توجیه خروج قانونی از کشور

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
asylumseeker

توجیه خروج قانونی از کشور

پست توسط asylumseeker » سه شنبه 13 آبان 1393, 6:53 am

سلام دوستان
2 تا سوال دارم
یکی این که راهی برای توجیه خروج قانونی با ویزا وجود داره غیر از این که بگی جونت بعد از خروج از کشور به خطر افتاده؟
دوم این که (نخندینا. برا اطمینان میپرسم) اگر کسی که با ویزا رفته آلمان مدرک جعلی احضاریه و دادنامه برا کیس ارایه بده میفهمن دیگه؟ چون ویزا گرفتن گواهی عدم سو پیشینه میخواد. درسته؟

نمایه کاربر
pey.com

Re: توجیه خروج قانونی از کشور

پست توسط pey.com » سه شنبه 13 آبان 1393, 11:52 am

درود برشما دوست عزیز
اولا خودتم بهش اشاره کردی که فردی که با ویزا از ایران خارج میشه یعنی مشکلی از این بابت نداشته و تونسته تقریبا دو ماه صب کنه تا ویزاش دربیاد
شما باید یه برنامه وسناریو درست کنی که بعد خروج برات مشکل پیش اومده که در این رابطه شما باید تمام جوانب رو بسنجید.
در رابطه با سوال دومتون تاجایی که میدونم از شما برگ و گواهی سوء پیشینه نمیخان چونکه سفارت خودش میدونه که اگه شما مشکلی داشتین در نتیجه نمیتونستید پاسپورت بگیرید و برا ویزا اقدام کنید،درضمن اینم بگم که هر سفارتی که شما برا ویزا اقدام کنید حتما ازتون اثر انگشت میگیرن و در سیستم یوروداک اروپا ثبت خواهد شد ...
موفق باشید دوست عزیز
گاهی برای بودن باید رفت - رفتن همیشه رسیدن نیست اما برای رسیدن راهی جز رفتن نیست . . .

asylumseeker

پست توسط asylumseeker » سه شنبه 13 آبان 1393, 12:52 pm

1. یعنی هیچ راهی به جز این که بعد خروج برات مشکل پیش اومده وجود نداره؟ آخه اونم یه مقدار مشکوکه. یعنی تو همون یکی دو هفته ای که رفتی اروپا مشکل پیدا شده. قابل باور نیست.
2. پس در هر صورت اگه مدرک احضاریه و دادنامه برا کیس ارایه بده میفهمن چون پاسپورت داشته مدرک احضاریه اش الکیه. درسته؟

aein.jab

پست توسط aein.jab » سه شنبه 13 آبان 1393, 2:10 pm

اصلا سفارت از شما برگه سوء پیشینه نمیخواد.

asylumseeker

پست توسط asylumseeker » سه شنبه 13 آبان 1393, 9:40 pm

ولی تو آژانس به من گفت سفارت ویزاتو به وز اطلاعات میفرسته و اگه مشکل داشته باشی اون ویزا کنسل میشه. یعنی حتی از ترکیه هم باهاش نمیتونی به سمت اروپا بپری. میشه توضیح بدین؟

aein.jab

پست توسط aein.jab » سه شنبه 13 آبان 1393, 10:34 pm

من چند سال پیش رفتم اما این حرفا نبود و راحت رفتم و برگشتم و حرفی از استعلام نزد. در ضمن اونا ویزا میدن و میدونن اگه مشکلی داشته باشی خود کشور ممنوع الخروجت میکنن و دیگه دنبال استعلام و اینا نیستن.

hamed.tabrizi

پست توسط hamed.tabrizi » جمعه 16 آبان 1393, 8:13 pm

وزارع اطلاعات مگه رفرنس جاسوسیه سفارت خانه هاست ?البته اگه دزد باشید یا قتل وجرم اینجوری اینترپل دنبالته , ولی سیاسی و مذهبی رو ...., آژانس ها حق باز تر خودشونن , ویزا برای تحصیل سو پیشینه میخواست , الان رو نمیدونم

humanity123

پست توسط humanity123 » شنبه 17 آبان 1393, 9:41 pm

bazi az sefarata mikhad va bazi nemikhad ,masaln yunan mikhad vali az har sefarati khastid begirid ,mayash ye searche too site oon sefarat !

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » جمعه 3 بهمن 1393, 10:18 pm

asylumseeker نوشته شده:1. یعنی هیچ راهی به جز این که بعد خروج برات مشکل پیش اومده وجود نداره؟ آخه اونم یه مقدار مشکوکه. یعنی تو همون یکی دو هفته ای که رفتی اروپا مشکل پیدا شده. قابل باور نیست.
2. پس در هر صورت اگه مدرک احضاریه و دادنامه برا کیس ارایه بده میفهمن چون پاسپورت داشته مدرک احضاریه اش الکیه. درسته؟
بعضی کیس ها اگر قانونی هم بروید مشکلی ایجاد نمیکنه
ولی بعضی کیس ها اگر قانونی بروید کل کیس زیر سوال میرود هر چند مدارک قوی جهت اثبات کیس ارائه بدهید
من نمیدونم کیس شما چی هست ولی خوب شاید بشه برای خروج قانونی توجیح اورد ...
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 65 مهمان