از رویا تا واقعیت..

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
aloneonstreet

از رویا تا واقعیت..

پست توسط aloneonstreet » پنج شنبه 4 دی 1393, 4:01 pm

من حدود ۵۰روز پیش وارد استانبول شدم.بعد چند روز و کلی گشتن و سبک سنگین کردن تصمیم گرفتم از راه بلغار با ۸۰۰۰دلار برم تا اطریش...بار اول ساعت ۱۱شب سوار یک ون شدم که ۲۴نفر دیگه هم بودن،بعد حدود یه ساعت که بسمت شهر ادرنه راه افتاده بودیم یهو پلیس گرفتمون.بردنمون ژاندارمری.تا فرداش ساعت ۸ شب خیلی اذیت شدیم،بعدش فرستادنمون کمپ تیکرداغ.بعد ۲۲روز با یک برگه آزاد شدم.آقای قاچاق بر که افغانی هم بود گفت بیا فردا شب دوباره ببرمت.باز خر شدم و راه افتادم.پیاده حدود ۱۰ ساعت توو بارون از جنگل رفتیم بسمت بلغار.۱۵نفر بودیم.که باز اینبار پلیس بلغار گرفت مارو...دو نفرمون فرار کردن..ولی پلیس گفت اون دوتای دیگه کجان؟؟؟شاخ در اوردیم.بعدا معلوم شد دوربین حرارتی دارن.راهی که ده ساعت طول کشیده بود،پلیس با ده دقیقه رسوندمون مرز ترکیه و ولمون کرد.پلیس ترک باز اومد سراغمون.رفتیم اداره پلیس ادرنه...اونایی که برگه داشتن مثه من و آزاد کردن و بقیه رو قرار بود ببرن کمپ.خلاصه جونم بهتون بگه،من توو این حدود دو ماه دیگه خیلی چیزارو فهمیدم.....با بیش از ۲۰ قاچاقبر حرف زدم و با حدود ۶ راه رفتن به اروپا آشنا شدم.رفتن خیلی سخت شده...اولا بیشتر قاچاقبرا یا کلاهبردارن یا تازه کارن.تازه اونایی هم که مورد اطمینانن،میگن قاچاق هیچ تضمینی توش نیست..اگه خواستی بیایی ترکیه و از اینجا بری،بپرس تا جواب بدم بهت.انتظار نداشته باش قاچاقبر بهت معرفی کنم،نه!!!!!فقط بلاهایی که سرم اومد و تاوان براش دادم و برات میگم که تو لااقل مثه من همینجوری روو حرف یه سری آدم که همه وجودشون فقط خلاصه میشه روو توهم و پول پا نشی بیای اینجا.....

ali 1368

Re: از رویا تا واقعیت..

پست توسط ali 1368 » پنج شنبه 4 دی 1393, 7:32 pm

شرط میبندم تو ام ادم پرونی

aloneonstreet

پست توسط aloneonstreet » پنج شنبه 4 دی 1393, 11:47 pm

شما مجازید هر طور که عقلتون میگه فکر کنید.من اگه یکی بود که دو ماه پیش درست راهنمایی ام میکرد،شاید اینهمه بلا سرم نمی اومد.آینده نشون میده من آدم پرونم یا یکی که خودش گرفتاره چند تا آدمی شده بود که انسانیت فقط شکل آدم و داشتن و بس...دوست من.همه که اینجا دروغگو نیستن..

ali 1368

پست توسط ali 1368 » جمعه 5 دی 1393, 10:12 am

خدا کنه

saeed3

پست توسط saeed3 » یک شنبه 7 دی 1393, 7:48 pm

سلام. از ترکیه به ایتالیا مسیر دریایی اوضاع چطور بود؟ قیمت ها و نوع کشتی ها منظورمه.

aloneonstreet

پست توسط aloneonstreet » دو شنبه 8 دی 1393, 12:18 am

سلام.قیمتش و نمیدونم.ولی ریسکش بالاس.به این دلایل...اول که دریا توو این فصل خیلی خطرناکه.بخاطر مشکل داعش خیلی شدید کنترل میکنن همه خروجی های ترکیه را.بعدشم میگن کشتی ولی وقتی که میری سوار شی میبینی یه کشتی حداکثر ۳۰متریه.دیگه چاره ای نداری.تازه اگه همه چی اوکی هم که باشه و به ایتالیا برسی،اگه پلیس بگیره شمارو،دیگه نمیتونی هیچ کشور دیگه بری.هر جا بری برت میگردونن ایتالیا..واقعا سخت شده از ترکیه رفتن..نمی دونم به ریسکش می ارزه یا نه..ولی اینو میدونم که کشتی که میگن،فکر نکن ازون کشتی های بزرگه.من دیدم،تازه توش اینقده آدم میریزن که دیگه واقعا جای سوزن انداختن نیست.
حرف آخر:انشاا.... که شما بسلامت به مقصد میرسید ولی یادت باشه بهیچ عنوان قبل از رسیدن به مقصد یک دلار به کسی پول نده.ضمنا اگه گفت پول و بخوابون فلان صرافی هم بگو صرافی باید توافق طرفین انتخاب بشه.اگه قبول نکرد،شک نکن کلاهبرداره....استانبول تا دلت بخواد قاچاقبر فراوونه....

saeed3

پست توسط saeed3 » دو شنبه 8 دی 1393, 7:37 pm

ممنونم از جوابتون aloneonstreet. موفق باشید. :P :P :P

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » دو شنبه 8 دی 1393, 8:31 pm

aloneonstreet نوشته شده:من حدود ۵۰روز پیش وارد استانبول شدم.بعد چند روز و کلی گشتن و سبک سنگین کردن تصمیم گرفتم از راه بلغار با ۸۰۰۰دلار برم تا اطریش...بار اول ساعت ۱۱شب سوار یک ون شدم که ۲۴نفر دیگه هم بودن،بعد حدود یه ساعت که بسمت شهر ادرنه راه افتاده بودیم یهو پلیس گرفتمون.بردنمون ژاندارمری.تا فرداش ساعت ۸ شب خیلی اذیت شدیم،بعدش فرستادنمون کمپ تیکرداغ.بعد ۲۲روز با یک برگه آزاد شدم.آقای قاچاق بر که افغانی هم بود گفت بیا فردا شب دوباره ببرمت.باز خر شدم و راه افتادم.پیاده حدود ۱۰ ساعت توو بارون از جنگل رفتیم بسمت بلغار.۱۵نفر بودیم.که باز اینبار پلیس بلغار گرفت مارو...دو نفرمون فرار کردن..ولی پلیس گفت اون دوتای دیگه کجان؟؟؟شاخ در اوردیم.بعدا معلوم شد دوربین حرارتی دارن.راهی که ده ساعت طول کشیده بود،پلیس با ده دقیقه رسوندمون مرز ترکیه و ولمون کرد.پلیس ترک باز اومد سراغمون.رفتیم اداره پلیس ادرنه...اونایی که برگه داشتن مثه من و آزاد کردن و بقیه رو قرار بود ببرن کمپ.خلاصه جونم بهتون بگه،من توو این حدود دو ماه دیگه خیلی چیزارو فهمیدم.....با بیش از ۲۰ قاچاقبر حرف زدم و با حدود ۶ راه رفتن به اروپا آشنا شدم.رفتن خیلی سخت شده...اولا بیشتر قاچاقبرا یا کلاهبردارن یا تازه کارن.تازه اونایی هم که مورد اطمینانن،میگن قاچاق هیچ تضمینی توش نیست..اگه خواستی بیایی ترکیه و از اینجا بری،بپرس تا جواب بدم بهت.انتظار نداشته باش قاچاقبر بهت معرفی کنم،نه!!!!!فقط بلاهایی که سرم اومد و تاوان براش دادم و برات میگم که تو لااقل مثه من همینجوری روو حرف یه سری آدم که همه وجودشون فقط خلاصه میشه روو توهم و پول پا نشی بیای اینجا.....
حق با تو هست من هم چند ماهی در ترکیه بودم متاسفانه نمیشه به کسی اعتماد کرد
وقتی قاچاقبر پول را میگیره و تضمینی نیست شاید وسط راه ولت کنه و بره
حقیقتا منم این چیزا رو دیدم نتونستم ریسک کنم
ترکیه موندن هم فایده نداره وقت تلف کردنه
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

ali 1368

پست توسط ali 1368 » دو شنبه 8 دی 1393, 8:35 pm

شما باید یکیا پیدا میکردید میرفتید

humanity123

پست توسط humanity123 » پنج شنبه 2 بهمن 1393, 1:44 am

ali 1368 نوشته شده:شما باید یکیا پیدا میکردید میرفتید
مثل تو که صبا رو پیدا کردی و داری ژتون میفروشی واسعش زیره پول اکسارای ! :lol: هه هه هه هه پادو قاچاقچیه ژتون فروش ! تو اگه بیل زنی‌ ،باغچه خودتو بیل بزن !

kamran_no_gf

پست توسط kamran_no_gf » پنج شنبه 2 بهمن 1393, 10:40 am

یعنی میفرمایید این همه ادم چطوری از بلغار زمینی میرن فکر نکنم بنبست باشه اکثرا افغانیا% 90از همین مسیر میرن المان با ون و کامیون شما تو مرز ترکیه گرفتنت ادم پرونت تازه کار بوده و بد شانسی اوردی

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 65 مهمان