دلیل ازدواج سوری؟؟

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
alman13

دلیل ازدواج سوری؟؟

پست توسط alman13 » جمعه 27 تیر 1393, 4:46 pm

سلام دوستان.من یکی دوماه دیگه همه چیزم امادس واسه رفتن.ادم پرونم بهم گفته ک قبله رفتن باید تو ایران با یه نفر که اونم قصد رفتن داره به المان اززدواج سوری کنم.خودش هم بهم معرفیش میکنه.اما دلیلشو دقیقا نمیدونم.از راه یونان داریم میریم.بدون اثر انگشت.گفت برای رفتن به یونان باید متاهل باشی و اینجور بهتره.کسی میدونه دلیله مزیتش چیه؟ویزام به صورت گردشگریه.اگه ازدواج سوریو قبول نکنم نمیشه برم؟راستش به دلایلی نمیخوام اینکارو کنم و از بعدش هم میترسم

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

Re: دلیل ازدواج سوری؟؟

پست توسط iranian » جمعه 27 تیر 1393, 9:09 pm

alman13 نوشته شده:سلام دوستان.من یکی دوماه دیگه همه چیزم امادس واسه رفتن.ادم پرونم بهم گفته ک قبله رفتن باید تو ایران با یه نفر که اونم قصد رفتن داره به المان اززدواج سوری کنم.خودش هم بهم معرفیش میکنه.اما دلیلشو دقیقا نمیدونم.از راه یونان داریم میریم.بدون اثر انگشت.گفت برای رفتن به یونان باید متاهل باشی و اینجور بهتره.کسی میدونه دلیله مزیتش چیه؟ویزام به صورت گردشگریه.اگه ازدواج سوریو قبول نکنم نمیشه برم؟راستش به دلایلی نمیخوام اینکارو کنم و از بعدش هم میترسم
سلام
در قوانین پناهندگی متاهل بودن و مجرد بودن و مسائل شخصی شخص مهم نیست تنها چیزی که مهمه این هست که شخص پناهجو بتواند ثابت کند در کشورش مورد ظلم قرار گرفته است به طوری که امکان زندگی عادی را نداشته یا امنیت جانی در خطر بوده است در صورت اثبات به شما حق پناهندگی داده میشود و مورد حمایت دولت قرار میگیرید
ازدواج صوری چه ربطی به پناهندگی داره؟ بهتر یعنی چی !
دوست عزیز ازدواح هیج تاثیری روی پرونده شما نمیزاره
اینکه چرا این حرف را زده دلیلش باید از خودش بپرسی ولی مطمن باش ربطی به پناهندگی نداره
در ضمن افراد مختلف حرفهای مختلفی در مورد پناهندگی میزنن سعی کن همیشه در مورد هر حرفی که میشنویی از چند منبع مطمن در موردش تحقیق کنی
و هرچیزی را همینجوری قبول نکن

من متوحه نشدم ویزا یونان بدون اثر انگشت داری،(حتی با اثر انکشت هم اگر بری المان دیپورت نمیشی فعلا )
خوب پس چه نیازی به ادم پرون داری؟ یعنی ویزا قانونی نیست؟
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

panahandegi.europa

Re: دلیل ازدواج سوری؟؟

پست توسط panahandegi.europa » جمعه 27 تیر 1393, 10:14 pm

alman13 نوشته شده:سلام دوستان.من یکی دوماه دیگه همه چیزم امادس واسه رفتن.ادم پرونم بهم گفته ک قبله رفتن باید تو ایران با یه نفر که اونم قصد رفتن داره به المان اززدواج سوری کنم.خودش هم بهم معرفیش میکنه.اما دلیلشو دقیقا نمیدونم.از راه یونان داریم میریم.بدون اثر انگشت.گفت برای رفتن به یونان باید متاهل باشی و اینجور بهتره.کسی میدونه دلیله مزیتش چیه؟ویزام به صورت گردشگریه.اگه ازدواج سوریو قبول نکنم نمیشه برم؟راستش به دلایلی نمیخوام اینکارو کنم و از بعدش هم میترسم
تا جایی که من میدونم ربطی نداره.از خودش بپرس ببین حواب منطقی میده یا نه.
برای جواب پناهندگیت که مسلما بی تاثیر اما حالا شاید توی روشی که میبرتت تاثیر داشته باشه.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 89 مهمان