همسفر تا المان

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
نمایه کاربر
gholam

همسفر تا المان

پست توسط gholam » سه شنبه 13 خرداد 1393, 7:50 pm

سلام دوستان
ما دو نفر هستیم و قصد داریم خودمون را به صورت قاچاقی و زمینی به المان برسونیم کل مسیر اینه . ترکیه /بلغار/صربستان/مجارستان و.... . ما دونفر تحقیق زیادی کردیم و جوانب کار رو سنجیدیم و این رو باید بگم که این راه هم ریسکش زیاده مثل بقیه راه ها .حالا چه با قاچاقبر هوایی دریایی و .... . خودمون قرار مرز رو رد کنیم و قصد نداریم پولی به قاچاقبر بدیم . پس این راه هزینه زیادی نداره . کسانی که قصد حرکت دارن ما 1/4/93حرکت میکنیم کسانی که دوست دارن با ما همراه بشن پیام بدن .
ببینم کیا مثل ما بریدن از این مملکت ...
یه جاهایی ادم توصیه میکنه از اینترنت برای پیدا کردن قاچاقبر و همسفر استفاده نکنید بعد یه کسخل پیدا میشه میگه اره موافقم ولی قاچاقبر تلفنشو دارم که تضمینی رد میکنه و پول و جون مسافرش براش خیلی مهمه :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) کلا بدون شرح
تصویر

نمایه کاربر
gholam

Re: همسفر تا المان

پست توسط gholam » سه شنبه 13 خرداد 1393, 7:58 pm

البته تا ترکیه با پاس خودمون میریم
یه جاهایی ادم توصیه میکنه از اینترنت برای پیدا کردن قاچاقبر و همسفر استفاده نکنید بعد یه کسخل پیدا میشه میگه اره موافقم ولی قاچاقبر تلفنشو دارم که تضمینی رد میکنه و پول و جون مسافرش براش خیلی مهمه :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) کلا بدون شرح
تصویر

Kurdish

پست توسط Kurdish » سه شنبه 13 خرداد 1393, 8:02 pm

ببخشید میشه بگید چطوری خودتون راه رو یاد گرفتین ؟

حالا گیریم که شما این مرزها رو رد کردین و وارد حوزه شینگن شدین ... باید پاس اروپایی داشته باشین تا بتونین واسه آلمان یا هر کشور دیگری تیکت بکشین یا نه؟ در غیر این صورت همه راه رو باید پیاده برید که 6 ماه طول میشکه
تصویر

نمایه کاربر
gholam

پست توسط gholam » سه شنبه 13 خرداد 1393, 8:56 pm

[quote="Kurdish"]ببخشید میشه بگید چطوری خودتون راه رو یاد گرفتین ؟

حالا گیریم که شما این مرزها رو رد کردین و وارد حوزه شینگن شدین ... باید پاس اروپایی داشته باشین تا بتونین واسه آلمان یا هر کشور دیگری تیکت بکشین یا نه؟ در غیر این صورت همه راه رو باید پیاده برید که 6 ماه طول میشکه[
فک کنم از نظر شما 2+2=16 میشه نه ؟؟ حالا درسته شما خیلی حالیته اما تازه کل راه پیاده برین 2 ماه طول میکشه (چند تا افغانی رفته این مسیر رو از بغل جاده ) البته خیلی ها رفتن این مسیر رو که تو همین فروم هم هستن .کل مسیر رو بغیر مرز از راننده های کامیون استفاده میکنیم یا تاکسی یا کسی که بیپول باشه .
از طریق نت با افرادی تو خود کشورهای بلغار و صرب پرسیدیم و میدونیم از کجا رد میشن و کجا ها قاچاقبر چند صد یورویی پیدا کرد . نکته مبهمی تو ذهنتون هست بفرمایید .
تصویر

zukami

پست توسط zukami » چهار شنبه 14 خرداد 1393, 5:09 am

gholam نوشته شده:سلام دوستان
ما دو نفر هستیم و قصد داریم خودمون را به صورت قاچاقی و زمینی به المان برسونیم کل مسیر اینه . ترکیه /بلغار/صربستان/مجارستان و.... . ما دونفر تحقیق زیادی کردیم و جوانب کار رو سنجیدیم و این رو باید بگم که این راه هم ریسکش زیاده مثل بقیه راه ها .حالا چه با قاچاقبر هوایی دریایی و .... . خودمون قرار مرز رو رد کنیم و قصد نداریم پولی به قاچاقبر بدیم . پس این راه هزینه زیادی نداره . کسانی که قصد حرکت دارن ما 1/4/93حرکت میکنیم کسانی که دوست دارن با ما همراه بشن پیام بدن .
ببینم کیا مثل ما بریدن از این مملکت ...
آقا برات پیام خصوصی فرستادم.

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » چهار شنبه 14 خرداد 1393, 8:35 am

دوستان این مورد رو من هم قبلا شنیدم و هستن افرادی که کل راه رو همینجوری اومدن.قاچاقی سوار قطار شدن و ...
شدنیه اما خیلی خطر داره.مراقب باشید.
برا همتون آرزوی موفقیت میکنم.

نمایه کاربر
gholam

پست توسط gholam » چهار شنبه 14 خرداد 1393, 11:02 am

panahandegi.europa نوشته شده:دوستان این مورد رو من هم قبلا شنیدم و هستن افرادی که کل راه رو همینجوری اومدن.قاچاقی سوار قطار شدن و ...
تشکر دوست عزیز
بله ما هم با کسانی صحبت کردیم و هر کسی از جایی رد شده بود کلا از همه جا میرن و میبرن رد شدن سخت نیست . و راه رو میشه با کامیون قطار سواری رفت .یه افغانی که کل راه رو از بغل جاده ها رفته بود تا المان 2 ماه هم تو راه بوده
تصویر

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » چهار شنبه 14 خرداد 1393, 11:21 am

gholam نوشته شده:
panahandegi.europa نوشته شده:دوستان این مورد رو من هم قبلا شنیدم و هستن افرادی که کل راه رو همینجوری اومدن.قاچاقی سوار قطار شدن و ...
تشکر دوست عزیز
بله ما هم با کسانی صحبت کردیم و هر کسی از جایی رد شده بود کلا از همه جا میرن و میبرن رد شدن سخت نیست . و راه رو میشه با کامیون قطار سواری رفت .یه افغانی که کل راه رو از بغل جاده ها رفته بود تا المان 2 ماه هم تو راه بوده
آره اما دوست من به این آسونی هم نیست.حالا پیاده رویش رو کاری ندارم اما به عقل خودت رجوع کن.اگر اینجوری بود همه پیاده میومدن خوب.مشکلی نیست که.شما مرحله سختتون از ترکیه شروع میشه تا ورود به شنگن.به شنگن که ورود کنی اگر مشکوک نزنی کسی نمیگه خرت به چند.اما موقع ورود مرزها همچینم ول نیست که پاشی پیاده بیای.باید کامیون و اینا سوار شی.که ایشالا رد میشی.
اما یه نصیحت دوستانه به امید خدا روزی که وارد شنگن شدی به هیچ عنوان از کنار جاده راه نرو تا جایی که امکانش هست برو دور از جاده توی جنگل.وسط تپه ها.کوه که ندارند اینجا زیاد.بیابونم که اصلا.
چون جاده ها با دوربین کنترل میشه.وقتی ببینن طرف 2هفتست داره پیاده میره و خیلی چیزای دیگه شک میکنن.راه های فرعی رو انتخاب کنی باز بهتره.من رو دو بار از راه پاریس به کلن گرفتن.
نکته دیگه اینکه پول یورو باهات باشه برا خرید.و اینکه یه دست لباس اتو کشیده و خوشکل بزار کنار هر وقت میخوای خرید کنی بپوش برو بخر وسایلت رو و بعد که برگشتی دوباره عوض کن.چون حمام که نمیتونی بری و تنت بو میگیره.جنگل و جاهایی که بشه توش مخفی شی زیاده.همونجا یکم بدنت رو دستمال بکش یا اگر بود آب بزن بعد لباس عوض کن.عطرم بزن.سریع هم خرید کن بزن بیرون.
شبم که میخواید بخوابید نوبت بزارید نگهبانی بدید.مشکل زیاد به وجود میاد.گیر خارجی های دیگه نیوفتید.اگر تو جنگلی حیوونی چیزی نیاد.آتیش روشن نکن مگر وقتی که 1000% مطمعن بودی کسی نمیبینه.اما همیشه یه آتش زنه باهات باشه.از همینا که برا کباب درست کردن هست.یا نفت.یا بنزین.البته بنزین نه چون زود میپره.اگر حیوانی چیزی بهتون حمله کرد سریع آتیش درست کنید.
البته اینا که میگم قرار نیست همین حالا اتفاق بیوفته ها.اما رعایت کنی بد نیست.چیزایی که تجربه شده رو میگم بهت.
بازم اگر چیزی به ذهنم اومد میگم بهت البته اگر دوست داشته باشی بدونی.شاید خودت بیشتر اطلاعات داشته باشی.

نمایه کاربر
gholam

پست توسط gholam » چهار شنبه 14 خرداد 1393, 11:46 am

خیلی ممنون دوست من
تصویر

نمایه کاربر
gholam

پست توسط gholam » چهار شنبه 14 خرداد 1393, 1:08 pm

دوستان بلیط رزرو شده اونهایی که امادگی دارن خبر بدن تا مقدمات اماده کنیم
تصویر

نمایه کاربر
gholam

پست توسط gholam » چهار شنبه 14 خرداد 1393, 1:17 pm

panahandegi.europa نوشته شده:
gholam نوشته شده:
تشکر دوست عزیز
آره اما دوست من به این آسونی هم نیست.حالا پیاده رویش رو کاری ندارم اما به عقل خودت رجوع کن.اگر اینجوری بود همه پیاده میومدن خوب.مشکلی نیست که.شما مرحله سختتون از ترکیه شروع میشه تا ورود به شنگن.به شنگن که ورود کنی اگر مشکوک نزنی کسی نمیگه خرت به چند.اما موقع ورود مرزها همچینم ول نیست که پاشی پیاده بیای.باید کامیون و اینا سوار شی.که ایشالا رد میشی.
اما یه نصیحت دوستانه به امید خدا روزی که وارد شنگن شدی به هیچ عنوان از کنار جاده راه نرو تا جایی که امکانش هست برو دور از جاده توی جنگل.وسط تپه ها.کوه که ندارند اینجا زیاد.بیابونم که اصلا.
چون جاده ها با دوربین کنترل میشه.وقتی ببینن طرف 2هفتست داره پیاده میره و خیلی چیزای دیگه شک میکنن.راه های فرعی رو انتخاب کنی باز بهتره.من رو دو بار از راه پاریس به کلن گرفتن.
نکته دیگه اینکه پول یورو باهات باشه برا خرید.و اینکه یه دست لباس اتو کشیده و خوشکل بزار کنار هر وقت میخوای خرید کنی بپوش برو بخر وسایلت رو و بعد که برگشتی دوباره عوض کن.چون حمام که نمیتونی بری و تنت بو میگیره.جنگل و جاهایی که بشه توش مخفی شی زیاده.همونجا یکم بدنت رو دستمال بکش یا اگر بود آب بزن بعد لباس عوض کن.عطرم بزن.سریع هم خرید کن بزن بیرون.
شبم که میخواید بخوابید نوبت بزارید نگهبانی بدید.مشکل زیاد به وجود میاد.گیر خارجی های دیگه نیوفتید.اگر تو جنگلی حیوونی چیزی نیاد.آتیش روشن نکن مگر وقتی که 1000% مطمعن بودی کسی نمیبینه.اما همیشه یه آتش زنه باهات باشه.از همینا که برا کباب درست کردن هست.یا نفت.یا بنزین.البته بنزین نه چون زود میپره.اگر حیوانی چیزی بهتون حمله کرد سریع آتیش درست کنید.
البته اینا که میگم قرار نیست همین حالا اتفاق بیوفته ها.اما رعایت کنی بد نیست.چیزایی که تجربه شده رو میگم بهت.
بازم اگر چیزی به ذهنم اومد میگم بهت البته اگر دوست داشته باشی بدونی.شاید خودت بیشتر اطلاعات داشته باشی.
البته این افغانی رو مثال زدم تا به بعضیا که میگن نمیشه اینطوری رفت (حتما باید قاچاقبر باشه !!!!) در جریان باشن و شما هم تایید کردید . این افغانی از تو جاده نمیرفته 100 ا 200 متری جاده طوری که دیده نشه . کل راه من حد اقعل نمیتونم پیاده برم و قصد همچین کار ناشیانه ای ندارم . از صوفیه به بعد کل راه تا مجار یا کرواسی جاده ترانزیت هست شب ها میشه تو پمپ بنزین یا رستوران های بین راهی با راننده کامیون ها مزاکره کرد تعداد کامیون ها زیاده بهترین کاری که میشه کرد همینه یا خوش شانس باشیم بتونیم کسی رو پیدا کنیم ماروبا خودش ببره تا مرز بعدی با کسانی از خود صربستان صحبت کردیم و اطلاعاتمون کم نیست
تصویر

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » چهار شنبه 14 خرداد 1393, 1:39 pm

gholam نوشته شده:
panahandegi.europa نوشته شده:
gholam نوشته شده:
تشکر دوست عزیز
البته این افغانی رو مثال زدم تا به بعضیا که میگن نمیشه اینطوری رفت (حتما باید قاچاقبر باشه !!!!) در جریان باشن و شما هم تایید کردید . این افغانی از تو جاده نمیرفته 100 ا 200 متری جاده طوری که دیده نشه . کل راه من حد اقعل نمیتونم پیاده برم و قصد همچین کار ناشیانه ای ندارم . از صوفیه به بعد کل راه تا مجار یا کرواسی جاده ترانزیت هست شب ها میشه تو پمپ بنزین یا رستوران های بین راهی با راننده کامیون ها مزاکره کرد تعداد کامیون ها زیاده بهترین کاری که میشه کرد همینه یا خوش شانس باشیم بتونیم کسی رو پیدا کنیم ماروبا خودش ببره تا مرز بعدی با کسانی از خود صربستان صحبت کردیم و اطلاعاتمون کم نیست
توصیه دیگه اینکه یه تیکه نرید از یه جا به مرز.شهر به شهر برید.یا اگر کسی پیدا کردید که یه سره ببرتتون حتما بگید هر دو ساعت یه بار یا نمیدونم هر چند ساعت یه بار بزن بقل.من مشکل کلیه دارم ادرار زیاد میکنم.یا هر چیزی که باعث شه هی نگه داره.حالا چرا؟
بودن افرادی که سوار شدن اما طرف بردتشون یه جای دیگه و پول و همه زندگیشون رو گرفته و ولشون کرده.حالا اون اوج خوش شانسیه که نکشتتون.همه جور آدمی هست.اگر مثلا بگید دو ساعت یه بار وایسا ولی دیدید واینساد بدونید که ریگی به کفششه.البته در صورتیه همه اینا که پشت کامیون سوار شید.اگر جلو سوار شید مشکلی نداره.کمتره یعنی.
بعدم سعی کن یه برنامه جی پی اس رو گوشیت نصب کنی و مسیر رو باهاش چک کنی که اگر خواست جای دیگه بره بفهمی.
چند تا باتری پر باهات باشه.یه شارژرم که با باتری قلمی کار میکنه ببر با خودت.ترجیحا دوتا که اگر یکیش خراب شد اون یکی رو داشته باشی.
موهاتونم تا جایی که میشه کوتاه نگه دارید.بلندیه مو و ژولیده پولیده بودنش باعث میشه شک کنن بهتون.
به هر حال نکته هایی هست که فکر میکردم به درد بخور باشن.

نمایه کاربر
gholam

پست توسط gholam » چهار شنبه 14 خرداد 1393, 4:22 pm

تشکر البته رسیدیم ترکیه اول موهارو کاملا رنگ میکنیم که مشکی نباشه . بله جی پی اس همراه داریم و ما 3 یا 4 نفر میشیم اگه کسی همراه بشه . وگرنه دونفر .و راننده های ترانزیت تنها هستند (شاگرد ندارن)و مسیرشون مشخص هست و حق ندارن از جاده خارج بشن (با جی پی اس تحت نظر هستند ) و معمولا بین راه و مخصوصا اون کشور ها میدونن مسافر(قاچاق ) هست واسه پول سوار میکنن
تصویر

homayoon112

پست توسط homayoon112 » پنج شنبه 29 خرداد 1393, 12:30 pm

منم دوست دارم اینجوری برم اما میترسم

Arsin

پست توسط Arsin » سه شنبه 5 دی 1396, 10:49 pm

همسفر از ایران به سمت ترکیه و اروپا آلمان ‌، دانمارک ، هرجا فقط همین ماه . میخوام تو راه هواسمون به همدیگه باشه . اگه تعدادمون بیشتر هم شد چه بهتر https://t.me/Arsiiin

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 82 مهمان