راه و روش رسیدن به آلمان زمینی در این روزها

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
reza.kavir

راه و روش رسیدن به آلمان زمینی در این روزها

پست توسط reza.kavir » جمعه 11 دی 1394, 5:19 am

با سلام، لطفا دوستانی که از وضعیت زمینی رفتن به آلمان تو این روزها اطلاع دارند پاسخ بدهند که:
با توجه به سخت گیری های اخیر درباره چک کردن مدارک هویتی و نیز فیلتر کردن ملیت پناهجویان و مهاجران و همچنین کنترل هویت و ملیت توسط مقامات اتریش در مرز با اسلوونی، در حال حاضر ایرانیها چطور میتونن خودشون رو به آلمان برسونن؟

baddanger49

Re: راه و روش رسیدن به آلمان زمینی در این روزها

پست توسط baddanger49 » چهار شنبه 23 دی 1394, 4:48 pm

با عرض سلام خدمت دوستان بر طبق اینکه مرز کشورهای بالکان بر روی ایرانیاها بسته شده باید بعد از رسیدن به یونان آتن دنبال قاچاق بر برای آلمان باشید و از طریق زمینی(پیاده روی) از سمت جنگلا ردتون میکنتون بعضی از مسیرها احتمال داره با ماشین ببیرنتون.قاچاقبرم به گفته خیلی از دوستان در پارک ویکتوریا آتن هست باید بگردید ادمشو پیدا کنیم ک من شنیدم قاچاقبرای معروفی داره ک کلا کارشون همینه و کاردرستن. در ضمن هزینه اشم فکنم یه چیزی حدود 2000 تا 2500 یورو در بیاد براتون شاید کمتر پیدا کنید
.
موفق باشید

baddanger49

پست توسط baddanger49 » چهار شنبه 23 دی 1394, 6:53 pm

دوست عزیز این چه طرز صحبت کردنه؟؟؟مگه من گفتم قاچابرم یا قاچاقبر معرفی کردم؟منم مثل خیلی های دیگه مسافرم در ضمن من اینهارو برای شما ننوشتم برای اون دوستی هست ک سوال پرسیده بود و فکنم جوابشم گرفته باشه.
شماهم بهتر بود قبل اومدنتونم یکم با دید باز تر اقدام میکردید و بی گدار به آب نمیزدید

peeter
محل اقامت: EUROPA

پست توسط peeter » شنبه 24 بهمن 1394, 9:28 pm

baddanger49 نوشته شده:با عرض سلام خدمت دوستان بر طبق اینکه مرز کشورهای بالکان بر روی ایرانیاها بسته شده باید بعد از رسیدن به یونان آتن دنبال قاچاق بر برای آلمان باشید و از طریق زمینی(پیاده روی) از سمت جنگلا ردتون میکنتون بعضی از مسیرها احتمال داره با ماشین ببیرنتون.قاچاقبرم به گفته خیلی از دوستان در پارک ویکتوریا آتن هست باید بگردید ادمشو پیدا کنیم ک من شنیدم قاچاقبرای معروفی داره ک کلا کارشون همینه و کاردرستن. در ضمن هزینه اشم فکنم یه چیزی حدود 2000 تا 2500 یورو در بیاد براتون شاید کمتر پیدا کنید
.
موفق باشید
من هم شنیدم راه ها خیلی سخت شده با این حال موندم مردم چطوری میان اروپا دوست خودم اومد گیر کرد پولش به فنا رفت
دو کس رنج بیهوده بردند و سعی بی‌فایده کردند: یکی آن‌که اندوخت و نخورد و دیگر آن‌که آموخت و نکرد.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 75 مهمان