کیس راه انگلیس

راههای کسب اقامت در انگلیس (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
aryashakerii

کیس راه انگلیس

پست توسط aryashakerii » سه شنبه 19 دی 1396, 1:49 am

سلام دوستان بنده الان دارم آماده میشم برای رفتن به سفارت برای گرفتن ویزای شنگن ... ولی مقصد اصلی من انگلیسه ... کیس اصلی هم قویه.سوال من اینه که چجوری کیس راه باید ارائه بدم ازونجا که با ویزا تا شنگن رفتم؟
ویزا رو از یک کشور خوب و قوی اروپا دارم میگیرم نه از جایی مثل فرانسه و یونان
ممنون میشم کمک کنید .

MehrdadCrazy
محل اقامت: London

Re: کیس راه انگلیس

پست توسط MehrdadCrazy » یک شنبه 24 دی 1396, 11:13 am

شما اگه بگی که با ویزا شنگن اومدی که چوب میکنی تو پروندت پسر خوب...
چی گاری داری بگی با ویزا اومدی اروپا حالا از هر کشوری که میخواد باشه ... ( در ضمن فرانسه رو با یونان یکی نکن که تو صف شکورهای بد قرارشودادی )
خلاصه کلام فک کنم شما نمیدونی که اثر انگشت ویزای شنگن فقط در اروپا در میاد نه بریتانیا
بطور خلاصه بخوام بگم : از ترکیه انداختنم تو کامیون از ترکیه و روزا رانندگی میکرد و شبا تو جنگل میزاشتن بخوابیم. یک هفته حدودا طول کشید رسیدیم .
هیچی هم ندیدی از چهرشون . موبایلتم که تو راه بودی باطریش تموم شد . مسافرای دیگه رو هم نمیشناختی . زبونشون زو هم نمیفهمیدی کردی حرف میزدن و بگو چند تا کلمه بزور فارسی صحبت میکرد.
این شد که چشم باز کردی دیدی عه پلیس درب کامیون رو باز کرده و توی لندنی و نمیدونی الان واقعا کدوم کشوری 😂
اینارو بهت جدی گفتم ها . کیس راه همینه.
اگرهم هوایی از فرانسه پریدی که صبر کن یک ساعتی کمش تا چندتا پرواز بیاد و بره که تابلو نشه کدوم پرواز بودی.
بعدش برو بگو از ترکیه سوارم کرد یک مامور فرودگاه اینجا هم نمیدونم کجاست ایا جای من امنه ؟؟ از این داستان های تخیلی خلاصه ...
موفق باشی. سوالی داشتی ایمیل کن.

نمایه کاربر
saeed17s
محل اقامت: بریتانیا/نیوکاسل
تماس:

Re: کیس راه انگلیس

پست توسط saeed17s » دو شنبه 16 بهمن 1396, 10:20 pm

MehrdadCrazy نوشته شده:
یک شنبه 24 دی 1396, 11:13 am
شما اگه بگی که با ویزا شنگن اومدی که چوب میکنی تو پروندت پسر خوب...
چی گاری داری بگی با ویزا اومدی اروپا حالا از هر کشوری که میخواد باشه ... ( در ضمن فرانسه رو با یونان یکی نکن که تو صف شکورهای بد قرارشودادی )
خلاصه کلام فک کنم شما نمیدونی که اثر انگشت ویزای شنگن فقط در اروپا در میاد نه بریتانیا
بطور خلاصه بخوام بگم : از ترکیه انداختنم تو کامیون از ترکیه و روزا رانندگی میکرد و شبا تو جنگل میزاشتن بخوابیم. یک هفته حدودا طول کشید رسیدیم .
هیچی هم ندیدی از چهرشون . موبایلتم که تو راه بودی باطریش تموم شد . مسافرای دیگه رو هم نمیشناختی . زبونشون زو هم نمیفهمیدی کردی حرف میزدن و بگو چند تا کلمه بزور فارسی صحبت میکرد.
این شد که چشم باز کردی دیدی عه پلیس درب کامیون رو باز کرده و توی لندنی و نمیدونی الان واقعا کدوم کشوری 😂
اینارو بهت جدی گفتم ها . کیس راه همینه.
اگرهم هوایی از فرانسه پریدی که صبر کن یک ساعتی کمش تا چندتا پرواز بیاد و بره که تابلو نشه کدوم پرواز بودی.
بعدش برو بگو از ترکیه سوارم کرد یک مامور فرودگاه اینجا هم نمیدونم کجاست ایا جای من امنه ؟؟ از این داستان های تخیلی خلاصه ...
موفق باشی. سوالی داشتی ایمیل کن.

لایک :lol:
دوستان ساده به هرکسی اعتماد نکنید
همیشه اطلاعات کسب کنید کم نیستند کسایی که میخوان کلاهبرداری کنن
خیلی سرمو کلاه گذاشتن دوست دارم بقیه رو راهنمایی کنم
کسی کمکی یا راهنمایی و مشورت خواست در خدمتم
رد کردن هم به صورت هوایی انجام میدیم با تضمین

تلگرام t.me/freemigration
اینستاگرام freemigration

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 53 مهمان