تهيه كيس (مهم اومدن به اروپا نيست، مهم گرفتن اقامت اروپاست)

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
Life is great
محل اقامت: دانمارك

تهيه كيس (مهم اومدن به اروپا نيست، مهم گرفتن اقامت اروپاست)

پست توسط Life is great » جمعه 16 آبان 1393, 8:51 am

سلام
دوستان، اگه كيسي براي ارائه كردن به اداره مهاجرت نداريد، بي دليل زندگيتونُ تباه و خودتونُ بيهوده آوارهِ اروپا نكنيد.
افسوس, كه خيلي از افراد هنوز چيزي از كيس نمي دونن و يا گولِ آدمهايي رُ مي خورند كه مدام به اين افراد مي گن: " تو فقط خودتُ به اروپا برسون. كيس هم، خدا بزرگِِ. يه داستان سرِهم مي كني. سه ماهه هم، جوابتُ مي گيري."
متاسفانه، اين افراد وقتي متوجه ميشن كه ديگه هست و نيستشونُ از دست دادن و نه راهِ پس دارَن و نه راهِ پيش. يعني جداي از سرمايه اي كه در ايران داشتن و از دست دادن، در اروپا نيز به علتِ نداشتن يه كيس قوي و محكمه پسند, يا منفي گرفتن يا ديپورت شدن و يا به اميد گرفتنِ جواب از يكي از كشورهاي اروپايي سالهاست كه همچنان بلاتكليف و يا گرفتار و آواره اين كشورُ اون كشور هستند.
بهرحال خوشحال مي شم اگه بتونم تو اين زمينه به كسي كمك بكنم. اگه احياناً سئوالي در خصوصِ طراحي كيس و مواردِ مربوط به اون داشتيد، مي تونيد براي بنده پيغام بزاريد.
بازهم تاكيد مي كنم. مهم اومدن يا رسيدن به اروپا نيست، مهم گرفتنِ اقامتِ اروپاست. كه اين لازمه ش داشتنِ يه كيسِ قوي و محكمه پسندِ.
پس كيسُ جدي بگيريد تا شانسِ اروپايي شدن رُ تا آخرِ عمر از دست نديد.

به اميد گرفتنِ اقامتِ اروپا و شروعِ يه زندگيِ سالم و بي دغدغه

نمایه کاربر
pey.com

Re: تهيه كيس (مهم اومدن به اروپا نيست، مهم گرفتن اقامت اروپا

پست توسط pey.com » جمعه 16 آبان 1393, 12:28 pm

دوست عزیز منم با شما موافقم وبراین عقیدم که قبل اینکه فکر رفتن به اروپا رو داشته باشیم باید به فکر یه کیس مناسب و قوی بود .....
ولی شما در ساخت و درست کردن یک کیس مناسب به چه راه و روشی میتونید مثلا بنده رو کمک کنید و سوالم دیگم اینه که در به نتیجه رسیدن کیس پناهندگی آیا شما خواهان گرفتن هزینه ای هم هستید و اگه جوابتون مثبته ، لطفا هزینه رو هم برامن و دیگر دوستان بگید...
سپاس
گاهی برای بودن باید رفت - رفتن همیشه رسیدن نیست اما برای رسیدن راهی جز رفتن نیست . . .

Alone.boy
محل اقامت: Esfhan
تماس:

پست توسط Alone.boy » دو شنبه 19 آبان 1393, 4:46 pm

درسته کیس مهمه ولی به نظرم کیس هم جنس گرایی خیلی خوب جواب میگیره میشه الکی با یک نفر رفیق شد و گفت ما دوتا هم جنس بازیم و با هم دیگه میخوایم ازدواج کنیم !

این بهترین کیسه !

humanity123

پست توسط humanity123 » دو شنبه 19 آبان 1393, 4:50 pm

oonam Azmayeshaye khodesho ,dareh va Ravankav miyaran va ,kheyli bayad bazigare khubi bashi ta betooni haghaniyateto sabet koni...

Alone.boy
تماس:

پست توسط Alone.boy » دو شنبه 19 آبان 1393, 9:01 pm

اره میدونم فکر اینجاشو هم کردم حالا میشه مثلا دم در دادگاه همدیگرو بغل کنیم :D از هم لب بگیریم یا مثلا یه فیلم سکسی درست کنیم از هم دیگه فکر کنم اینا جواب بده ! هزار تا راه کار میشه درست کرد که ثابت کرد ما هم جنس بازیم . به قول یکی از کاربرا حالا قاضی دادگاه هم نمیاد ازمون بخواد که بکشیم پایین جلوش همدیگرو بکنیم تا باورش بشه هم جنس بازیم :D :D

درسته سخته ولی سختیش از در به دری و جواب نگرفتن که بهتره !

humanity123

پست توسط humanity123 » سه شنبه 20 آبان 1393, 8:29 pm

میگم باید اینکاره باشی‌ ! قاضی به جواب آزمایش و تحقیقات نگاه میکنه نه به اجرای پناهجو تو دادگاه . ;)

Alone.boy
تماس:

پست توسط Alone.boy » چهار شنبه 21 آبان 1393, 5:53 pm

مثلا چه ازمایشی از یک هم جنس باز میگیرن ؟؟

humanity123

پست توسط humanity123 » جمعه 23 آبان 1393, 10:37 pm

ghoftam barat be Azmayeshaee Takhasosi ke az fard hamjensbaz migirand

Alone.boy
تماس:

پست توسط Alone.boy » دو شنبه 26 آبان 1393, 10:04 pm

حالا داداش میگم تو خودت اخر چیکار کردی میخوای بری کانادا یا انگلستان ؟؟؟

humanity123

پست توسط humanity123 » دو شنبه 26 آبان 1393, 10:21 pm

من این همه صبر نکردم که برم اروپا لعنتی ، اگه برم ،میرم آمریکا یا کانادا ، فعلا اینجا مشکلی‌ دارم ،باید حل شه ، تو چیکار میکنی‌ ،قصد خودکشی‌ که نداری فعلا رفیق ! حالا کی‌ می‌خوای بری ،کجاهاشی ؟

Alone.boy
تماس:

پست توسط Alone.boy » دو شنبه 26 آبان 1393, 11:15 pm

نه فعلا با قرص های ضد افسردگی جلوی خودمو گرفتم که دست به کار اشتباه نزنم یه بار میخواستم کلیمو بفروشم که خرج این مسافرت لعنتی جور بشه که نشد که نشد !! حتی با اونی که میخواستم کلیه رو بهش بفروشم معامله کردم و تا مرز امضا قرارداد و رضایت نامه هم پیش رفتم حتی پول رو هم گفت به محض اینکه رضایت نامه بیمارستان رو امضا کنم فوری به حسابم واریز میکنه ! اما یک لحظه با خودم فکر کردم و پشیمون شدم !

من فعلا منتظرم نمیدونم چیکار کنم ! کیش مات شدم تو این جهنم ! تنها مشکلم فقط پوله !! وگرنه تخصص 4 ساله که دارم کار هم بلدم حیف واقعا فک نکنم حالا حالا ها بتونم بیام بیرون !

peeter
محل اقامت: EUROPA

پست توسط peeter » سه شنبه 27 آبان 1393, 1:32 am

Ey ba ba harki 2 roz nashode rafte europa meyad sazande kyes o ghachaghchi o motekhasese mohajerat mishe
دو کس رنج بیهوده بردند و سعی بی‌فایده کردند: یکی آن‌که اندوخت و نخورد و دیگر آن‌که آموخت و نکرد.

humanity123

پست توسط humanity123 » سه شنبه 27 آبان 1393, 2:21 pm

واقعاً ننگ‌ بر جمهوری کثیف آخوندی با اون ایدئولوژی کثیف اسلامی و مرتجع که همهٔ مارو بدبخت و بیچاره کرده ،نگران نباش رفیق و امیدوار باش که روزهای خوب در راه است ،اگه تخصص داری با ویسای تخصصی یا دانشجویی‌ یا ... برو عجله نکن ،تو اینکار هر کی‌ عجله کرد ،همهٔ زندگیشو داد ! فعلا برنامه ریزی کن تا روز موعود ... تا نابودی جمهوری اسلامی آرام نخواهیم نشست ،زنده باد آزادی

Ramin saleehi

پست توسط Ramin saleehi » پنج شنبه 6 آذر 1393, 1:46 pm

سلام
برادرم قراره يك ماهِ ديگه بياد آلمان اما متأسفانه هنوز نتونسته كيسِ مناسبي رو براي اومدن به آلمان تهيه كنه.
امكانش هست شرايط رو بگين تا در صورت توافق، كيسشونُ طراحي كنيد؟؟؟
ممنون

humanity123

پست توسط humanity123 » جمعه 7 آذر 1393, 7:07 am

ba ghaye chavoshi tamas begir komaket mikoneh... 9Admin)

Ramin saleehi

پست توسط Ramin saleehi » جمعه 7 آذر 1393, 9:45 am

سلام humanity لطفا كمكم كن
شما كيستونو اقاي چاوشي انجام داد؟
ميشه بگي چطور ميشه به ايشون اعتماد كرد ؟
و چند تومن پرداختي و چطور ؟
لطفا جواب بده ممنون ؟

humanity123

پست توسط humanity123 » جمعه 7 آذر 1393, 1:01 pm

Na man keys dashtam , vali az oonjaee ke ishoon takhasos darand va salhast ke kar mikonand ,Mishe beheshoon Etemaad kard,in nazareh mane Hala baz khodetam besanj !

Ramin saleehi

پست توسط Ramin saleehi » یک شنبه 9 آذر 1393, 7:39 pm

نميدونم وإلا با هر كي كه ارتباط برقرار كردم ميگه حميد داره كاراي كيس و اومدنمونو انجام ميده
يكيشونم مثل اينكه مداركشو اماده كرده و داره از تركيه ميبرش المان و خودش هم
مداركشو ديده مثلا اينكه از طريق وايبر وقتي كه اماده شده بودن براش فرستاده
و گفت همه چي اماده هست و منتظر اينكه قبل يا روز بعد از كريسمس رد شه چون
شلوغ پلوغه و گير هم كمتر ميدن
نظرت چيه humanity جان ؟
راستي دلار هم رفت بالا
توف تو اين مملكت كه هيچيش رو ثبات نيست

humanity123

پست توسط humanity123 » دو شنبه 10 آذر 1393, 11:28 am

حمید کی‌ هست ؟ از ترکیه چی‌ جوری میبرن آلمان ؟ مگه قانون جدید نمیدونی ،هر کی‌ از ترک بره اروپا به هر طریق بارش میگردونند ،چون ترک ،منطقه امن حساب شده ! اگه منظورت رعع شدن از فرودگاه ترک هست که تقریبا غیر ممکن هست ، راست اوکراین جنگ زده هم ۳ هفته هست که وقتی‌ ویزا میده اثره نگشت میگیره ! تفو بر تو‌ای چرخه گردون تفووو .... در مورد دلار هم : خلایق هر چه لایق ! این امته خرو شاید ناموسشو از دستش بگیری ،یه صدایی ازش در بیأ وگرنه بخار ندران ،دلار بشه ۱۰۰۰۰۰ تومن ، فقط نگاه میکنند... دیگه داره از ایرانی‌ بودنم حالم بهم میخوره !

Ramin saleehi

پست توسط Ramin saleehi » سه شنبه 11 آذر 1393, 10:38 am

سلام وإلا برادرم بعد از كلى تحقيق بهش اعتماد كرد و دوهزارتا بهش داد اما هنوز منتظريم تا ببينيم چي ميشه خدا كنه پول برادرم حروم نشه يه موقع
اره أرز هم رفت يه خورده بالا خدا كنه بياد پايين تر من هنوز پولم كمه
قراره بهش خبر بده داريم از استرس ميميريم
نميدونم چكار كنم. اگه كار برادرمو انجام نده منم بيخيال ميشم ميگردم دنبال يكى ديگه
بچها خاهشا اگه كسي رو ميشناسين كه مورد اعتماده بهم اطلاع بدين.

humanity123

پست توسط humanity123 » سه شنبه 11 آذر 1393, 2:11 pm

تو یا پولت اضافی کرده یا مخت عیب ! اخه برادر من ،تو این فضای دزد بازار مجازی می‌شه به کسی‌ اعتماد کرد ،که اومدی اینجا دنبالش ! اگه می‌شه خوب پولتو بده من !!! به خودت زحمت نمیدی پستهارو بخونی‌ و اطلاعات جم کنی‌ ،کلا از هر منبع ،و می‌خوای هلو بپر تو گلوو بشه ،خوب معلومه سرت کلاه میذارند ، من نزدیک ۱۰ تا پست گذشتم که چی‌ جوری می‌شه عتماد کرد به قاچاقچی انسان ،ولی‌ باز به خاطر شما به اختصار میگم ،شاید بدرد بقیه هم بخوره ! ا) اول اینکه طرفو شخصی‌ که بهش عتماد دارید و دیدی چند نفرو هم ردّ کرده ،بهت معرفی‌ کنه ب) کّل پول در صرافی مورد نظر شما بخوابه تا زمانی‌ که رسیدید آزاد شه ! پ) اگر ویزا هست باید خسارت تعیین شه ،یعنی‌ اگه ریجکت توی پاس خورد ،خسارت گرفته شه مثلا ۳۰% ! چون دیگه پاس سوخته و امکان گرفتن ویزا باهاش نی‌ ‌ست ... در کّل حواست جم باشه ،از حرف تا عمل خیلی‌ فاصله هست ،اونم حرفی‌ که از دهنه این ملّته ۲ زاری که تربیت شده آخوند هست بیاد بیرون ،اینجا ایران هست کسی‌ به منافع ملی‌ فکر نمیکنه ،فقط منافع شخصی‌ ملاک واسشون ...

dariush m

پست توسط dariush m » سه شنبه 11 آذر 1393, 2:57 pm

humanity123 نوشته شده:تو یا پولت اضافی کرده یا مخت عیب ! اخه برادر من ،تو این فضای دزد بازار مجازی می‌شه به کسی‌ اعتماد کرد ،که اومدی اینجا دنبالش ! اگه می‌شه خوب پولتو بده من !!! به خودت زحمت نمیدی پستهارو بخونی‌ و اطلاعات جم کنی‌ ،کلا از هر منبع ،و می‌خوای هلو بپر تو گلوو بشه ،خوب معلومه سرت کلاه میذارند ، من نزدیک ۱۰ تا پست گذشتم که چی‌ جوری می‌شه عتماد کرد به قاچاقچی انسان ،ولی‌ باز به خاطر شما به اختصار میگم ،شاید بدرد بقیه هم بخوره ! ا) اول اینکه طرفو شخصی‌ که بهش عتماد دارید و دیدی چند نفرو هم ردّ کرده ،بهت معرفی‌ کنه ب) کّل پول در صرافی مورد نظر شما بخوابه تا زمانی‌ که رسیدید آزاد شه ! پ) اگر ویزا هست باید خسارت تعیین شه ،یعنی‌ اگه ریجکت توی پاس خورد ،خسارت گرفته شه مثلا ۳۰% ! چون دیگه پاس سوخته و امکان گرفتن ویزا باهاش نی‌ ‌ست ... در کّل حواست جم باشه ،از حرف تا عمل خیلی‌ فاصله هست ،اونم حرفی‌ که از دهنه این ملّته ۲ زاری که تربیت شده آخوند هست بیاد بیرون ،اینجا ایران هست کسی‌ به منافع ملی‌ فکر نمیکنه ،فقط منافع شخصی‌ ملاک واسشون ...
عاااااااااااااالی جواب دادی مرسییییییییی

s.k

پست توسط s.k » جمعه 14 آذر 1393, 3:05 pm

کسی هست که به تازگی درخواست پناهندگی داده باشه و بخاطر رد شدن از ترکیه بخوان دیپورت ش کن ترکیه؟؟؟ بعدم میشه کیس راه رو جوری داد که اصلا نامی از ترکیه برده نشه

ali 1368

پست توسط ali 1368 » جمعه 14 آذر 1393, 3:44 pm

Ramin saleehi نوشته شده:سلام وإلا برادرم بعد از كلى تحقيق بهش اعتماد كرد و دوهزارتا بهش داد اما هنوز منتظريم تا ببينيم چي ميشه خدا كنه پول برادرم حروم نشه يه موقع
نميدونم چكار كنم. اگه كار برادرمو انجام نده منم بيخيال ميشم ميگردم دنبال يكى ديگه

به نظر من صبر کن تا کارش را انجام بده اینطوری خودتون عزاب میکشید واسترس میکشید.اخه دو هزار تا ام پولی نیست که طرف خودشا خراب کنه دو هزارتا واس کسی که اونوره پولی نیست که بکشه بالا.صبر داشته باش وامیدت به خدا باشه.نتیجه کارتونم بعد همینجا بگید که دوستان درجریان باشن.

alman13

پست توسط alman13 » جمعه 14 آذر 1393, 6:29 pm

kasi mitoone rahnamayim kone vase keys monaseb?bedoone ta;labe pool ..

Ramin saleehi

پست توسط Ramin saleehi » یک شنبه 16 آذر 1393, 1:16 pm

وااااى خداروشكر واقعاً هنوزم باورم نميشه مدارك برادرمو اماده كرد و براش فرستاد
حالا بايد كريسمس تركيه باشه واسه رفتن خداروشكر و گفت بغيه پول رو تو اروپا بايد بده
هنوزم باورم نميشه خدارررررو شكر
حالا يه سؤال ميمونه من بايد صبر كنم كه برادرم بره اونجا و بعدش من از طريق برادرم برم يا
همين العان أقدام كنم كه با هم بريم ؟؟؟؟؟؟؟

ali 1368

پست توسط ali 1368 » یک شنبه 16 آذر 1393, 1:49 pm

Ramin saleehi نوشته شده:وااااى خداروشكر واقعاً هنوزم باورم نميشه مدارك برادرمو اماده كرد و براش فرستاد
حالا بايد كريسمس تركيه باشه واسه رفتن خداروشكر و گفت بغيه پول رو تو اروپا بايد بده
حالا يه سؤال ميمونه من بايد صبر كنم كه برادرم بره اونجا و بعدش من از طريق برادرم برم يا

ایشالا به سلامتی میرسه

humanity123

پست توسط humanity123 » یک شنبه 16 آذر 1393, 10:33 pm

Ramin saleehi نوشته شده:وااااى خداروشكر واقعاً هنوزم باورم نميشه مدارك برادرمو اماده كرد و براش فرستاد
vaysa bereseh baad ...

humanity123

پست توسط humanity123 » یک شنبه 16 آذر 1393, 10:36 pm

ali 1368 نوشته شده:
Ramin saleehi نوشته شده:سلام وإلا برادرم بعد از كلى تحقيق بهش اعتماد كرد و دوهزارتا بهش داد اما هنوز منتظريم تا ببينيم چي ميشه خدا كنه پول برادرم حروم نشه يه موقع

به نظر من صبر کن تا کارش را انجام بده اینطوری خودتون عزاب میکشید واسترس میکشید.اخه دو هزار تا ام پولی نیست که طرف خودشا خراب کنه دو هزارتا واس کسی که اونوره پولی نیست که بکشه بالا.صبر داشته باش وامیدت به خدا باشه.نتیجه کارتونم بعد همینجا بگید که دوستان درجریان 2000 ta ! Traf vase 100$ dolar shalvareto dar miareh va ba ghazeh fandak khafat mikoneh ,didam ke daram migam...

kerim sooske

پست توسط kerim sooske » دو شنبه 17 آذر 1393, 9:37 am

منم خیلی وقته دنبال یه ادم پرون مطمعن هستم ولی حیف که نمیتونم به کسی اعتماد کنم

Ramin saleehi

پست توسط Ramin saleehi » چهار شنبه 19 آذر 1393, 5:25 pm

سلام دوستان حميد يقين منو بابت داداشم كامل كرد
من هم ميخوام از طريق ايشون اقدام كنم

ali 1368

پست توسط ali 1368 » چهار شنبه 19 آذر 1393, 9:54 pm

راست میگه کریم سوسکه حواست باشه عینوسوسک له نشی

humanity123

پست توسط humanity123 » پنج شنبه 20 آذر 1393, 12:15 am

manzooram shayyad bood :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ali 1368

پست توسط ali 1368 » پنج شنبه 20 آذر 1393, 5:47 pm

منم اینو قبول دارم که نباید به کسی تهمت زد.البته مردم از بس ادم شیاد زیاد هست سختاعتماد میکنند.کاش همه میتونستند برن.

humanity123

پست توسط humanity123 » پنج شنبه 20 آذر 1393, 10:59 pm

ما نه جو رو مسموم می‌کنیم نه بی‌ حرمتی ! چون : خود یک مالباخته و زخم خرده هستیم ، از این رو وقتی‌ نکات امنیتی را به دوستان اماتور گوشزد می‌کنیم ،بدین معنا نیست که ،بقیه اعضا این فروم شیّاد و کلاه بردارند ! این صحبت به ماننده آن میماند که هر کس در اتومبیل خود را قفل می‌کند ،همه را دزد می‌پندارد ! اگر واقعاً می‌خواهید به مسافرین بی‌ نوا که از همه جأ رانده شده‌اند و به این فروم پناه آورده‌اند کمک کنید ،بدونه هیچ چشم داشتی کمک کنید ،نه اینکه ... وگر چه بعضیها از خود شک دارند ،آن دیگر مشکل خودشان هست ،در ضمن فک کنم تبلیغ هم در این فروم ممنوع هست !

k h a r

پست توسط k h a r » جمعه 21 آذر 1393, 12:20 am

in topic faghat ijad shode vase tabligh ye keis forosh
ke ba esmahay mokhtalef baray khodesh bazar garmi konad
az hamin karesh malome ke adam shayadi hast ke fekr mikone ma ham vaghean khar hastim
:-)
برگه احضاریه دادگاه و برگه ازادی به قید وثیقه را گوگل کنید تا ۱۰۰ تا کیس براتون بالا بیاد که همین افراد
واستون کپی میکنند
اگر همینم بلد نیستید که
اگر فکر میکنید بیشتر از اینه امتحانش ضرر چند میلیونی بیشتر نداره

ali 1368

پست توسط ali 1368 » جمعه 21 آذر 1393, 10:43 am

من قصد تبلیغ وتعریف از این اقا حمیدو ندارم ولی تا جایی ک میدونم تو کیسش برگه احضاریه و از این کاغذ بازیا نداره.دیگه خود دانید

afshin769

پست توسط afshin769 » جمعه 21 آذر 1393, 3:15 pm

باسلام کسی میتونه بمن کمک کنه بگه چیکارکنم.سابقه سیاسی .احضاریه حکم جلب .اخراج ازکاربدلیل مذهی وعقاید بامدرک .این ایمیلم کسی میتونه کمکم کنه .راهی ترکیه هستم پاسپورت هم گرفتم .afshin769@gmail.com

alman13

پست توسط alman13 » یک شنبه 30 آذر 1393, 5:07 pm

az tarighe yoonan biyam alman che maziyati dare nesbat be torkiye?doroste ke az yoonan beri hata ba asar diport nemishi?

Life is great

پست توسط Life is great » دو شنبه 1 دی 1393, 5:28 pm

اين پروسه كلاً يكماه طول مي كشه. ابتدا تهيه مداركتون كه حدوداً ٢٠ تا ٢٥ روز طول مي كشه. و بعد از ورودتون به تركيه، نهايتاً ٥ روز زمان مي بره كه واردِ اروپا بشيد.
دوستان، جزئيات رُ بيش از اين داخل سايت نميشه عنوان كرد. اگر كه احياناً سئوالي هست براي بنده پيام بزاريد تا تمام و كمال جواب بدم.
مهمترين قدم، قدمِ اولِ. قدمِ اولُ كه برداريد، تواناييِ برداشتنِ قدمهايِ بعدي هم به سراغش مياد.
به اميد گرفتن اقامت اروپا و شروعِ يه زندگيِ سالم و بدونِ دغدغه

alman13

پست توسط alman13 » دو شنبه 1 دی 1393, 7:17 pm

چرا کسی جواب منو نمیده؟با پاس دانشجویی از راه یونان بیم ترکیه اثرم درمیاد؟و اینکه درسته اثر انگشتم هم دربیاد دیپورت نمیشم به یونان؟؟؟؟

Ramin.RK

پست توسط Ramin.RK » پنج شنبه 11 دی 1393, 6:26 pm

حالا ای اقا حمید که کار برادرتو درست کرده کیه؟....

Life is great

پست توسط Life is great » جمعه 12 دی 1393, 1:16 am

كريم سوسكه جان (Karim Sooske)
ظاهراً خيلي بهِت فشار اومده. دقت كن ببين، اون چيزي كه نوشتيُ كي مي خوره يه انسان يا يه سوسك.
پسر، تغيير كن. بهت قول مي دم اگه اسمي كه رو خودِت گذاشتي رُ تغيير بدي، شخصيتت هم تغيير خواهد كرد.
پسر، از اون گند و كثافتي كه توش زندگي مي كني، خودتُ نجات بده. با اين نوعِ گفتمان باعث ميشي حتي خانوادت هم زيرِ سئوال برَن.
هر چند كه بعيد ميدونم مادر و پدرِ بدي داشته باشي. يه تماس بگير بهِت قول مي دم كمكت كنم البته اگه قصدِ اومدن به اروپا رُ داري.
دوستان، بنده از طرفِ كريم (آقا) عذر خواهي مي كنم. ببين (آقا) چه كلمه قشنگيه! پس به حرمت سال جديدِ ميلادي، شما هم پسوندِ سوسكي كه براي خودت انتخاب كرديُ به (آقا) تبديل كن. مطمئن باش اين تغيير، زندگيتون دگرگون مي كنه. كريم (آقا)

Life is great

Re: تهيه كيس (مهم اومدن به اروپا نيست، مهم گرفتن اقامت اروپاست)

پست توسط Life is great » جمعه 4 فروردین 1396, 9:19 pm

سلام، دوستان
سال نو رُ به همه شما تبريك مي گم. و دوست دارم تو اين سالِ جديد، از طريق اين سايت به اون دسته از افراد كه قصد عزيمت به اروپا رُ دارن يه نصيحتِ برادرانه بكنم و اون اينِ:
لطفاً بدونِ كيس واردِ اروپا نشيد.
متاسفانه خيلي از افراد به خاطرِ نداشتن كيس يا نداشتنِ يه كيسِ قوي جوابِ رد گرفتند و همچنان بلاتكليف و سرگردونن.
پس از همين ابتداي سال، سعي كنيد قدمهايي كه برمي داريد، حساب شده و توام با مطالعه و مشاوره باشه.
(اومدن به اروپا بدون كيس بي معني و اشتباهِ محضِ) لطفاً اين مسئله رُ جدي بگيريد.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 78 مهمان