راه زمینی

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
Kurd9692

راه زمینی

پست توسط Kurd9692 » شنبه 14 مرداد 1396, 8:49 am

سلام دوستان
من و دوستم نه پاسپورت داریم نه چیزی
میخوایم دل رو بزنیم به دریا از راه زمینی بریم اروپا دیگه هرچی باد و باد
اعتمادی هم به این قاچاقبرای ایرانی ندارم که خودشون پناهنده یو ان ترکیه ان میخوان پول مارو بخورن و پولشون جمع شه از ترکیه بزنن بیرون ... اینا اگه راست هم بگن دلالن نصف پولو واس خودشون ور میدارن ...
مثلا اگه بگی ما رو ببر ترکیه میگن دو تومن سه تومن چهار تومن ... در حالی که شما برو لب مرز ایران ماکو بازرگان قاچاقچی واقعی هست نصف این پولو نمیگیره ... واس رفتن از ترکیه به یونان یا ایتالیا هم همینطور ... بری لب مرز اونجا مطمئنا قاچاقچی پیدا میشه و با خیلی ارزونتر میبره ... از ایتالیا هم همینطور قاچاقچی برای المان و فرانسه پیدا میشه

حالا همسفر اگه هست بیاد بریم چون تا بیشتر باشیم ارزونتر میفته و کلاه کمتر سرمون میره
اگه میخای فاز منفی بزنی مرزا بسته اس نه عزیزم نمیخواد همیشه یه راهی هست ...
ما انگلیسی هم بلدیم پس مشکلی پیش نمیاد ...
در مورد کیس هم زیاد تحقیق کردیم

Kurd9692

Re: راه زمینی

پست توسط Kurd9692 » شنبه 14 مرداد 1396, 8:57 am

Kurd9692@
آی دی تلگرام
Lm.fr10@mail.com
ایمیل
هر کی پایه بود و خواست ازین ایران لعنتی خلاصیش بشه تماس بگیره باهام برنامه بریزیم بریم

aida taher

پست توسط aida taher » شنبه 14 مرداد 1396, 9:38 am

درود دوست خوبم پول داشته باشی زمینی هم میشه رد کرد فقط باید لازم برای رد شدن از یونان رو داشته باشی اکثر افرادی که یونان گیر میکنن پول ندارن

Kurd9692

پست توسط Kurd9692 » شنبه 14 مرداد 1396, 10:17 am

aida taher نوشته شده:
شنبه 14 مرداد 1396, 9:38 am
درود دوست خوبم پول داشته باشی زمینی هم میشه رد کرد فقط باید لازم برای رد شدن از یونان رو داشته باشی اکثر افرادی که یونان گیر میکنن پول ندارن
درود فراوان عزیز ... فکر اینجاشو کرذیم تا هلند هم میرسیم ... پول همرامون هست

Atbmusic

پست توسط Atbmusic » شنبه 14 مرداد 1396, 3:12 pm

سلام هزینش چقدر میشه به نظرت تا ایتالیا ؟

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » شنبه 14 مرداد 1396, 3:47 pm

Atbmusic نوشته شده:
شنبه 14 مرداد 1396, 3:12 pm
هزینه تا ایتالیا با 5500 یورو هم میشه رفت با 6500 یورو هم میشه رفت.ترکیه به ایتالیا در حال حاضر راه است و میشه راحت رفت .اگر زرنگ باشید نیاز به امثال من ندارید که شما را به رابط خودش تحویل بده خودتون میتونید برید استانبول و با اصل کاری کار کنید.خلاصه اینکه کار نشد نداره.اما در کل رد شدن غیر قانونی از مرزها همیشه هم ریسک داره و هم سختی های خاص خودش را .اگر کسی بگه تضمینی میرسونم و نمیزارم اب توی دلتون تکون بخوره همش کشکه.فقط تنها تضمینی که این وسط میشه ایجاد کرد اینه که پولتون خورده نشه و دیگر هیچ
نکته دوم اینکه از ایتالیا به سایر کشور های اروپایی نیاز به قاچاقبر نیست .اما نیاز به راهنمایی است .این راهنمایی هم برای رفتن از ایتالیا مثلا به المان مبلغی در حدود 300 تا 500 یورو خرج بر میداره
اینا نکاتی بود که دوستان اعضای این سایت در تلگرام زیاد سوال داشتن اینجا جواب دادم که در دسرس همه باشه
و یه نکته اینکه دوستان فکر نکنن یکی که گفت من همه مبلغ را اخر کار میگیرم کارش درسته .همین حرف متاسفانه خیلی ها را به خاک سیاه نشونده
اعتماد فقط از طرف ادم پرون نباید ایجاد شه .مسافر هم باید اعتماد ایجاد کنه.خلاصه اینکه این کار تابع هیچ قانونی نیست و اعتقاد دارم اگر چه مسافر و چه کسی که کارگزار است با صداقت جلو برند مشکلی پیش نمیاد.
بعضی دوستان میپرسن از طریق یوان ترکیه اقدام کردن خوبه یا قاچاقی رفتن ؟... من شخصا اگه جای شماها بودم از طریق یوان اقدام میکردم و قاجاقی رفتن را تنها به کسانی توصیه میکنم که در کشور مقصد مورد نظرشون به محض رسیدن تقریبا همه کاراش بنابه هر دلیلی انجام شده باشه.
با ارزوی موفقیت برای همه دوستان عزیز
من هیچ نماینده ای ندارم،، تنها راه ارتباط با من:

ایدی تلگرام
ra_ar_66@
لینک تلگرام
https://t.me/ra_ar_66
اینستا:
ra_ar__66
دوستان، فقط ایران به ترکیه و بالعکس و نیز ترکیه به یونان میتونین رو من حساب کنید و دیگر هیچ
جدید ترین مطالب بنده در پست با موضوع "اوضاع مرز،خروج قاچاقی،ممنوع الخروج" ادامه خواهد داشت.
هزینه ها با توجه به ثابت نبودن قیمت لیر ترکیه و شرایط و مسیر انتخابی توافقی تعیین خواهد شد.

Kurd9692

پست توسط Kurd9692 » شنبه 14 مرداد 1396, 7:46 pm

Atbmusic نوشته شده:
بستکی به خودمون داره ... هم میتونیم مستقیم از ترکیه تا ایتالیا با کشتی باربری بریم یا بریم یونان از یونان بریم ایتالیا
در هر صورت فک نکنم دو سه هزار یورو بیشتر خرج بشه ... ولی ایتالیا جای موندن نیس داداش حداقل تا المان یا فرانسه بابد رفت ...

Atbmusic

پست توسط Atbmusic » شنبه 14 مرداد 1396, 8:42 pm

Kurd9692 نوشته شده:
شنبه 14 مرداد 1396, 7:46 pm
Atbmusic نوشته شده:
بستکی به خودمون داره ... هم میتونیم مستقیم از ترکیه تا ایتالیا با کشتی باربری بریم یا بریم یونان از یونان بریم ایتالیا
در هر صورت فک نکنم دو سه هزار یورو بیشتر خرج بشه ... ولی ایتالیا جای موندن نیس داداش حداقل تا المان یا فرانسه بابد رفت ...
اره داداش در جریانم منم میخوام ازونور بپیچم واسه سوئد
البته با یکی از دوستام که اونجاست در ارتباطم راهنمای خوبیه میخوام بهترین راه رو انتخاب کنیم وضیعت مالی هم به قول خودت خرابه
زمان حرکت و من گذاشتم واسه شهریور هم یکم خلوت شه هم یکم از نظر مالی بهتر بشم بعد
حالا اگه برناممون بخوره بهم شاید همسفر شدیم
فقط این بین میمونه قانون دوبلین که باید مواظب باشید اثر انگشت ندین

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Exabot [Bot] و 99 مهمان