مسیر ورود به انگلستان و درخواست پناهندگي

راههای کسب اقامت در انگلیس (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
shahineng.

Re: مسیر ورود به انگلستان و درخواست پناهندگي

پست توسط shahineng. » شنبه 15 آذر 1393, 4:25 pm

ببخشید سؤالی دارم.
یک نفر آشنای یکی از دوستان در انگلیس به من گفته ویزای جعلی میده مستقیم برای پرواز به اروپا و قبل از خروج از هواپیما مدارکو پاره کنم و خودمو معرفی کنم.
امکان رفتن و ماندن و دیپورت نشدن چگونه است و ضمنا چه کیس راهی کمک کننده تر است؟با چه مبلغی و چه تضمینی بپذیرم؟

shahineng.

پست توسط shahineng. » شنبه 15 آذر 1393, 4:31 pm

maryamsaza نوشته شده:سلام دوستان من میخوام برم انگلیس نا حالا هیچ اقدامی نکردم در مورد کیس خروج قانونی یا غیر قانونی آدم پرون هر کی میتونه راهنماییم کنه ممنون می شم
سلام.من غیر مستقیم کسی رو شنیده ام که ویزای جعلی با کیفیت میده که هوایی آدم خودشو برسونه فرودگاههای اروپایی و درخواست بده.
قیمت و تضمین و امکان عبورشو نمیدونم.اگه تحقیق کرده اید من رو هم راهنمایی کنید.

humanity123

پست توسط humanity123 » شنبه 15 آذر 1393, 10:05 pm

shahineng. نوشته شده:ببخشید سؤالی دارم.
یک نفر آشنای یکی از دوستان در انگلیس به من گفته ویزای جعلی میده مستقیم برای پرواز به اروپا و قبل از خروج از هواپیما مدارکو پاره کنم و خودمو معرفی کنم.
امکان رفتن و ماندن و دیپورت نشدن چگونه است و ضمنا چه کیس راهی کمک کننده تر است؟با چه مبلغی و چه تضمینی بپذیرم؟
عزیز جان نخست ببین میتونی‌ باهاش از فرودگاه امام (ر ه) خروج کنی‌ بعد فکر اونوره داستان باش ،بهترین راهش اینه که طرف بهت تضمین بعده وقتی‌ رسیدی اروپا و دیپورت هم نشدی ،اون موقعه تسویه کنی‌ ! چون من دیدم وقتی‌ طرف با این نوع ویزا رفته فرانکفورت و در قرنطینه نگه داشتنش و دیپورت! چون طبق قانون شما باید بتونی‌ خودتو به فرودگاه برسونی ،چون اونجا جزو خاک اون کشور حساب می‌شه نه قرنطینه ،حواست باشه ،موفق باشید !

بابیس

پست توسط بابیس » شنبه 15 آذر 1393, 10:15 pm

دوستان سلام
استانبول ترکیه هستم و مقصدم انگلیس
کسی میتونه کمکم کنه؟
مبلغ و تضمین و این حرفا

متشکرم
sepehrbabis@yahoo.com

mohsen43

پست توسط mohsen43 » شنبه 12 فروردین 1396, 4:35 pm

MIKELE نوشته شده:
جمعه 27 تیر 1393, 10:16 pm
درود بر تمامی دوستان عزیز من چهار سال پیش تو همین سایت دنبال یکی بود که منو از ایران خارج کنه قاچاقی یا قانونی چون منم کارت پایان خدمت نداشتم ولی یه شیاد عوضی از عضوهای همین سایت یه کس رو به من معرفی کرد که پاس قانونی میزنه از این حرفا ومنم بچه گی کردم و اطمینان کردم متاسفانه اون فرد مبلغ ده میلیون از پول من خورد و غیب شد . ولی منم خدام بزرگ بود بعد از اون جریان با کسی دوست شدم منو آورد ترکیه و از اونجا امدم آلمان و الانم تو انگلیس دارم زندگی میکنم دوستان اصلا هیچ اطمینانی به کسانی که میگن پاس میزنیمو و میبریمت نکنید و در ضمن قاچاقچیانی که تو ایران هستند تحت هیچ شرایطی نمیتون ببرن کسی رو و همشون کلاهبردارن اگر کسی از دوستان خواست بیاد اینور من میتونم میل اون آقا رو بهش بدم خودتون با هاش حرف بزنید تازه مبلغ اینور میگیره وخودشم همینور زندگی میکنه و واقعا کارش خیلی درسته. خدا شاهد منو یه طوری آورد اینور با تضمین که از آدمهای که قانونی هم میان راحتر امدم بهرحال دوستان خیلی مواظب این کلاهبرداران این سایت باشید این کمکی بود که تونستم برای شما دوستان بکنم اگر کسی راغب بود به من میل بزنه من ایمیلشو بهتون میدم خودتون باهاش حرف بزنید[/b]
سلام لطفا بمن هم ایمیل بزنید طریقه رفتن به انگلیس رو...ممنونmohsenv44@gmail.com

Reza86

پست توسط Reza86 » جمعه 15 اردیبهشت 1396, 9:50 am

سلام.راجع به سفر به انگلستان از راه اسپانیا سوال داشتم.

Just UK

پست توسط Just UK » شنبه 16 اردیبهشت 1396, 11:51 pm

ali.akbari نوشته شده:
یک شنبه 2 مرداد 1390, 6:54 pm
بله ترکیه ولی انگلیس از یونان
عزیزم تا یونان همراهی میکنیم به بعد هم میکنیم ولی منظور من چیز دیگه هست که ایمیل بزنید بهتر میتونم بهتون بگم
سلام من واسه برج 5 قانونی میخوام برم فرانسه از اونجا میتونید هوایی یا زمینی منو بفرستید انگلیس هزینه هاشو هم ممنون میشم اگر بگید

mayasolani

پست توسط mayasolani » چهار شنبه 24 خرداد 1396, 9:25 am

mohsen43 نوشته شده:
شنبه 12 فروردین 1396, 4:35 pm
MIKELE نوشته شده:
جمعه 27 تیر 1393, 10:16 pm
درود بر تمامی دوستان عزیز من چهار سال پیش تو همین سایت دنبال یکی بود که منو از ایران خارج کنه قاچاقی یا قانونی چون منم کارت پایان خدمت نداشتم ولی یه شیاد عوضی از عضوهای همین سایت یه کس رو به من معرفی کرد که پاس قانونی میزنه از این حرفا ومنم بچه گی کردم و اطمینان کردم متاسفانه اون فرد مبلغ ده میلیون از پول من خورد و غیب شد . ولی منم خدام بزرگ بود بعد از اون جریان با کسی دوست شدم منو آورد ترکیه و از اونجا امدم آلمان و الانم تو انگلیس دارم زندگی میکنم دوستان اصلا هیچ اطمینانی به کسانی که میگن پاس میزنیمو و میبریمت نکنید و در ضمن قاچاقچیانی که تو ایران هستند تحت هیچ شرایطی نمیتون ببرن کسی رو و همشون کلاهبردارن اگر کسی از دوستان خواست بیاد اینور من میتونم میل اون آقا رو بهش بدم خودتون با هاش حرف بزنید تازه مبلغ اینور میگیره وخودشم همینور زندگی میکنه و واقعا کارش خیلی درسته. خدا شاهد منو یه طوری آورد اینور با تضمین که از آدمهای که قانونی هم میان راحتر امدم بهرحال دوستان خیلی مواظب این کلاهبرداران این سایت باشید این کمکی بود که تونستم برای شما دوستان بکنم اگر کسی راغب بود به من میل بزنه من ایمیلشو بهتون میدم خودتون باهاش حرف بزنید[/b]
سلام لطفا بمن هم ایمیل بزنید طریقه رفتن به انگلیس رو...ممنونmohsenv44@gmail.com
دوست عزیز با سلام لطفا من رو هم راهنمایی کنید ممنون
media.solouk@gmail.com

bita_vz

پست توسط bita_vz » جمعه 26 خرداد 1396, 8:08 pm

سلام کسی هست که اطلاعاتش خوب باشه و کمی منو راهنمایی کنه؟؟
لطفا هرکی میتونه به جیمیلم یا تلگرامم پیام بده
Bitavz794@gmail.com
تلگرام=bita_vz@

hadikam

پست توسط hadikam » پنج شنبه 15 تیر 1396, 12:32 am

bita_vz نوشته شده:
جمعه 26 خرداد 1396, 8:08 pm
Bitavz794@gmail.com
تلگرام=bita_vz@
☝☝☝
شما توی پیجای دیگه میگی هرکی خواست بره بیاد تلگرامم من آدم سراغ دارم حالا اینجا دنبال اطلاعات میگردی. دوستان گول این شیادو نخورین. اینجا هرکی میگه آدم دارم یا من خودم مالباختم میخواد جیبتو بزنه .نمونش همین دوستمون که یه جا میگه من آدم دارم بعد که پیام میدی یه شماره فیک با کد آمریکا میده مثلا. ولی خودش تو ترک آباده فک کرده ملت اوسگولن.همین آیدی bita_vz. حالا اینجا دنبال مشاور میگرده.توله حروم
خلاصه اینجا همه میخوان جیبتو بزنن و شیادن. یه چیز بگم خیالتون رو راحت کنم من خودم مسافرم و هرکی باهام همسفر بشه واسه پولش نقشه دارم سرشم زیر آب میکنم. آره عزیز اینجا توی این فرومها با هیچکس همراهی نکنین .هرکی میگه آدم دارم دزد و بیناموسه که از یه بیچاره که راهی جز مهاجرت نداره سواستفاده میکنه. انگل پست.
خلاصه هموطنا کلا از اینترنت دنبال آدمپرون نگردین و از دوست صمیمیتونم مشورت نگیرین .خودتون گلیمتونو از آب بکشین.من این مطلبو توی صفحات دیگه هم میذارم و بازم برخورد میکنین بهش چون میدونم داره چه اتفاقی میفته. منم هیچ اطلاعاتی ندارم و ازمنم سوال نپرسین که خودمم دزدم. یا علی از ما گفتن

hadikam

پست توسط hadikam » پنج شنبه 15 تیر 1396, 12:55 am

bitavz نوشته شده:
دو شنبه 12 تیر 1396, 4:59 pm
سلام کسی کمک خواست به تلگرامم پی ام بده راهنمایی میکنم.
تلگرامم=bita_vz@
bita_vz نوشته شده:
جمعه 26 خرداد 1396, 8:08 pm
Bitavz794@gmail.com
تلگرام=bita_vz@
☝☝☝
شما توی پیجای دیگه میگی هرکی خواست بره بیاد تلگرامم من آدم سراغ دارم حالا اینجا دنبال اطلاعات میگردی. دوستان گول این شیادو نخورین. اینجا هرکی میگه آدم دارم یا من خودم مالباختم میخواد جیبتو بزنه .نمونش همین دوستمون که یه جا میگه من آدم دارم بعد که پیام میدی یه شماره فیک با کد آمریکا میده مثلا. ولی خودش تو ترک آباده فک کرده ملت اوسگولن.همین آیدی bita_vz. حالا اینجا دنبال مشاور میگرده.توله حروم
خلاصه اینجا همه میخوان جیبتو بزنن و شیادن. یه چیز بگم خیالتون رو راحت کنم من خودم مسافرم و هرکی باهام همسفر بشه واسه پولش نقشه دارم سرشم زیر آب میکنم. آره عزیز اینجا توی این فرومها با هیچکس همراهی نکنین .هرکی میگه آدم دارم دزد و بیناموسه که از یه بیچاره که راهی جز مهاجرت نداره سواستفاده میکنه. انگل پست.
خلاصه هموطنا کلا از اینترنت دنبال آدمپرون نگردین و از دوست صمیمیتونم مشورت نگیرین .خودتون گلیمتونو از آب بکشین.من این مطلبو توی صفحات دیگه هم میذارم و بازم برخورد میکنین بهش چون میدونم داره چه اتفاقی میفته. منم هیچ اطلاعاتی ندارم و ازمنم سوال نپرسین که خودمم دزدم. یا علی از ما گفتن

Helpiran

پست توسط Helpiran » دو شنبه 9 مرداد 1396, 12:22 pm

Ukbijan2020 اينستاگرام بسيار مفيد و مديريت بسيار آگاه.
به من اطلاعات بسيار مفيد و بى دريقى دادن.

salmanbarabadi

پست توسط salmanbarabadi » چهار شنبه 11 مرداد 1396, 4:08 pm

باسلام و خسته نباشید خدمت شما من تو زندگیم زیاد درد کشیدم و حقمه از کشور پناهنده بشم و برم پیش عمم نروژ انگلیس من تو این کشور دردم کاره و چون نمیزارن من تو این دولت تو کار باشم به دلیل مذهبم ک تسنن هستم کار بهم داده نمیشه و من چند جای مختلف شروع به کار نمودم ولی انگار ک ن انگار و حتی روم گفتن ک جام تو این کشور نیس و بنظرم اگ بتونید کمکم کنید تا بتونم پناهنده نروژ بشم ممنون میشم و حتی من خانوادم باید خرجشون بدم و تو این کشور هیچ کاری نیس انگار واس من چون تسنن هستم حتی سعی کردم برم کارگری کنم ولی اونم کم جور شد برام یه انگار سرکار و چن روز بیکار به همین روال دیگ خسته شدم اخه چجوری به چه امیدی تو این کشور زندگی کرد من باید خرج خانوادم بدم و حتی کم میاریم و بابامم سرطان کبد داره حتی استاد ارایشگریه بازم کم میاره دخل خرجمون و خواهرمم کلاس دهم رشته ریاضیه معدلش انقد بالاس ک اینده داره اما فک نکم بخاطر تسنن بودن بتونه جایی برسه و مطمعنم بریم نروژ توی انرژی هسته ای یه چیزای جایی برسه وگرنه تو ایران جایی برای زندگی تسنن نیس ...یه داداش کوچیکم دارم که ماهه دلم از اون خونه اگ بابام طوریش بشه چه کنم والا باید دست به گدایی بزنیم اصن جز این کشور نیستیم انگار مدارکمون الکیه به حکم این ک تسننیم هه و خرجمون نمیچرخه با این خرجا امروزی و کار بهم نمیدن حتی به سازمان ملل مراجعه کردم جوابمو ندادن چون ایرانی بودم و من تسننم مشکلم مذهبه و خیلی چیزایی دارم ک بتونم سیاسی باشم و اگ بتونید کمکم کنید تا یه خانواده از هم داره میپاشه درست بشه تنها راهش کاره من ندارم تا خرجمو بدم تو این کشور و درخواست پناهندگی دارم به کشور انگلیس نروژکمکم کنید بخدا تنها امیدمه کار میخوام هر کاری من به فکر زندگی خانوادمم رسیدگی کنید :roll:

salmanbarabadi

پست توسط salmanbarabadi » چهار شنبه 11 مرداد 1396, 4:09 pm

باسلام و خسته نباشید خدمت شما من تو زندگیم زیاد درد کشیدم و حقمه از کشور پناهنده بشم و برم پیش عمم نروژ انگلیس من تو این کشور دردم کاره و چون نمیزارن من تو این دولت تو کار باشم به دلیل مذهبم ک تسنن هستم کار بهم داده نمیشه و من چند جای مختلف شروع به کار نمودم ولی انگار ک ن انگار و حتی روم گفتن ک جام تو این کشور نیس و بنظرم اگ بتونید کمکم کنید تا بتونم پناهنده نروژ بشم ممنون میشم و حتی من خانوادم باید خرجشون بدم و تو این کشور هیچ کاری نیس انگار واس من چون تسنن هستم حتی سعی کردم برم کارگری کنم ولی اونم کم جور شد برام یه انگار سرکار و چن روز بیکار به همین روال دیگ خسته شدم اخه چجوری به چه امیدی تو این کشور زندگی کرد من باید خرج خانوادم بدم و حتی کم میاریم و بابامم سرطان کبد داره حتی استاد ارایشگریه بازم کم میاره دخل خرجمون و خواهرمم کلاس دهم رشته ریاضیه معدلش انقد بالاس ک اینده داره اما فک نکم بخاطر تسنن بودن بتونه جایی برسه و مطمعنم بریم نروژ توی انرژی هسته ای یه چیزای جایی برسه وگرنه تو ایران جایی برای زندگی تسنن نیس ...یه داداش کوچیکم دارم که ماهه دلم از اون خونه اگ بابام طوریش بشه چه کنم والا باید دست به گدایی بزنیم اصن جز این کشور نیستیم انگار مدارکمون الکیه به حکم این ک تسننیم هه و خرجمون نمیچرخه با این خرجا امروزی و کار بهم نمیدن حتی به سازمان ملل مراجعه کردم جوابمو ندادن چون ایرانی بودم و من تسننم مشکلم مذهبه و خیلی چیزایی دارم ک بتونم سیاسی باشم و اگ بتونید کمکم کنید تا یه خانواده از هم داره میپاشه درست بشه تنها راهش کاره من ندارم تا خرجمو بدم تو این کشور و درخواست پناهندگی دارم به کشور انگلیس نروژکمکم کنید بخدا تنها امیدمه کار میخوام هر کاری من به فکر زندگی خانوادمم رسیدگی کنید

salmanbarabadi

پست توسط salmanbarabadi » چهار شنبه 11 مرداد 1396, 4:19 pm

باسلام و خسته نباشید خدمت شما من تو زندگیم زیاد درد کشیدم و حقمه از کشور پناهنده بشم و برم پیش عمم نروژ انگلیس من تو این کشور دردم کاره و چون نمیزارن من تو این دولت تو کار باشم به دلیل مذهبم ک تسنن هستم کار بهم داده نمیشه و من چند جای مختلف شروع به کار نمودم ولی انگار ک ن انگار و حتی روم گفتن ک جام تو این کشور نیس و بنظرم اگ بتونید کمکم کنید تا بتونم پناهنده نروژ بشم ممنون میشم و حتی من خانوادم باید خرجشون بدم و تو این کشور هیچ کاری نیس انگار واس من چون تسنن هستم حتی سعی کردم برم کارگری کنم ولی اونم کم جور شد برام یه انگار سرکار و چن روز بیکار به همین روال دیگ خسته شدم اخه چجوری به چه امیدی تو این کشور زندگی کرد من باید خرج خانوادم بدم و حتی کم میاریم و بابامم سرطان کبد داره حتی استاد ارایشگریه بازم کم میاره دخل خرجمون و خواهرمم کلاس دهم رشته ریاضیه معدلش انقد بالاس ک اینده داره اما فک نکم بخاطر تسنن بودن بتونه جایی برسه و مطمعنم بریم نروژ توی انرژی هسته ای یه چیزای جایی برسه وگرنه تو ایران جایی برای زندگی تسنن نیس ...یه داداش کوچیکم دارم که ماهه دلم از اون خونه اگ بابام طوریش بشه چه کنم والا باید دست به گدایی بزنیم اصن جز این کشور نیستیم انگار مدارکمون الکیه به حکم این ک تسننیم هه و خرجمون نمیچرخه با این خرجا امروزی و کار بهم نمیدن حتی به سازمان ملل مراجعه کردم جوابمو ندادن چون ایرانی بودم و من تسننم مشکلم مذهبه و خیلی چیزایی دارم ک بتونم سیاسی باشم و اگ بتونید کمکم کنید تا یه خانواده از هم داره میپاشه درست بشه تنها راهش کاره من ندارم تا خرجمو بدم تو این کشور و درخواست پناهندگی دارم به کشور انگلیس نروژکمکم کنید بخدا تنها امیدمه کار میخوام هر کاری من به فکر زندگی خانوادمم رسیدگی کنید
کسی هس ک راهنماییم کنه 09301357461این مال زنگه 09105733927اینم تلگراممه
جی میلمم هس sikhiom@gmail.com
لدفا کمکم کنید منتظرم
سلمان

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 83 مهمان