قاچاقی آلمان

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
M666666

قاچاقی آلمان

پست توسط M666666 » شنبه 6 تیر 1394, 8:03 pm

سلام دوستان من میخواهم قاچاقی برم آلمان یه قاچاقبر پیدا کردم که از استانبول از طریق کامیون از مسیر بلغارستان میبره آلمان خواستم ببینم کسی اطلاعی از این مسیر داره چند درصد شانس رسیدن داره؟ آیا ماشینا در مرز بلغار کنترل میشن؟
من برگه یوان ترکیه رو دارم اگه دستگیر بشم چی کارم میکنن؟آیا بازداشتم میکنن......
ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه.

panahandegi.europa

Re: قاچاقی آلمان

پست توسط panahandegi.europa » یک شنبه 7 تیر 1394, 6:16 am

M666666 نوشته شده:سلام دوستان من میخواهم قاچاقی برم آلمان یه قاچاقبر پیدا کردم که از استانبول از طریق کامیون از مسیر بلغارستان میبره آلمان خواستم ببینم کسی اطلاعی از این مسیر داره چند درصد شانس رسیدن داره؟ آیا ماشینا در مرز بلغار کنترل میشن؟
من برگه یوان ترکیه رو دارم اگه دستگیر بشم چی کارم میکنن؟آیا بازداشتم میکنن......
ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه.
درود.بله عزیزم کنترل میشن.مگه میشه کنترل نشن آخه؟اگر مرز کنترل نمیشد که همه میومدن راحت که.

شانس رسیدن که معلوم نیست.خودت داری میگی شانس.شانسیه دیگه.اگر توی بلغار گیر کنی و مدرکی چیزی نشون ندی 3ماه میندازنت زندان.که معمولا تو یک ماه، یک ماه و نیم اینها آزادت میکنن. بعد باید به فکر باشی بیای مجارستان.اونجا که بیای دیگه وارد شنگن شدی و راحت میای آلمان.ولی سخته همون مجارستان رسیدنم.
و اینکه برگ یو ان از ترکیه که داری.این رو من نمیددنم چه کارت کنن.اما از دو حالت بیشتر خارج نیست.یا میری زندان یا برت میگردونن ترکیه.ولی این مورد رو از کسای دیگه بپرس.
موفق باشی
بدرود

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 72 مهمان