داشتن ویزای ایتالیا و ورود به آلمان

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
misaq1368

داشتن ویزای ایتالیا و ورود به آلمان

پست توسط misaq1368 » شنبه 20 تیر 1394, 1:11 pm

با سلام

من توسظ یه آژانس هواپیمایی تو ایران دارم ویزای ایتالیا میگیرم ولی به صورت تور مسافرتی ابتدا قراره که به آلمان ورود کنم. میخواستم بدونم که از فرودگاه دبی اجازه سوار شدن به من میدن یا نه ؟ ممنون میشم راجب کیس کمکم کنید چون من تو آمریکای جنوبی غسل تعمید داده شدم و فقط عکس دارم. چجوری باید ثابت کنم اینجا جونم در خطره؟
تشکر از راهنماییاتون

panahandegi.europa

Re: داشتن ویزای ایتالیا و ورود به آلمان

پست توسط panahandegi.europa » شنبه 20 تیر 1394, 2:40 pm

misaq1368 نوشته شده:با سلام

من توسظ یه آژانس هواپیمایی تو ایران دارم ویزای ایتالیا میگیرم ولی به صورت تور مسافرتی ابتدا قراره که به آلمان ورود کنم. میخواستم بدونم که از فرودگاه دبی اجازه سوار شدن به من میدن یا نه ؟ ممنون میشم راجب کیس کمکم کنید چون من تو آمریکای جنوبی غسل تعمید داده شدم و فقط عکس دارم. چجوری باید ثابت کنم اینجا جونم در خطره؟
تشکر از راهنماییاتون
درود.دوست عزیز تا جایی که من میدونم شما باید اول وارد اینالیا بشی.چون ویزات از اینالیا صادر شده.
اگر قصد اومدن به آلمان رو داری بهترین راه برات اینه که بیای ایتالیا.از اونجا یا زمینی یا هوایی بیای آلمان.چون ویزات قانونیه زیاد دیگه برات فرقی نداره.
عکسی که از غصل تامیدت داری خوبه.کمک میکنه.اما کافی نیست.شما همون برگ غصل تامید هم داشته باشی اینا میگیری میکنن اگر بفهمن اصله کافیه.نیازی به عکس هم نیست.
شما باید ثابت کنی که جونت در خطر بوده و الانم اگر برگردی هنوز درخطره.
اینجور که معلومه هیچ آگاهی ای از کیس نداری حتما با یه نفر که کارش اینه مشورت کن.اگر خواستی منم میتونم کمکت کنم.در صورت تمایل ایمیل بده بهم.

Dariusch.Persisch@Gmail.com

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 94 مهمان