اگه قاچاقبر میشناسی مرفی کن

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
ahwaz24

اگه قاچاقبر میشناسی مرفی کن

پست توسط ahwaz24 » دو شنبه 8 تیر 1394, 7:50 pm

سلام دوستان.لطفا کسی قاجاقبر کار درست میشناسه معرفی کنه.من سراغ داشتم و اقدام هم کردم و ازش مطمین بودم اما بد شانسی اوردم چند ماه پیش خیلی از قاچاقبرا رو گرفتن اما خب این طرف مطمینم پولا رو پس میده اما به گفته خودش فعلا نمیتونه کسی رو بفرسته.از دوستان اگه کسی رو سراغ داره(همین ایران نه خارج کشور)لطفا معرفی کنه و شرایط طرفو بگه.من شرایطم جوریه که نمیتونم منتظر باشم که طرف کارش درست بشه.البته یکی از دوستان از طرییق کسی اقدام کرده و یه قرار داد خیلی محکم نوشتن تو دفتر.جالب اینجاست ک طرف گفته 40 روزه اقامت المانو واست درست میکنم.پول زیادی هم نگرفته.حدودا سی تا.من منتظرم چهل روز بشه بببینم چکار میکنه واسش.(طرف تو سفارت المانه و ظاهرا دفتردستکی داره واس خودش)اما خب با این حال عجیبه ک چطور میخواد اقامت بگیره بدون سرمایه گذاری یا ثبت شرکت یا...اصن چنین چیزی ممکنه بنظرتون؟ :?: قراردادشم دیدم که با حضور وکیل تنظیم شده بود.به هرحال اگه این اوکی شد من درجریانتون میزارم.لطفا کسی ادم مطمین سراغ داره معرفی کنه و اینجا هر طلاعی داره از نحوه کارش بگه.خواهشا فقط اگه مطمین هستین از طرف بگین(درضمن خودم میدونم اینجا نباید دنبال ادم باشیم اما خب یکی مث من دیگه هیچکسو نمیشناسه حداقل میشه یه قدمی برداشت واسه شناختن طرف.کسی کارش درست باشه صد در صد خیلیا میشناسنش پس راه واسه تحقیق کردن هست.حتی اگه پول بگیره)

sobasa

Re: اگه قاچاقبر میشناسی مرفی کن

پست توسط sobasa » سه شنبه 9 تیر 1394, 12:11 pm

واااااای خدا اقامت آلمان ۴۰ روزه طرف داره حسابی به ریشتون میخنده خخخخخخخخخخخخخخ
تا ابله در جهانست ... در نمی ماند

ahwaz24

پست توسط ahwaz24 » سه شنبه 9 تیر 1394, 12:37 pm

sobasa نوشته شده:واااااای خدا اقامت آلمان ۴۰ روزه طرف داره حسابی به ریشتون میخنده خخخخخخخخخخخخخخ
تا ابله در جهانست جاکش در نمی ماند
ابله شمایی که نخوندی چی نوشتم.شایدم خوندی اما اینقد نفهمی که نگرفتی چی گفتم.من بده هیچکسو نمیخوام که مثل شما بخندم.امیدورم کسی که اقدام کرده موفق بشه و چه بهتر که بشه کار ما هم راه بندازه.این کار کلا ریسک داره.حالا کسی که اگاهانه ریسک میکنه و سفته میگیره و یک ملیون میده وکیل تا قرار داد تنظیم کنه اگه از نظر شما ابله هست بحثش جداس

sobasa

پست توسط sobasa » چهار شنبه 10 تیر 1394, 6:06 pm

ahwaz24 نوشته شده:
sobasa نوشته شده:واااااای خدا اقامت آلمان ۴۰ روزه طرف داره حسابی به ریشتون میخنده خخخخخخخخخخخخخخ
تا ابله در جهانست جاکش در نمی ماند
ابله شمایی که نخوندی چی نوشتم.شایدم خوندی اما اینقد نفهمی که نگرفتی چی گفتم.من بده هیچکسو نمیخوام که مثل شما بخندم.امیدورم کسی که اقدام کرده موفق بشه و چه بهتر که بشه کار ما هم راه بندازه.این کار کلا ریسک داره.حالا کسی که اگاهانه ریسک میکنه و سفته میگیره و یک ملیون میده وکیل تا قرار داد تنظیم کنه اگه از نظر شما ابله هست بحثش جداس
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 69 مهمان