کمک به دوستان

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
ahwaz24

کمک به دوستان

پست توسط ahwaz24 » جمعه 16 مرداد 1394, 12:47 pm

سلام.اول از همه به اقای ادمین بگم که این فروم تبلیغاتی نیس و اگه مانهای قبلی من رو بخونین خودم دربه در دنباله ادم بودم ائنم در شرایطی که حدودا 8ماه پیش اقدام کرده بودم و چون سربازی نرفتم و دانشجو هستم تمام کارا داشگاهی از گذاشتن 15ملیون وثیقه و تاریخ واسه پرواز گرفته و حتی خریدنه چمدون رو انجام دادم تا اینکه موقغش رسید و بهم گفتن مشکل ایجاد شده و به هیچ وجه نمیتونن کسی رو بفرستن و اصلا معلوم نیس کی کارا بشه و فقط فکرم این بود که پولو پس بگیرم و دمباله ادم دیگه باشم که تو همین ساین خیلی دمبال ادم گشتم که یه نفر فقط پیده شد که اسمش امیر بود ویه وبلاگ داشت و ضحبت هایی کرد که نتونستم اعتماد کنم.بقیه دوستان هم گفتن اگه پیدا کردیم خبر میدیم تو هم پیدا کردی درخبرمون بزار (اسکرین از این پیاما میشه بزارم که کسی تهمت قاچاقبر و دلال بودن ب من نزنه.)کلا دیگه قیدشو زده بودم.یه اشنا هم با یه قاچاقبر به فامیلیه لری کار کرده بود که پول همه مردمو کشید بالا و رفت ترکیه فراری شد.یه نفر دیگه هم میشناختم که بهم گفت فغلا اوضاع خرابه نه ما میفرستیم نه هیچ کسه دیگه.منظورم از فرستادن بدون اثر و با پرواز بدون هیچ ریسکی.قیدشدشو زده بودم و منتظر بودم که روزش فرا بزسه پولمو بگیرم.تا اینکه از طریق چند نفر فهمیدم باز اوکی شده کارا و تلفنی با طرف صحبت کردم و تایید کرد و یه چیزو اشتباه فهمیدم.اونم اینکه وقتی گفت انگلیس و کانادا و امریکا با پرواز مستقیم و بدون اثر میفرستیم فکر کردم منظورش اینه که ذیگه اروپا یعنی المان که مقصدم اونجا بود و کلی تحقیق کرده بودم دربارش و حتی قرار شد کاره کیسمم اقای panahandegi eurupe,وقتی رسیدم انجام بدن دیگه نمیفرستن.رئ همین حساب اومدم تایپی زدم . راهنمایی خواستم به جز اروپا از بین این دو یا سه کشور کدوم بهتره و طبق معمول مزاحم چند تا از دوستان هم شدیم تلفنی.اما دیشب که حضوری دیدمشون گفتن منظظور ما این بود که جز اروپا با پرواز مستقیم به اونجا میفرستیم.چند تا از بچه ها پیام داده بودن امروز که انلاین شدم گفتم اینجا یه روشن سازی کنم واسه همه.اقایی هم که من و بقیه رو میفرستن قبلا اسمشو اوردم تو تایپیکا قبلی چون راست ترسیده بودم با انکه کامل میشناختمشون.اقای پناهندگی و دو سه نفر دیگه گفتن اون زمان کارش عالی بود و یکی از دوستان هم گفت اگه واقغا مشکل مذهبی سیاسی داری برای رفتن پیش این ادم نرو.چون نه تنها نمیفرستت بلکه ممکنه واست دردسر هم درست بشه.که به صحت این حرف هم رسیدم چون یکی از دوستان خودم چند روز پیش همین حرفو زد و گفنت ایناها فقط کسایی رو میفرستن که مشکل سیاسی ندارن که واسشون مشکلی پیش نیاد و....خیلیا هم پیام دادن به من که اقا قیمت چنده.دوستان من نه رابطم نه هیچ چیز دیگه.فقط قول دادم کارم درست شد یا کسی رو پیدا کردم بقیه رو درجریان بزارم.منم اولش یه اسم شنیدم خودم رفتم تحقیق کردم پرس و جو کردم حتی وقتی تو این سایت چندین نفر هم میشناختنش مظمین شدم طرف انکارست که شناخته شده .یکی هم پرسیده بود کسی رو سراغ داری رفته باشه از طرفش باید بگم بله دوست دختر رفیقم و دوسته خودم ردوسال پیش رفتن اونجا اما به صورت مستقیم نه.من به هیچ وج نه کسی رو تایید میکنم نه رد میکنم.بهتره کسی میخوتد اقدامکنه به حرفه کسی نباشه.خودش بره تحقیق کنه بره امار همه چیو دربیاره.با اینحال بازم ترس تو وجودش هست.مثل من که وقتی مشکل پیش اومد به خودم گفتم پولم رفت..بعضیا از قیمت پرسیدن دوستان من اون طمان 30 تا دادم .مسیر هم یونان به المان بود.الان قیمتو خیلی بالاتره این حرفا کردن.دلیلشم به قول خودشون اینه مسیر مستقیم با پرواز و تضمین شدس و دلیل دوم اینه کسی نیس به این صورت بفرسته و اضن کسی نیس.من صحت حرف دومی رو نمیدونم اما واقعا هرچی گشتم یه ادم مناسب پیدا کنم نبود.دوستمم که میخواد بره رفت تهران و با یه نفر قرار داد بست که واسش اقامت درست کنه نه ویزا که اومدم اینجا گفتم یکیاز بچه ها خندید و واسه اونم گفتم اگه خبری شد در جریان میزام.اونم جریانش این شد که 30ملیون از دوست ما گرفت 3 ماه باهاش کار کرد الانم بهش پس داد.این تمام ماجرا بود.امیدوارم تهمت دلال بودن نزنین.روزی که رفتم باز همینجا در جریانتون میزارم.واسه کار اقPAMAHAMDEGI EUROPکه کلی تو این چند ماه زحمت دادم و حتی به چرت ترین ترین سوالام ج داده واسه کار کیس سازیشونم در جریان میزارم که ایا خوبه یا بده.اینم از قولی که دادم.الوعده وفا.خدافظ

Arman_ilam

Re: کمک به دوستان

پست توسط Arman_ilam » چهار شنبه 21 مرداد 1394, 10:02 am

سلام به همه دوستان
ما چند نفریم که قصد داریم از ایران به آلمان برسیم
یک قاچاقچی پیدا کردیم که از سابقه ی کارش اطلاعاتی نداریم
و اینکه ما الفبای مهاجرت و پناهندگی رو نمیدونیم
این شخص قراره نفری ۸ میلیون از ما بگیره
۴ میلیون در ایران حین خروج و ۴تومن در آلمان
سوالاتی که برامون پیش اومده اینه
این شخص چطور میتونه پول رو در آلمان از ما بگیره???
در صورتی که خودش تا آلمان همراه ما نیست
سوال بعدی اینه آیا ما مرز ایران ترکیه رو با پاسپورت اصلی خودمون رد میکنیم یا نه ?
و اینکه ایشون قبل از کار از هر نفر ۶ قطعه عکس میخواد
این عکس ها برای چیه??
این شخص میتونه برای ما اقامت آلمان بگیره??

نمایه کاربر
Shayann

پست توسط Shayann » چهار شنبه 21 مرداد 1394, 5:10 pm

خخ نکنه اطلاعاتیه عکستونو گرفته برا پروندتون.
با 8 میلیون من تا حالا ندیدم کسیو ببرن آلمان. 8 میلیون تا یونان نمیبرن تا آلمان میبرن؟؟
مسیر رو ازش بپرس ببین از کجا میبره؟
احتمالا کلاه برداره. نصف پول رو که دادی میبره تورو ترکیه ول میکنه.

Mojahed

پست توسط Mojahed » چهار شنبه 21 مرداد 1394, 10:58 pm

تو جایی که نه مسافر به قاچاقبر اعتماد داره و نه قاچاقبر به مسافر خابوندن پول تو صرافی چاره کاره (قبل از حرکت)
صراف امین شما و قاچاقبر میشه که اگه نرسی تظمینیه برای شما و پس گرفتن پولتون و اگه رسیدین که قاچاقبرم به پولش میرسه.
مرز ایران و ترکیه رو خودتون راحت میرین با پاسپورتی که دارین اگه پاسپورت نداری قاچاق ردتون میکنه احتمالا
وقتی بتونی قانونی وارد ترکیه بشی عکس نیازی نیست (با پاس داری میری ) قاچاقشم عکس نیاز نیست چون ورودتون به ترکیه غیر قانونیه (داری قاچاقی رد میشی عکس برا چی؟)
قاچاقبر کارش رسوندن مسافره اطلاعاتش فقط در مورد راهه هیچ کمکی در باره کیس نمیتونه بکنه.

صحبت آخرم در مورد 4 میلیون در ایرانه و 4 میلیون تو آلمان:
هیچ قاچاقبری با 8 میلیون آلمان نمیبره چون نمیصرفه خرج خود مسافر بیشتر از اینا در میاد(خود انداز) حالا چه برسه به این که یه چیزی هم قراره به قاچاقبر برسه.
اگه قاچاقبرتون برنامه خابوندن پول قبل از حرکت تو صرافی نداشته باشه (برا مسیر ترکیه تا آلمان)
فک میکنم نقشه رو همون 4 میلیون اول داشته باشه (که مقصدتون میشه ترکیه) اونم تقریبا 2 برابر قیمت

بازم خودت میدونی حواست جمع باشه
moj4hed@gmail.com

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 62 مهمان