پناهندگی یک زوج ، ریسک یا موفقیت ؟!

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
maroof

پناهندگی یک زوج ، ریسک یا موفقیت ؟!

پست توسط maroof » دو شنبه 23 بهمن 1396, 5:35 pm

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز که وقت میگذارید و این متن رو مطالعه می کنید

اول از همه ، من نه دنبال آدم پرونم نه چیز دیگه ای ، پس بی زحمت دلالی نکنید در این تاپیک ، ببخشید رک گفتم

یک خلاصه از وضعیت خودم بدم ، بنده یک عکاس و فیلمبردار هستم و قصد مهاجرت به یکی از کشور های اروپایی ( همراه با همسرم ) یه سری تحقیقات کردم ویدوئی دوست و آشنا و ... ولی از همه مهم تر برای من تجارب دوستان جدید الورود به عرصه و پروسه پناهندگیه ، آیا به همون بدیه که می گن ؟ و واقعا یک توضیح صریح و صادقانه می خواستم ، بنده سرمایه محدودی دارم ( 40 الی 50 میلیون ) که یقینا برای یک زوج این مبلغ کافی نیست برای مهاجرت قانونی و ... ، و فکر کنم پناهندگی گزینه خوبی باشه ، باز هم دوستان صادقانه راهنمایی کنند و من فعلا اصلا کاری با کی می پرونه چقدر میگیره و اینا ندارم تجارب فردی اشخاصی که در اروپا جدید الورود هستند رو می خواستم و برام خیلی مهمه بدونم وضعیت اونجا چطوره ، و برای یک زوج چه سختی هایی در راه است ؟ و یقینا قراره با هم بریم ( نه یکی بره و یکی بمونه و از این جور مسائل )

زبان انگلیسی مسلط هستم در ضمن اگر شاید جایی به درد بخوره ، رفتار اروپایی ها با پناهدنگان چطوره ؟ پروسه پناهندگی چقدر طول می کشه ؟ ما در زمان پناهندگی کجا مستقر هستیم ؟ ( من و همسرمم هم گذرنامه داریم در ضمن )

و بهترین راه از نظر دوستان چه راهیه ؟ آیا راه دیگری هم هست ؟!

ممنون میشم دوستان تجارب خودشون رو در اختیار بنده حقیر بدند .

یه نکته دیگه چرا در قسمت آلمان ساختم این تاپیک رو

1 - عمو بنده در آلمان هست ( از این ها که فقط اسمشون عموعه ولی فکر نکنم آبی ازش گرم بشه )

2 - برادر بنده فعلا در آلمان هست ( تحصیلی رفته و هنوز سیتیزن نشده )

این هم خلاصه شرح حال بنده ، ممنون میشم بگید . چون واقعا یه جوون با 40-50 میلیون سرمایه زندگیش ، حداقل ریسک رو باید بکنه تو این وضع زندگی و ...

تشکر از نگاه های شما

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: s.k و 93 مهمان