سوال در مورد دریافت ویزای قانونی و بعد درخواست پناهندگی

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
pedyloverdoz

سوال در مورد دریافت ویزای قانونی و بعد درخواست پناهندگی

پست توسط pedyloverdoz » دو شنبه 15 دی 1393, 5:19 am

با سلام و عرض خسته نباشید

نیاز به راهنمایی دارم.. اینجانب با همسرم بنا به دلایلی نیاز به در یافت پناهنگی آلمانو داریم .
1- آیا میشه قانونی ویزا گرفت و بعد پناهنده شد(کیس مذهبی)(من تو ایران مغازه دارم وکارمند شرکت معتبر هستم و خانومم هم همینطور) اصلا آیا با هم (زوج)ویزای توریستی میدن؟ (من چندین فامیل مثل دایی و خاله با اقامت دائم و شغل معتبر تو آلمان دارم). که میتونن دعوت نامه بفرستن.
2-آیا کیس مذهبی برای شرایط من مورد خوبی هستش و در صورت پاسخ منفی بهترین کیس چیه؟ شرایط اثبا ت چطوریه؟
3-قضیه اثر انگشت چیه؟
و بطور کلی بهترین راه خروج زوج با هم و دریافت پناهنگی چیه و چقدر هزینه لازم داره؟

Kurdish

Re: سوال در مورد دریافت ویزای قانونی و بعد درخواست پناهندگی

پست توسط Kurdish » دو شنبه 15 دی 1393, 9:29 am

pedyloverdoz نوشته شده:با سلام و عرض خسته نباشید

نیاز به راهنمایی دارم.. اینجانب با همسرم بنا به دلایلی نیاز به در یافت پناهنگی آلمانو داریم .
1- آیا میشه قانونی ویزا گرفت و بعد پناهنده شد(کیس مذهبی)(من تو ایران مغازه دارم وکارمند شرکت معتبر هستم و خانومم هم همینطور) اصلا آیا با هم (زوج)ویزای توریستی میدن؟ (من چندین فامیل مثل دایی و خاله با اقامت دائم و شغل معتبر تو آلمان دارم). که میتونن دعوت نامه بفرستن.
2-آیا کیس مذهبی برای شرایط من مورد خوبی هستش و در صورت پاسخ منفی بهترین کیس چیه؟ شرایط اثبا ت چطوریه؟
3-قضیه اثر انگشت چیه؟
و بطور کلی بهترین راه خروج زوج با هم و دریافت پناهنگی چیه و چقدر هزینه لازم داره؟
١- بله اينطوري هم ميشه پناهنده شد ولي بهت گير ميدن ميگن اگه ويزاي قانوني بهت دادن پس شما هيچ مشكلي نداشتي تو ايران. حالا يكي از بچه ها قانوني رفته بود المان با ويزا بعد گفته بود كه اين ويزا رو قاچاقچي برام زده و اون همه كارهام رو رديف كرده.

٢-كيس مذهبي براي المان (بخصوص مسيحي) خوبه ولي بهتره يك كيس. ديگه رو باهاش ادغام كني. مثل يك كيس اجتماعي يا سياسي. اونوقت كيستون تركيب كيس سياسي مذهبي ميشه و خيلي قوي ميشه كيستون.

٣- قضيه اثر انگشت اينه كه هنگامي كه شما براي درخواست ويزا يا براي پناهندگي اقدام مي كنيد از شما اثر انگشت مي گيرن و اون اثر انگشت به مدت ١٠ سال در سرور يوروداك در كشور لوكزامبورگ نگه داري ميشه.

بهترين راه خروج از كشور و درخواست پناهندگي خروج بدون اثرانگشت هستش.
قيمت ها هم رو بهتون نميگم تا بعضي ها نگن اين قاچاقچي هستش
موفق باشي
تصویر

ara402

Re: سوال در مورد دریافت ویزای قانونی و بعد درخواست پناهندگی

پست توسط ara402 » شنبه 20 دی 1393, 11:59 pm

Kurdish نوشته شده:
pedyloverdoz نوشته شده:با سلام و عرض خسته نباشید

3-قضیه اثر انگشت چیه؟
١- بله اينطوري هم ميشه پناهنده شد ولي بهت گير ميدن ميگن اگه ويزاي قانوني بهت دادن پس شما هيچ مشكلي نداشتي تو ايران. حالا يكي از بچه ها قانوني رفته بود المان با ويزا بعد گفته بود كه اين ويزا رو قاچاقچي برام زده و اون همه كارهام رو رديف كرده.

٢-كيس مذهبي براي المان (بخصوص مسيحي) خوبه ولي بهتره يك كيس. ديگه رو باهاش ادغام كني. مثل يك كيس اجتماعي يا سياسي. اونوقت كيستون تركيب كيس سياسي مذهبي ميشه و خيلي قوي ميشه كيستون.

٣- قضيه اثر انگشت اينه كه هنگامي كه شما براي درخواست ويزا يا براي پناهندگي اقدام مي كنيد از شما اثر انگشت مي گيرن و اون اثر انگشت به مدت ١٠ سال در سرور يوروداك در كشور لوكزامبورگ نگه داري ميشه.

بهترين راه خروج از كشور و درخواست پناهندگي خروج بدون اثرانگشت هستش.
قيمت ها هم رو بهتون نميگم تا بعضي ها نگن اين قاچاقچي هستش
موفق باشي
با دعوتنامه میشه ویزا گرفت و بعد هم تقاضای پناهندگی داد .
کیس مذهبی کیس خوبیه ولی نکته اصلی مشکل شما در کشور هست که وقتی دارید قانونی خارج میشید باید بتونید ثابت کنید مشکل از اشخاص مثلا خانواده و کاری از دست پلیس بر نیومده که سخته ولی شدنی .
بر عکس دوستمون اکثریت نظرشون تمرکز روی یک نوع کیسه و ادغام کیس مذهبی و مثلا سیاسی باعث میشه دست وکیل بازتر بشه برای سوال بیشتر از شما و همسرتون و ریسک بالاتر . یک نوع کیس ساده ولی قوی بهترین راهکاره .
در مورد اثر انگشت هم کوردیش عزیز کامل توضیح داد ولی شما اگر میخوای بری آلمان و همونجا در خواست پناهندگی بدی اثر هم بدی مهم نیست این برای افرادی مهمه که میخوان مثلا از آلمان برن انگلیس و اونجا پناهنده بشن و ریسک بالایی داره چون امکان اثر انگشت گرفتن در فرودگاه مقصد بالاست .

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 87 مهمان