از تهران به آلمان ، لطفا اگر مطلع هستید دقیق راهنمایی کنید

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
hm13862007

از تهران به آلمان ، لطفا اگر مطلع هستید دقیق راهنمایی کنید

پست توسط hm13862007 » سه شنبه 23 مرداد 1397, 8:35 pm

سلام خدمت دوستان گرامی

بنده اگر از تهران بخوام برم آلمان که پاسپورت قانونی ایران رو دارم و مشکل برای خروجم نیست از لحاظ قانونی ، میخوام با شماها که واقعا اطلاعات دقیق تر و بروز تری دارید ، مشورت کنم که کدام راه بهتر هستش و مقدوره که قطعی برسم به آلمان ؟ قانونی با ویزای آلمان یا یونان و ... یا غیر قانونی باید شروع کنم و برم ..

همه شما خوانندگان گرامی این پست اطلاعاتی دارید که قطعا از من بهتر و جامع تر و آپدیت تر هستش . لطفا اگر میشه این تاپیک رو به صورت خاص آپ کنید و بالا نگه دارید که سوال من برای سایر دوستان هم هست ، اونها هم بتونن از اطلاعات مفید شما استفاده کنند . حتی شمایی که احیانا کارتون آدم پرونی و قاچاق هستش هم ، تشریف بیارید و اینجا اطلاعات سالمی از نحوه خروج من از کشور رو بفرمائید ، هدف تکمیل اطلاعات هستش که شاید پرسش خیلی ها بوده باشه ولی تعدد تاپیک ها خرد در همه ی قسمت های انجمن ، باعث شده دوستان متحد الشکل نتونن تصمیم گیری جامعی کنند . لطفا همگی مطلعین از نحوه خروج و عزیزانی که در آلمان هستند یا قبل تر رسیدند ، مسیرهای مناسب برای تردد که شامل دوبلین هم نشه برای اثر انگشت بفرمایید . امیدوارم تاپیک ارزشمندی بشه و بروز بشه که همگی بتونن استفاده کنند .

ممنون

hm13862007

Re: از تهران به آلمان ، لطفا اگر مطلع هستید دقیق راهنمایی کنید

پست توسط hm13862007 » جمعه 26 مرداد 1397, 12:19 pm

آلمان از توافق با یونان بر سر بازگرداندن پناهجویان خبر داد

وزارت کشور آلمان اعلام کرد، این کشور با دولت یونان بر سر بازگرداندن پناهجویانی که مسئولیت آن‌ها بر عهده یونان است به توافق رسیده است.

به گزارش خبرگزاری آلمان، طبق این توافق، پناهجویانی که پیش از این در یونان تقاضای پناهندگی داده‌اند را می‌توان ظرف ۴۸ ساعت به یونان بازگرداند.
این توافق شامگاه پنج‌شنبه ۱۶ اوت (۲۵ مرداد) به دست آمده است.

این خبر یعنی اگر شخصی در یونان اثر انگشت و درخواست قبلی و اولیه داده باشه شخصی ، عودت میشه به یونان که مبدا اول امن ورودش بوده .. دوستان حواستون باشه ازاین به بعد یونانم شامل دوبلین میشه که قبلا ضعیفتربود

شهریار عزیزی

پست توسط شهریار عزیزی » چهار شنبه 11 مهر 1397, 1:39 pm

سه روزه از تهران به اروپا هوایی فرستادنم
تشکر میکنم
آیدیشون miladbozchelo

Mustafa123

پست توسط Mustafa123 » چهار شنبه 11 مهر 1397, 2:06 pm

سلام
کسی کسی می تونه شناسنامه تهیه کنه
ممنونم

Baran68

پست توسط Baran68 » جمعه 13 مهر 1397, 3:45 pm

برای مهاجرت نیاز به مشاوره دارید

مشاور مجرب

ارائه دهنده کیس پناهندگی

آی دی تلگرام saharrr2020

ایمیل chalesh.mohajerat2018@gmail.com

اگر آی دی تلگرام را در جستجو پیدا نکردید به ایمیل پی ام بفرستید

نوشین.فرهنگ

پست توسط نوشین.فرهنگ » جمعه 13 مهر 1397, 10:15 pm

hm13862007 نوشته شده:
سه شنبه 23 مرداد 1397, 8:35 pm
سلام خدمت دوستان گرامی

بنده اگر از تهران بخوام برم آلمان که پاسپورت قانونی ایران رو دارم و مشکل برای خروجم نیست از لحاظ قانونی ، میخوام با شماها که واقعا اطلاعات دقیق تر و بروز تری دارید ، مشورت کنم که کدام راه بهتر هستش و مقدوره که قطعی برسم به آلمان ؟ قانونی با ویزای آلمان یا یونان و ... یا غیر قانونی باید شروع کنم و برم ..

همه شما خوانندگان گرامی این پست اطلاعاتی دارید که قطعا از من بهتر و جامع تر و آپدیت تر هستش . لطفا اگر میشه این تاپیک رو به صورت خاص آپ کنید و بالا نگه دارید که سوال من برای سایر دوستان هم هست ، اونها هم بتونن از اطلاعات مفید شما استفاده کنند . حتی شمایی که احیانا کارتون آدم پرونی و قاچاق هستش هم ، تشریف بیارید و اینجا اطلاعات سالمی از نحوه خروج من از کشور رو بفرمائید ، هدف تکمیل اطلاعات هستش که شاید پرسش خیلی ها بوده باشه ولی تعدد تاپیک ها خرد در همه ی قسمت های انجمن ، باعث شده دوستان متحد الشکل نتونن تصمیم گیری جامعی کنند . لطفا همگی مطلعین از نحوه خروج و عزیزانی که در آلمان هستند یا قبل تر رسیدند ، مسیرهای مناسب برای تردد که شامل دوبلین هم نشه برای اثر انگشت بفرمایید . امیدوارم تاپیک ارزشمندی بشه و بروز بشه که همگی بتونن استفاده کنند .

ممنون
سلام وقت بخیر، متاسفانه شایعه ایی که در مورد اینکه با ویزا بیاید آلمان یا کشوره دیگه پناهندگی شما رد میشه و حتما باید غیر قانونی بیاین دروغ بزرگی ست که قاچاق برها برای راحت تر شدن کاره خودشون و پول به جیب زدن میگن،قبولی پناهندگی هیچ ربطی به اینکه چطوری اومدین نداره ،چه بسا کسایی که اینجا اومدن از راهه زمینی ولی جواب ردی گرفتن ،همه چی بستگی به بیستون داره و نحوه بیانش، در ضمن اگه با ویزای کشورهای دیگه اروپا وارد محدوده شینگن بشید باید در همون کشوری که با ویزاش اومدین درخواست پناهندگی بدید و گرنه دوبلین می شید و قانون دوبلین یعنی :وقتی شما در کشورتون امنیت جانی ندارید باید اولین کشوری که رسیدید اعلام پناهندگی کنید ،پس لطفا هر کشوری که میخواین درخواست پناهندگی بدید با ویزای همون کشور بیاین و گوله آژانس های هوایی که ادعا میکنن ویزای شینگن فرقی نمیکنه،هر جا باشه رو نخورید،در ضمن در جوابه اون آقایی که نوشته یونان جزو دوبلین شده ،این قانون تصویب شده ولی هنوز به مرحله اجرایی نرسیده و در ضمن اگه با ویزای یونان بیاین ، می تونید از یونان با پاس شباهتی بیاین آلمان و دوبلین هم نمیشید، البته این در شرایط الان هست چند ماهه آینده رو من نمیدونم ، الان ویزای آلمان گرفتنش خیلی سخته، پس یا اکثرا از راهه صربستان میان یونان و از یونان هوایی آلمان یا مستقیم با ویزای یونان میان و بعد هوایی آلمان ،در این زمینه اگه کمک خواستید کسی رو میشناسم که چون چند تا از دوستام و آورده مطمئن هست، من نه قاچاق برم نه از این چرت و پرتاب خوشم میاد
فقط به خاطره اینکه خیلی از آشناهام دربدر کشورهای مختلف شدن با این دروغ های قاچاق برا و کلی داستان از کسایی که اومدن اینجا شنیدم از آواره شدنشون،قصدم کمک هست، چون به نظر من پول ارزش جون ادمارو نداره و ادم باید وجدان داشته باشه و راضی به آوارگی هموطنان نباشه
در ضمن این آقایی که میگم برای انگلیس ،کانادا و آلمان کار انجام میده اگه کسی نیاز به معرفی یا کمک داشت به این آیدی پیام بده،من تا اونجایی که میدونم راهنمایی میکنم امیدوارم کشورمون آزاد بشه تا نیازی به این مهاجرت ها نباشه
این آیدی تلگرام من https://t.me/Mehhrrbano

شهریار عزیزی

پست توسط شهریار عزیزی » شنبه 14 مهر 1397, 10:00 pm

فقط miladbozchelo با این بیایید.این آی دیشه منو آورد

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 76 مهمان