ادم پرون 7میلیون تا المان

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
KEIVAN013

ادم پرون 7میلیون تا المان

پست توسط KEIVAN013 » جمعه 27 مرداد 1396, 8:46 pm

سلام خدمت دوستان عزیز من الان در المان هستم و دوست دارم به هموطنان خودم کمک کنم من هیچ ضمانتی ندارم از این ادم پرون ولی منو رسوند و پولشو گرفت و الان صحیح سالم در المان هستم تا المان 7میلیون میگیره جاهای دیگه رو نمیدونم با اجازه ی خودش این ایدی رو میزارم در تلگرام پاسخگو شماست ایشون در ترکیه زندگی میکنند و بهتون میگن باید چیکار کنید
@operat0r_01

Farshad24

Re: ادم پرون 7میلیون تا المان

پست توسط Farshad24 » دو شنبه 30 مرداد 1396, 11:28 am

ميتوني ثابت كني كه تو الماني شايد ميخواي تيغ بزني از كجا معلوم خودت نباشي اين طرف اكه ثابت كردي من در خدمت اين اقا هستم

sasan4

پست توسط sasan4 » دو شنبه 30 مرداد 1396, 4:21 pm

KEIVAN013 نوشته شده:
جمعه 27 مرداد 1396, 8:46 pm
سلام خدمت دوستان عزیز من الان در المان هستم و دوست دارم به هموطنان خودم کمک کنم من هیچ ضمانتی ندارم از این ادم پرون ولی منو رسوند و پولشو گرفت و الان صحیح سالم در المان هستم تا المان 7میلیون میگیره جاهای دیگه رو نمیدونم با اجازه ی خودش این ایدی رو میزارم در تلگرام پاسخگو شماست ایشون در ترکیه زندگی میکنند و بهتون میگن باید چیکار کنید
@operat0r_01
تجربه ثابت کرده هر کسی رفته (حالا به هر روشی) سالی یکبار هم از جلوی این سایت رد نشده و همه چی یادش رفته تازه اگه هم یادش افتاده باشه میگه ....سایرین
من مشکلی با پرداخت این مبلغ ندارم به شرطی که اعتمادمو جلب کنی و بهم ثابت کنی چه تضمینی هست که من با پرداخت این 7 تومن از ترکیه میرسم آلمان و یه وخت به جای آلمان گیر گروگانگیرهای افغان تو استانبول نمی افتم؟
به هر حال من تصمیمم قطعیه اگه واقعا خودت یا این بابا میتونید کاری انجام بدی بهم تو خصوصی پیغام بده

134747

پست توسط 134747 » پنج شنبه 13 مهر 1396, 4:55 pm

ادسشو بده چجوری تماس بگیرم باهاش

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » پنج شنبه 27 مهر 1396, 5:28 am

خوب شاید از نظر قاجاقبر ایشون جزیره یونان المان محسوب میشه !!!!!!!!!
حرف زیاد گفته میشه شنونده باید عاقل باشه
من هیچ نماینده ای ندارم،، تنها راه ارتباط با من:

ایدی تلگرام
ra_ar_66@
لینک تلگرام
https://t.me/ra_ar_66
اینستا:
ra_ar__66
دوستان، فقط ایران به ترکیه و بالعکس و نیز ترکیه به یونان میتونین رو من حساب کنید و دیگر هیچ
جدید ترین مطالب بنده در پست با موضوع "اوضاع مرز،خروج قاچاقی،ممنوع الخروج" ادامه خواهد داشت.
هزینه ها با توجه به ثابت نبودن قیمت لیر ترکیه و شرایط و مسیر انتخابی توافقی تعیین خواهد شد.

abdolqaderparkeh

پست توسط abdolqaderparkeh » پنج شنبه 27 مهر 1396, 7:07 am

ra_ar_66 نوشته شده:
پنج شنبه 27 مهر 1396, 5:28 am

موافقم باهات
ایران ترکیه ۲۵۰۰ تا ۳ تومانه اونوقت میگی المان ۷ تومان ؟؟؟؟؟
عجب !!!

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » شنبه 29 مهر 1396, 3:21 pm

abdolqaderparkeh نوشته شده:
پنج شنبه 27 مهر 1396, 7:07 am
ra_ar_66 نوشته شده:

موافقم باهات
عجب !!!
اقای پارکه عزیز اگه سواد نداری لطفا پیامم را بده یه باسواد برات بخونه و وقتی فهمیدی بعد جواب بده که من مجبور نشم مثه معلم ابتدای حرفم را برات توضیح بدم
منظورم این بود این اقا که ادعا کرده با هفت میلیون المان میرسونه حتما جزیره یونان را با المان اشتباه گرفته..حالا افتاد
اما در مورد ایران به ترکیه من به کوری چشم تو من ازین لحظه به بعد 1500 تا 2تومان کار میکنم

ایدی تلگرام
ra_ar_66@
لینک تلگرام
اینستا:
ra_ar__66
دوستان، فقط ایران به ترکیه و بالعکس و نیز ترکیه به یونان میتونین رو من حساب کنید و دیگر هیچ
جدید ترین مطالب بنده در پست با موضوع "اوضاع مرز،خروج قاچاقی،ممنوع الخروج" ادامه خواهد داشت.
هزینه ها با توجه به ثابت نبودن قیمت لیر ترکیه و شرایط و مسیر انتخابی توافقی تعیین خواهد شد.

abdolqaderparkeh

پست توسط abdolqaderparkeh » یک شنبه 30 مهر 1396, 2:35 pm

ra_ar_66 نوشته شده:
شنبه 29 مهر 1396, 3:21 pm
پنج شنبه 27 مهر 1396, 7:07 am
ra_ar_66 نوشته شده:

موافقم باهات
عجب !!!
اقای پارکه عزیز اگه سواد نداری لطفا پیامم را بده یه باسواد برات بخونه و وقتی فهمیدی بعد جواب بده که من مجبور نشم مثه معلم ابتدای حرفم را برات توضیح بدم
منظورم این بود این اقا که ادعا کرده با هفت میلیون المان میرسونه حتما جزیره یونان را با المان اشتباه گرفته..حالا افتاد
اما در مورد ایران به ترکیه من به کوری چشم تو من ازین لحظه به بعد 1500 تا 2تومان کار میکنم

به کوری چشم من چرا؟
خوب من هم حرف تو رو زدم
اصلا میخوای صلواتی بیار و ببر به من چه!!
مگه کاری به کار تو داشتم
اما نرخ ۲۵۰۰ تا ۳ تومان هستش
هر جوری حساب کنی نمی صرفه

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » یک شنبه 30 مهر 1396, 3:03 pm

برادر پارکه برات نمی صرفه چون واسطه هستی یا به عبارت ساده تر معرف هستی
مسافر را 2500 تا 3تومان بر میداری 2 تومان میدی دست یه مرز نشین مثه من و بقیه را بر میداری واسه خودت .که البته من بخیل نیستم که بقیه را برداری واسه خودت دلیل مخالفتم با تو اینه که حرفای خلاف واقع میزنی
مثلا ادعا داری که مسافر را در محیط اداری رد میکنی اما بخاطر اینکه پول کمتری به قاجاقبر سر مرز پرداخت کنی مسافرت به جا محیط اداری خوابگاهش میشه طویله و کوه و کمر
یا میگی صدرصد گارانتی میرسونم که اینم دروغه حداقل اگه میگفتی صدرصد تضمین میکنم که تا مسافر نرسه خوابگاه مرزی ترکیه من پول نمیگیرم تا حدودی قابل قبوله اما اینکه بگی صدرصد گارانتی میرسونم این دروغ محض است

ایدی تلگرام
ra_ar_66@
لینک تلگرام
اینستا:
ra_ar__66

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » سه شنبه 2 آبان 1396, 12:35 pm

اون کسانی که قاچاقی میرن ترکیه بعضی ها میخوان یوان برن و برخی جلوتر میخوان برن و البته برخلاف گفته شما توی وان نمیتونن این کارو بکنن حتما باید انکارا برن.این یه دونه از حرفای دروغ شما
دوم من ناراحت نیستم فقط وقتی یکی دروغ میگه حتی دروغ کوچک نمیتونم ساکت بشینم حالا چه برسه به دروغ هایی که میتونه با جون پناهجویی بازی کنه
حرفایی که من در مورد مرز ایران و ترکیه و شرایطش گفتم هر کلمه ای اگه خلاف واقع باسه بگو تا هم تو و هم بقیه دوستان را روشن کنم .تو مرز را ندیدی اما من سر این مرز به دنیا اومدم و زندگی میکنم.من نیازی هم ندارم اینجا خودم را تبلیغ کنم و وقتی هم اینجا عضو شدم به اصرار یکی از مسافرایی که از یه واسطه مثه تو گرفته بودم که برسونم ترکیه عضو شدم اون بنده خدا برای رفتن به ترکیه 12 میلیون به واسطه پرداخت کرده بود و مثه شما کلی هم بهش دروغ گفته بود.
تحربه بهم ثابت کرده صداقت بزرگترین سرمایه است .من همه مسافرایی را که بر میدارم برسونم ترکیه همشون نمیرسن بعضی هاشون هم سر مرز گیر میکنن اما وقتی گیر مامور میفتن با اینکه منو خونمو قشنگ میشناسن اما منو لو نمیدن دلیلش هم اینه که باهاشون از اول صادق هستم مثه تو دروغ نمیگم که سفرتون گارانتی و تضمینی است .همه شرایط را اونطور که هست میگم.

ایدی تلگرام
ra_ar_66@
لینک تلگرام
اینستا:
ra_ar__66

abdolqaderparkeh

پست توسط abdolqaderparkeh » سه شنبه 2 آبان 1396, 1:33 pm

ادرس یو ان شعبه وان :
شرفیه محلسی - پشت ترمینال هستش
دفتر اسام توی جمهوریت جادسی هستش
اول کمی بدون بعدا حرف بزن

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » سه شنبه 2 آبان 1396, 8:04 pm

سه شنبه 2 آبان 1396, 1:33 pm
ببین بلد نیستی زر مفت میزنی
ادرس یو ان شعبه وان :
شرفیه محلسی - پشت ترمینال هستش
دفتر اسام توی جمهوریت جادسی هستش
اول کمی بدون بعدا حرف بزن
من موندم چرا وقتی دست شیادهایی مثه تو رو میشه شروع به فحاشی میکنین
تو هنوز فرق یوان و مراکز انگشتنگاری را نمیدانی خخخخخخ
اشکال نداره این یوان خیالی ات در وان را هم میزاریم کنار اون محیط اداری که توش مسافر از ایران میفرستی ترکیه اونم در 24 ساعت
واقعا چطوری با خونسردی تمام ایطوری دروغ میگین
دوستانی که پست های منو اقای پارکه را دنبال میکنین و قتی با قاچاقبری در هر نقطه ای از دنیا اشنا شدین و همینطوری که در جلو شما دوستان حرفای دروغ و فریبنده جناب پارکه را رو کردم اون به اصطلاح قاچاقبر را به چالش بکشین اگه جواب منطقی داشت اعتماد کنین اما اگر مثه پارکه خان جوابی نداشت و جای جواب را با فحاشی و چرت و پرت پر کرد بدونین شیادو کلاهبرداره

ایدی تلگرام
ra_ar_66@
لینک تلگرام
اینستا:
ra_ar__66

abdolqaderparkeh

پست توسط abdolqaderparkeh » چهار شنبه 3 آبان 1396, 9:08 am

کی گفته قاچاق برم
من رسمی برم
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
در ضمن انگشت نگاری رو گوچ ادارسی یا یابانچی شوبه انجام میده احتیاج به انکارا نیست
نمیدونم چجوری بچه مرزی که فقط حرف مفت میزنی
شرط میبندم مرز بازرگان رو هم ندیدی

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » چهار شنبه 3 آبان 1396, 10:24 am

عه پس اقای پارکه شما ریییس اداره مهاجرت تشریف دارین که رسمی بر هستی
دیگه همه به ذات و حقیقت وجودیت پی بردن .خدا رو شکر دست یه شیاد دیگه را رو کردم
حالا هر قدر دوس داری جوک بگو و خودتم به جوک هات بخند حقیقتی را که دوستان باید در مورد شیاد و دروغگو بودن تو میدونستن را خدارو شکر خودت اعتراف کردی

ایدی تلگرام
ra_ar_66@
لینک تلگرام
اینستا:
ra_ar__66

abdolqaderparkeh

پست توسط abdolqaderparkeh » چهار شنبه 3 آبان 1396, 11:52 am

توی قهوه تلخ رییس نظمیه همایونی داشت به همه میگفت پدر پدر پدر سوخته ات رو در میارم
اگه کسی رو پیدا نمیکرد میگفت به خودت گیر بده پدر سوخته
سادیسم داری نه
من متر به متر خاک رو چشیدم بعضی شبا تا صبح تو کوه بودم از هر جای ایران هم مشتری دارم
توی ایست هم افتادم تا دلت بخواد
قاچاق به درد نمیخوره من رسمی رد میکنم
باز هم میگم کارم ضمانتیه
ممنوع الخروجی رو ۲۴ ساعت از سیستم حذف میکنم
من اینها رو به عمل انجام دادم
به خودت گیر بده

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » چهار شنبه 3 آبان 1396, 12:59 pm

برادر گلم من سادیسم ندارم ظاهرا جناب عالی زیاد شیشه مصرف میکنی و توی فضا سیر میکنی و تخیلات خودت را فکر میکنی که انجام دادی و انجام میدی
هرچه بیشتر حرف میزنی خودت با حرفات بیشتر خودتو زیر سوال میبری

ایدی تلگرام
ra_ar_66@
لینک تلگرام
اینستا:
ra_ar__66

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 71 مهمان