بهترین راهه خروج از آلمان به فرانسه

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
mazlum

بهترین راهه خروج از آلمان به فرانسه

پست توسط mazlum » چهار شنبه 15 مرداد 1393, 4:38 pm

سلام دوستان و همینطور تشکر از پناهنده اروپا بخاطر اینکه اینقدر کامل جواب سوالاتو میده.
داداش یه سوال داشتم من در یکی از کشور ها هستم که تا چند روز دیگه قاچاقچیه منو میفرسته آلمان و اونجا رها میکنه که خودم باید از اونجا به بعد برم انگلیس و برای رفتن به انگلیس هم باید برم فرانسه و از اونجا با کامیون برم انگلیس. قاچاقچیه بهم گفته با آی دی کارتی که بهم میده باید برم بلیط ترن بگیرم و برم فرانسه. داداش لطفا بهم بگو بهترین شهری که هم ترن داشته باشه برای فرانسه و هم امنیتش بهتر باشه کدوم شهره. و اگر راه بهتر از ترن هم میشناسی مثلا با اتوبوس یا ...
بهم بگو.و در کل اگر اطلاعاتی داری که میتونه توو این راه کمکم کنه ممنون میشم اگر بهم بگی.
بازم ممنونم.

mazlum

Re: بهترین راهه خروج از آلمان به فرانسه

پست توسط mazlum » پنج شنبه 16 مرداد 1393, 7:32 am

آقای پناهنده اروپا اگر جواب سوال من رو هم بدید ممنونتون میشم چون زیاد وقت ندارم.

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » پنج شنبه 16 مرداد 1393, 7:39 am

mazlum نوشته شده:سلام دوستان و همینطور تشکر از پناهنده اروپا بخاطر اینکه اینقدر کامل جواب سوالاتو میده.
داداش یه سوال داشتم من در یکی از کشور ها هستم که تا چند روز دیگه قاچاقچیه منو میفرسته آلمان و اونجا رها میکنه که خودم باید از اونجا به بعد برم انگلیس و برای رفتن به انگلیس هم باید برم فرانسه و از اونجا با کامیون برم انگلیس. قاچاقچیه بهم گفته با آی دی کارتی که بهم میده باید برم بلیط ترن بگیرم و برم فرانسه. داداش لطفا بهم بگو بهترین شهری که هم ترن داشته باشه برای فرانسه و هم امنیتش بهتر باشه کدوم شهره. و اگر راه بهتر از ترن هم میشناسی مثلا با اتوبوس یا ...
بهم بگو.و در کل اگر اطلاعاتی داری که میتونه توو این راه کمکم کنه ممنون میشم اگر بهم بگی.
بازم ممنونم.
درود.خواهش میکنم
بهترین راه اینه که با یک نفر دیگه بری.کسایی هستن که تو یه سری سایت میزنن که فلان روز و فلان ساعت میرن از مثلا هامبورگ به مثلا پاریس.
با ماشینش میخواد بره یارو.میگه بزار 4نفرم ببرم گه خرج بنزینم اینا در بیاد.اینجا هم که مرزی نداره که.کسی جلوت رو نمیگیره.این کم خطر ترین راهیه که اینجا وجود داره برا کسایی که ویزا و پاسپورت و اینا ندارن.
بعدشم که باید بری بندر کاله.اونجادیگه باید یه مدت تو جنگل باشی مگر اینکه شانست خوب باشه قاچاقچیه زود ردت کنه.اینا مثلا 6تا6تارد میکنن.اگر تو نفر اول باشی باید منتظر اون 5تای دیگه باشی.اگر آخری باشی زود کارات رو میکنه.
حواست باشه فقط گیر نیوفتی تو فرانسه.فرانسه جهنمه.
نه کمپ نه خوراک نه پول.البته شهرهای کوچیکش چرا یه جا و خوراکی میدن اما بازم افتضاحه
Mitfahrgelegenheit.de
Blablacar.com
این دوتا رو سر بزن.
خواستی آلمان که اومدی میتونی بیای پیش من من برات کارات رو بکنم بفرستمت بری.

amirjoon16

پست توسط amirjoon16 » پنج شنبه 16 مرداد 1393, 9:50 am

سلام ببخشید شما اگه رد شدی از فرانسه و تونستی خودتو برسونی انگلیس
ی سری اطلاعات دست اول واسمون از بندر کاله بذاری ممنون میشم

mazlum

پست توسط mazlum » جمعه 17 مرداد 1393, 11:39 am

خیلی ممنون آقای پناهنده اروپا. اگر با اون سایت نشد با کسی برم در مرحله بعدی الویت با ترن هست یا اتوبوس که کمتر چک بشه.
آقای امیر جون چشم حتما.

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » جمعه 17 مرداد 1393, 12:41 pm

mazlum نوشته شده:خیلی ممنون آقای پناهنده اروپا. اگر با اون سایت نشد با کسی برم در مرحله بعدی الویت با ترن هست یا اتوبوس که کمتر چک بشه.
آقای امیر جون چشم حتما.
اتوبوس که مثل ایران زیاد نیست که.بیشتر قطار هست.با همون قطار برو.اما طرف اومد چک کنه نترس.بلیط رو نشون بده خیلی راحت.
اگرم یک درصد گرفتنت توی اتریش به این صورت هست که میبرنت ایستگاه پلیس.بعد میگن درخواست بده.اگر بگی درخواست میدم دیگه همه چی تمومه.اما بگو نه.خودشون ازت اثر میگیرن اما پناهندگیت رو ثبت نمیکنن.
مثل دوست من که الان اینجاست.
اثرش دراومد.اما برش نمیگردونن.فقط کارش عقب افتاد.البته اینم بگم استثنا هم هستا

mazlum

پست توسط mazlum » جمعه 17 مرداد 1393, 3:27 pm

Tnx :D :D :D :D

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » جمعه 17 مرداد 1393, 3:53 pm

mazlum نوشته شده:Tnx :D :D :D :D
خاکم

ارسال پست