کیس.راهنماییم کنین....

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
ahwaz24

کیس.راهنماییم کنین....

پست توسط ahwaz24 » یک شنبه 13 اردیبهشت 1394, 6:57 pm

بچه ها من خیلی تا قبل امشب که ثب نام کنم تو این فروم میخوندم حرفای دوستن رو/هر وقت به مرحله کیس میرسیدم یه غده میگفتن کیس و داستانش فقط کافی نیست و باید حتما مدارکی داشته باشی که نشون بده جونت تو ایران در خطر بوده بعضی از دوستان هم میگفتن مثلا یکی که تغییر دید داده مثلا و خانوادش یا فلانیش که مذهبین و ازش باج خواسته تا لو نره چطور مدارکی باید اونجا مشون بده؟چه کاغذی باید داشته باشه؟ایا همین مثالی که زدم دلیل واسه پناهندگی حساب نمیشه و باید از چوبه دار رار کنیم و حکم دادگاه انقلاب دستمون باشه؟یا مثلا مردی با زنه شوهر داری سکس کرده همون زنا و حالا خانواه شئهره فهمیدن و پسره فراربه جزو کیس به حساب نمیاد؟مثللا چه مدرکی باید باشه؟اقای چاوشی همیشه یه متنوکپی میکنه میزاره که هزینه اینقدره و شامله مدارک کیس میشه/خب این مدارک چی هست؟یه وبلاگ؟کاغذ جعل شده که اگه باشه که به درد هیچی دیگه نمیخوره.مثلا این دو نمونه واسه یه مرد کیس به حساب نمیاد وقتی داستانشقشنگ گفته بشه؟کسی پناهنده میشه که حتما بخوات اعدام بشه؟کسی که به دلایل جنسی مورد تعقیب باشه و فراری باشه چظور مدرکی باید داشته باشه؟اخه مگه دادگاه اینجور مواقع چیزبو مبفرسته دمه در؟جان عزیزتون یکیتو که خارج از کشوره و کیسشو داده بگه این مدارک شامله چیا میشه که به قوله یه افرادی چرتو پرته و نبودنش بهتره وبقول یه افرادی بدون کیس و شفاهی فایده نداره که در این صورن نیاز به مدارک داری که اون مدارک شامل چیا میتونه باشه؟جان عزیزتون کمک کنین.تینجا خیلیا هستن کمک میکنن واسه کیس اما فقط پولو میشناسن

چیزه بعدی که میخواستم بگم اگه کسی کیسی نداشته باشه به راحتی میتونه زنی رو پیذا کنه واسع ازدواج؟منظورم اینه راحت گیر میاد؟و هزینش حدودی چقدره؟تا حالا شنیدین یا دیدین چنین کسایی رو؟ سوم اینکه ایا کسی که میره یونان باید بعدش بره ایتالیت و بعد المان یا اینکه از یونان مستقیم میشه رقت المان؟خواهش میکنم این همه نوشته رو با دو کلمه ج ندبن
درضمن من یه خدا نا باور هستم اما هیچوقت هیچی نشده که واسم دردسری درست بشه واسه همین کیس واقعی ندارم.
و در اخر یه سوال دیگه من که ندیدم و فقط شنیدم که تو کمپ یه افرادی هستن پسرن اما ارایش میئنن با ربختایه دخترونه میگردن و...سریع هم ج میگیرن.توجه کنین گه گفتم فقط شنیدم.این جور افراد واقغا سریغ ج میگیرن؟مثلا چه ازمایشاتی رو اینا میشه؟خواهشا کسایی که اطلاعت دارن بگن

panahandegi.europa

Re: کیس.راهنماییم کنین....

پست توسط panahandegi.europa » دو شنبه 14 اردیبهشت 1394, 3:06 pm

با درود
دوست عزیز جوابت رو توی خصوصی دادم.امیدوارم کافی بوده باشه.

abtin

پست توسط abtin » سه شنبه 15 اردیبهشت 1394, 6:59 am

دوست عزیز این سوالهای که پرسیده میشه شاید سوال خیلیا باشه خواهشن توهمین فروم جواب بدین تا بقیه هم استفاده کنند پ.ممنون از همه کسانی که دلسوزانه اطلاعاتشونو دراختیار دیگران میزارن بدون هیچ چشم داشتی.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » سه شنبه 15 اردیبهشت 1394, 1:33 pm

ahwaz24 نوشته شده:بچه ها من خیلی تا قبل امشب که ثب نام کنم تو این فروم میخوندم حرفای دوستن رو/هر وقت به مرحله کیس میرسیدم یه غده میگفتن کیس و داستانش فقط کافی نیست و باید حتما مدارکی داشته باشی که نشون بده جونت تو ایران در خطر بوده بعضی از دوستان هم میگفتن مثلا یکی که تغییر دید داده مثلا و خانوادش یا فلانیش که مذهبین و ازش باج خواسته تا لو نره چطور مدارکی باید اونجا مشون بده؟چه کاغذی باید داشته باشه؟ایا همین مثالی که زدم دلیل واسه پناهندگی حساب نمیشه و باید از چوبه دار رار کنیم و حکم دادگاه انقلاب دستمون باشه؟یا مثلا مردی با زنه شوهر داری سکس کرده همون زنا و حالا خانواه شئهره فهمیدن و پسره فراربه جزو کیس به حساب نمیاد؟مثللا چه مدرکی باید باشه؟اقای چاوشی همیشه یه متنوکپی میکنه میزاره که هزینه اینقدره و شامله مدارک کیس میشه/خب این مدارک چی هست؟یه وبلاگ؟کاغذ جعل شده که اگه باشه که به درد هیچی دیگه نمیخوره.مثلا این دو نمونه واسه یه مرد کیس به حساب نمیاد وقتی داستانشقشنگ گفته بشه؟کسی پناهنده میشه که حتما بخوات اعدام بشه؟کسی که به دلایل جنسی مورد تعقیب باشه و فراری باشه چظور مدرکی باید داشته باشه؟اخه مگه دادگاه اینجور مواقع چیزبو مبفرسته دمه در؟جان عزیزتون یکیتو که خارج از کشوره و کیسشو داده بگه این مدارک شامله چیا میشه که به قوله یه افرادی چرتو پرته و نبودنش بهتره وبقول یه افرادی بدون کیس و شفاهی فایده نداره که در این صورن نیاز به مدارک داری که اون مدارک شامل چیا میتونه باشه؟جان عزیزتون کمک کنین.تینجا خیلیا هستن کمک میکنن واسه کیس اما فقط پولو میشناسن

چیزه بعدی که میخواستم بگم اگه کسی کیسی نداشته باشه به راحتی میتونه زنی رو پیذا کنه واسع ازدواج؟منظورم اینه راحت گیر میاد؟و هزینش حدودی چقدره؟تا حالا شنیدین یا دیدین چنین کسایی رو؟ سوم اینکه ایا کسی که میره یونان باید بعدش بره ایتالیت و بعد المان یا اینکه از یونان مستقیم میشه رقت المان؟خواهش میکنم این همه نوشته رو با دو کلمه ج ندبن
درضمن من یه خدا نا باور هستم اما هیچوقت هیچی نشده که واسم دردسری درست بشه واسه همین کیس واقعی ندارم.
و در اخر یه سوال دیگه من که ندیدم و فقط شنیدم که تو کمپ یه افرادی هستن پسرن اما ارایش میئنن با ربختایه دخترونه میگردن و...سریع هم ج میگیرن.توجه کنین گه گفتم فقط شنیدم.این جور افراد واقغا سریغ ج میگیرن؟مثلا چه ازمایشاتی رو اینا میشه؟خواهشا کسایی که اطلاعت دارن بگن
درود دوست گرامی!
مواردی که برای کیس ذکر نمودید به ظاهر خوب هستند و کسانی که چنین مشکلاتی در ایران داشته باشند بطور جدی به دردسر خواهند افتاد اما متاسفانه این کیسها انقدر توسط پناهجویان ایرانی استفاده شده اند که به یک کیس کلیشه ای و تکراری تبدیل شده اند. به همین دلیل پناهجوی ایرانی برای اثبات گفته های خود بایستی دلایل و مدارک ارائه دهد بطوری که هیچ شکی باقی نماند امنیت وی در کشورش در خطر است. حتی در صورتی که مدارکی در دست نداشته باشید سناریو کیس باید به گونه ای باشد که بطور آشکار نشان دهنده شرایط خطرناک پناهجو در کشورش باشد.
نیازی نیست مدارکی که آرائه میدهید حتما مربوط به پلیس یا دادگاه ایران باشد بلکه میتواند مدارکی باشد که گفته های شما را اثبات میکند یا مرتبط با فعالیتهایی باشد که در ایران انجام داده اید. مثلا در کیس مذهبی که شما ذکر نمودید مدارک میتوانند در زمینه فعالیت شما در جهت گرویدن به دین جدید یا تبلیغ دین جدید باشد.
در رابطه با ازدواج و دریافت اقامت معمولا قوانین ازدواج اینگونه است که دریافت اقامت از طریق ازدواج از خارج از کشور مربوطه و از طریق سفارت انجام میگیرد. مثلا اگر پناهجویی در آلمان با یک خانم/آقا آشنا شده و ازدواج کنند جهت دریافت اقامت فرد پناهجو بایستی از آلمان خارج شده و از طریق یکی از سفارتهای آلمان جهت دریافت اقامت اقدام نماید. البته در صورتی که صاحب فرزندی شوند و به نحوی پیوستگی اجتماعی فرد به جامعه آلمان زیاد شود میتواند در خاک آلمان نیز اقامت خود را دریافت کند.
در رابطه با پناهجویانی که پسر هستند و ظاهر دخترانه دارند این افراد معمولا گی هستند و انجام چنین حرکاتی طبیعی است. این حرکات میتواند در کیس نیز موثر باشد و نشان دهد که متقاضی واقعا گی است.
انجام هرنوع آزمایش جهت اثبات اینکه آیا متقاضی پناهندگی واقعا گی است یا خیر، ممنوع است.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » دو شنبه 5 مرداد 1394, 2:33 am

Admin نوشته شده:
ahwaz24 نوشته شده:بچه ها من خیلی تا قبل امشب که ثب نام کنم تو این فروم میخوندم حرفای دوستن رو/هر وقت به مرحله کیس میرسیدم یه غده میگفتن کیس و داستانش فقط کافی نیست و باید حتما مدارکی داشته باشی که نشون بده جونت تو ایران در خطر بوده بعضی از دوستان هم میگفتن مثلا یکی که تغییر دید داده مثلا و خانوادش یا فلانیش که مذهبین و ازش باج خواسته تا لو نره چطور مدارکی باید اونجا مشون بده؟چه کاغذی باید داشته باشه؟ایا همین مثالی که زدم دلیل واسه پناهندگی حساب نمیشه و باید از چوبه دار رار کنیم و حکم دادگاه انقلاب دستمون باشه؟یا مثلا مردی با زنه شوهر داری سکس کرده همون زنا و حالا خانواه شئهره فهمیدن و پسره فراربه جزو کیس به حساب نمیاد؟مثللا چه مدرکی باید باشه؟اقای چاوشی همیشه یه متنوکپی میکنه میزاره که هزینه اینقدره و شامله مدارک کیس میشه/خب این مدارک چی هست؟یه وبلاگ؟کاغذ جعل شده که اگه باشه که به درد هیچی دیگه نمیخوره.مثلا این دو نمونه واسه یه مرد کیس به حساب نمیاد وقتی داستانشقشنگ گفته بشه؟کسی پناهنده میشه که حتما بخوات اعدام بشه؟کسی که به دلایل جنسی مورد تعقیب باشه و فراری باشه چظور مدرکی باید داشته باشه؟اخه مگه دادگاه اینجور مواقع چیزبو مبفرسته دمه در؟جان عزیزتون یکیتو که خارج از کشوره و کیسشو داده بگه این مدارک شامله چیا میشه که به قوله یه افرادی چرتو پرته و نبودنش بهتره وبقول یه افرادی بدون کیس و شفاهی فایده نداره که در این صورن نیاز به مدارک داری که اون مدارک شامل چیا میتونه باشه؟جان عزیزتون کمک کنین.تینجا خیلیا هستن کمک میکنن واسه کیس اما فقط پولو میشناسن

درود دوست گرامی!
مواردی که برای کیس ذکر نمودید به ظاهر خوب هستند و کسانی که چنین مشکلاتی در ایران داشته باشند بطور جدی به دردسر خواهند افتاد اما متاسفانه این کیسها انقدر توسط پناهجویان ایرانی استفاده شده اند که به یک کیس کلیشه ای و تکراری تبدیل شده اند. به همین دلیل پناهجوی ایرانی برای اثبات گفته های خود بایستی دلایل و مدارک ارائه دهد بطوری که هیچ شکی باقی نماند امنیت وی در کشورش در خطر است. حتی در صورتی که مدارکی در دست نداشته باشید سناریو کیس باید به گونه ای باشد که بطور آشکار نشان دهنده شرایط خطرناک پناهجو در کشورش باشد.
نیازی نیست مدارکی که آرائه میدهید حتما مربوط به پلیس یا دادگاه ایران باشد بلکه میتواند مدارکی باشد که گفته های شما را اثبات میکند یا مرتبط با فعالیتهایی باشد که در ایران انجام داده اید. مثلا در کیس مذهبی که شما ذکر نمودید مدارک میتوانند در زمینه فعالیت شما در جهت گرویدن به دین جدید یا تبلیغ دین جدید باشد.
در رابطه با ازدواج و دریافت اقامت معمولا قوانین ازدواج اینگونه است که دریافت اقامت از طریق ازدواج از خارج از کشور مربوطه و از طریق سفارت انجام میگیرد. مثلا اگر پناهجویی در آلمان با یک خانم/آقا آشنا شده و ازدواج کنند جهت دریافت اقامت فرد پناهجو بایستی از آلمان خارج شده و از طریق یکی از سفارتهای آلمان جهت دریافت اقامت اقدام نماید. البته در صورتی که صاحب فرزندی شوند و به نحوی پیوستگی اجتماعی فرد به جامعه آلمان زیاد شود میتواند در خاک آلمان نیز اقامت خود را دریافت کند.
در رابطه با پناهجویانی که پسر هستند و ظاهر دخترانه دارند این افراد معمولا گی هستند و انجام چنین حرکاتی طبیعی است. این حرکات میتواند در کیس نیز موثر باشد و نشان دهد که متقاضی واقعا گی است.
انجام هرنوع آزمایش جهت اثبات اینکه آیا متقاضی پناهندگی واقعا گی است یا خیر، ممنوع است.

موفق باشید
چاوشی
سلام.
جناب چاوشی یعنی برای کیس مذهبی مثلا مسیحیت شما مدرک یا نامه دادگاه به ما نمیدین.؟پس چه مدرکی به ما میدید که ثابت کنه جونمون در خطر؟
ممنون

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 5 مرداد 1394, 9:49 am

درود،
در صورتی که کیس به نحوی طراحی شده باشد که نشان دهد پناهجو بدلیل فعالیتهای مذهبی بازداشت شده و یا به مراکز قضائی احضار شده است نیاز است مدارکی در جهت تصدیق گفته های پناهجو ارائه شود. این مدارک میتواند احضار به دادگاه، مدارکی دال بر حضور در زندان همچون نامه سوءپیشینه، حکم دادگاه و... باشد.
همچنین مدارکی که نشان میدهند پناهجو در زمینه کیسی خود فعال بوده است ضروری هستند که حتما در پرونده موجود باشند. بطور مثال در کیس مذهبی پناهجو بایستی مدارکی ارائه دهد که مشخص کند ایشان در زمینه مذهب خود فعال بوده است و در جهت تبلیغ و گسترش ان فعالیت مینموده است.
بسته به اینکه کیس چگونه تهیه و طراحی شده باشد مدارکی که به پناهجو داده میشود متفاوت است.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

mohammad.fn

پست توسط mohammad.fn » چهار شنبه 7 مرداد 1394, 7:35 pm

درود

آقای چاوشی یه سوال.من دین اسلامو قبول ندارم یعنی هیچ دینی رو قبول ندارم ولی علاقه زیادی به ترویج تاریخ و چگونگی ورود اسلام به ایران دارم و در صفحه فیس بوکم کاملا مشخصه که پست های ضد اسلامی میذارم.آیا این موضوع میتونه کمکم کنه؟؟میتونم بر پایه این دلیل کیسم رو طراحی کنم؟

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » پنج شنبه 8 مرداد 1394, 1:07 am

ممنون جناب چاوشی

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » پنج شنبه 8 مرداد 1394, 1:54 pm

mohammad.fn نوشته شده:درود

آقای چاوشی یه سوال.من دین اسلامو قبول ندارم یعنی هیچ دینی رو قبول ندارم ولی علاقه زیادی به ترویج تاریخ و چگونگی ورود اسلام به ایران دارم و در صفحه فیس بوکم کاملا مشخصه که پست های ضد اسلامی میذارم.آیا این موضوع میتونه کمکم کنه؟؟میتونم بر پایه این دلیل کیسم رو طراحی کنم؟
درود،
صرف قبول نداشتن اسلام کیس مناسبی جهت گرفتن پناهندگی نیست. اما فعالیتهای شما در زمینه تبلیغ بر علیه اسلام میتواند زمینه مناسبی جهت تشکیل یک کیس قوی باشد.
بایستی فعالیتهای خود را گسترده تر کنید و صرفا به فعالیت در فیسبوک بسنده نکنید. نکته مهمتر این است که بتوانید نشان دهید بخاطر فعالیتهای تبلیغی بر علیه اسلام، تحت تعقیب قرار گرفته اید و امکان زندگی آزاد در ایران را ندارید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: s.k و 92 مهمان