ویزای سویس واعلام پناهندگی در المان

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
Pegahsh

ویزای سویس واعلام پناهندگی در المان

پست توسط Pegahsh » جمعه 19 آذر 1395, 8:52 pm

ببخشید یه سوال داشتم من وهمسرم میخواهیم با ویزای سویس مستقیما وارد المان شویم و انجا اعلام پناهندگی کنیم و زمانی که اثر انگشتمان در اومد پناهنده کلیسا شویم ایا امکان این وجود دارد مارو به همان سویس برگردانن ممنونم

aban3

Re: ویزای سویس واعلام پناهندگی در المان

پست توسط aban3 » شنبه 20 آذر 1395, 4:21 am

شما اگه دفعه اول هست ویزای شینگن گرفته ای باید ورودتان به همان کشور صادر کننده ویزا یعنی سوییس باشد. در آلمان می توانند جلوی ورود شما را بگیرند. ( مگر اینکه در هنگام درخواست ویزا نام آلمان را در کشورهای مقصد سفر نوشته باشید) البته بعضی وقتها هم سخت گیری نمی کنند اما قانون این است. حداقل در ایران با ویزای سوییس بلیط برای آلمان به شما نمی فروشند اگر بفروشند در فرودگاه مشکل درست می کنند. البته در کشورهای دیگه مثل ترکیه را نمی دانم شاید بشود. تازه شنیدم بلیط برگشت هم باید داشته باشید و در فرودگاه باید نشان بدهید که البته میشه صوری باشه
به همین دلیل همه می خواهند از آلمان ویزا بگیرند!!!
درباره کلیسا چیزی نمی دانم.

mobtekerin

Re: ویزای سویس واعلام پناهندگی در المان

پست توسط mobtekerin » سه شنبه 5 دی 1396, 11:14 am

سلام . من خودم مسافر بودم و راحت و بدون هیچ دردسری اومدم اروپا و آلام مقیم آلمانم . از مرزهای ایران بگیر تا ترکیه و یونان پر از گرگه . اگر کسی بخواهد بیاد نزدیک ۷۰۰۰ یورو خرج داره و با ماشین از تهران میارن مرز ترکیه بعد ۱ ساعت پیاده روی داره بعد کلا از مرز ترکیه تا شهر وان و باتمان با سواری و از باتمان تا استانبول با اتوبوسه . ۱ روز توی استانبول می مونی و بعد با ماشین به ادرنه و با تراکتور وارد مرز یونان و از آنجا با سواری وارد سالونیک و از سالونیک با قطار وارد آتن می شوید سپس بعد از ۴ روز با پاس و آی دی کارت اصلی با هواپیما وارد اروپا می شوید. در این مدت سفر هزینه های خورد و خوراک و هتل با خود مسافره

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 87 مهمان