کیس مناسب

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
alman13

کیس مناسب

پست توسط alman13 » دو شنبه 23 تیر 1393, 3:19 pm

سلام دوستان.اول اینو بگم خیلی وقته میام تو این فروم و فقط متن شما دوستان رو میخونم و استفاده هم میکنم از اطلاعتتون.من پارسال زمان انتخابات استرالیا قصده رفتن داشتم که قوانین تغییر کرد و کنسل شد.الان مدارک دادم به یه ادم مطمین و ویزام تا حدود 2ماه دیگه امادس.برنامه اینطوریه که از ایران میریم یونان و از اونجا بعد از یه هفته المان.بدون اثر انگشت.همش هم با پروازه.هیچ نگرانی واسه ادم پرون ندارم.تحقیقاتمو کردم.پس نزنین تو ذوقه ادم که داره تبلیغ میکنه یا سرت کلاه گذاشتن!من تمامه نگرانیم کیسه مناسبه که زود کارام انجام بشه اونجا.واقعا موندم واسه کیس.طرف که کارا رو انجام میده کمکی تو ارایه کیس نمیکنه.خیلی استرس دارم.نمیدونم واقعا چه کیسی خوبه و بدون داشتنه مدارک و کاغذ بازی کارم راه میفته.دوستانی که اونجا هستن یا به هر نحوی اطلاعاتی دارن و میتونن کمکم کنن ممنونشون میشم.حالا یا همینجا یا از طریق وایبر و برنامه های مشابه..جبران میکنم دوستان.در ضمن من 21 سالمه.منتظر راهنماییتون هستم

alman13

Re: کیس مناسب

پست توسط alman13 » دو شنبه 23 تیر 1393, 3:26 pm

درضمن اصن پولی ندارم که اونجا بخوام وکیل بگیرم.چون خدمت نرفتم و دانشجو هستم هزینه بیشتری اینجا کردم و اصن در توانم نیس که اونجا وکیل بگیرم.طرف تضمین کرد که این راهی که داره میفرسته دیپورت نمیشم.البته تو همین سایت هم خوندم که قانون دوبلین اگه اشتباه نکنم واسه یونان به المان نیس

alman13

پست توسط alman13 » دو شنبه 23 تیر 1393, 7:28 pm

لطفا یه کسی راهنمایی کنه

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » دو شنبه 23 تیر 1393, 7:55 pm

alman13 نوشته شده:لطفا یه کسی راهنمایی کنه
کیس چیزی نیست که بشه تو این تایپیک و با دو تا پیام جواب داد و تو هم بیای اینجا بگی و جواب بگیری.باور کن به این راحتی نیست.
بعدشم نه وکیل بلکه هرکس دیگه هم بخواد بهت کیس بده ازت پول میگیره.اگر پول نداری که بدی پس دنبالشم نباش.بیا اینجا یه چیزی بگو الکی.بعدشم ردت میکنن.بشین تا دادگاه دومت.تو این مدت که معمولا هم 1.5 تا 2 سال طول میکشه خیلی چیزا دستت میاد.بعد میری میگی.تو دادگاه دومم خیلی گیر نمیدن.
اما اگر چیز درست حسابی میخوای باید آدمش رو پیدا کنی و پول بدق.در ضمن کیس با مدرک معتبر و درست حسابی معتبر تره اما نه همیشه.به عبارتی میشه کیس بدون مدرک هم ارایه بدی و خیلی موفق باشی.
به عنوان مثال شما میگی من رو گرفتن دو ماه شکنجه دادن.اینم مدرکش.مثلا پول دادی یه سرهنگی برات نامه نوشته که این آقا دو ماه تو زندان بوده شکنجه شده.
آخه کجای جمهوری اسلامی چنین مدرکی میدن؟هیچ جا.
پس اینجور موقع اگر مدرک بدی بد میشه.یعنی داری دروغ میگی
این یه مثال خیلی خیلی ساده بود.گفتم که متوجه بشی.
شما باید جوری داستانت رو بگی که اصلا هیچ گونه سندی مبنی بر اثباتش با دروغ بودنش نباشه
که حالا دیگه چی بگی چی نگی میشه کیس.
تا جایی که لازم دیدم گفتم بهت.
امیدوارم موفق باشی

alman13

پست توسط alman13 » دو شنبه 23 تیر 1393, 9:47 pm

مرسی از راهنماییت.میتونم اسکایپ یا وایبرتو داشته باشم؟مثلا اگر من تو دادگاه اول بگم همجنسگرام و به این دلیل از ایران خارج شدم و امنیت جانی نداشتم چون خیلیا بو برده بون و مورده تمسخر مردم بودم و طرد شدم کلا و مثلا برگه اخراجی از دانشگاه داشته باشم ازم قبول میکنن یا ازمایشاتی انجام میدن که مشخص میشه دروغ گفتم؟کلا منظورت این بود زیاد گیر نمیدن و در مدته 2سال جوابو میگیرم ازشون؟داداش ممنونت میشم بیستر راهنماییم کنی،خیلی واهمه دارم واسه کیس.اگه میتونی خصوصی شمارتو بزار واسم

alman13

پست توسط alman13 » دو شنبه 23 تیر 1393, 9:54 pm

پیغام چک شد.مرسی واسه تل

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 78 مهمان