خواهشا نظرتونو بگین

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
ahwaz24

خواهشا نظرتونو بگین

پست توسط ahwaz24 » یک شنبه 31 خرداد 1394, 10:34 am

سلام.خواهش میکنم با توجه به شرایطم نظر بدین.به دو راهی بدی رسیدم...
من 23 سالمع.حدودا شیش ساله با دختری رابطه عاشقانه دارم و همو میخوایم واسه ازدواج.اما با توجه به شرایط بد مالیم نمیتونم تشکیل زندگی بدم و نمیتونمم بعد از این همه سال کلا بیخیال بشم.
واسه بهتر شدنه اوضاع مالیم همون یه مقدار پولی که به بدبختی جمع شده رو میخام هزینه اومدنم به المان کنم و هیچ مشکلی ندارم اینجا که بخام به عنوان کیس ارایه بدم.میخواستم برادرانه بهم بگین باید چکار کنم؟قیدشو بزنم یا ریسک کنم؟من میتونم یه مقدار پول جور کنم که از طریق همین سایت واسه کیس اقدام کنم.اما راستش میترسم.شما باشین اعتماد میکنین؟به نظرتون کیسی که اقای چاووشی میده تضمینیه؟شامل چ مدارکی میشه؟؟؟اقای چاوشی لطفا اگه خوندین خودتون هم ج بدین.تو دوراهی بدی هستم.چون اگه اومدم و نشد دیگه بمیرم بهتره تا زندگی کنم.هیچی دیگه ندارم.راهه پس هم ندارم..

panahandegi.europa

Re: خواهشا نظرتونو بگین

پست توسط panahandegi.europa » یک شنبه 31 خرداد 1394, 10:43 am

ahwaz24 نوشته شده:سلام.خواهش میکنم با توجه به شرایطم نظر بدین.به دو راهی بدی رسیدم...
من 23 سالمع.حدودا شیش ساله با دختری رابطه عاشقانه دارم و همو میخوایم واسه ازدواج.اما با توجه به شرایط بد مالیم نمیتونم تشکیل زندگی بدم و نمیتونمم بعد از این همه سال کلا بیخیال بشم.
واسه بهتر شدنه اوضاع مالیم همون یه مقدار پولی که به بدبختی جمع شده رو میخام هزینه اومدنم به المان کنم و هیچ مشکلی ندارم اینجا که بخام به عنوان کیس ارایه بدم.میخواستم برادرانه بهم بگین باید چکار کنم؟قیدشو بزنم یا ریسک کنم؟من میتونم یه مقدار پول جور کنم که از طریق همین سایت واسه کیس اقدام کنم.اما راستش میترسم.شما باشین اعتماد میکنین؟به نظرتون کیسی که اقای چاووشی میده تضمینیه؟شامل چ مدارکی میشه؟؟؟اقای چاوشی لطفا اگه خوندین خودتون هم ج بدین.تو دوراهی بدی هستم.چون اگه اومدم و نشد دیگه بمیرم بهتره تا زندگی کنم.هیچی دیگه ندارم.راهه پس هم ندارم..
درود
به نظر من بیا.چون به هر حال اینجا جواب میگیری.حالا 3 ماه نشد 2ساله.بعدش هم خانمت رو میاری.کاری نداره.
تو این مدت هم اگر اون دختره ولت ورد رفت که اینجا یه سور درست حسابی بده به همه.چون اگر زن زندگیت باشه و با همه وجودش تورو بخواد ولت نمیکنه.اگر ولت نکنه که 100% بدون شک به هم میرسید و یه زندگی خوب هم دارید اینجا.اگرم ولت کنه که مطمعن باش ایرانم که باشی وضعتم که خوب باشه بعد دو سه سال ولت میکنه.
این تحربه شخصی خودمه.منم مثل تو بودم اومدم که طرف و پدر مادرش بله بدن ریدم نه؟! ازدواج کرد با یکی دیگه.
در مورد کیس هم من توی آلمان میتونم کمکت کنم.هزینه های خودمم میگیرم.نمیدونم آقای چاوشی چقدر میگیره.از کارشم نمیدونم که بگم تضمینیه یا نه؟بسته به خودت هست که باهاش کار کنی یا نه؟
البته اگر این نظر من دو پاک نکنن آقا چاوشی یا ادمین.
در ضمن نیازی نیست حتما تو ایران مشکل داشته باشی و برای کیس هم نیازی به ارائه مدرک نیست.یه نمونه کوچیک اینکه هیچ زندان یا ارگان دولتی به تو مدرکی دال بر اینکه تو شکنجه شدی نمیده.
البته که اگر مدرک داشته باشی بهتره و کمک میکنه.
اینم بگم که عزیزم اصلا مدرک تقلبی اینجا نده که کلات پس معرکست.
اینجا مدرک تقلبی بدی 99.9% معلوم میشه و منفی میگیری و پروندت میره برا 2 تا 3 سال بعد.
کسی دیدم خدا شاهده به چشم خودم که مدرک غسل تعمید از ایران و احضلریه دادگاه داشت.بعد 4 ماه منفیش اومد.الان دو سال میگذره هنوز که هنوزه دادگاه نزاشتن براشون.
مراقب باش بی گدار به آب ندی.
با امید موفقیتت
بدرود

ahwaz24

پست توسط ahwaz24 » یک شنبه 31 خرداد 1394, 11:03 am

مرسی از چوابت.خب من مشکلی ندارم اینکه بعد دو سال یا حتی سه سال ج بگیرم.اومدیمو کیسی که دادم منفی خورد و ج نگرفت/بعدش چی میشه؟اخه میگن کسایی هستن که چند ساله تو کمپ دارن زندگی میکنن.اواره و الافن.میخوام بدونم کیسم اگه منفی خورد تو هر دو مصاحبه چی میشه بعدش؟ایعنی عملا نه دیپورت میشم نه ج میگیرم.میگن از عمد اینکار میکنن که طرف خودش دمشو بزاره رو کولش برگرده کشورش.به فرض اینکه من با ویزا جعلی و بدون اثر بیام.یا با اثر یونان که تاثیری نداره...لطفا بهم توضیح بده...ممنون

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » یک شنبه 31 خرداد 1394, 7:28 pm

ahwaz24 نوشته شده:مرسی از چوابت.خب من مشکلی ندارم اینکه بعد دو سال یا حتی سه سال ج بگیرم.اومدیمو کیسی که دادم منفی خورد و ج نگرفت/بعدش چی میشه؟اخه میگن کسایی هستن که چند ساله تو کمپ دارن زندگی میکنن.اواره و الافن.میخوام بدونم کیسم اگه منفی خورد تو هر دو مصاحبه چی میشه بعدش؟ایعنی عملا نه دیپورت میشم نه ج میگیرم.میگن از عمد اینکار میکنن که طرف خودش دمشو بزاره رو کولش برگرده کشورش.به فرض اینکه من با ویزا جعلی و بدون اثر بیام.یا با اثر یونان که تاثیری نداره...لطفا بهم توضیح بده...ممنون
شما اگر میخوای جواب سوالات رو بگیری زحمت بکش پستهای من تو دو تا تایپیکی که زدم رو بخون اول.

اینکه الاف باشی یا نه بستگی به خودت داره.شما الاف نباش.کار پیدا کن.زبان بخون.دوست آلمانی پیدا کن.باهاشون رفت و آمد داشته باش.و و و
بعدشم کسی رو عمدا نگه نمیدارن.خیلی به حرفای ایرانی ها توجه نکن شما.اگر کسی الاف شده کیس مزخرف داده.اینا هم بهش جواب ندادن.حالا دیگه این تقصیر خودشه نه دولت آلمان.
بدرود

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 75 مهمان