مسیر رفتن از ترکیه به المان

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
essi.mohammadi

مسیر رفتن از ترکیه به المان

پست توسط essi.mohammadi » شنبه 5 تیر 1395, 10:47 pm

سلام. من و رفیقم با پاسپورتمون میخوایم تا هفته بعد بریم تا ترکیه و از اونجا پاسمون رو پاره کنیم و بریم به سمت آلمان
ممنون میشم کسی راهنماییمون کنه که از چه راهی (زمینی یا دریایی) و از چه کشور و شهرهایی باید بریم این راهو تا المان. کلا از صفر تا 100 از ترکیه تا المان
و اینکه چه وسایلی باید با خودمون همراه داشته باشیم که بعدا نیازمون میشه؟
و در اخر چقد از پولامونو باید نقد همرا داشته باشیم چقدشو به یورو اینا تبدیل کنیم و این حرفا
خواهشن بهترین راه و مسیر ممکن با جزییاتش رو بگین ممنون میشم
خدایش اگه کسی اطلاع داره و یا میتونه ازکسی که میدونه بپرسه بهمون کمک کنید که با اطلاع بریم این سفرو و گیر نکنیم

fp.pp

Re: مسیر رفتن از ترکیه به المان

پست توسط fp.pp » یک شنبه 6 تیر 1395, 8:54 am

منم هستم شرایطتون به چه صورته؟

essi.mohammadi

پست توسط essi.mohammadi » یک شنبه 6 تیر 1395, 10:23 pm

کسی نبود مارو راهنمایی کنه؟ خدایش اگه چیزی میدونید بگین

loveforlove

پست توسط loveforlove » سه شنبه 8 تیر 1395, 2:41 pm

از ترکیه قاچاق پوستتون باید خیلی کلفت باشه

sina_019

پست توسط sina_019 » شنبه 12 تیر 1395, 4:42 pm

من یه رفیق دارم سوری جریان رفتنش رو برام گفت ک چطوری رفته پناهدگی گرفته (خودش تو کشور سوریه بوده و بخاطر جنگ از آلمان پناهدگی گرفته)
از ترکیه با قایق رفته یونان ،من پرسیدم ک مرتب قایق ها غرق میشن و خطرناکه و..... گفت که دونوع قایق هست ،قایق کو چیک و قایق بزرگ ، قایق های بزرگ آهنی هستن و امن هستن ، قایق های کوچیک به این خاطر ک ارزونن ، گفت ک خیلی از ایرانی ها هم از این مسیر میان(هزینشم پرسیدم قایق آهنی 1200دلار آوردنش از ترکیه تا یونان)
گفتم خوب باشه تا اینجاش اکی ، از یوتان تا آلمان چطو رفتی؟
گفت رایگان :shock: :shock: :shock:
گفتم چطور رایگان؟
گفت سازمان های بشردوستانه آوردنمون آلمان رایگان humanitarian organization
دیگه تا این حد میدونم.
گفتم شمارم در جریان بزارم.

پسر ایرانی

پست توسط پسر ایرانی » شنبه 12 تیر 1395, 8:05 pm

sina_019 نوشته شده:من یه رفیق دارم سوری جریان رفتنش رو برام گفت ک چطوری رفته پناهدگی گرفته (خودش تو کشور سوریه بوده و بخاطر جنگ از آلمان پناهدگی گرفته)
از ترکیه با قایق رفته یونان ،من پرسیدم ک مرتب قایق ها غرق میشن و خطرناکه و..... گفت که دونوع قایق هست ،قایق کو چیک و قایق بزرگ ، قایق های بزرگ آهنی هستن و امن هستن ، قایق های کوچیک به این خاطر ک ارزونن ، گفت ک خیلی از ایرانی ها هم از این مسیر میان(هزینشم پرسیدم قایق آهنی 1200دلار آوردنش از ترکیه تا یونان)
گفتم خوب باشه تا اینجاش اکی ، از یوتان تا آلمان چطو رفتی؟
گفت رایگان :shock: :shock: :shock:
گفتم چطور رایگان؟
گفت سازمان های بشردوستانه آوردنمون آلمان رایگان humanitarian organization
دیگه تا این حد میدونم.
گفتم شمارم در جریان بزارم.
خواهشا اطلاعات یکی دوساله گذشته رو دوباره بازگو نکنید که با هزار دلار میشد رسید تا آلمان یا چه میدونم دانمارک و... چیزی که الان مشخصه نهایتش یه پناهنده به زور بتونه برسه تا یونان اونهم زمینی و نه راه دریایی و جزایر.
یونان به مقدونیه هم که اینقدر سیم خاردار،سرباز و زهرمار و... گذاشتن که با قاچاقبر سالم هم رسیدن به مقصد سخته. بهترین راهش به گفته خیلی ها هوایی هستش اونهم حداقل چهار هزار یورو اب میخوره و همینطور تا حدودی آشنایی به زبان انگلیسی. اونهم پیدا کردن ادم اینکاره هم واقعا سخته. همه قاچاقچی هامیگن اینکاره هستیم اما فقط خدا میدونه کی راست میگه کی دروغ :roll:
اینها اطلاعات عمومی هستش و شاید بشه گفت با واقعیت الان جور هستش.

sina_019

پست توسط sina_019 » یک شنبه 13 تیر 1395, 1:12 pm

با هزار دلار تا کجا؟ یکی از بچه ها از ایران تقریبا ی سال قبل رفته بود دو ماه قبل اومده بود، 30 تومن برده بودنش آلمان ، 1000 دلار ک پولی نیست!!!!!
اطلاعات خودت رو آپ کن بعد به من خورده بگیر.

پسر ایرانی

پست توسط پسر ایرانی » یک شنبه 13 تیر 1395, 3:22 pm

sina_019 نوشته شده:با هزار دلار تا کجا؟ یکی از بچه ها از ایران تقریبا ی سال قبل رفته بود دو ماه قبل اومده بود، 30 تومن برده بودنش آلمان ، 1000 دلار ک پولی نیست!!!!!
اطلاعات خودت رو آپ کن بعد به من خورده بگیر.
تا همین هفت قبل تو اوج دوران بحران پناهندگان فقط کافی بود برسی تا جزایر یونان اونهم از 500یورو تا هزار یورو بقیه اش خیلی راحت بود اتن پر اتوبوس و قطار بود و خود اون کشورها پناهنده ها رو منتقل میکردن کشور به کشور،احتیاجی به قاچاقبر نبودانموقع.خود اون کشورها مرزها رو باز کرده بودن الان هم خودشون بستن.
یعنی شما از این موضوع خبر نداری؟

پسر ایرانی

پست توسط پسر ایرانی » یک شنبه 13 تیر 1395, 5:28 pm

هفت ماه قبل*

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: s.k و 92 مهمان