هزینه پناهندگی المان

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
rahaa

هزینه پناهندگی المان

پست توسط rahaa » چهار شنبه 22 مرداد 1393, 5:58 am

سلام اقای چاووشی،میخواستم بپرسم پناهندگی گرفتن از کشور آلمان از ابتدا تا زمان دریافت کارت چقدر هزینه بر میداره؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنین

Kurdish

Re: هزینه پناهندگی المان

پست توسط Kurdish » چهار شنبه 22 مرداد 1393, 10:32 am

rahaa نوشته شده:سلام اقای چاووشی،میخواستم بپرسم پناهندگی گرفتن از کشور آلمان از ابتدا تا زمان دریافت کارت چقدر هزینه بر میداره؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنین
دوست عزیز این کار ابتدا و انتها ندارد. خیلی سادس. شما هزینه ایران تا خاک آلمان رو در نظر بگیرید. بعد اون که خودتون رو با پلیس یا اداره BAMF (اداره مهاجرت و امور خارجی ها) معرفی کردین دیگه هزینه ای برای شما وجود نخواهد داشت و دولت خودش به صورت نقد یا مقداری نقد و مقداری کوپن غذا و لباس به شما کمک میکنه. مگر اینکه بخواید برای خودتون وکیل بگیرید که اونم هزینش از 600 یورو هست تا 1000 یورو فکر کنم.
موفق باشی
تصویر

esfandiar

پست توسط esfandiar » چهار شنبه 26 شهریور 1393, 7:12 pm

سلام

من در شرف گرفتن ویزای ایتالیا با اثر انگشت هستم و میخواهم که در اروپا پناهنده شوم اگر برای مدتی تقریبا به اندازه یکسال یا کمتر در کشور فرانسه یا المان مخفی بشم و بعد از مدتی درخواست پناهندگی بدهم ایا باز در ایتالیا به درخواست من رسیدگی میشود !؟

ایتالیا کشور بدی است برای پناهندگی ؟

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » پنج شنبه 27 شهریور 1393, 3:12 pm

esfandiar نوشته شده:سلام

من در شرف گرفتن ویزای ایتالیا با اثر انگشت هستم و میخواهم که در اروپا پناهنده شوم اگر برای مدتی تقریبا به اندازه یکسال یا کمتر در کشور فرانسه یا المان مخفی بشم و بعد از مدتی درخواست پناهندگی بدهم ایا باز در ایتالیا به درخواست من رسیدگی میشود !؟

ایتالیا کشور بدی است برای پناهندگی ؟
بله.بازم اثر انگشتتون در میاد و براتونم بد میشه.میپرسند که تو این مدت کجا بودید

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 59 مهمان