قاچاقبر تضمینی کاردرست، تبادل اطلاعات

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
chaos

قاچاقبر تضمینی کاردرست، تبادل اطلاعات

پست توسط chaos » جمعه 26 خرداد 1396, 7:30 am

لطفا اگر کسی قاچاقبری رو میشناسه که خودش یا نزدیکانش رو فرستاده و پول رو قبل از رفتن نقدی نمیگیره و به جیب نمیزنه! به ما هم معرفی کنه
برای اروپا به خصوص آلمان یا انگلیس

IS_1981
تماس:

Re: قاچاقبر تضمینی کاردرست، تبادل اطلاعات

پست توسط IS_1981 » پنج شنبه 22 تیر 1396, 11:36 pm

پیدا کردی به منم خبر بده

تجربه شخصی من :قاچاقی هیچ راهی نیست گول قاچاقبرهای این سایت و بیرون از سایت را نخورید . هیچ راهی نیست .ایدی تلگرام
IS_1981@

IS_1981
تماس:

پست توسط IS_1981 » پنج شنبه 29 تیر 1396, 10:00 pm

O.vianney90 نوشته شده:
شنبه 24 تیر 1396, 5:46 pm
O.vianney90@gmailcom
پرداخت بعد از رسيدن به مقصد. فقط اروپا، تمام كشورها.
رسیدن به مقصد و پرداخت پول که یک جک خنده داره .چون قاچاقبر قبل فرستادن مسافر پولو میخواد .
شما تضمینت چیه؟همزمان با رسیدن مسافر به مقصد(مسافر زنگ میزنه) نقد پولو از خانواده مسافر بگیری اینطور قبول داری؟

تجربه شخصی من :قاچاقی هیچ راهی نیست گول قاچاقبرهای این سایت و بیرون از سایت را نخورید . هیچ راهی نیست .ایدی تلگرام
IS_1981@

Tom_tayebi

پست توسط Tom_tayebi » سه شنبه 3 مرداد 1396, 4:00 pm

IS_1981 نوشته شده:
پنج شنبه 29 تیر 1396, 10:00 pm
O.vianney90 نوشته شده:
O.vianney90@gmailcom
رسیدن به مقصد و پرداخت پول که یک جک خنده داره .چون قاچاقبر قبل فرستادن مسافر پولو میخواد .
شما تضمینت چیه؟همزمان با رسیدن مسافر به مقصد(مسافر زنگ میزنه) نقد پولو از خانواده مسافر
بگیری اینطور قبول داری؟

داداش یه سوال برام پیش اومده؛ چه تضمینی هست که وقتی شما رسیدی خانوادت پول رو بده ؟

IS_1981
تماس:

پست توسط IS_1981 » سه شنبه 3 مرداد 1396, 10:04 pm

Tom_tayebi نوشته شده:
سه شنبه 3 مرداد 1396, 4:00 pm
IS_1981 نوشته شده:
پنج شنبه 29 تیر 1396, 10:00 pm
O.vianney90 نوشته شده:
O.vianney90@gmailcom
شما تضمینت چیه؟همزمان با رسیدن مسافر به مقصد(مسافر زنگ میزنه) نقد پولو از خانواده مسافر
بگیری اینطور قبول داری؟

داداش یه سوال برام پیش اومده؛ چه تضمینی هست که وقتی شما رسیدی خانوادت پول رو بده ؟
شخصی که قاچاقبر در ایران تعیین میکنه به همراه خانواده مسافر با هم میرن پیش یک صراف معتبر و قانونی تو تهران اونجا مبلغ رو به امانت میزارن به صراف هم توضیح میدن که جریان چیه .اون شخص صراف کاملا بی طرفه و کارمزد خودشو میبره . و چون پول دست صرافه خانواده مسافر نمیتونن دبه در بیارن .وقتی مسافر رسید مقصدش و خانواده از سلامت مسافر مطمن شد مبلغ رو ازاد میشه .چون پول هم پیش یک ادم بی طرفه دلیلی نداره که صراف مبلغ رو نده تضمینی بدون دردسر .
به این صورت هم خانواده خیالش راحته هم قاچاقبر که به پولش میرسه . باورم اینه که اگر قاچاقبری کارش درست باشه ریگی به کفشش نباشه و بتونه مسافر رد کنه این شرایط را قبول میکنه ولی اگر تضمینی تو رسیدن طرفش نباشه معلومه که قبول نمیکنه .

IS_1981@

Atbmusic

پست توسط Atbmusic » پنج شنبه 5 مرداد 1396, 4:46 pm

در اصل باید همینجوری باشه یکی از دوستام سال 91 همینجوری رفتن بعد رسیدنش به اتریش خانوادش پول رو دادن خودمم دونبال یه ادم معتبرم همینجوری راه بلد و کار درست باشه پیدا کردی به منم خبر بده !

IS_1981
تماس:

پست توسط IS_1981 » جمعه 6 مرداد 1396, 7:45 pm

ما با یک سری قاچاقبر نما طرف هستیم که خودشون در ترکیه به شغل شریف کلاهبرداری مشغول هستند وانها میخواهند از این وضعیت سو استفاده کنند درواقع انها قاچاقبر نیستن فقط ادعا میکنند که هستند به هر شکلی میخوان از مسافر ها پول بگیرن من با خیلی ها صحبت کردم و شرایطم را گفتم اما انها به هر طریقی که شده میخوان پولی بگیرن حالا به عنوان هزینه های اقامت در ترکیه پیش پرداخت یا هر چیز دیگه خیلی اشتباه هست که شما حتی یک دلار به این لاشخور ها بدید . کسی که میتونه مسافر بفرسته باید همه هزینه ها را به عهده بگیره وقتی مسافر رفت کل هزینه ها + دستمزد خودش را در ایران تحویل بگیره .اینطور قاچاقبر مجبوره سریعا مسافر را بفرسته دیگه به بهانه های مختلف مسافر را الاف نکنه تو ترکیه که بخواد پول بیشتری بگیره چون میدونه اگر مسافر به هر دلیلی نتونه بره خودش ضرر میکنه برای همین نسبت به وضعیت مسافر نمیتونه بی تفاوت باشه
اشتباه مسافر ها اینه که به این بی شرفهای زبان باز دروغ گو اعتماد میکنند .
من ترجیح میدم اگر ادمش پیدا نشد برم یو ان ترکیه این هزینه هایی که قاچاقبر میگیره همونجا خرج خودم بکنم یکی دو سال انتظار داره ولی حداقل پولمون از دست نمیدیم .جالبه قاچاقبر های پوفیوز همش سعی میکنند افراد را از یو ان نا امید کنند میگن ده سال طول میکشه و از این حرفها...حتما باید پول را به شما کثافت ها بدیم . باید هوشیار باشیم که ازمون سو استفاده نشه . اگر من با این شرایط شخصی را پیدا کردم حتما به شما هم معرفی میکنم تا همه با خیال راحت بدون حتی یک درصد خطر برای پولشون به هدف و مقصدشون برسند .اما زیاد امیدوار نیستم چون الان تقریبا هوایی رفتن امکانش نیست مرز زمینی هم بسته شده . با ویزا هم بخوای بری محال ممکنه بتونی اقامت بگیری .

IS_1981@

بی بال و پر

پست توسط بی بال و پر » جمعه 6 مرداد 1396, 9:08 pm

IS_1981 نوشته شده:
جمعه 6 مرداد 1396, 7:45 pm
ما با یک سری قاچاقبر نما طرف هستیم که خودشون در ترکیه به شغل شریف کلاهبرداری مشغول هستند وانها میخواهند از این وضعیت سو استفاده کنند درواقع انها قاچاقبر نیستن فقط ادعا میکنند که هستند به هر شکلی میخوان از مسافر ها پول بگیرن من با خیلی ها صحبت کردم و شرایطم را گفتم اما انها به هر طریقی که شده میخوان پولی بگیرن حالا به عنوان هزینه های اقامت در ترکیه پیش پرداخت یا هر چیز دیگه خیلی اشتباه هست که شما حتی یک دلار به این لاشخور ها بدید . کسی که میتونه مسافر بفرسته باید همه هزینه ها را به عهده بگیره وقتی مسافر رفت کل هزینه ها + دستمزد خودش را در ایران تحویل بگیره .اینطور قاچاقبر مجبوره سریعا مسافر را بفرسته دیگه به بهانه های مختلف مسافر را الاف نکنه تو ترکیه که بخواد پول بیشتری بگیره چون میدونه اگر مسافر به هر دلیلی نتونه بره خودش ضرر میکنه برای همین نسبت به وضعیت مسافر نمیتونه بی تفاوت باشه
من ترجیح میدم اگر ادمش پیدا نشد برم یو ان ترکیه این هزینه هایی که قاچاقبر میگیره همونجا خرج خودم بکنم یکی دو سال انتظار داره ولی حداقل پولمون از دست نمیدیم .جالبه قاچاقبر های پوفیوز همش سعی میکنند افراد را از یو ان نا امید کنند میگن ده سال طول میکشه و از این حرفها...حتما باید پول را به شما کثافت ها بدیم . باید هوشیار باشیم که ازمون سو استفاده نشه . اگر من با این شرایط شخصی را پیدا کردم حتما به شما هم معرفی میکنم تا همه با خیال راحت بدون حتی یک درصد خطر برای پولشون به هدف و مقصدشون برسند .اما زیاد امیدوار نیستم چون الان تقریبا هوایی رفتن امکانش نیست مرز زمینی هم بسته شده . با ویزا هم بخوای بری محال ممکنه بتونی اقامت بگیری .
دمت گرم.داداش.این چند وقته که فروم رو پیگیرم فهمیدم کارت درسته.همیشه پیامهاتو میخونم
اگه یه زمان کارت ردیف شد اطلاع رسانی کن .اون هم برای همه نه اونجور که بعضی ها رفتار میکنند که انگار معدن طلا پیدا کردن و نباید به کسی اطلاع بدن.موفق باشی

sasan4

پست توسط sasan4 » جمعه 6 مرداد 1396, 10:23 pm

IS_1981 نوشته شده:
جمعه 6 مرداد 1396, 7:45 pm
در مورد un ترکیه صد در صد باهات موافقم و خودم هم تا چند وقت دیگه عازم ترکیه هستم
امکان گرفتن ویزای شنگن هم برام وجود داشت ولی با کلی تحقیق فهمیدم که اقامتی در کار نیست و کلا بی خیال شنگن شدم

miladrng

پست توسط miladrng » یک شنبه 8 مرداد 1396, 12:59 am

پول نقد میدم دست برادرم ببره صرافی به محض رسیدنم آزاد کنه اگه قاچاقبری هست که با این شرایط منو به آلمان - سوئد - هلند - انگلیس - اتریش - و امثال اینها بفرسته بهم پیام بده

IS_1981
تماس:

پست توسط IS_1981 » یک شنبه 8 مرداد 1396, 8:40 pm

در مورد un ترکیه صد در صد باهات موافقم و خودم هم تا چند وقت دیگه عازم ترکیه هستم
امکان گرفتن ویزای شنگن هم برام وجود داشت ولی با کلی تحقیق فهمیدم که اقامتی در کار نیست و کلا بی خیال شنگن شدم
بهترین کار همینه بدون منت قاچاقبر های حرام لقمه
به حرف کسایی که میگن یو ان جواب نمیده و از این مزخرفات گوش نده و نا امید نشو
درسته سه سالی طول میکشه ولی ارزشش را داره بعد قبولی مثل اقا با خیال راحت سوار هواپیما میشی بدون ترس میری کانادا
یو ان اگر میخوای بری باید کیس خوبی داشته باشی. اگر قانونی وارد ترکیه میشی باید قانونی رفتنت را یک جوری توجیح کنی
اگر اقدام کردی به این سایت هم گاهی سر بزن و سرگذشت خودت با بقیه به اشتراک بزار
به هر حال امیدوارم موفق باشی

IS_1981@

Atbmusic

پست توسط Atbmusic » دو شنبه 9 مرداد 1396, 2:56 am

miladrng نوشته شده:
یک شنبه 8 مرداد 1396, 12:59 am
پول نقد میدم دست برادرم ببره صرافی به محض رسیدنم آزاد کنه اگه قاچاقبری هست که با این شرایط منو به آلمان - سوئد - هلند - انگلیس - اتریش - و امثال اینها بفرسته بهم پیام بده
واقعا اگه کسی باشه کار درست راه درستشم همینه
اگه کسی پیدا کرد تو این شرایط خبر بده

sasan4

پست توسط sasan4 » دو شنبه 9 مرداد 1396, 4:50 pm

من خودم نهایت تا 1 ماهه دیگه از ترکیه عازمم(خروج قانونی از ایران)
مقصدم هم حالا هر جا شد آلمان یا انگلیس یا...
اگه کسی هم همچین قصدی داره و یا میتونه کمک فکری بکنه یا همسفر بشه بهم تو خصوصی پیغام بده

aida taher

پست توسط aida taher » جمعه 13 مرداد 1396, 11:21 am

درود دوستان خوبم ممکنه به من کمک کنین.به نظرتون میتونم به اقای چاووشی اعتماد کنم؟ودرضمن با ویزا میشه رفت و درخواست پناهندگی داد؟

mobtekerin

پست توسط mobtekerin » سه شنبه 5 دی 1396, 10:52 am

سلام . من خودم مسافر بودم و راحت و بدون هیچ دردسری اومدم اروپا و آلام مقیم آلمانم . از مرزهای ایران بگیر تا ترکیه و یونان پر از گرگه . اگر کسی بخواهد بیاد نزدیک ۷۰۰۰ یورو خرج داره و با ماشین از تهران میارن مرز ترکیه بعد ۱ ساعت پیاده روی داره بعد کلا از مرز ترکیه تا شهر وان و باتمان با سواری و از باتمان تا استانبول با اتوبوسه . ۱ روز توی استانبول می مونی و بعد با ماشین به ادرنه و با تراکتور وارد مرز یونان و از آنجا با سواری وارد سالونیک و از سالونیک با قطار وارد آتن می شوید سپس بعد از ۴ روز با پاس و آی دی کارت اصلی با هواپیما وارد اروپا می شوید. در این مدت سفر هزینه های خورد و خوراک و هتل با خود مسافره

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 95 مهمان