از فرانسه ورود کردم و از دوسلدورف خروج و دفعه سوم مستقیم به دوسلدورف اومدم و از همون جا هم برگشتم الان هم قصد اینو دارم قبل از تموم شدن ویزا به المان بیام و بمونم ولی میترسم که دیپورتم کنن به فرانسه و نزارن بمونم و میخوام بدونم حدودی چند وقت بعد میتونم جواب بگیرم چون متاهل هستم و میخوام خانمم رو زود تر ببرم پیش خودم کیس قوی دارم فقط میترسم که به دوبلین بخورم و برم کردونن ممنون میشم اگر راهنماییم کنین
Parwazhaye ghabli ke ghanuni amade wa rafte hesab nemishan .....bare akhar hesab mishe ke be koja amadi wa koja khodeto moarefi mikoni Doblin be safare akharet neghah mikone.. wa dar barhaye ghozashte ham darkhaste panahandegi nadade bashid

alireza_rezaei

پست توسط alireza_rezaei » پنج شنبه 30 فروردین 1397, 8:00 am

سلام دوست عزیز
من با ویزای لیتوانی آمدم سوعد مدت ویزا من 10 روزه بوده تاریخ شروعش 15،1،2018 تاریخ پایانش 25،1،2018 و در روز 25،1،2018 آخرین روز درخواست پناهندگی در سوعد دادم ، اثر انگشت ورودم به لیتوانی تاریخ 18،1،2018 بوده که در آمده از یورو داک، راهی واسه دور زدن هست که برنگردم لیتوانی

5602alireza

پست توسط 5602alireza » چهار شنبه 2 خرداد 1397, 7:36 am

لطفاراهنمايي كنيدچكاركنم ديپورت نشم ازالمان،من باويزاي شينگن فرانسه ميخوام برم المان وميدونم ديپورت ميشم دنبال راهي هستم اين اتفاق نيوفته لطفا كمك كنيدكسي هست.alikhani6651@gmail.com

lili_lili

پست توسط lili_lili » سه شنبه 8 خرداد 1397, 1:09 pm

سلام دوستان؛
من ویزای مولتی 2 ساله از سفارت ایتالیا گرفتم. و قبلا 3 بار از ویزا استفاده کردم و برگشتم به ایران.
بار آخر رو میخوام به آلمان برم و اونجا پناهنده بشم.
کسی هست که راهنمایی کنه و بدونه ممنون میشم راهنمایی کنه:
1) با این ویزا میتونم مستقیم برای آلمان بلیط بگیرم؟
2) مشمول قانون دابلین نمیشم ؟ به این دلیل که چون ویزام از سفارت ایتالیا بوده پس منو به ایتالیا بفرستن؟
مممنون از راهنمایی دوستان

Amir9820hossein

پست توسط Amir9820hossein » سه شنبه 8 خرداد 1397, 6:58 pm

سلام دوست عزيز
من قراره ٤ ماه ديگه با ويزاى ايتاليا بيام. بعد دوستام ميان ايتاليا و منو با خودشون ميبرن دوسلدورف المان كه اونجا درخواست پناهندگيمو بدم.
ممنون ميشم راهنماييم كنى چيكار كنم كه به قانون دوبلين بر نخورم.

aryashakerii

پست توسط aryashakerii » چهار شنبه 9 خرداد 1397, 5:22 am

انمقانه ترین نرفی که اینجا میشنوم دور زدن دوبلین با پرواز مستقیم به آلمانه
دوستان شب اول که پناهندگی میدین ازتون که اثر میگیرن همون ثانیه اسر ویزاتون در میاد
چه نالا مستییم رفته باشید چه غیر مستقیم و احتگال دوبلین داره.
شما یزای هرجارو بگیری اونجا مسئول رسیدگیه
تمام

lili_lili

پست توسط lili_lili » چهار شنبه 9 خرداد 1397, 8:58 am

ممنون از راهنماییتون
حتی من که 2 سال پیش ویزام صادر شده ، باز هم اثر انگشت تو سیستم هست؟
ویزای مولتی 2 سال پیش از سفارت ایتالیا صادر شده.
ممنون

مشاوره پناهندگی

خروج مطمعن ازکشور

پست توسط مشاوره پناهندگی » پنج شنبه 10 خرداد 1397, 3:07 am

خروج مطمئن ازکشور برای افراد بدون پاس یا کسانیکه مشکل خروج دارن
هزینه پس از انجام کار
What's App
09198101701

Em.HR

پست توسط Em.HR » پنج شنبه 24 خرداد 1397, 6:51 am

سلام خسته نباشید بنده قصد پناهندگی در المان رو دارم یک نفر رو پیدا کردم که گفتن با هزینه ۴۰ میلیون تومان و پرواز مستقیم به آلمان و از طریق ویزای ویزیتوری مارو میبره به مدت سه روز باید توی هتل باشیم بعدش یه نفر میاد در رابطه با کیس راهنمایی میکنه و اینکه این ویزا با اثر انگشت هست میخواستم ببینم با این شرایط آیا امکانش هست که درخواست پناهندگی رد بشه یا اینکه اصلا میشه درخواست پناهندگی داد یا خیر لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

Shyda

پست توسط Shyda » دو شنبه 18 تیر 1397, 7:26 pm

سلام .همسر من دوسال دانمارک بوده و جواب رد گرفته ولی دادگاه نرفته بعد اومده المان والان ۴ماهه المانه و دوبلین شده ولی هنوز جواب دانمارک نیومده ایا احتمال هست که دانمارک جواب نده وتا کی باید منتظر بمونه و چجوری میتونه المان رو راضی کنه که درخواست پناهندگیشو قبول کنه

armanbiatwo

پست توسط armanbiatwo » چهار شنبه 20 تیر 1397, 1:17 pm

panahandegi.europa نوشته شده:
جمعه 9 خرداد 1393, 2:04 pm
humanity123 نوشته شده:درود... یعنی‌ اگه شخصی‌ با ویزای بدون اثر انگشت از یونان بره ایتالیا و از اونجا بره به آلمان ،بازم برمیگردونند ؟ یا پلیس مرزی ایتالیا ثبت اثر می‌کنه! کلا واسه ویزای بدون اثر یونان چه مسیریرو پیشنهاد می‌کنید تا مشکلی‌ پیش نیاد !؟!

بهترین مسیر اینه دوست عزیز که بلیط برای یونان بگیری از فرودگاه امام.اما شرکت هواپیمایی که ازش بلیط میگیری نه ایران ایر باشه نه ترکیش نه قطر نه امارات.بلکه هواپیمایی لوفتانزا باشه که ماله آلمانه.
هواپیمایی ترکیه اول میره ترکیه بعد پیاده میشی با یه هواپیما دیگه میبرتت یونان.قطر میره دوحه.امارات میره دبی.معمولا البته.حالا هواپیمایی آلمان میره که لوفتانزا باشه میاد آلمان اول بعد میره یونان.شما اومد آلمان پیاده شدی رفتی تو سالن ترانسفر مثلا دو ساعت دیگه هواپیمات میاد.شما سوار نشو که بری یونان.بمون همونجا.تو دست شویی این بر اون بر.برا خودت بچرخ.خودشون بعد یه روز اینا که اونجا باشی میان میگیرنت.بعدم بهت میگن چرا اینجایی بگو قاچاقچی آوردتم گفته اونجا منتظر باش.من اصلا نمیدونم کجام.
(یه تیکه کیس هم بهت گفتم.حالش رو ببر)
خودت رو معرفی نکن ولی.چون میفهمن برنامه ریزی شده بوده.هواپیماتم که پرید رفت پاست رو پاره کن بریز تو دست شویی.اما نه قبل اینکه وارد فرودگاه شی یا.وقتی اومدی تو سالن ترانزیت بعدش.
این مطمعن ترین راه هست.
که البته گرونتر هم هست.تا جایی که در جرییانم نسبت به بلیط های ارزون قطر و ترکیش باید بین 4تا 6میلیون بیشتر بدی.
فدات
تو آلمان کمک خواستی من هستم
با سلام و خسته نباشید
دوست عزیز من قصد پناهندگی به آلمان را دارم
چگونه میتونم باهاتون تماس برقرار کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

ماناکارگر

پست توسط ماناکارگر » یک شنبه 24 تیر 1397, 1:11 pm

سلام ما یه خانواده4نفره قصد داریم ویزای اسپانیا رو بگیریم وبعدش از اسپانی مستقیم بریم المان حالا به نظر شما از چ روش و مسیری بریم که دوبلین نشیم و با این قانون جدید زیهوفر به مشکل نخوریم/این انگشت نگاری که تو سفارت اسپانیا میگیرن برامون مشکل ساز میشه؟اگه وقتی رسیدیم المان پاسمون تحویل ندیم چی؟ کلا به هر روشی که فکر میکنید میشه به المان رسید و دوبلین ودیپورت نشد بگید ممنون
منتظر جوابتون هستم

...Hesam

این بهترین فکر میتونه باشه

پست توسط ...Hesam » جمعه 29 تیر 1397, 10:41 pm

panahandegi.europa نوشته شده:
جمعه 16 خرداد 1393, 3:18 pm
babakps نوشته شده:dooste azizam lotfan rahnamai kon
man alan dar majarestan hastam va angoshte inja ro daram
yani panahandegi dadam
alan mikham be alman ya englis beram
az tarighe rahe otrish
chikar bayad konam ta diport nasham
kodoom eyalate alman behtare va az otrish chetor mishe resid be oon eyalat

mamnoon

درود بر شما
دوست عزیز بهترین راه برا اومدنت به آلمان استفاده از سایت mitfahrgelegenheit.de هستش.یه ماشین بگیر بابقیه مسافرها بیا.راهت.اینجا اومدی من میتونم بیام جلوت و کمکت کنم.اگر نه دیگه خود دانی.
اما برا جلوگیری از دیپورت شدن.
اول که تا 3ماه اول مطمعن باش کسی نمیاد برت گردونه.بدشم یه دوره 6ماه باید باشی که حل شه و اینجا بمونی.توی پست اول بخونی میفهمی.
توی این 6ماه مهلتت اینجوری میگذره
1ماه که طول میکشه تا خود آلمان بهت نامه بده بگه مجارستان قبولت کرده باید برگردی.مثلا مجارستان 25 ژانویه میگه برش گردونید اما آلمان حدودای 25 فوریه میگه اونا موافقت کردن و شما دیپورت میشی.
خوب میمونه 5ماه.
2 هفته مهلت اعتراض زدن هست که تو این دو هفته هم نمیان.
میشه 4.5 ماه.
بعد از این شما وکیل میگیری.تا نامه اعتراض بزنه.و تا جوابش بیاد در سریع ترین حالت ممکن دو هفته میگذره.
که این میشه 4ماه.
حالا یا جوابشون باز جای اعتراض و طول دادن داره که یک ماه حداقل طول میکشه که میمونه 3ماه.
حالا تو این 3 یا 4 ماه باقی مونده میتونن بیان ببرنت.
بعضی ایالت ها نامه میدن قبلش بعضی جاها نه.
اگر نامه دادن که شما روز قبله اینکه بیان خودت رو زخمی کن ببرنت بیمارستان.اگر نه وقتی که اومدن یه هویی دنبالت.
یه بار که پلیس نتونه ببرتت به شرطی که فرار نکرده باشی دیگه نمیاد و حله.در واقع تا بره و بگه به فلان علت نتونستیم ببریمش و بعد اونا بررسی کنن و حالا بخوان دوباره حکم بدن دیگه شک نکن که دوره 6ماهت تموم شده.
حالا اگر نمیخوای بکشه به روز آخر باید خودت رو بزنی به مریضی روحی که بری بیمارستان.یکی دو هفته که بودی نامه میگیری از دکترت.دیگه وکیل نامه نگاری میکنه.و اینکه انقدری معتل میشن که برت نگردونن.
جزعیات زیاد داره این کار اگر خواستی 100 % بیای بگو که بیشتر توضیح بدم.

...Hesam

Re: اره،این بهترین فکر میتونه باشهراه های دور زدن دوبلین 3 و جلوگیری از دیپورت شدن

پست توسط ...Hesam » جمعه 29 تیر 1397, 10:44 pm

اره،این بهترین فکر میتونه باشه
سوال اینجاست ایا ما بازیگر خوبی میتونیم باشیم که شک نکن

aeroshahin

پست توسط aeroshahin » شنبه 6 مرداد 1397, 11:16 am

درود بر همگی دوستان

من یه راهنمایی میخواستم ؛

این که میگن اگه با ویزا وارد شدیم بذاریم 6 ماه از پایان ویزامون بگذره و بعد خودمون رو معرفی کنیم درسته؟ آیا با این کار دیگه دوبلین اجرا نمیشه؟ آیا همچنان این روش کاربرد داره؟

ینی به فرض ما از یه کشوری ویزا گرفتیم و هیچ جا هم درخواست پناهندگی ندادیم و 6 ماه هم گذشت و بعد در آلمان درخواست پناهندگی میدیم، در این حالت چه اتفاقی میوفته؟

اگر کسی از دوستان میتونه راهنمایی بیشتری بکنه و امکانش هست اینجا و یا در پیام خصوصی شماره تماس تلگرام یا واتس اپش رو بذاره سپاسگزار میشم

با سپاس،

شاهین

aeroshahin

پست توسط aeroshahin » شنبه 6 مرداد 1397, 11:18 am

alireza_rezaei نوشته شده:
پنج شنبه 30 فروردین 1397, 8:00 am
سلام دوست عزیز
من با ویزای لیتوانی آمدم سوعد مدت ویزا من 10 روزه بوده تاریخ شروعش 15،1،2018 تاریخ پایانش 25،1،2018 و در روز 25،1،2018 آخرین روز درخواست پناهندگی در سوعد دادم ، اثر انگشت ورودم به لیتوانی تاریخ 18،1،2018 بوده که در آمده از یورو داک، راهی واسه دور زدن هست که برنگردم لیتوانی
سلام، شما چه اتفاقی براتون افتاد؟ هنوز سوئد هستین یا؟

mohammadbashir

پست توسط mohammadbashir » پنج شنبه 18 مرداد 1397, 5:46 pm

سلام ، داش من سوئدم ، میخوام از اینجا برم ، لطفن خواهشا اگ‌میشه ی شماره ای ، آیدی اینیستا یا تلگرامی چیزی بده باهات حرف بزنم . دمت گرم

Reza.za

پست توسط Reza.za » چهار شنبه 7 شهریور 1397, 11:26 am

سلام وقتتون بخير يك سوال داشتم من از سفارت اقدام براي ويزاي شينگن كردم براي سفر به اتريش كه خواستم اقامت اتريش رو بگيرم الان چون دوستام اونجا هستن گفتن به هيچ وقت اقامت رو نميدن و پناهنده قبول نميكنن والان تصميم براي رفتن از كشور اتريش به المان رو دارم اونجا درخواست پناهندگي كنم انگشت نگاري هم كردم ايا قانون دوبلين روي من اجرا ميشه منو برميگردونن اتريش و ايا راهي هست كه منو ديپورت نكنن ممنون ميشم كمكم كنيد

سعید طاهریان

پست توسط سعید طاهریان » چهار شنبه 14 شهریور 1397, 5:47 pm

سلام
متاسفانه کیس من بطرز وحشتناکی واقعی هست یه بچه بسبجی حیوان صفت به پسرم تجاوز کرد و حکم رسمی دادگاه هم دارم که محکوم شد و همچین یه مامور پلیس در نبود من به قصد تجاوز وارد خانه شد که اون هم نامه رسمی دادگاه رو دارم و قصد جدی مهاجرت به المان دارم ،
لطفا کمک کنید
و نظرتون رو راجع به کیس و مسیر ورود زمینی از ترکیه

Ilia2012

پست توسط Ilia2012 » پنج شنبه 15 شهریور 1397, 11:40 am

دوست عزیز سلام،
خانواده من به صورت قانونی و با گرفتن ویزا از کشور بلژیک میخوان در آلمان اعلام پناهندگی کنند. من خودم ساکن آلمان هستم و میخوام بدونم که اگه خانواده من شش ماه به صورت پنهانی در منزل من ساکن باشن و بعد شش ماه اعلام پناهندگی کنن میشه به این صورت قانون دوبلین را دور زد یا نه؟
و برای ورود اولشون به المان به دلیل گرون بودن بلیت هواپیمای آلمان بهتر نیست که به صورت ترانزیت با ترکیش بیان مستقیم المان که اینجوری تو تنها کشور عضو شینگن برای اولین بار هم ورود زده باشن؟
ممنون میشم از جوابتون.

Baran68

پست توسط Baran68 » جمعه 23 شهریور 1397, 8:41 am

هرکی خواست از صربستان بره یونان

از یونان به آلمان وسوئد و... فقط کار مدرک

آی دی کارت و پاسپورت برای رفتن به انگلیس و کانادا
با کمترین قیمت وبالاترین کیفیت

و حتی پست به ترکیه و کشورهای دیگر

انواع کیس برای پناهندگی

مشاوره پناهندگی

به تلگرامم پیام بدید

آی دی تلگرام saharrr2020

اگر آی دی تلگرامم در جستجو نشان داده نشد به ایمیل پیام بدید

ایمیل chalesh.mohajerat2018@gmail.com

Reza amin

پست توسط Reza amin » پنج شنبه 5 مهر 1397, 12:40 pm

سلام دوست عزیز .
من و خانواده ام هشت ماه پیش در خاک کرواسی گیر پلیس افتادیم و از ما اثر انگشت گرفت و چون همسرم باردار بود و در مسیر پایش شکست او را به بیمارستانی در خاک کرواسی انتقال دادن و بعد از چکاب کامل او را نزد ما آوردند و قرار بود که فردای انروز ما را به زاگرب انتقال دهند .ولی همان شب ما را به سر مرز برده و دیپورت کردند .من در صربستان به صلیب سرخ شکایت کردم و بعد از دو هفته نماینده صلیب سرخ امد ولی کاری انجام نشد و من هم به اجبار راهی یونان شدم . فرزندم در یونان بدنیا امد ولی بعد از سه ماه به ما اعلام کردند که انگشت شما در کرواسی بالا امده و چرا انجا نماندید . من کل ماجرا را تعریف کردم و از کتک خوردن هم که عکس گرفته بودم نشانشان دادم . و بعد از یک ماه با من تماس گرفتند و تاریخ دادن که باید با خانواده به اداره مهاجرت یونان برم و کاغذی را که باید به کرواسی برم رو امضا کنم . اولا میخوام بدونم که اگر من به کرواسی بروم و از اونجا خودم رو با هر ترفندی به اتریش یا هلند برسونم بازم هم مرا به کرواسی بر میگردونن (با توجه به اینکه سه پسر ۱۵و ۱۱و چهار ماهه دارم و از کرواسی بابت ضرب و شتم به سازمان صایب سرخ شکایت کردم )و از طرفی دیگر دو فرزندم دارای پرونده پزشکی هستن و اگر وکیل بگیرم چطور و اگر وکیلی میشناسید به من معرفی کنید محبت میکنید . ممنون

Sirvan

پست توسط Sirvan » دو شنبه 9 مهر 1397, 7:34 am

سلام من الان ۸ماهه که آلمانم و ۵ماه و نیم که خودم و معرفی کردم و در کمپ ۶ماهه هستم که ۲هفته دیگه ترنسفر میشم یه زن تنهام با بچه ۲سال و نیم با ویزای فرانسه وارد آلمان شدم الان یک هفته شد که نامه دوبلینم آمد نمیدونم چرا اینقدر دیر اقدام کردن وکیل گرفتم و اعتراض زدم ولی نمیدونم چی میشه فکر می‌کردم دیگه مشکل پیش نمیاد خیلی نگرانم به نظرتون من وبه فرانسه میفرستن ؟ :(

Agha Mohammadreza

پست توسط Agha Mohammadreza » سه شنبه 17 مهر 1397, 9:46 pm

دوستان سلام
من و خانومم با ويزا هلند قصد پناهندگي در آلمان داريم
كيسم جوريه كه ميتونم بگم از بودن در هلند ترس دارم
دوبلين منو بر ميگردونه هلند ؟!
و اينكه اگر برگردونه احتمالش هست از هلند منو به ايران برگردونن ؟!
لطفا راهنمايي كنين

mohsen180

پست توسط mohsen180 » چهار شنبه 23 آبان 1397, 12:08 pm

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید اگه ویزای ایتالیا بگیرم و از اونجا برم آلمان بعد از چند وقت میتونم آلمان درخواست پناهندگی بدم.جریان ۶ماه مخفی چیه؟ لطفا راهنمایی کنید

Rsprsp

پست توسط Rsprsp » چهار شنبه 14 آذر 1397, 8:57 pm

خدا رو شکر هیچکس اینجا به هیچ سوالی جواب نمیده 😂😂
حالا من یه سوال داشتم... ببینم کی جواب میده
میخوام با ویزای استونی بیام و بعد برم المان درخواست پناهندگی بدم کسی میدونه استونی جواب نامخ دوبلین رو میده یا نه یا اگر جواب داد چکار باید بکنم؟

Gerftar

پست توسط Gerftar » چهار شنبه 21 آذر 1397, 1:03 pm

سلام دوست عزیز چطور میتونم با ویزای شینگن که از سفارت نروژ گرفتم با دعوتنامه برادرم ٫ بیام در آلمان پناهندگی بگیرم و برادرم گرفتار نشه ?.

surena.z

پست توسط surena.z » پنج شنبه 20 دی 1397, 12:57 pm

درود دوستان ممنون از راهنماییتون. من قصد دارم با ویزای 14 روزه ایتالیا بیام ایتالیا و توی این زمان 14 روزه خودم و به آلمان برسونم و تقاضای پناهندگی آلمان و بدم ،آیا امکان داره بعد از گذشت 14 روز تقاضا بدم یا اینکه باید مدت زمان بیشتری و صبر کنم تا قانون دوبلین شاملم نشه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

Mohsensaji

پست توسط Mohsensaji » پنج شنبه 11 بهمن 1397, 9:44 am

سلام دوستان برادر من حدود پنج ماهه فنلانده و دو جلسه دادگاه هم رفته امکان داره از اونجا خارج بشه بره انگلیس و اگر یه موقع دستگیر بشه چه اتفاقی واسش میفته؟؟

Alirezakh68

پست توسط Alirezakh68 » یک شنبه 5 اسفند 1397, 12:13 am

سلام وقت بخير من الان سه ماهه كه المان هستم اعلام پناهندگي كردم از من اينتر ويو انجام شده و بنده از ايتاليا اومدم به المان .. ويزاي ايتاليا داشتم و بلافاصله وارد المان شدم تَو ايتاليا اثر انگشت ندادم... ميخواستم بدونم كه اگر ايتاليا به المان جواب نده ايا اين به اين معني ميتونه باشه كه المان مسئول رسيدگي به پرونده باشه يا خير؟؟؟ممنون از وقتي كه گذاشتيد

Mehdi_12

پست توسط Mehdi_12 » شنبه 25 اسفند 1397, 6:18 pm

سلام و درود
پس يعني الان اگه مثلا ويزاي ايتاليارو بگيري،
بعد با پرواز بري تركيه،
بعد يه پرواز بگيري بري هامبورگ، مشگلي پيش نمياد؟؟
و قانون دوبلينگ بهت نمي خوره؟
دوروسته؟؟

رامین uk

پست توسط رامین uk » جمعه 20 اردیبهشت 1398, 1:31 pm

00964 750 855 4824
شیخ کاروان

مهاجرت به همه کشورهای اروپایی، انگلستان ،کانادا و استرالیا به صورت قانونی با اخذ ویزا به صورت تضمینی و برای پناهندگی به صورت غیر قانونی و قاچاق برای اخذ کیس پناهندگی
دریافت ویزای تحصیلی ،کاری ،توریستی
ازدواج و سرمایه گذاری.

برای دریافت مشاوره رایگان از طریق تلگرام و واتساپ تماس حاصل نمایید.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 107 مهمان