دعوت نامه

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
روبرتا

دعوت نامه

پست توسط روبرتا » چهار شنبه 27 خرداد 1394, 7:55 am

با سلام
اگر فردی برای یکی از اعضا خانواده اش دعوت نامه بفرسته و اگر کسانی که با دعوت نامه اومدن مایل باشن بعد از اتمام ویزاشون درخواست پناهندگی در کشور دیگه رو بدن ایا مشکلی واسه شخص دعوت کننده پیش میاد ؟...مثلا بعد از اتمام ویزا در کشور دیگه درخواست بدن بعد از چند ماه ایا ممکنه؟

panahandegi.europa

Re: دعوت نامه

پست توسط panahandegi.europa » چهار شنبه 27 خرداد 1394, 8:14 am

روبرتا نوشته شده:با سلام
اگر فردی برای یکی از اعضا خانواده اش دعوت نامه بفرسته و اگر کسانی که با دعوت نامه اومدن مایل باشن بعد از اتمام ویزاشون درخواست پناهندگی در کشور دیگه رو بدن ایا مشکلی واسه شخص دعوت کننده پیش میاد ؟...مثلا بعد از اتمام ویزا در کشور دیگه درخواست بدن بعد از چند ماه ایا ممکنه؟
با درود
بله ممکن هست.اگر فردی که دعوت نامه میده ساکن کشور آلمان آلمان باشه قانونش اینه که یه مقداری جریمه میدی.حدود 2000تا بود فکر کنم.اما مطمعن نیستم.به هر حال، یه مقدار جریمه نقدی داره و اینکه تا دو یا سه سال نمیتونه دیگه دعوت نامه بده.
مشکل جدی و خاص دیگه ای براش به وجود نمیاد.
حالا اگر دعوت نامه از آلمان باشه و بعد بره جای دیگه یا اینکه دعوت نامه از کشور دیگه باشه و بعد بیاد آلمان رو من دقیق نمیدونم.
موفق باشید.
بدرود

روبرتا

پست توسط روبرتا » چهار شنبه 27 خرداد 1394, 11:28 pm

سلام و درود
خیلی ممنونم از راهنمایتون اصلا فکر نمیکردم به این سرعت جواب کاربرها رو بدین باز ممنونم و یه سوال
من اگه دعوت نامه از ایتالیا بفرستم واسه اعضا خانواده (خواهر و بچه اش )و انها بعد از یه مدت که ایتالیا موندن و مهلت ویزاشون تموم شد ایا میتونن برن کشور دیگه مثل المان یا هلند بدون ویزای معتبر واونجا درخواست پناهندگی بدن ؟...
از این جهت میپرسم چون نمیدونم ایا حتما پلیس مهاجرت بعد از اتمام ویزا پیگیر میشه و به ادرس من رجوع میکنه یا خیر ؟ و دوم این که بهتر نیست تا مدتی که ویزاش اعتبار داره بره کشوری که میخواد درخواست پناهندگی کنه لطفا منو راهنمایی کنید
با تشکر وسپاس

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » پنج شنبه 28 خرداد 1394, 9:43 am

روبرتا نوشته شده:سلام و درود
خیلی ممنونم از راهنمایتون اصلا فکر نمیکردم به این سرعت جواب کاربرها رو بدین باز ممنونم و یه سوال
من اگه دعوت نامه از ایتالیا بفرستم واسه اعضا خانواده (خواهر و بچه اش )و انها بعد از یه مدت که ایتالیا موندن و مهلت ویزاشون تموم شد ایا میتونن برن کشور دیگه مثل المان یا هلند بدون ویزای معتبر واونجا درخواست پناهندگی بدن ؟...
از این جهت میپرسم چون نمیدونم ایا حتما پلیس مهاجرت بعد از اتمام ویزا پیگیر میشه و به ادرس من رجوع میکنه یا خیر ؟ و دوم این که بهتر نیست تا مدتی که ویزاش اعتبار داره بره کشوری که میخواد درخواست پناهندگی کنه لطفا منو راهنمایی کنید
با تشکر وسپاس
درود دوباره
من اگر وقت داشته باشم زود جواب میدم
میتونه هر دو کار رو انجام بده.اما بهتر اینه که صبر کنه ویزاش تموم بشه بعد اقدام کنه.شما اگر واقعا نیخوای بهش کمک کنی، فکر سه کیس قوی باش که ورود قانونیش رو توجیح کنه.
من پرونده خیلی ها رو دیدم که با ویزا اومدن.همشون وکیلهاشون گفتن صبر کنید ویزا تموم شه بعد.حتما یه صلاحی هست.
چند روز قبل اینکه ویزاش تموم شه ببرشون کشوری که میخوان.بعد که دیزاش تموم شد درخواست بده.و ترجیحا از قبل وکیل بگیرید اونجا.چون اثر انگشت داره خوا ناخواه لازمش میشه وکیل.پس بهتره از اول بگیرید تا راهنمایی کنه.و اینکه تو گرفتن وکیل هم مراقب باشید.
به امید موفقیت براتون
بدرود

Dokhaniat

پست توسط Dokhaniat » سه شنبه 23 تیر 1394, 6:38 am

سلام دوست عزیز
سوال من هم در مورد همین موضوعه دقیقا
فقط میخوام مطمئن بشم که دقیقا مشکلی که برای فرد دعوت کننده پیش میاد چیه (ویزای آلمان) اگه بخوام توی همون آلمان درخواست پناهندگی کنم
و اینکه آیا امکان قاچاقی رفتن از آلمان به انگلیس هست؟ اگه هست با چه هزینه ای و از چه راهی؟
آیا این امکان هست که با ویزای آلمان به آلمان ورود کنم و بعد به کشور دیگه ای برم و درخواست پناهندگی کنم؟
ممنون میشم در این موارد راهنمایی کنین

Dokhaniat

پست توسط Dokhaniat » سه شنبه 23 تیر 1394, 6:41 am

جناب panahandegi.europa، من وقتم واقعا کمه
امکانش هست بتونم مستقیم با شما صحبت کنم؟

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » سه شنبه 23 تیر 1394, 6:56 am

Dokhaniat نوشته شده:جناب panahandegi.europa، من وقتم واقعا کمه
امکانش هست بتونم مستقیم با شما صحبت کنم؟
درود.
ببخشید من فقط به کسایی شماره میدم که باهام کار میکنن.
در جواب سوالتون باید بگم که:

میتونی بیای آلمان و بری کشور دیگه درخواست بدی.اما شانل دوبلین میشی و اون کشور سعی بر این داره که برت گردونه آلمان.باید تلاش خودت رو بکنی و راهش رو میدا کنی که بمونی.

بله میتونی بری انکلیس.یا باید بری فرانسه و بندر کاله بری انگلیس یا از بلژیک بری انگلیس.که الان راه بلژیک بیشتر توصیه میشه.چون فرانسه خیلی بهم ریخته.اما خوب تو فرانسه قاچاقچی بیشتره.

موفق باسی

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » سه شنبه 23 تیر 1394, 6:58 am

Dokhaniat نوشته شده:سلام دوست عزیز
سوال من هم در مورد همین موضوعه دقیقا
فقط میخوام مطمئن بشم که دقیقا مشکلی که برای فرد دعوت کننده پیش میاد چیه (ویزای آلمان) اگه بخوام توی همون آلمان درخواست پناهندگی کنم
و اینکه آیا امکان قاچاقی رفتن از آلمان به انگلیس هست؟ اگه هست با چه هزینه ای و از چه راهی؟
آیا این امکان هست که با ویزای آلمان به آلمان ورود کنم و بعد به کشور دیگه ای برم و درخواست پناهندگی کنم؟
ممنون میشم در این موارد راهنمایی کنین
مشکل خاصی برای دعوت نامه دهنده به وجود نمیاد.یه حریمه نقدی مختصر.و اینکه تا دوسال نمیتونه به کسی دعوت نامه بده دیگه.
البته چندین نفر رو دیدم که دعوت نامه دادن خانوادشون اومده.بعد سه ماه باز به یکی دیگه دادن.این جیزی بود که وکیل به من گفت.

هزینه انگلیس رفتنم بستگی داره.هرکس یه قیمتی میگیره.بین 200یورو پیدا میشه تو فرانسه تا 2000یورو اینا.
اگر بخوای کسی باهات بیاد که وارده و برات قاچاقچی پیدا کنه خوب یه پولی هم اون میگیره.
اگر نه که خودت برو پیدا کن.

موفق باشی

Dokhaniat

پست توسط Dokhaniat » سه شنبه 23 تیر 1394, 7:05 am

کار شما دقیقا چیه؟
موردی که در پست قبلی نوشتم شامل فعالیت شما میشه؟ (قاچاقی از آلمان به انگلیس)

Dokhaniat

پست توسط Dokhaniat » سه شنبه 23 تیر 1394, 7:45 am

ممکنه لطفا صندوق پیامهاتون رو چک کنی برادر

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » سه شنبه 23 تیر 1394, 8:19 am

Dokhaniat نوشته شده:ممکنه لطفا صندوق پیامهاتون رو چک کنی برادر
جواب دادم بهتون.در صورت تمایل بهم ایمیل بدید

Dariusch.Persisch@gmail.com

babak611

پست توسط babak611 » پنج شنبه 1 مرداد 1394, 12:25 pm

سلام
یک نفر که ویزای تحصیل آلمان رو داره و مشغول تحصیل هم هست واسه چه کسائی میتونه دعوتنامه بفرسته ؟
باید از بستگان باشه یا نه و میتونه واسه هر کسی بفرسته ؟
جریان پارتنر رو کسی ازش اطلاعی داره؟ اگر فرضا پارتنر بنده در آلمان باشن چطور میتونه واسه من ویزای همراه بفرسته ؟ شرایط اثبات به چه صورت هست ؟ در صورت مثب بودن شرایط کار و تحصیل برای من به چه صورت هست ؟

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » پنج شنبه 1 مرداد 1394, 11:35 pm

babak611 نوشته شده:سلام
یک نفر که ویزای تحصیل آلمان رو داره و مشغول تحصیل هم هست واسه چه کسائی میتونه دعوتنامه بفرسته ؟
باید از بستگان باشه یا نه و میتونه واسه هر کسی بفرسته ؟
جریان پارتنر رو کسی ازش اطلاعی داره؟ اگر فرضا پارتنر بنده در آلمان باشن چطور میتونه واسه من ویزای همراه بفرسته ؟ شرایط اثبات به چه صورت هست ؟ در صورت مثب بودن شرایط کار و تحصیل برای من به چه صورت هست ؟
دانشجو ها نمیتونن به کسی دعوت نامه بدن.مگر اینکه کار داشته باشن.و به ازای هر مقدار درآمد به نفر رو میتونن دعوت کنن.
شهر تا شهر فرق میکنه.مثلا در هامبورگ با داشتن درآمد ماهیانه 1800 یورو حدودا.میشه دو نفر رو دعوت کرد.
اگر شما بیای میتونی باهاش ازدواج کنی.بعدش هم اجازه کار داری هم تحصیل.
موفق باشید

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 78 مهمان