پاسپورت جعلی انگلیس و سفر با آن

راههای کسب اقامت در انگلیس (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
Nameless

پاسپورت جعلی انگلیس و سفر با آن

پست توسط Nameless » شنبه 9 آذر 1392, 12:19 pm

سلام دوستان
من می خوام به انگلیس سفر کنم و یکی رو که خارجی هم هست پیدا کردم برای گرفتن پاسپورت جعلی
باهاش که صحبت کردم مشخصات پاسپورت رو این نوشته

high quality and have no difference from the original documents. We accept all security features like special paper, watermarks, security threads, intaglio printing, microprinting, fluorescent dyes, color-changing ink, document number laser perforation, latent image, laser image perforation while producing passports. We also provide a possibility to affix almost all kind of stamps/VISAs into the passports to fill you more confident. Passports we produce successfully pass all existing tests, like UV-test, MRZcheck, machine che

Certainly, it will be the new standard documents with RFID-chip inside

برای اکثر کشورهای اروپایی و آمریکا و کانادا هم پاسپورت میزنه
می خواستم بدونم میشه با این پاسپورت از کشور خارج شد و به کشور مقصد رفت ؟ و من که می خوام برم انگلیس بهتره پاسپورت چه کشوری را بگیرم؟ و مهر چه کشورهایی توی پاس باشه ؟
عکس خودم هم توی پاسپورت می زنه و اطلاعاتی هم که بخوام برام میزنه مثل اسم و فامیل و محل تولد و تاریخ تولد و تاریخ اخذ پاسپورت و شماره پاسپورت

اگه ممکنه راهنمایی کنید که چه مشخصاتی در پاسپورت بزنم که بهتر باشه و مشکل کمتری پیش بیاد ؟

با تشکر

kiani

Re: پاسپورت جعلی انگلیس و سفر با آن

پست توسط kiani » شنبه 9 آذر 1392, 1:09 pm

Nameless نوشته شده:سلام دوستان
من می خوام به انگلیس سفر کنم و یکی رو که خارجی هم هست پیدا کردم برای گرفتن پاسپورت جعلی

high quality and have no difference from the original documents. We accept all security features like special paper, watermarks, security threads, intaglio printing, microprinting, fluorescent dyes, color-changing ink, document number laser perforation, latent image, laser image perforation while producing passports. We also provide a possibility to affix almost all kind of stamps/VISAs into the passports to fill you more confident. Passports we produce successfully pass all existing tests, like UV-test, MRZcheck, machine che

می خواستم بدونم میشه با این پاسپورت از کشور خارج شد و به کشور مقصد رفت ؟ و من که می خوام برم انگلیس بهتره پاسپورت چه کشوری را بگیرم؟ و مهر چه کشورهایی توی پاس باشه ؟
عکس خودم هم توی پاسپورت می زنه و اطلاعاتی هم که بخوام برام میزنه مثل اسم و فامیل و محل تولد و تاریخ تولد و تاریخ اخذ پاسپورت و شماره پاسپورت

اگه ممکنه راهنمایی کنید که چه مشخصاتی در پاسپورت بزنم که بهتر باشه و مشکل کمتری پیش بیاد ؟

با تشکر
سلام
در خصوص خروج از کشور با این پاسپورت جعلی، شما نمی تونید از کشور خارج بشید. چون این پاسپورت ورود به کشور نداشته و توی سیستم ایران وارد نشده.
این پاسپورت جعلی رو هم خود انگلستان متوجه می شه که جعلی است. شما با این پاسپورت وارد کشور انگلستان هم نمی تونید بشید.
اگر پاسپورتی که برای شما می زنه، خام باشه و مشخصات توش بزنه، امکان موفقیت است هرچند که باز هم نوع کار مهمه که کلیه موارد ایمنی رو رعایت کرده باشه. البته الان پاسپورت های جدید غیرقابل جعل هستن و از پاسپورتهای نوع قدیم که هنوز تاریخ انقضاء اونها تمام نشده استفاده می شه. مثلا پاسپورت هایی که اعتبار اونها 10 ساله است و تاریخ اونها را با اعتبار ده ساله می زنن و تاریخ صدور رو معمولا نه یا ده سال قبل می زنن که مثلا یکسال یا چند ماه اعتبار داره.
برای ورود به هر کشوری شما نباید با پاسپورت جعلی اون کشور وارد بشید. شما پاسپورت کشوری رو بگیرید که اولا به چهره شما بخوره، دوما زبانش رو هرکسی بلد نباشه، سوما برای ورود به انگلستان نیازی به ویزا نداشته باشه.
هرچند که باز تاکید می کنم، نوع و کیفیت پاسپورتی که برای شما می زنه خیلی مهمه. باید تمامی نکات امنیتی رعایت بشه.

kiani

پست توسط kiani » شنبه 9 آذر 1392, 1:21 pm

بهترین نوع پاسپورت برای ورود به کشورهای خارجی، پاسپورت های شباهتی هستن ... البته اون هم مشکلی که داره اینه که معمولا توی سیستم کشورهای اتحادیه اروپا و خود اون کشور پاسپورت ها به عنوان پاسپورت های دزدی و یا گم شده ثبت شده و شما نمی تونید وارد اون کشور بشید. غیر از اینکه شما این نوع پاسپورت رو از کسی که پاسپورت مال اون هست بخرید و با اون پاسپورت وارد کشور مورد نظر بشید و اون شخص بعد از اینکه شما وارد شدید، اعلام مفقودی پاسپورت کنه.
البته یک راه دیگر هم اینه که شما از کشوری که جزء اتحادیه اروپا نیست پرواز کنید و در هنگام فرود پاسپورت را از بین ببرید و در فرودگاه کشور مورد نظر درخواست پناهندگی بدید.

Nameless

پست توسط Nameless » شنبه 9 آذر 1392, 3:29 pm

ممنون از شما
بله پاسپورت خام هست و اطلاعات جدید میزنن
به عنوان راهنمایی من پاسپورت چه کشوری را بگیرم بهتر است ؟
از ایران که مستقیم نمی تونم برم ولی میشه از ترکیه یا امارات یا جای دیگه ای که بهتر باشه برم ؟
و یه مورد دیگه هم هست که می تونم از یه آشنایی کارت اقامت 5 ساله اروپا بگیرم . در این صورت می تونم قانونی از ترکیه یا هر کشور دیگه ای سوار هواپیما بشم و برم انگلیس و اونجا برام مشکلی پیش نیاد ؟

kiani

پست توسط kiani » شنبه 9 آذر 1392, 3:57 pm

Nameless نوشته شده:ممنون از شما
از ایران که مستقیم نمی تونم برم ولی میشه از ترکیه یا امارات یا جای دیگه ای که بهتر باشه برم ؟
و یه مورد دیگه هم هست که می تونم از یه آشنایی کارت اقامت 5 ساله اروپا بگیرم . در این صورت می تونم قانونی از ترکیه یا هر کشور دیگه ای سوار هواپیما بشم و برم انگلیس و اونجا برام مشکلی پیش نیاد ؟
پاسپورتی که به قیافه ایرانی ها بخوره معمولا کشورهای ایتالیا، اسپانیا، یونان، فرانسه و پرتغال است ... البته باید گزینه زبان هم در نظر بگیرید که اگر احیانا توی فرودگاه مسئولی که پاسپورت رو چک می کنه زبان رو بلد باشه به مشکل می خوری. زبان یونانی سخته و کمتر بلد هستن. البته اگر از ترکیه برید احتمال دانستن زبان یونانی هم زیادتر از بقیه جاها است.
شما باید پاس ایران داشته باشید. بعدش با پاس ایرانی به یکی از کشورهای همسایه برید. مثل ترکیه و یا ارمنستان ... البته باید ببینید که پاس جعلیتون برای ورود به اون کشور نیاز به ویزا داره یا نه ... ولی اگر هم داشته باشه معمولا توی فرودگاه صادر می شه ولی مطمئن بشید. شما با پاس ایرانی از کشور خارج شده و با پاس اروپایی جعلی وارد کشورهایی که گفتم بشید و بعدش هم از اونجا دوباره با پاس اروپایی خارج و وارد کشور مورد نظر بشید. حتی شاید برای اینکه کمتر به شما شک کنن مجبور بشید چند تا کشور غیر اروپایی برید و بعد وارد اتحادیه اروپا بشید تا مهرهای پاستون بیشتر بشه.
کشور امارات هم گزینه خوبیه ولی کنترل شاید شدیدتر باشه.
بازهم تاکید می کنم اگر پاس شما کوچکترین مشکلی داشته باشه و خوب ساخته نشده باشه ریسک کار بالا می ره. ولی پاس های شباهتی این مشکل رو ندارند.
من متوجه نشدم که منظور شما از کارت اقامت اروپا چیه ؟ منظور آی دی کارت است ؟ قانونی می گیره ؟ جعلیه ؟

Nameless

پست توسط Nameless » شنبه 9 آذر 1392, 4:16 pm

واقعا ممنون از وقتی که میزارید

خب مسئله ای که هست من پاس ایرانی ندارم چون سربازی نرفتم و تقریبا 10 سال از زمانی که باید می رفتم گذشته . در این صورت چطوری می تونم خارج بشم و از پاس جعلی ( فرض را بر این میگیریم که پاسپورت کاملا اوکی هست و جوانب امنیتی لحاظ شده ) استفاده کنم؟

در مورد زبان به انگلیسی تقریبا مسلط هستم و کمی هم زبان عبری ( عربی نه ) بلدم
به نظر شما مناسب ترین کشور برای ورود به اروپا کدوم کشوره ؟
و پیشنهاد شما برای کشورهای غیر اروپایی کدوم کشورها هستند که کمتر به پاسپورت مشکوک بشن و مشکلی پیش نیاد تا تعداد مهرهای پاسپورت بیشتر بشه ؟

والا دقیق نمی دونم ولی عنوانی که به من گفتن این هست : " کارت اقامت شهروندی 5 ساله اتحادیه اروپا "
بله گفتن قانونی میگیرن و چون از آشنایان نزدیک هستن بهشون اعتماد دارم

با تشکر و عذرخواهی بابت تعدد سوال ها

kiani

پست توسط kiani » شنبه 9 آذر 1392, 5:05 pm

Nameless نوشته شده:واقعا ممنون از وقتی که میزارید

خب مسئله ای که هست من پاس ایرانی ندارم چون سربازی نرفتم و تقریبا 10 سال از زمانی که باید می رفتم گذشته . در این صورت چطوری می تونم خارج بشم و از پاس جعلی ( فرض را بر این میگیریم که پاسپورت کاملا اوکی هست و جوانب امنیتی لحاظ شده ) استفاده کنم؟

در مورد زبان به انگلیسی تقریبا مسلط هستم و کمی هم زبان عبری ( عربی نه ) بلدم
به نظر شما مناسب ترین کشور برای ورود به اروپا کدوم کشوره ؟
و پیشنهاد شما برای کشورهای غیر اروپایی کدوم کشورها هستند که کمتر به پاسپورت مشکوک بشن و مشکلی پیش نیاد تا تعداد مهرهای پاسپورت بیشتر بشه ؟

والا دقیق نمی دونم ولی عنوانی که به من گفتن این هست : " کارت اقامت شهروندی 5 ساله اتحادیه اروپا "
بله گفتن قانونی میگیرن و چون از آشنایان نزدیک هستن بهشون اعتماد دارم

با تشکر و عذرخواهی بابت تعدد سوال ها
خواهش می کنم دوست عزیز
برای خروج از ایران شما تنها راهی که دارید این است که بصورت قاچاقی به ترکیه برید. با این پاسپورت جعلی به هیچ عنوان نمی تونید از کشور خارج بشید. توی ترکیه اگر اصرار دارید که حتما از این پاسپورت جعلی که گفتید استفاده کنید، باید توی ترکیه پاسپورت ایرانی تهیه کنید که مهر ورود به ترکیه داره و توی سیستم ترکیه ثبت شده. توی ترکیه این مورد زیاده و اکثرا ماله مسافرهایی هست که از ترکیه به اروپا رفتن و پاس ایرانیشون که دیگه بدرد نمی خورده رو فروختن. بعد با اون پاسپورت از ترکیه خارج بشید و به یکی از کشوزهای همسایه برید و بعد با پاسپورت جعلیتون یا دوباره به ترکیه بیایید یا به کشور دیگری برید.
اگر شما هنوز این پاس جعلی رو تهیه نکردید، می تونید وقتی قاچاقی رفتید ترکیه اونجا با آدم پرون هایی که تعدادشون هم زیاده اقدام کنید و شما رو به اروپا ببرن. هم زمینی می تونید برید و هم هوایی با قیمت های متفاوت.
هم دردسر پاس جعلی رو دیگه ندارید و هم هزینه پاس ایرانی رو نمی دید. اونجا براتون پاس شباهتی جور می کنن و خودشون مسیر رو براتون مشخص می کنن و می فرستند.
در خصوص زبان، دونستن زبان انگلیسی خیلی خوبه ولی وقتی شما مثلا اسپانیایی هستید و پاس اون کشور رو دارید باید حداقل اسپانیولی رو دیگه بلد باشید تا اگر احتمالا مامور اسپانیایی پرسید به مشکل نخورید. غیر از اینکه شما پاس یک کشور انگلیسی زبان رو تهیه کنید که اون هم ممکنه از نظر قیافه به مشکل بخورید. ولی کلا دونستن زبان بخصوص انگلیسی خوبه.
این که از کدوم کشور وارد بشید و مسیر مطمئن کدومه رو معمولا قاچاق برها وارد هستند و من زیاد وارد نیستم. ولی کلا کشورهایی که پناهنده ها کمتر به آنجا می روند، برای ورود بهتر است. می تونید وارد اون کشورها شده و بقیه مسیر تا کشور مورد نظرتون رو به صورت زمینی برید.
در خصوص کارت اقامت 5 ساله، اگر قانونی باشه شما بعد 5 سال که گذشت می تونید اقامت دائم و پاسپورت اون کشور رو بگیرید. (البته در صورت داشتن شرایطی که یکی از آنها دانستن زبان آن کشور است و آزمون گرفته می شود). تا شما اقامت دائم کشوری نگیرید به شما پاسپورتی داده نمی شود و شما باید با همان پاس ایرانی خودتان که ویزای آن کشور دارد، رفت و آمد کنید.
و در پایان دوست عزیز پیشنهاد من این است که شما بصورت قاچاقی به ترکیه بیایید و از افرادی که در این زمینه وارد و مطمئن هستند کمک بگیرید، همان هزینه ای که می خواهید برای پاسپورت جعلی و پاسپورت ایرانی بدهید را به آنها بدهید تا شما را ببرند. چون شما ناوارد هستید احتمال خطا از سوی شما بسیار است.

Nameless

پست توسط Nameless » شنبه 9 آذر 1392, 5:30 pm

راهنمایی های بزرگی کردید
سپاس از شما

iman2159

پست توسط iman2159 » دو شنبه 11 آذر 1392, 7:36 pm

سلام یه سوال داشتم در خصوص کارت اقامت اروپا اگر کسی با کارت واقعی اقامت اروپا و پاسپورت ایرانی بدون ویزا از طریق کشور ترکیه بخواهد به اروپا مخصوصا انگلستان سفر کند آیا امکان پذیر است یعنی یک اروپایی می تواند فقط با کارت اقامت خودش از ترکیه به کشور های دیگر سفر کند بدون اینکه زبان انگلیسی بلد باشد یا حتما باید پاسپورت آن کشور را هم داشته باشد خیلی ممنون

kiani

پست توسط kiani » سه شنبه 12 آذر 1392, 12:22 pm

iman2159 نوشته شده:سلام یه سوال داشتم در خصوص کارت اقامت اروپا اگر کسی با کارت واقعی اقامت اروپا و پاسپورت ایرانی بدون ویزا از طریق کشور ترکیه بخواهد به اروپا مخصوصا انگلستان سفر کند آیا امکان پذیر است یعنی یک اروپایی می تواند فقط با کارت اقامت خودش از ترکیه به کشور های دیگر سفر کند بدون اینکه زبان انگلیسی بلد باشد یا حتما باید پاسپورت آن کشور را هم داشته باشد خیلی ممنون
سلام
شما برای ورود به اتحادیه اروپا یکی از این دو مورد را باید داشته باشید : پاسپورت اروپایی یا ویزای کشورهای اروپایی
کارت اقامت فقط برای اقامت در آن کشور است و شما اگر بخواهید از یک کشور اروپایی به کشور دیگر اروپایی بروید باید یا پاسپورت کشورهای اروپایی را داشته باشید و یا ID کارت اروپایی (http://en.wikipedia.org/wiki/National_i ... nomic_Area)
ضمناً شما اگر پاسپورت یا ویزای اروپایی کاملا قانونی داشته باشید، نیازی به دانستن زبان انگلیسی نیست ...

iman2159

پست توسط iman2159 » سه شنبه 12 آذر 1392, 12:34 pm

نه من منظورم اينه كه اگه كسي تضمين كنه برات يه كارت اقامت اروپايي اصل جور ميكنه و با پاسپورت ايراني كه داري از طريق تركيه مي توني به كشورهاي اروپايي رفت يا نه ؟" تو تركيه ازت پاسپورت اون كشوره كه كارتشو داري نمي خوان؟

kiani

پست توسط kiani » سه شنبه 12 آذر 1392, 2:05 pm

iman2159 نوشته شده:نه من منظورم اينه كه اگه كسي تضمين كنه برات يه كارت اقامت اروپايي اصل جور ميكنه و با پاسپورت ايراني كه داري از طريق تركيه مي توني به كشورهاي اروپايي رفت يا نه ؟" تو تركيه ازت پاسپورت اون كشوره كه كارتشو داري نمي خوان؟
دوست عزیز خیلی واضح گفتم، شما تا این دو مورد رو نداشته باشید اصلا نمی تونید وارد اتحادیه اروپا بشید :
- پاسپورت یکی از کشورهای اتحادیه اروپا
- ویزای یکی از کشورهای اروپایی (شینگن)

ترکیه خارج از اتحادیه اروپاست ... و شما با کارت اقامت نمی تونید وارد اروپا بشید. کارت اقامت اروپایی فقط برای اقامت شما توی اون کشور خاص است نه برای مسافرت و تردد.
اگر ID کارت یکی از کشورهای اروپایی هم داشته باشی (که لینکش رو براتون تو پست قبلی گذاشتم) فقط می تونی داخل اتحادیه اروپا با اون کارت مسافرت و تردد کنی. بازهم برای مسافرت به خارج از اتحادیه اروپا و یا برعکس، پاسپورت اروپایی و یا ویزای اروپایی نیاز است ...

aslan448

پست توسط aslan448 » جمعه 15 آذر 1392, 8:47 pm

nameless jan dast negah dar fekr konam un kasi ke behet gofte karte shahrvandi migire ro beshnasam un ye kolah bardare ke sare manam kolah gozasht be man email bede ke moshakhasatesho check konim. swimmer60@yahoo.com

humanity123

پست توسط humanity123 » سه شنبه 15 بهمن 1392, 8:39 pm

با درود خدمت ادمین.... می‌خواستم بدونم استفاده از پاس اسرائیلی که عکسش چنج شده باشه در فرودگاه کشورها مشخص می‌شه و عکس صاحب اصلی‌ مشخص می‌شه !؟! ۲) و اگر پاسپورت اورجینال شباهتی‌ فرانسه رو چنج کنیم .. در فرودگاه در میاد یا نه؟؟ ممنون از وقتی‌ که می‌گذارید

humanity123

پست توسط humanity123 » سه شنبه 15 بهمن 1392, 9:02 pm

kiani نوشته شده:بهترین نوع پاسپورت برای ورود به کشورهای خارجی، پاسپورت های شباهتی هستن ... البته اون هم مشکلی که داره اینه که معمولا توی سیستم کشورهای اتحادیه اروپا و خود اون کشور پاسپورت ها به عنوان پاسپورت های دزدی و یا گم شده ثبت شده و شما نمی تونید وارد اون کشور بشید. غیر از اینکه شما این نوع پاسپورت رو از کسی که پاسپورت مال اون هست بخرید و با اون پاسپورت وارد کشور مورد نظر بشید و اون شخص بعد از اینکه شما وارد شدید، اعلام مفقودی پاسپورت کنه.
البته یک راه دیگر هم اینه که شما از کشوری که جزء اتحادیه اروپا نیست پرواز کنید و در هنگام فرود پاسپورت را از بین ببرید و در فرودگاه کشور مورد نظر درخواست پناهندگی بدید.
اگه پاسپورت اروپایی اورجینال (شباهتی‌) رو صافه اولشو چنج کنیمبزم ،در کشورهای اروپایی و غیر اوروپأی گیر نمیکنه؟؟

humanity123

پست توسط humanity123 » چهار شنبه 16 بهمن 1392, 12:43 am

درود ادمین من منظورم این بود که اگه یه پاس شباهتی که زیره ۲۰۰۸ باشه (یعنی‌ الکترونیکی نباشه ) صفحهٔ اول رو عوض کنیم ،آیا باز هم به مشکل می‌خوریم یعنی‌ در فرودگاه کشورها جواب میده ! ۲) و نظرت در مورد پاس سفید (خام) چیه ؟ که بدم اطلاعات بزنه ! چون اینجا (تا‌ی) پاسی که شباهت نزدیک به آدم داشته باشه و اورجینال باشه گیر نمیاد! در ضمن دفتر چنجی اسرائیل موجود است ! چیکار کنم ؟ گیرم خواهشا کمکم کنید

sarabi220

پست توسط sarabi220 » جمعه 13 مرداد 1396, 8:46 pm

دوستان سلام.من پاسپورت.و ای دی کارت اروپایی باعکس خودم و مشخصات ظاهری خودم دارم که میخام با پاس ایرانی به ترکیه بیام و با پاس اروپایی ورود کنم که مهر ورود بخوره فقط یه سوال برام هست.ایتکه ایا پاس اروپایی برای ورود به ترکیه باید مهر خروج اون.کشور اروپایی رو داشته باشه یا نه?چون پاس من هیچ مهری توش نیست.لطفا راهنماییم کنین.ممنونم

saeednmd

پست توسط saeednmd » شنبه 13 آبان 1396, 10:54 pm

sarabi220 نوشته شده:
جمعه 13 مرداد 1396, 8:46 pm
دوستان سلام.من پاسپورت.و ای دی کارت اروپایی باعکس خودم و مشخصات ظاهری خودم دارم که میخام با پاس ایرانی به ترکیه بیام و با پاس اروپایی ورود کنم که مهر ورود بخوره فقط یه سوال برام هست.ایتکه ایا پاس اروپایی برای ورود به ترکیه باید مهر خروج اون.کشور اروپایی رو داشته باشه یا نه?چون پاس من هیچ مهری توش نیست.لطفا راهنماییم کنین.ممنونم
دوستان این سوال منم هست لطفا جواب بدید
من با پاس جعلی ایتالیا میخوام برم انگلیس از طریق ترکیه اصلا امکانش هست ؟

MehrdadCrazy
محل اقامت: London

پست توسط MehrdadCrazy » سه شنبه 16 آبان 1396, 9:39 am

saeednmd نوشته شده:
شنبه 13 آبان 1396, 10:54 pm
sarabi220 نوشته شده:
جمعه 13 مرداد 1396, 8:46 pm
دوستان این سوال منم هست لطفا جواب بدید
من با پاس جعلی ایتالیا میخوام برم انگلیس از طریق ترکیه اصلا امکانش هست ؟
ن داداش مستقیم ب هیچ عنوان نمیشه از ترکیه رفتم انگلیس . تمام.

Ali998

پست توسط Ali998 » دو شنبه 9 بهمن 1396, 4:26 pm

Nameless نوشته شده:
شنبه 9 آذر 1392, 12:19 pm
سلام دوستان

با تشکر

سلام دوست عزیز شخصی که برای شما پاس جعلی درست میکنه میشه برام معرفی کنین منم میخوام برم اروپا

نمایه کاربر
saeed17s
محل اقامت: بریتانیا/نیوکاسل
تماس:

پست توسط saeed17s » شنبه 21 بهمن 1396, 6:20 pm

دوستان لطفا اینترنتی به کسی اعتماد نکنید ٬ من خودم دارک وب یه نفر رو که صد در صد همینی هست که دوستمون در ابتدا گفته ٬ ۲۵ درصد مبلغ اولیه رو میگیره بعدش هیچوقت براتون کاری نمیکنه جواب پیامتونم دیگه نمیده
دوستان ساده به هرکسی اعتماد نکنید
همیشه اطلاعات کسب کنید کم نیستند کسایی که میخوان کلاهبرداری کنن
خیلی سرمو کلاه گذاشتن دوست دارم بقیه رو راهنمایی کنم
کسی کمکی یا راهنمایی و مشورت خواست در خدمتم
رد کردن هم به صورت هوایی انجام میدیم با تضمین

تلگرام t.me/freemigration
اینستاگرام freemigration

sinamatador

سفر به ترکیه از ایران ، لطفا جواب بدید . مچکرم

پست توسط sinamatador » یک شنبه 20 خرداد 1397, 12:13 pm

سلام
چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
میخواستم ببینم وقتی از ایران بخوایم به ترکیه به صورت قاچاقی و زمینی بریم . پاسپورت ایران لازم میشه ؟؟ یا اینکه پاسپورت ایران هم نباشه مشکلی نداره چون قاچاق و به صورت زمینی و پیاده رویه ؟؟ ممنون میشم اینو بهم جواب بدید

و سوال دومم هم اینه که برگ تردد کشور ترکیه که بخوای باهاش به شهر های دیگه ی ترکیه سفر کنی همون پاسپورت ترکیه ای هست ؟ اره ؟؟

ببخشید این سوال میپرسم واقعا نمیدونم اگه امکانش هست راهنماییم کنید .
مچگرم .

مشاور مهاجرت ۱

پست توسط مشاور مهاجرت ۱ » دو شنبه 21 خرداد 1397, 2:40 pm

براى راهنمايى بيشتر در مورد پاسپورت با شماره whatapp 0031657205454 تماس بگيريد

MehdiMorsali

پست توسط MehdiMorsali » سه شنبه 22 خرداد 1397, 6:25 pm

kiani نوشته شده:
شنبه 9 آذر 1392, 3:57 pm
Nameless نوشته شده:ممنون از شما
پاسپورتی که به قیافه ایرانی ها بخوره معمولا کشورهای ایتالیا، اسپانیا، یونان، فرانسه و پرتغال است ... البته باید گزینه زبان هم در نظر بگیرید که اگر احیانا توی فرودگاه مسئولی که پاسپورت رو چک می کنه زبان رو بلد باشه به مشکل می خوری. زبان یونانی سخته و کمتر بلد هستن. البته اگر از ترکیه برید احتمال دانستن زبان یونانی هم زیادتر از بقیه جاها است.
شما باید پاس ایران داشته باشید. بعدش با پاس ایرانی به یکی از کشورهای همسایه برید. مثل ترکیه و یا ارمنستان ... البته باید ببینید که پاس جعلیتون برای ورود به اون کشور نیاز به ویزا داره یا نه ... ولی اگر هم داشته باشه معمولا توی فرودگاه صادر می شه ولی مطمئن بشید. شما با پاس ایرانی از کشور خارج شده و با پاس اروپایی جعلی وارد کشورهایی که گفتم بشید و بعدش هم از اونجا دوباره با پاس اروپایی خارج و وارد کشور مورد نظر بشید. حتی شاید برای اینکه کمتر به شما شک کنن مجبور بشید چند تا کشور غیر اروپایی برید و بعد وارد اتحادیه اروپا بشید تا مهرهای پاستون بیشتر بشه.
کشور امارات هم گزینه خوبیه ولی کنترل شاید شدیدتر باشه.
بازهم تاکید می کنم اگر پاس شما کوچکترین مشکلی داشته باشه و خوب ساخته نشده باشه ریسک کار بالا می ره. ولی پاس های شباهتی این مشکل رو ندارند.
من متوجه نشدم که منظور شما از کارت اقامت اروپا چیه ؟ منظور آی دی کارت است ؟ قانونی می گیره ؟ جعلیه ؟
سلام دوست عزیز میشه ایشونو به بنده هم معرفی کنیدلطفا؟

مشاور مهاجرت ۱

پست توسط مشاور مهاجرت ۱ » سه شنبه 22 خرداد 1397, 11:45 pm

يونان پر از پاس هاى شباهتى هست ، اگه كسى كمك خواست بنده در خدمتم
0031657205454 امير

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Baidu [Spider] و 25 مهمان