معرفی قاچاقبر کلاه بردار در مسیر فرانسه به انگلیس

راههای کسب اقامت در انگلیس (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
turksaray

معرفی قاچاقبر کلاه بردار در مسیر فرانسه به انگلیس

پست توسط turksaray » چهار شنبه 15 شهریور 1396, 8:45 am

سلام دوستان
این ماجرا 20 روز قبل برای یکی از دوستان بنده که هم سفر بودیم اتفاق افتاد.
اسم قاچاقبر امیر تاجیک هست و از ترک های ایرانه.خودش رو به نام های مختلف معرفی میکنه و رابط های هم داره که همشون به امیر تاجیک ختم میشه.
شگردش اینکه اول با مشتری سفت و سخت صحبت میکنه تا تو حرفاش قدرت کلامش رو احساس کنی اگر شما باهاش محکمتر صحبت کنی کم کم اروم صحبت میکنه.
بعد شما رو میکشونه به خونش 2 الی 3 روز به شما غذا و مشروب میاره و حتی سرویس های دیگه ای هم ارائه میکنه که اینجا جاش نیست بگم(البته این دوست ساده ما نه اهل مشروب بوده نه کار دیگه.حالا اگر بود که وظعیتش از اینم بدتر بود) تا اعتماد شما رو جلب کنه بعد از شما 5 الی 10 میلیون میگیره تا پابندتون کنه به بهانه اینکه به شما جا و مکان داده.بعد پابند کردنتون به بهانه راضی کردن راننده و راننده خبر و بهانه اینکه همین امروز میفرستم راننده خبر بری و تو کابین میفرستم شما رو راهی میکنه به یکی اازشهرهای بندری کاله یا دانکیخ.یه 15 الی 20 روز انجا به بهانه اینکه فردا می فرستم یا پس فردا می فرستم وقت کشی میکنه و تا چشم باز می کنید می بینید نه پولی تو جیبتون مونده نه از قاچاق بر خبری هست.
خیلی ها تو جنگل الان اواره هستن و اکثرا با این روش پولشون رو بالا کشیدن.
من با هر کدومشون صحبت میکنم میگن ما ادعا داشتیم به هیچ بنی بشری یه قرون نمیدیم ولی وقتی دست قاچاق بر افتادیم و شرایط رو برای خودمون تنگ دیدیم اعتماد کردیم.
دوستان فقط و فقط پولتون تا وقتی ماله خودتون هست که تو جیبتون باشه به هرکس و ناکسی پول ندین.حتی اگر یک یورو هم باشه اون پول رو به حساب خوردهحسان بگذارید.فقط پول تو صرافی معتبر با سند.به غیر این با هیچ کسی کار نکنید .
اینم شماره های این بیشرف از خدا بی خبر
306992026439+
447418052068+
447418052068+
هر کسی هم عکسش رو خواست به بنده پیغام بده تا براش بفرستم.
شماره تلگرام من رویه این خط هست: 09379697825

MehrdadCrazy
محل اقامت: London

Re: معرفی قاچاقبر کلاه بردار در مسیر فرانسه به انگلیس

پست توسط MehrdadCrazy » سه شنبه 16 آبان 1396, 9:38 am

این داستان زیاده اونجاها . موقعی ک اونجا بودم یگی بود بچه شیراز بود گریه میکرد میگفت یک و نیم ساله تو جنگلم اواره ام ... واقعا هم اخر دنیاست اونجا ...

ra_ar_66

Re: معرفی قاچاقبر کلاه بردار در مسیر فرانسه به انگلیس

پست توسط ra_ar_66 » سه شنبه 16 آبان 1396, 5:40 pm

turksaray نوشته شده:
چهار شنبه 15 شهریور 1396, 8:45 am
سلام دوستان
این ماجرا 20 روز قبل برای یکی از دوستان بنده که هم سفر بودیم اتفاق افتاد.
اسم قاچاقبر امیر تاجیک هست و از ترک های ایرانه.خودش رو به نام های مختلف معرفی میکنه و رابط های هم داره که همشون به امیر تاجیک ختم میشه.
شگردش اینکه اول با مشتری سفت و سخت صحبت میکنه تا تو حرفاش قدرت کلامش رو احساس کنی اگر شما باهاش محکمتر صحبت کنی کم کم اروم صحبت میکنه.
بعد شما رو میکشونه به خونش 2 الی 3 روز به شما غذا و مشروب میاره و حتی سرویس های دیگه ای هم ارائه میکنه که اینجا جاش نیست بگم(البته این دوست ساده ما نه اهل مشروب بوده نه کار دیگه.حالا اگر بود که وظعیتش از اینم بدتر بود) تا اعتماد شما رو جلب کنه بعد از شما 5 الی 10 میلیون میگیره تا پابندتون کنه به بهانه اینکه به شما جا و مکان داده.بعد پابند کردنتون به بهانه راضی کردن راننده و راننده خبر و بهانه اینکه همین امروز میفرستم راننده خبر بری و تو کابین میفرستم شما رو راهی میکنه به یکی اازشهرهای بندری کاله یا دانکیخ.یه 15 الی 20 روز انجا به بهانه اینکه فردا می فرستم یا پس فردا می فرستم وقت کشی میکنه و تا چشم باز می کنید می بینید نه پولی تو جیبتون مونده نه از قاچاق بر خبری هست.
خیلی ها تو جنگل الان اواره هستن و اکثرا با این روش پولشون رو بالا کشیدن.
من با هر کدومشون صحبت میکنم میگن ما ادعا داشتیم به هیچ بنی بشری یه قرون نمیدیم ولی وقتی دست قاچاق بر افتادیم و شرایط رو برای خودمون تنگ دیدیم اعتماد کردیم.
دوستان فقط و فقط پولتون تا وقتی ماله خودتون هست که تو جیبتون باشه به هرکس و ناکسی پول ندین.حتی اگر یک یورو هم باشه اون پول رو به حساب خوردهحسان بگذارید.فقط پول تو صرافی معتبر با سند.به غیر این با هیچ کسی کار نکنید .
اینم شماره های این بیشرف از خدا بی خبر
306992026439+
447418052068+
447418052068+
هر کسی هم عکسش رو خواست به بنده پیغام بده تا براش بفرستم.
شماره تلگرام من رویه این خط هست: 09379697825
سلام برادر
شما لطف کنین عکس و اگر اطلاعات دیگه ای ازش دارین توی تلگرام یا خصوصی همینجا برام بفرستین تلاشم را میکنم گیرش بیارم یا حداقل ردش را بزنم و به شما ها خبر بدم
ایدی تلگرام من:
ra_ar_66@

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 48 مهمان