ادمین محترم مشکل من رو حل کن.

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
panahandegi.europa

ادمین محترم مشکل من رو حل کن.

پست توسط panahandegi.europa » دو شنبه 11 آبان 1394, 4:05 pm

درود.
من حدود دو ساله که تو این سایت هستم و اطلاعات میدم به دوستان.
تا جایی هم که تونستم توضیح دادم و سعی کردم الکی چیزی رو نگم
آقا یا خانم ادمین چرا پیام های من رو بلاک میکنید؟
من الان 21 مورد پیام در حال ارسال دارم.ماله یکی دو روز هم نیست.مال چندین وقته.حالا چون یکی توش گفته میخوام بیام باهات کار کنم و خواسته به من پول بده شما برداشتی جواب های من رو و شاید پیام های اونا رو که دیگه من نمیدونم بلاک کردی؟
خواهشم فقط اینه که یا این مشکل رو برطرف کنید اگر از طرف شما نیست و من اشتباه فکر کردم یا اگر همینجوریه که گفتم فقط بهم بگید که در جریان باشم.
خواهشا اگر این تایپیک رو هم خواستید پاک کنید ولی جواب من رو بدید.
با سپاس
بدرود

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: ادمین محترم مشکل من رو حل کن.

پست توسط Admin » سه شنبه 12 آبان 1394, 5:07 am

درود دوست گرامی!
پیامهای شما بلاک نشده است. در واقع اکانت شما هیچ مشکلی ندارد و پیامهایتان برای گیرنده ارسال میشوند.
سیستم ارسال پیام phpBB که فروم ما نیز بر روی ان پیاده شده است اینگونه عمل میکند که تا زمانی که گیرنده، پیام شما را مطالعه نکند پیام شما بصورت "پیامهای درحال ارسال" باقی میماند. در واقع پیام شما برای گیرنده ارسال میشود و تا زمانی که ایشان وارد اکانت خود شده و پیام شما را مطالعه نمایند، پیام ارسالی شما بصورت "پیامهای درحال ارسال" باقی میمانند. درواقع پیامهایی که در بخش "پیامهای درحال ارسال" میباشند پیامهایی هستند که "ارسال" شده اند ولی هنوز "خوانده" نشده اند.
زمانی که گیرنده پیام وارد اکانت خود شده و پیام شما را مطالعه نمایند پیام ارسالی شما از بخش "پیامهای درحال ارسال" خارج شده و وارد "پیغامهای ارسال شده" میشود.
خود ما نیز صدها پیام در بخش "پیامهای درحال ارسال" داریم که نشان میدهد گیرندگان پیامها هنوز پیامهای ارسالی ما را مطالعه نکرده اند.
در پایان از حضور فعال شما در فروم و بابت اطلاعات باارزشی که در اختیار خوانندگان فروم قرار میدهید بسیار سپاسگزاریم.

سپاس فراوان
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 94 مهمان