کار رابظم درست شده میگه فقظ امریکا یا انگیس

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
ahwaz24

کار رابظم درست شده میگه فقظ امریکا یا انگیس

پست توسط ahwaz24 » سه شنبه 13 مرداد 1394, 6:25 am

سلام/بچه ها لطفا زاهنماییم کنین.پستا قبلیمو بخونین گفته بودم با اقای فلانی از شیراز کار کرده بودم از حدود هفت 9ماه پیش.به مقصد المان.اما مشکلی واسشون پیش اومد و منتظر بودم/حتی تضمیم گرفتم پولو بگیرم و همینجا از بچه ها درخواسته یه ادمه دیگه کردم که اگه میشناسن معرفی کنن ک کسی نبود/الان طرف بعذ از 6/7ماه باز اجاززشو داره بفرسته/اما اینبار به اروپا و المان نه.من حدودا یه سال از المان تحقیق میکردم.یه دوستی هم هست اینجا به اسم panahandegi europeکه کلی هم مزاحم اون شدم.درمورد امریکا که تو همین سایت کم و بیش خودندم انچنان رسیدگی به پناهندها واسه خونه نمسکنن حتی یه کاربر هم گفته بود کارتون خوابی کردم اوایلش.میخواستم بدونم انگلیس نسیبت به امریبکا و المانی که درموردش تحقیق کردم چطوره؟از لحاظ جواب گرفتن رسیدگی به پناهنده ها و مدت اینکه ج میدن و اینکه چقدر سختگیبرن؟طرز رفتن هم بدون اثر هست میگن از همین ایران مستقیم به انگلیس یا امریکا.خواهشا اطلاعات بهم بدین که اوضاع اونجا چطوریه.متاسفانه المان با اینکه زبانش بده اما دیگه هدفم اون بود چون یه تحقیقاتی کرده بودم و میدونستم به اندازه کشورایه دیگه سختگیر نیستن./عجله دارم.امشب میخواد ببینتم که تاریخ رفتو بده و اینکه منم بگم انگلیس میخوام بریا امریکا/لطفا هر اطلاعاتی دارین بزارین.ممنون میشم.درظضمن خواهشا نا امیدم نکنین که نمیشه و...ویزا لیبل درجه یکه.من سز در نمیارم اما وقتی خانواده دوست دخترمو فرستادن و دوسه تا از دوستا خودم اغتماد پیدا کردم

ahwaz24

Re: کار رابظم درست شده میگه فقظ امریکا یا انگیس

پست توسط ahwaz24 » سه شنبه 13 مرداد 1394, 6:32 am

بعدش دوستان لطفا از قیمتو این چیزا نپرسین.من ققظ تلفنی اینا رو بهم گفت و قطع کرد.به زودی میبنمش.واسه اونم فهمیدم در جریانتون میزارم.اما دروغ نگم طرف یه جوری با خودمون اشناس و با من سر المان هم قبل ابنکه اوضاع خراب بشه خیلی مراعات کرد.اراستش تاحالا خودمم نشنیدم کسی مستقیم با ویزا لیبل شینگن بتونه بره انگلیس.واسه اینم اگه میشه اطلاغ بدین.قانونی تغییر کرده که میشه مستقیم رفت؟خواهشا راهنماییک کنین سریع.چند ساعت دیگه باید برم.و هیچ اطلاعی ندارم از هر دو کشور.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 74 مهمان