به المان رسیدم

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
Mohiii

به المان رسیدم

پست توسط Mohiii » چهار شنبه 17 آبان 1396, 2:19 pm

سلام دوستان
بنده بالاخره به المان رسیدم.اول قرار بود به کانادا برم خیلی الاف شدم اما نشد متاسفانه....اول یه آژانسی قرار بود برام انجام بده اما نتونستند.بعدش ده روز بعد رمضون حرکت کردم امدم ترکیه و یونان واترش و المان.من تو این راه قاچاق خیی سحتی کشیدم تا حد مرگ چون ادم پرون مرز ایران ترکیه رو درست انتخاب نکردم.بگذریم از سختی و الافی و گیر افتادن دست پایس ترکیه و فرار کردن از دستشون یک و نیم ماه الافی تو استانبول بعد از سه بار تلاش کردن به اتن رسیدم بماند که تو این سه بار تلاش پشه ها حسابی از خجالتم درآمدند .یک و نیم ماه هم اتن الاف بودم .پاس شباهتی امریکا گیرم اومد اما تو فرودگاه گیر کردم و پاسو ازم گرفتند و فرستادنم بیرون از فرودگاه .دوبارع برگشتم خونه .و سه هفته بعد با پاس چنجی به اتریش و بعدش المان.تا الان خودم رو تحویل ندادم و منتظرم تحقیقاتم تموم بشه تا بتونم کشور درست رو انتخاب کنم و اماده بشم برای کیس و کیس راهم.شما که میخاید بیاید اول ادم پرونتون رو درست انتخاب کنید.و تا جایی که میتونید زوج باشید ینی زن و شوهر یا دختر و پسر تنها باشید دیگه شانستون رد بشید یا نه مگر اینکه شلوغ باشه.من خودم با یه خانم بعنوان خواهرم از اتن پریدیم.اون اتریش پیش شوهرش رفت منم المان.جونم براتون بگه اگر وقت داشتم داستان این سه ماه رو روز به روز و ثانیه به ثانیه اش رو براتون مینویسم تا بدونید انتخاب درست نداشته باشید مثل من هم تو استانبول الاف میشید هم تو اتن.منتظر سرگذشتم باشید .....

Mohiii

Re: به المان رسیدم

پست توسط Mohiii » چهار شنبه 17 آبان 1396, 5:01 pm

دوستانی که سوال پرسیدن جوابم تو صندوق خروجی مانده و ارسال نمیشه.
اما در کل بگم از اتن پریدن بهتره چون اگر گیر کنید آزاد میشید.و پاستون رو که چنجه زیر نور بررسی کنید صفحه اول مشکل امنیتی نداشته باشه.منو بار اول که گرفتن با شش نفر دیگه گرفتن و ازادمون کردند

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 69 مهمان