با اثر انگشت سوئیس میشه رفت المان کمکم کنید

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
mohammad.ahmadi11

با اثر انگشت سوئیس میشه رفت المان کمکم کنید

پست توسط mohammad.ahmadi11 » شنبه 31 مرداد 1394, 6:34 am

سلام دوستان وادمین عزیز من ومادرم الان یک ماهه تو سوئیس هستیم واثر انگشت ومصاحبه اول از ما گرفتن وسن من 16 هست اما برادم 15 هست والان تو المان ازش اثر انگشت گرفتن .الان من ومادرم میتونیم از طریق قانونی بریم المان پیش برادرم اونجا درخواست پناهندگی بدیم یا اگه غیر قانونی بریم اثر انگشت سوئیس بالا بیاد بخان ما رو برگردونن سوئیس بیاد چیکار کنیم تشکر از همگی.

mohammad.ahmadi11

Re: با اثر انگشت سوئیس میشه رفت المان کمکم کنید

پست توسط mohammad.ahmadi11 » شنبه 31 مرداد 1394, 9:15 am

ادمین عزیز خواهش میکنم یه راه حلی یه راهنمایی کنین ممنون میشم

نمایه کاربر
Shayann

پست توسط Shayann » شنبه 31 مرداد 1394, 3:38 pm

اثر انشگتتون در میاد و برتون میگردونن سوئیس به احتمال خیلی زیاد.

s.k

پست توسط s.k » شنبه 31 مرداد 1394, 4:23 pm

دوست عزيز شما دیگه هرجای اروپا درخواست بدی میفرستنتون سویس وبرادرت هرجای دیگه درخواست بده میفرستش المان چون اثر انگشت شما تو یه سیستم به اسم یوروداکت ذخیره میشه و طبق قانون دوبلین برتون میگردونن به همونجا که اثر دادین ولی راهای دورزدن قاقون دوبلین رو بخون یکی از دوستان خیلی خوب توضیح داده که چطوری میشه این قانون رو دور زد و چه راه هایی برای ماندگار شدن وجود داره

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » شنبه 31 مرداد 1394, 9:17 pm

mohammad.ahmadi11 نوشته شده:سلام دوستان وادمین عزیز من ومادرم الان یک ماهه تو سوئیس هستیم واثر انگشت ومصاحبه اول از ما گرفتن وسن من 16 هست اما برادم 15 هست والان تو المان ازش اثر انگشت گرفتن .الان من ومادرم میتونیم از طریق قانونی بریم المان پیش برادرم اونجا درخواست پناهندگی بدیم یا اگه غیر قانونی بریم اثر انگشت سوئیس بالا بیاد بخان ما رو برگردونن سوئیس بیاد چیکار کنیم تشکر از همگی.
داداشت زیر 18 سال هست.بگید درخواست بده و بگه که مادر و برادرم سوئیس هستند.میفرستنش.اگر کاری نکردن باید وکیل بگیره.وکیلم که اگر آشنایی ندارید باید یکی پیدا کنید که براش پیدا کنه و کمکش کنه.
تو یه تایپیک دیگه توضیح بیشتری دادم.
نگران نباشید
درست میشه
بدرود

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 2 شهریور 1394, 6:49 pm

mohammad.ahmadi11 نوشته شده:سلام دوستان وادمین عزیز من ومادرم الان یک ماهه تو سوئیس هستیم واثر انگشت ومصاحبه اول از ما گرفتن وسن من 16 هست اما برادم 15 هست والان تو المان ازش اثر انگشت گرفتن .الان من ومادرم میتونیم از طریق قانونی بریم المان پیش برادرم اونجا درخواست پناهندگی بدیم یا اگه غیر قانونی بریم اثر انگشت سوئیس بالا بیاد بخان ما رو برگردونن سوئیس بیاد چیکار کنیم تشکر از همگی.
درود دوست گرامی!
تا زمانی که پناهجو موفق به گرفتن پناهندگی در کشوری نشود عملا نمیتواند اعضای خانواده خود را به ان کشور دعوت کند تا به وی بپیوندند. اگر یکی از این دو سوی ماجرا (شما و مادرتان در سوئیس یا برادرتان در آلمان) موفق به گرفتن پناهندگی شوید میتوانید بواسطه قانون الحاق خانواده درخواست دهید تا طرفی که اقامت نگرفته است به طرف مقابل که اقامت دارد ملحق شود.
اما در صورتی که تصمیم دارید قبل از مشخص شدن تکلیف پناهندگی به همدیگر ملحق شوید بهتر است پس از ورود به آلمان اینگونه نشان دهید دهید که بواسطه اینکه در ایران تحت تعقیب بوده اید (موضوع کیسی که ارائه داده اید) اعضای خانواده پراکنده شده اند و هریک از اعضای خانواده جهت حفظ جان خود به سمتی گریخته است. پس از مدتها و با پیگیریهای مداوم متوجه میشوید که یکی از اعضای خانواده (برادرتان) در آلمان هستند. به همین خاطر شما نیز به ایشان ملحق شدید. با توجه به زیر سن بودن برادرتان در آلمان احتمال اینکه درخواست شما نیز در آلمان مورد بررسی قرار گیرد وجود دارد.
در این حالت نیاز است هماهنگی کاملی بین اعضای خانواده در زمینه کیس وجود داشته باشد به نحوی که دچار تناقض گویی نشوید.
همچنین در نظر داشته باشید در صورتی که بخواهیم در شرایط برابر مقایسه ای بین آلمان و سوئیس داشته باشیم گرفتن پناهندگی در آلمان آسانتر از سوئیس است.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Exabot [Bot] و 99 مهمان