آغازی نو ...

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
hm13862007

آغازی نو ...

پست توسط hm13862007 » یک شنبه 21 مرداد 1397, 4:45 pm

همیشه در زندگی ما انسان ها ، فرصت های گذشته چه برای انسان بخت و اقبالی باشند و چه نباشند ، سپری شده اند و فکر به گذشته ، فقط باعث تلخ تر شدن حال آدمی میشود ..
خوب بودن ها ، بد بودن ها ، شاد بودن ها ، تلخ بودن ها ، محبت کردن و رنج کشیدن از هر چیزی که اندیشه و فکر شما را درگیر خودش کرده است ، را باید با همه ی آرزوهایی که برای خودت ساده ترینش را خواستی ، درآمیزی و رنگ زیبای نقاشی زندگی ات را ، بر بوم جدید طرح بزنی که بتوانی شادتر و موفق تر از قبل زندگی کنی ..
کسی که به این نقطه خاص میرسد که دیگر هرگز و هرگز ، جایی ، مکانی ، زمانی و فرصتی حتی اندک برایش در سرزمین مادری اش ، نمانده است ، ناچارا و از روی سختی ، تمام مشکلات پیش رویش را به جان میخرد و تحمل میکند تا بتواند ، با گذشتن از سختی های راه پیش رویش شاید به آرامشی و زندگی جدیدی در سرزمین جدید دست یابد .

دوستان عزیز و گرامی ، آقایان و خانم ها
اگر شما هم در حال بررسی بیشتر و تحقیق دقیق تر برای مهاجرت کردن احتمالا به کشور آلمان هستید ، به ده ها دلیل مختلف ، قلبا خوشحال میشم در این راه و شروع جدید ، همراه هم باشیم .
من فعلا در حال برآورد تمام مشکلات آتی و هزینه ها و روش های مهاجرت هستم و اگر شما دختر و پسر عزیز که شرایط ذیل رو دارین و مایل هستین که در این راه پر فراز و نشیب با شخصی همسفر و همراه بشید ، لطفا به بنده در پیام خصوصی ، شرایط خودتون رو برای آشنایی بیشتر بفرمایید تا اگر تصمیم نهایی بر این شد که مهاجرت را به زندگی در ایران ترجیح دهیم ، برای حداقل 6 ماه آینده به بعد بتوانیم شروع کنیم برای اقدامات اولیه .

شرایط شما دوست عزیزی که مایل هستین با هم بریم از ابتدای این مسیر تا انتهای اخذ موفقیت در مصاحبه اصلی آلمان :
1 ) فقط یک نفر رو مایل هستم همراهم هم باشیم و نه بیشتر
2 ) ایشان دارای گذرنامه رسمی ایران باشن و مشکلی برای خروج قانونی نداشته باشند (در مورد نوع خروج مان از کشور بعدا صحب خواهیم کرد)
3 ) یک نفر خانم یا آقا خوش برخورد ، مهربان و با گذشت و آماده برای مواجه با سختی های زیاد - خانم بین سن 20 الی 33 سال و آقا بین سن 28 الی 33 سال
4 ) حداقل دارای توان و تمکن مالی نقدا به میزان 45 میلیون تومان (حدودا 30 میلیون تومان اخذ ویرای رسمی از سفارت آلمان - 8 میلیون تومان تهیه کیس بسیار قوی و اسناد و مدارک کتبی کیس - 2 میلیون تومان هزینه بلیط پرواز مستقیم تهران به آلمان) و 5 میلیون تومان هم برای تبدیل پول به یورو برای خرج و مخارج ماهیانه هر نفر در کمپ آلمان که از تهران برای شما حواله میکنند که امورات اولیه اقامت در کمپ دائم (هایم) را تا اخذ اجازه کار قانونی بگذرانیم .

هر کسی از دوستان که خودش رو شناخته و مطمئن هستش که فقط این شرایط بالا رو داره ، برای آشنایی بیشتر و صحبت های اولیه ، لطفا در پایین پست من چیزی رو ننویسه اصلا و فقط در پیام خصوصی ارسال بفرمائید . در خصوصی ، منتظر پیام دوست عزیز همراهم هستم .

ممنون

whirlpool

Re: آغازی نو ...

پست توسط whirlpool » یک شنبه 21 مرداد 1397, 9:52 pm

hm13862007 نوشته شده:
یک شنبه 21 مرداد 1397, 4:45 pm
همیشه در زندگی ما انسان ها ، فرصت های گذشته چه برای انسان بخت و اقبالی باشند و چه نباشند ، سپری شده اند و فکر به گذشته ، فقط باعث تلخ تر شدن حال آدمی میشود ..
خوب بودن ها ، بد بودن ها ، شاد بودن ها ، تلخ بودن ها ، محبت کردن و رنج کشیدن از هر چیزی که اندیشه و فکر شما را درگیر خودش کرده است ، را باید با همه ی آرزوهایی که برای خودت ساده ترینش را خواستی ، درآمیزی و رنگ زیبای نقاشی زندگی ات را ، بر بوم جدید طرح بزنی که بتوانی شادتر و موفق تر از قبل زندگی کنی ..
کسی که به این نقطه خاص میرسد که دیگر هرگز و هرگز ، جایی ، مکانی ، زمانی و فرصتی حتی اندک برایش در سرزمین مادری اش ، نمانده است ، ناچارا و از روی سختی ، تمام مشکلات پیش رویش را به جان میخرد و تحمل میکند تا بتواند ، با گذشتن از سختی های راه پیش رویش شاید به آرامشی و زندگی جدیدی در سرزمین جدید دست یابد .

دوستان عزیز و گرامی ، آقایان و خانم ها
اگر شما هم در حال بررسی بیشتر و تحقیق دقیق تر برای مهاجرت کردن احتمالا به کشور آلمان هستید ، به ده ها دلیل مختلف ، قلبا خوشحال میشم در این راه و شروع جدید ، همراه هم باشیم .
من فعلا در حال برآورد تمام مشکلات آتی و هزینه ها و روش های مهاجرت هستم و اگر شما دختر و پسر عزیز که شرایط ذیل رو دارین و مایل هستین که در این راه پر فراز و نشیب با شخصی همسفر و همراه بشید ، لطفا به بنده در پیام خصوصی ، شرایط خودتون رو برای آشنایی بیشتر بفرمایید تا اگر تصمیم نهایی بر این شد که مهاجرت را به زندگی در ایران ترجیح دهیم ، برای حداقل 6 ماه آینده به بعد بتوانیم شروع کنیم برای اقدامات اولیه .

شرایط شما دوست عزیزی که مایل هستین با هم بریم از ابتدای این مسیر تا انتهای اخذ موفقیت در مصاحبه اصلی آلمان :
1 ) فقط یک نفر رو مایل هستم همراهم هم باشیم و نه بیشتر
2 ) ایشان دارای گذرنامه رسمی ایران باشن و مشکلی برای خروج قانونی نداشته باشند (در مورد نوع خروج مان از کشور بعدا صحب خواهیم کرد)
3 ) یک نفر خانم یا آقا خوش برخورد ، مهربان و با گذشت و آماده برای مواجه با سختی های زیاد - خانم بین سن 20 الی 33 سال و آقا بین سن 28 الی 33 سال
4 ) حداقل دارای توان و تمکن مالی نقدا به میزان 45 میلیون تومان (حدودا 30 میلیون تومان اخذ ویرای رسمی از سفارت آلمان - 8 میلیون تومان تهیه کیس بسیار قوی و اسناد و مدارک کتبی کیس - 2 میلیون تومان هزینه بلیط پرواز مستقیم تهران به آلمان) و 5 میلیون تومان هم برای تبدیل پول به یورو برای خرج و مخارج ماهیانه هر نفر در کمپ آلمان که از تهران برای شما حواله میکنند که امورات اولیه اقامت در کمپ دائم (هایم) را تا اخذ اجازه کار قانونی بگذرانیم .

هر کسی از دوستان که خودش رو شناخته و مطمئن هستش که فقط این شرایط بالا رو داره ، برای آشنایی بیشتر و صحبت های اولیه ، لطفا در پایین پست من چیزی رو ننویسه اصلا و فقط در پیام خصوصی ارسال بفرمائید . در خصوصی ، منتظر پیام دوست عزیز همراهم هستم .

ممنون

دوست عزیز و گرامی
سلام
بیخودی گول تبلیغات اژانس های هواپیمایی و اشخاص حقیقی و حقوقی رو در داخل ایران نخور

این بسم الله که شروع کردی رو تا ولاالضالین شو من رفتم

کسی که بخواد برات ویزا بگیره با 3میلیون پیش ویزا رومیگیره نه با 30 میلیون ...اگه ویزات منفی شد لااقل میدونی 3 میلیون از دست دادی نه 30 میلیون..

اولا ویزای المان در شرایط کنونی فقط در یه صورت مثبت میشه اونم اینه که کسی برات دعوتنامه بده ..تازه اگه بدون دعوتنامه باشه خیلی شانس بیاری از 100 نفر دو سه نفر بدون دعوتنامه باشن...تو شرایط کنونی کشورایران هیچ یک از کشورهای اروپایی ریسک نمیکنن که به ملت ایران ویزا بدن...به یه خونواده 5 نفره به دو نفرشون ویزا دادن مثلا پدر ومادر به بچه ها ندادن..خودم با چشم دیدم
میخوای باور بکن میخوای نکن...بخاطر صفای وجودت دارم میگم

یه زن و مرد که هردو پزشک و هر دو تمکن مالی بالا هردو دارای سابقه ویزای از کشورهای حوزه شینگن =هر دو ریجکت

راه قانونی رو از سرت بیرون کن...چون اگه حتی بصورت قانونی وارد بشی بهت اجازه اقامت نمیدن ..شاید یه یه سالی بچرخی برا خودت تو اون کشور ...چون نمیتونی ثابت کنی که در کشورت مشکل داشتی برت میگردونن...

شرمنده بیخودی گول این افرادی که پشت کامپیوتر و موبایل نشستن و دری وری میگن رو نخور...یه مشت بچه پشت این قضایا هست...اون کسی که رفته هیچ وقت نمیاد داستان زندگیشو تعریف کنه چون فقط ما ایرانی جماعت این طوری هستیم...(چشم دیدن همدیگرو نداریم)

ببخشید نمیخوام شمارو ناامید کنم...ولی کسی که 50 الی 60 میلیون تو این کشور داره میتونه راحت سرمایه گذاری کنه...البته جوانی که این مبلغ رو داره به هیچ جا نمیرسه...چون تو این دوره زمونه پولی نیست

بهر حال بیشتر راهها رو من رفتم اگه راهی هست که شما میدونید و من نمیدونم لطفا در میان بزارید.همه کارها با مشورت اسان میشه باتشکر فراوان

پ-خ بدید لطفا

Baran68

Re: آغازی نو ...

پست توسط Baran68 » پنج شنبه 25 مرداد 1397, 2:51 pm

DW Persian | دویچه‌‌وله فارسی:
🔶 "اعمال خشونت سیستماتیک علیه پناهجویان در مسیر بالکان"

سازمان‌های مردم‌نهاد گزارش‌هایی درباره‌ی اعمال خشونت سیستماتیک پلیس کرواسی را علیه پناهجویانی منتشر کرده‌اند که تلاش می‌کنند از مسیر بالکان وارد اتحادیه‌ی اروپا شوند. پلیس کرواسی این گزارش‌ها را تکذیب کرده است.

از ۱۰ ژورنالیستی که برای تهیه‌ی گزارش از وضعیت پناهجویان به شمال غربی بوسنی هرزگووین در مرز کرواسی رفته‌اند، ۹ تن آنان از رفتار ناشایست پلیس کرواسی با پناهجویان خبر داده‌اند.

📌 متن کامل این خبر را بخوانید:
https://t.me/iv?url=https://p.dw.com/p/ ... 6f36fc80e0
@dw_farsi

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 94 مهمان