اقامت ازدواج در المان

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
Nilofar12345

اقامت ازدواج در المان

پست توسط Nilofar12345 » چهار شنبه 17 تیر 1394, 8:48 am

سلام من ويزاي المانم سه ماهست و تا يك هفته ديگه قراره با يه الماني ازدواج كنم ما يه قرارداد ازدواج تنظيم كرديم كه اگر بعدا خواستيم جدا بشيم اموال نصف نميشن و فقط به مبلغي پول يك جا و هر ماه هم يه مبلغي بعد از طلاق به من بده .ميخواستم بدونم اگر من زير ٢سال بخوام جدا شم حتي اگر دانشجو باشم به جز پناهندگي تكليفم چيه ميتونم اينجا ويزامو عوض كنم چون من ازدواجم سوري نيست به دليل مشكلاتي كه الان فهميدم به اين فكر افتادم اما حتما صبر ميكنم تا عقد كنيم و تو قرار داد ازدواج اومده كه فقط دادگاه هاي المان بايد رسيدگي كنن در صورت جدايي
لطفا بگين اگه زير دو سال جدا شم چي ميشه چون بعيد ميدونم دو سال تحمل كنم اخلاقشو

panahandegi.europa

Re: اقامت ازدواج در المان

پست توسط panahandegi.europa » چهار شنبه 17 تیر 1394, 11:19 am

Nilofar12345 نوشته شده:سلام من ويزاي المانم سه ماهست و تا يك هفته ديگه قراره با يه الماني ازدواج كنم ما يه قرارداد ازدواج تنظيم كرديم كه اگر بعدا خواستيم جدا بشيم اموال نصف نميشن و فقط به مبلغي پول يك جا و هر ماه هم يه مبلغي بعد از طلاق به من بده .ميخواستم بدونم اگر من زير ٢سال بخوام جدا شم حتي اگر دانشجو باشم به جز پناهندگي تكليفم چيه ميتونم اينجا ويزامو عوض كنم چون من ازدواجم سوري نيست به دليل مشكلاتي كه الان فهميدم به اين فكر افتادم اما حتما صبر ميكنم تا عقد كنيم و تو قرار داد ازدواج اومده كه فقط دادگاه هاي المان بايد رسيدگي كنن در صورت جدايي
لطفا بگين اگه زير دو سال جدا شم چي ميشه چون بعيد ميدونم دو سال تحمل كنم اخلاقشو
درود
تا جایی که من اطلاع دارم تا 3 سال باید باهاش باشی و جدا نشی تا بهت اقامت بدن.زیر سه سال اگر بچه دار شید همون موقع میدن.اونم برای حفاظت از بچه هست که یه وقت پدر و مادر به دلایل اقامتی یکی از طرفین از هم جدا نشن و بچه آسیب روحی اینا ببینه.
حالا اگر این فرصت دوساله باشه یا سه ساله در صورت جدایی که طبق همون قراردادی که خودتون میبندین باهاتون رفتار میشه از نظر مسائل مالی.و اما از نظر اقامتی شما دیگه اقامتی ندارید.تا 3ماه اینا بهتون فرصت میدن که برید از کشور.اگر دانشجو باشید میتونید ویزای دانشجویی دریافت کنید.اگرم بخواید درخواست پناهندگی میتونید بدید و در قدم اول هم قبول میکنن و مشکلی نیست.اما باید کیس بی نهایت قوی داشته باشید
یه مثال: بگید که من به خاطر ازدواج با این فرار کردم اومدم.اگر برم گردونین میکشنم خونوادم.البته بستگی به نحوه اومدنتون داره و صدها چیز دیگه.که باید همش مورد ببرسی قرار بگیره و یه کیس استخون دار بهتون بدن.
پیشنهاد من:
اگر دوسش نداری و فقط برای اقامت میخوای این کار رو کنی، نکن.چون زیر دو یا سه سال جدا میشی.اون خودش این کار رو میکنه.عشق و حالش رو که کرد میپیچونه.
همین الان درخواست پناهندگی بده.وقت خودت رو تلف نکن.اگرم دوس داشتی بعدش باهاش باش.نخواستی هم نباش.
با همه ی این حال:
صلاح مملکت خویش، خسروان دانند.
موفق باشید
بدرود

babak611

پست توسط babak611 » پنج شنبه 1 مرداد 1394, 12:20 pm

سلام
آیا فرد متاهل در ایران میتونه در آلمان ازدواج کنه ؟
فرضا پارتنر یک نفر در آلمان ویزای تحصیلی بگیره و طرف مقابل به هر طریق خودشو به آلمان برسونه حتی توریستی حالا میتونه با اون طرفی که ویزای تحصیلی داره و متاهل هم هست ازدواج کنه؟همسر طرف هم در ایرانه و ازدواج در ایران ثبت شده نه آلمان!یا اینکه اول باید جدا بشه بعدش ازدواج کنه ؟ مشکلات قانونی داره یا نه ؟
در ضمن بعد از ازدواج برای کار و تحصیل مشکلی بوجود میاد یا نه ؟!

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » پنج شنبه 1 مرداد 1394, 11:31 pm

babak611 نوشته شده:سلام
فرضا پارتنر یک نفر در آلمان ویزای تحصیلی بگیره و طرف مقابل به هر طریق خودشو به آلمان برسونه حتی توریستی حالا میتونه با اون طرفی که ویزای تحصیلی داره و متاهل هم هست ازدواج کنه؟همسر طرف هم در ایرانه و ازدواج در ایران ثبت شده نه آلمان!یا اینکه اول باید جدا بشه بعدش ازدواج کنه ؟ مشکلات قانونی داره یا نه ؟

ببخشید ولی من متوجه نشدم.کی قبلا ازدواج کرده؟اونی که آلمانه یا اونی که میاد؟
لطفن درست بگو داستان چیه که راهنماییت کنم.هی نمیخواد بگی مثلا اینجوری اونجوری قشنگ بگو.یه خانمه میخواد بیاد آلمان.با یه پسره که دانشجو هست و ازدواج کرده ازدواج کنه.اینجوری .

babak611

پست توسط babak611 » دو شنبه 5 مرداد 1394, 7:59 am

panahandegi.europa نوشته شده:

لطفن درست بگو داستان چیه که راهنماییت کنم.هی نمیخواد بگی مثلا اینجوری اونجوری قشنگ بگو.یه خانمه میخواد بیاد آلمان.با یه پسره که دانشجو هست و ازدواج کرده ازدواج کنه.اینجوری .
----------------------------------
دوست گرامی سوال واضح است
اول اینکه بحث پارتنر به چه صورت است ؟ آیا اثبات آن مشکل است یا خیر ؟ ارسال ویزای همراه برای پارتنر امکان پذیر است ؟
خانمی که در آلمان ویزای تحصیلی دارد و متاهل هم هست و همسرش در ایران است آیا می تواند با شخصی دیگر ازدواج کند ؟ از لحاظ قوانین ازدواج و ... به مشکل بر میخورد یا خیر ؟
در صورت مثبت بودن جواب این ازدواج به چه طریق ثبت می شود ؟ مثلا میتوان در ترکیه اقدام به ازدواج کرد و پس از عزیمت همسر به آلمان درخواست ویزای همراه کرد ؟ آیا مدت زمان خاصی باید از ازدواج طرفین گذشته باشد ؟
ممنون از پاسخ شما

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » دو شنبه 5 مرداد 1394, 8:39 am

babak611 نوشته شده:
panahandegi.europa نوشته شده:

----------------------------------
دوست گرامی سوال واضح است
اول اینکه بحث پارتنر به چه صورت است ؟ آیا اثبات آن مشکل است یا خیر ؟ ارسال ویزای همراه برای پارتنر امکان پذیر است ؟
خانمی که در آلمان ویزای تحصیلی دارد و متاهل هم هست و همسرش در ایران است آیا می تواند با شخصی دیگر ازدواج کند ؟ از لحاظ قوانین ازدواج و ... به مشکل بر میخورد یا خیر ؟
در صورت مثبت بودن جواب این ازدواج به چه طریق ثبت می شود ؟ مثلا میتوان در ترکیه اقدام به ازدواج کرد و پس از عزیمت همسر به آلمان درخواست ویزای همراه کرد ؟ آیا مدت زمان خاصی باید از ازدواج طرفین گذشته باشد ؟
ممنون از پاسخ شما
خوب حالا متوجه شدم.
شما میخوای با یه خانمی ازدواج کنی که این خانم اقامت آلمان داره.حالا این وسط فقط مشکل اینه که این خانم قبلا ازدواج کرده.ولی چیز یکه هست همسرش در ایران هست.

خوب ببین، شما فقط یه راه داری که بیای اونم ازدواج قانونی هست.یعنی اون خانم نمیتونه بگه این آقا که شما باشی پارتنر من هست و میخوام بیارمش آلمان.باید ثبت رسمی بشه که میشه ازدواج.
حالا این مشکلی نیست.
سوال اینجاست که: آیا اون خانم توی آلمان گفته من متاهل هستم؟اگر آره اسم و مشخصات همسر رو هم گفته یا نه؟
اگر نگفته که شما باید ازوداج کنید و اون خانم میگیر کاراتون باشه وکیل بگیره.کارای اداری رو انجام بده تا سفارت به شما ویزا بده و بیای پیشش.که حدود 6ماه برای کسایی طول میکشه که از قبل گفتن ازدواج کردیم.یعنی در واقع سند ازدواجشون تاریخش قدیمیه.
برا شما که الان میخواید ازدواج کنید فکر میکنم بین 9ماه تا یک سال طول بکشه.البته حسابی پیگیر باشی یه کمم شانس بیاری زودتر میشه.اما چیزی که من تا حالا دیدم تو این حدودها بوده.

حالا اگر گفته ازدواج کردم فلان سال ولی اطلاعات همسر رو نداده شما باید یه سند جعلی جور کنی و با اون بیای.البته اگر سنت بخوره.برای نمونه اگر اون خانم الان 38سالش باشه و شما 22 سالته الان.و اون بگه ما 18 سال پیش ازدواج کردیم خوب نمیشه که.شما 18سال پیش 4سالت بوده.میدونی چی میگم؟

حالا اگر گفته ازدواج کردم و مشخصات همسر رو هم داده که یک راه داره فقط.باید جدا شه ازش.مدرک طلاق و اینهاش رو بیاره.اینجا نشون بده.صبر کنید تایید بشه.و بعد با شما ازدواج کنه و بیارتتون که این مورد میتونه تا دو سال هم طول بکشه.

امیدوارم کمکی کرده باشم.
موفق باشید
بدرود

farimah12345

پست توسط farimah12345 » چهار شنبه 7 تیر 1396, 11:54 pm

سلام من خانومي هستم كه غيابي در ايران ازدواج كردم با اقايي ايراني كه اقامت داعم المان رو دارند ولي با ويزاي شينگن اومدم المان و درخواست پناهندگي دادم اما جواب منفي گرفتم حالا بعد دوسال ميخوام پناهندگيمو پس بدم و از طريق همسرم اقامت بگيرم چه مراحلي رو بايد طي كنيم ممنون اگه راهنمايي كنيد ,لازم به ذكره كه همه ي هزينه هام رو همسرم داره پرداخت ميكنه وحقوقي از دولت دريافت نميكنم و عقدنامه مامورد تاييد قرار گرفته و همسرم ماليات متاهل ميده

hamid.y

پست توسط hamid.y » پنج شنبه 29 تیر 1396, 8:18 pm

سلام وخسته نباشید
من اقامت وقبولی آلمانودارم وتازه شروع به کارکردم . میخوام باخانمی که درایران هستن ازدواج کنم . میخواستم بدونم کی میتونم برای ایشون تقاضای اومدن به آلمانوبرای ازدواج بفرستم ؟

hamid.y

پست توسط hamid.y » پنج شنبه 29 تیر 1396, 8:24 pm

سلام مجدد
من یک سوال دیگه هم داشتم واون این که اگه من ازآلمان برم ترکیه وبااین خانم ازدواج کنم ، میتونم زودتروراحت ترایشونوبیارم آلمان ودولت آلمان زودتربادرخواستم موافقت میکنه ؟

ashkan19791358

پست توسط ashkan19791358 » جمعه 20 مرداد 1396, 5:31 pm

با سلام و خسته نباشید و تشکر بابت به اشتراک گذاشتن تجربه هاتون با کسایی که مثل من جونشون به لبشون رسیده.
من منتظر پیشنهادات شما دوستان در مورد سوالم هستم.
میخواستم بدونم:
۱. اگر قانونی وارد آلمان بشم،آیا میتونم درخواست پناهندگی کنم ؟
۲.اگر بعد از درخواست پناهندگی وقتی در انتظار رسیدگی به مصاحبه و رسیدگی پرونده هستم... با یک دانشجوی بورسیه ایرانی که مشغول تحصیل در آلمان هست ازدواج کنم چه تاثیری در روند درخواست پناهندگیم میتونه داشته باشه ؟
۳. آیا وکیل هایی هستند که ایرانی باشند و موفق در مورد امور پناهندگی کمک کنند و آیا هزینه این وکیل ها رو دولت آلمان پرداخت می‌کنه ؟
با تشکر
منتظر راهنمایی دوستان هستم.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 68 مهمان