اثر انگشت / تک انگشت / فقط در سفارت

راههای کسب اقامت در انگلیس (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
bom220

اثر انگشت / تک انگشت / فقط در سفارت

پست توسط bom220 » دو شنبه 25 دی 1391, 10:24 am

سلام دوستان

یکی از دوستام که الان توی انگلیس هست بهم گفت که از ایتالیا یک ویزا بگیر و توی خود سفارت هم ازت یک اثر انگشت میگیرن ولی اون مهم نیست و وقتی تو میایی توی فرودگاه ایتالیا اگر پلیس شک کنه ازت اثر انگشت میگیره وگرنه نمیگیره و اینکه بیایی انگلیس قاچاق برت نمیگردونن یا اینکه اصلا ایتایلا اعلام نمیکنه که اره این برا ما بوده - و میتونی انگلیس بمونی .

دوستان نظرتون چیه ؟ چون میگفت اومدن و قبول هم شدن .

یک نظر دیگه هم هست چون فقط یک انگشت هست - نظرتون چیه که پوست روی اون یک انگشت رو یک جوری (چاقو - تیغ - اسید ) از بین ببریم ؟

نظر بدین

arashtn1

Re: اثر انگشت / تک انگشت / فقط در سفارت

پست توسط arashtn1 » دو شنبه 25 دی 1391, 1:32 pm

داداش تو تایپیک اروپا جواب دادن به سوالتون چرا میخوای به 10 کشور بری؟امریکا /استرالیا/اروپا/انگلیس؟همه رو یه جا میری؟

M4F14

پست توسط M4F14 » دو شنبه 25 دی 1391, 6:04 pm

دوست عزیز اتفاقا انگشتی که تو سفارت میگیرن مهم ترین انگشت نگاریه. اونی که تو فرودگاه میگیرن واسه اینه که چک کنن ببینن کسی که درخواست ویزا داده شما هستید یا ویزا جعلیه. این قضیه هم که انگلیس دیپورت نکرده ایتالیا فقط به خاطر وضعیت بد پناهجوها تو ایتالیا هست که اونم شانسیه پس روش حساب نکنید. به هیچ عنوان نمیشه اثر انگست رو دستکاری کرد تازه اگه بتونی با اسید پاک کنی بدت شک میکنن و فک میکنن شما حتما یه خلافی کردی که اثرانگشتتو پاک کردی

bom220

پست توسط bom220 » دو شنبه 25 دی 1391, 7:47 pm

حرف های دوست عزیزمون رو کاملا تایید میکنم - کسی نیستتتتتتتتتت بدون اثر انگشت ویزا بگیره ؟

ladan2

پست توسط ladan2 » یک شنبه 1 بهمن 1391, 10:01 pm

bom220 نوشته شده:سلام دوستان

یکی از دوستام که الان توی انگلیس هست بهم گفت که از ایتالیا یک ویزا بگیر و توی خود سفارت هم ازت یک اثر انگشت میگیرن ولی اون مهم نیست و وقتی تو میایی توی فرودگاه ایتالیا اگر پلیس شک کنه ازت اثر انگشت میگیره وگرنه نمیگیره و اینکه بیایی انگلیس قاچاق برت نمیگردونن یا اینکه اصلا ایتایلا اعلام نمیکنه که اره این برا ما بوده - و میتونی انگلیس بمونی .

یک نظر دیگه هم هست چون فقط یک انگشت هست - نظرتون چیه که پوست روی اون یک انگشت رو یک جوری (چاقو - تیغ - اسید ) از بین ببریم ؟

نظر بدین
دقیقا درسته من از دو تا از کسایی که مسافر میبرن پرسیدن اون میگن انگشت توی سفارت مهم نیس مهم توی فرودگاه هست که اونم شانسیه گاهی میگیرن گاهی نمیگیرن
دنباله حرفاتون هم قابل استناد هست البته براسا تحقیقات خودم

God.Father

پست توسط God.Father » دو شنبه 2 بهمن 1391, 3:21 pm

ladan2 نوشته شده:

نظر بدین
دقیقا درسته من از دو تا از کسایی که مسافر میبرن پرسیدن اون میگن انگشت توی سفارت مهم نیس مهم توی فرودگاه هست که اونم شانسیه گاهی میگیرن گاهی نمیگیرن
چرا اطلاعات غلط میدی دوست عزیز؟؟ همونجوری که تو پست بالایی هم گفتم اثر انگشت تو سفارت مهمه حوصله ندارم دوباره توضیح بدم. دوست عزیز چون الان همه ی سفارت خانه ها اثر انگشت میگیره این شایعه رو ادم پرون ها راه انداختن تا مشتری هاشون نپره.

ladan2

پست توسط ladan2 » شنبه 19 اسفند 1391, 7:38 pm

God.Father نوشته شده:
ladan2 نوشته شده:

نظر بدین
چرا اطلاعات غلط میدی دوست عزیز؟؟ همونجوری که تو پست بالایی هم گفتم اثر انگشت تو سفارت مهمه حوصله ندارم دوباره توضیح بدم. دوست عزیز چون الان همه ی سفارت خانه ها اثر انگشت میگیره این شایعه رو ادم پرون ها راه انداختن تا مشتری هاشون نپره.

پس با فرمایش شما عملا مسله پناهندگی منتفی میشه دیگه ! وقتی اثر انگشت بگیرین و نتونی درخواست پناهندگی بدی چطور روزانه این همه آدم میپرن !؟ پس راه حل چیه ؟ یعنی دیگه نمیشه درخواست پناهندگی داد ؟

God.Father

پست توسط God.Father » شنبه 19 اسفند 1391, 8:09 pm

ladan2 نوشته شده:
God.Father نوشته شده:
ladan2 نوشته شده:

نظر بدین

پس با فرمایش شما عملا مسله پناهندگی منتفی میشه دیگه ! وقتی اثر انگشت بگیرین و نتونی درخواست پناهندگی بدی چطور روزانه این همه آدم میپرن !؟ پس راه حل چیه ؟ یعنی دیگه نمیشه درخواست پناهندگی داد ؟
دوست عزیز با اثر انگشت هم میشه اعلام پناهندگی کرد!! ولی باید همون کشوری که ویزا رو گرفتید و انگشت نگاری شدید اعلام پناهندگی کنید.

Nakhoda_UK

پست توسط Nakhoda_UK » یک شنبه 20 اسفند 1391, 1:22 pm

من اگر بتونم از یک کشور شنگن بدون اثر انگشت ویزا بگیرم (ایران نیستم و راحت می تونم این کار رو بکنم) بعد قاچاقی برم انگلیس می فهمند که از کشور دیگه ای اومدم قانونی؟ باید چکار کنم که نفهمند من قانونی وارد شنگن شدم که نفرستنم کشوری که ویزا گرفتم
مرسی

God.Father

پست توسط God.Father » سه شنبه 22 اسفند 1391, 5:05 pm

Nakhoda_UK نوشته شده:من اگر بتونم از یک کشور شنگن بدون اثر انگشت ویزا بگیرم (ایران نیستم و راحت می تونم این کار رو بکنم) بعد قاچاقی برم انگلیس می فهمند که از کشور دیگه ای اومدم قانونی؟ باید چکار کنم که نفهمند من قانونی وارد شنگن شدم که نفرستنم کشوری که ویزا گرفتم
مرسی
ایران باشید یا نباشید فرقی نمیکنه. همه ی سفارت خانه های شینگن تو هر کشوری باشید از متقاضیان ویزا انگشت نگاری میکنن.

Nakhoda_UK

پست توسط Nakhoda_UK » پنج شنبه 24 اسفند 1391, 10:40 pm

نه اینطور نیست چند تا از دوستان بدون اثر انگشت ویزا رو گرفتند
ممنون میشم کسی از دوستان جواب بنده رو بده
من اگر بتونم از یک کشور شنگن بدون اثر انگشت ویزا بگیرم (ایران نیستم و راحت می تونم این کار رو بکنم) بعد قاچاقی برم انگلیس می فهمند که از کشور دیگه ای اومدم قانونی؟ باید چکار کنم که نفهمند من قانونی وارد شنگن شدم که نفرستنم کشوری که ویزا گرفتم
مرسی

sayeh

پست توسط sayeh » شنبه 10 فروردین 1392, 2:18 pm

اگر بدون انگشت نگاری ویزا می گیرید اصلا نگران نباشید.... سریع اقدام کنید

ladan2

پست توسط ladan2 » سه شنبه 13 فروردین 1392, 11:06 pm

من هنوزم باور نمیکنم درواقع تا کسی نیاد بگه من به دلیل اثر انگشتی که تو سفارت دادم برگشتم همه اینا در حد حرفه
توی این 5-6 ماهه با 3 تا دلال درست و حسابی صحبت کردم که همه میگن اینا فقط روال روتین هست و قابل استناد نیست یعنی سوال من اینه توی این 6 ماهه هیشکی با اثر انگشت نرفته ؟ البته که رفته خیلی از افراد هم رسیدن
الان یکی از دوستان من الان 26 روزه رفته اتریش و خودش رو معرفی کرده حداقل 10-15 نفر من میشناسم که توی این مدت رفتن همه هم با اثر انگشت . خوب اگه مشکلی هست چرا هیشکی برنگشت ؟ حتی یه نفر هم نگفت سوالی چیزی در این رابطه ازش پرسیده باشن !!! واقعا اگه کسی جوابی قانع کننده داره للطف کنه آخه این چطوریاس ؟ یعنی نمیشه کسی چیزی بگه این سوال برای همیشه جوابش مشخص بشه ؟

God.Father

پست توسط God.Father » شنبه 17 فروردین 1392, 2:15 pm

دیپورت کردن به این سادگی ها هم که نیست در بعضی موارد چندین سال هم طول میکشه. شما نباید انتظار داشته باشید کسایی که 6 ماه پیش رفتن به این زودی ها دیپورت بشن. شما بیشتر تحقیق کن متوجه میشی که خیلی ها همینجوری بدبخت شدن.

ladan2

پست توسط ladan2 » پنج شنبه 22 فروردین 1392, 3:12 pm

God.Father نوشته شده:دیپورت کردن به این سادگی ها هم که نیست در بعضی موارد چندین سال هم طول میکشه. شما نباید انتظار داشته باشید کسایی که 6 ماه پیش رفتن به این زودی ها دیپورت بشن. شما بیشتر تحقیق کن متوجه میشی که خیلی ها همینجوری بدبخت شدن.
یعنی شما می فرمایید برای چیزی که تا الان اتفاق نیوفتاده (از 2 اکتبر) باید تصمیماتمون رو بریزیم .

شما وقتی ورود میکنی توی مصاحبه ازتون می پرسن آیا در کشور دیگه ای درخواست دادی بر فرض اینکه راست بگی و براساس گفته شما انگشت نگاری باید بیرون بیاد چون خیلی راحت میشه اثر انگشت گرفت و درآورد که از کجا ویزا گرفتی تازه همه اینا یه طرف برای اثبات کیس راه هم خیلی راحت میتونند انگشت نگاری کنند تا ببینند راست میگی یا دروغ نتیجتا نیاز به چندین سال نیست همون اول هم میتونند بفهمند (البته اگه این داستانا حقیقت داشته باشه , منظورم انگشت نگاریه) پس تنها چیزی که جای سوال میزاره اینه که چرا ظرف این 6 ماه اتفاق نیوفتاده در حالی که توی همون 20 روز اول می فهمند که از کجا اومدی(بازم اگه این انگشت نگاری به این داستان ربطی داشته باشه) حتی اگه فرض کنیم چندین سال طول میکشه کمش اینه که اعلام کنند آقای پناهجو ما فهمیدیم شما از ایتالیا اومدی اینجا داریم بررسی میکنم تا شما رو برگردونیم ایتالیا , یه مثاله گفتما یعنی خیلی آسون تر از این حرفا میشه مورد برسیشون قرار گرفت . حتی اینم نگفتن (چون وکیل رو در جریان امور قرار میدن تا از اتفاق این موضوع جلوگیری کنه)

حالا شما بگو من تحقیقاتم کم شما که خیلی درجریانی لطفا یه نمونه زنده برامون رو کن . بلاخره ما همه عقل داریم و مسلما با یک نمونه درست و حسابی تمام مباحث گرده این عنوان تموم میشه اما مسله اینجاست که دوستان با استناد به یه خط از قانون که هنوز 6 ماهش هم پر نشده فقط میگن نمیشه .
یعنی با این احتساب تمام اون افرادی که ظرف این 6 ماه رفتن باید برگردن به ایتالیا دیگه من که فقط 20 نفرشون رو میشناسم چون تقریبا همه قاچاق برا از ایتالیا میرن و یکی دوتا سفارت داغون دیگه.

arashtn1

پست توسط arashtn1 » پنج شنبه 22 فروردین 1392, 8:55 pm

ladan2 نوشته شده:من هنوزم باور نمیکنم درواقع تا کسی نیاد بگه من به دلیل اثر انگشتی که تو سفارت دادم برگشتم همه اینا در حد حرفه
توی این 5-6 ماهه با 3 تا دلال درست و حسابی صحبت کردم که همه میگن اینا فقط روال روتین هست و قابل استناد نیست یعنی سوال من اینه توی این 6 ماهه هیشکی با اثر انگشت نرفته ؟ البته که رفته خیلی از افراد هم رسیدن
الان یکی از دوستان من الان 26 روزه رفته اتریش و خودش رو معرفی کرده حداقل 10-15 نفر من میشناسم که توی این مدت رفتن همه هم با اثر انگشت . خوب اگه مشکلی هست چرا هیشکی برنگشت ؟ حتی یه نفر هم نگفت سوالی چیزی در این رابطه ازش پرسیده باشن !!! واقعا اگه کسی جوابی قانع کننده داره للطف کنه آخه این چطوریاس ؟ یعنی نمیشه کسی چیزی بگه این سوال برای همیشه جوابش مشخص بشه ؟
چرا رفتن نمونش این لینک ببین بعد بگو
در انتظار اخراج به ایتالیا
http://sverigesradio.se/sida/artikel.as ... el=5492332

God.Father

پست توسط God.Father » شنبه 24 فروردین 1392, 8:40 am

ladan2 نوشته شده:
God.Father نوشته شده:دیپورت کردن به این سادگی ها هم که نیست در بعضی موارد چندین سال هم طول میکشه. شما نباید انتظار داشته باشید کسایی که 6 ماه پیش رفتن به این زودی ها دیپورت بشن. شما بیشتر تحقیق کن متوجه میشی که خیلی ها همینجوری بدبخت شدن.
یعنی شما می فرمایید برای چیزی که تا الان اتفاق نیوفتاده (از 2 اکتبر) باید تصمیماتمون رو بریزیم .

شما وقتی ورود میکنی توی مصاحبه ازتون می پرسن آیا در کشور دیگه ای درخواست دادی بر فرض اینکه راست بگی و براساس گفته شما انگشت نگاری باید بیرون بیاد چون خیلی راحت میشه اثر انگشت گرفت و درآورد که از کجا ویزا گرفتی تازه همه اینا یه طرف برای اثبات کیس راه هم خیلی راحت میتونند انگشت نگاری کنند تا ببینند راست میگی یا دروغ نتیجتا نیاز به چندین سال نیست همون اول هم میتونند بفهمند (البته اگه این داستانا حقیقت داشته باشه , منظورم انگشت نگاریه) پس تنها چیزی که جای سوال میزاره اینه که چرا ظرف این 6 ماه اتفاق نیوفتاده در حالی که توی همون 20 روز اول می فهمند که از کجا اومدی(بازم اگه این انگشت نگاری به این داستان ربطی داشته باشه) حتی اگه فرض کنیم چندین سال طول میکشه کمش اینه که اعلام کنند آقای پناهجو ما فهمیدیم شما از ایتالیا اومدی اینجا داریم بررسی میکنم تا شما رو برگردونیم ایتالیا , یه مثاله گفتما یعنی خیلی آسون تر از این حرفا میشه مورد برسیشون قرار گرفت . حتی اینم نگفتن (چون وکیل رو در جریان امور قرار میدن تا از اتفاق این موضوع جلوگیری کنه)

حالا شما بگو من تحقیقاتم کم شما که خیلی درجریانی لطفا یه نمونه زنده برامون رو کن . بلاخره ما همه عقل داریم و مسلما با یک نمونه درست و حسابی تمام مباحث گرده این عنوان تموم میشه اما مسله اینجاست که دوستان با استناد به یه خط از قانون که هنوز 6 ماهش هم پر نشده فقط میگن نمیشه .
یعنی با این احتساب تمام اون افرادی که ظرف این 6 ماه رفتن باید برگردن به ایتالیا دیگه من که فقط 20 نفرشون رو میشناسم چون تقریبا همه قاچاق برا از ایتالیا میرن و یکی دوتا سفارت داغون دیگه.
دوست عزیز شما اعصابتون خورده دلیل نمیشه سر من خالی کنید. شما اولین آدمی هستید که میبینم این قانونی که این همه آدم رو بدبخت کرده باور نمیکنید و میگید دروغه البته حق هم دارید چون تو ایران بزرگ شدید و فک میکنید همه جا مث ایرانه. انگشت نگاری سفارت ها از اکتبر اجباری شد ولی قبل از اون هم از بعضی متقاضیان ویزا انگشت نگاری میکردند. من کسایی که قاچاق رفته بودن و انگشت نگاری شده بودن میشناسم که دیپورت شدن دیگه چه برسه کسی که با ویزا داره میره. اتحادیه ی اروپا یه سیاست ضد مهاجر داره که از هر راهی داره استفاده میکنه که مهاجر ها رو کم کنه و هر روز هم قوانین رو سخت تر میکنن. دیپورت کردن به این راحتی ها هم نیست باید کشور صادر کننده ی ویزا موافقت کنه که با این وضعیت پناهجو ها تو اروپا هیچ کشوری دوست نداره مهاجرها رو قبول کنه و همه ی کشور ها سعی میکنن پناهجو ها رو به هم پاس بدن و بلاتکلیف نگه دارن تا شاید بعضی هاشون خسته بشن و از پناهندگی انصراف بدن و به کشورشون برگردن. به خاطر همین یه خط قانونی که شما میگید مسخره اس خیلی ها بدبخت شدن که احتمالا شما هم شنیدید. همه ی قاچاقبر ها و آدم پرون ها میگن این قانون مزخرف و دروغه که مشتری هاشون کم نشه. شما اگه میخوای بری برو کسی جلوتو نگرفته امیدوارم دیپورت نشی به ایتالیا. موفق باشید

نادر جهانبانی
تماس:

پست توسط نادر جهانبانی » شنبه 24 فروردین 1392, 5:55 pm

واقعا اوج حماقت رو ميشه در اين سايت ديد
عزيز من شما به محض دادن درخواست پناهندگي حدود ده دقيقه بعدش با يك دستگاه بسيار پيشرفته انگشت نگاري ميشيد ، نمونه امضا ميديد ازتون عكس ميگيرند و قدتون رو محاسبه ميكنن
ميفرستنون تو سالن انتظار و بعد از ده دقيقه اگر با ويزاي انگشت نگاري شده اومده باشيد افسر اداره محاجرت با پرينت مشخصاتت مياد ميگه موافقي ؟ امضا كن بعد هم ميفرستند تو يك كمپ تا زمان ديپورت به كشوري كه ازش ويزا گرفتيد
اين انتظار ميتونه از يك روز تا ده سال باشه
همون چند ماه اول ارزو ميكنيد اي كاش كلا نميومدم

ladan2

پست توسط ladan2 » شنبه 24 فروردین 1392, 6:09 pm

دوست عزیز شما اعصابتون خورده دلیل نمیشه سر من خالی کنید.
نه برادر عزیز من فقط سوال کردم . عرض کردم هرکس اختیار داره میتونه تصمیم بگیره ولی منظور من اینه که همون لحظه اول میشه فهمید که آیا این انگشت نگاری مشکل داره یا نه که شما هنوز این رو نگفتید که چه زماین اعلام میشه که فهمیدن شما با اثر انگشت اومید
. همه ی قاچاقبر ها و آدم پرون ها میگن این قانون مزخرف و دروغه که مشتری هاشون کم نشه. شما اگه میخوای بری برو کسی جلوتو نگرفته امیدوارم دیپورت نشی به ایتالیا. موفق باشی
قست اول رو موافقم

عزيز من شما به محض دادن درخواست پناهندگي حدود ده دقيقه بعدش با يك دستگاه بسيار پيشرفته انگشت نگاري ميشيد ، نمونه امضا ميديد ازتون عكس ميگيرند و قدتون رو محاسبه ميكنن
ميفرستنون تو سالن انتظار و بعد از ده دقيقه اگر با ويزاي انگشت نگاري شده اومده باشيد افسر اداره محاجرت با پرينت مشخصاتت مياد ميگه موافقي ؟ امضا كن بعد هم ميفرستند تو يك كمپ تا زمان ديپورت به كشوري كه ازش ويزا گرفتيد
قسمت آخر رو من تا الان نشنیدم یعنی پناهجو میدونه که برگه ای رو داره امضا میکنه که قراره دپورتش کنند ؟!!! اولین باره میشنوم اگه دوستان دیگه اطلاعاتی دارند لطفا تایید یا رد کنند. البته اگه داستان انگشت نگاری حقیقت داشته باشه قسمت دوم کاملا منطقی بنظر میاد هرچند که من از کسی این رو نشنیدم و واجب شده این موضوع رو پیگیری کنم

با سپاس

meiti

پست توسط meiti » شنبه 24 فروردین 1392, 8:37 pm

دوستان من الان ويزا گرفتم چه مستقيم برم دانمارک وچه برم ايتاليا برم در هرصورت برم ميگردونن ايتاليا؟؟
منو بر نميگردونن ايران که؟ ؟؟؟
لطفا يکي جواب سوال منو بده ممنون ميشم.

ladan2

پست توسط ladan2 » شنبه 24 فروردین 1392, 9:46 pm

شما مستقیم بری دانمارک گویا بهتره

God.Father

پست توسط God.Father » یک شنبه 25 فروردین 1392, 12:04 pm

meiti نوشته شده:دوستان من الان ويزا گرفتم چه مستقيم برم دانمارک وچه برم ايتاليا برم در هرصورت برم ميگردونن ايتاليا؟؟
منو بر نميگردونن ايران که؟ ؟؟؟
لطفا يکي جواب سوال منو بده ممنون ميشم.
در هر صورت دیپورت میشی ولی اگه مستقیم بری (اگه ویزای مولتی گرفته باشی) یه کمی احتمال دیپورتت کم میشه. هر چند بعضی از دوستان تو همین فروم میگن اگه مستقیم برید دیپورت نمیشید ولی این فقط در حد یک حرفه و کسی نمیتونه صد در صد تضمین کنه که در این صورت دیپورت نمیکنن.
اگه دیپورت بشید ایتالیا اگه از اونجا هم منفی بگیرید دیپورت میشید ایران ولی خیالتون راحت اگه دیپورت بشید ایتالیا تا چندین سال بلاتکلیف میمونید و به این زودی ها دیپورت نمیشید ایران. من شنیدم سوئد انگشت بعضی ها رو که از ایتالیا رفته بودن رو میبخشه ولی اکثرا اون هایی که قاچاق رفتن و شرایط خاصی دارن رو بخشش میدن.

saeed.mot

پست توسط saeed.mot » سه شنبه 8 دی 1394, 12:12 pm

با ویزای شینگن قاچاقی رفتن به انگلستان

دوستان این موضوع رو از این استاد دانشگاه http://www.essex.ac.uk/law/staff/profile.aspx?ID=839
پرسیدم
در لینک زیر جواب داده
http://eulawanalysis.blogspot.com/2015/ ... joins.html

انگلیس فقط وقتی می تواند به Visa Information System دسترسی داشته باشد که خودش هم به Schengen بپیوندد.

پس با ویزای شینگن اگر بتونید به صورت قاچاق یا با پاس شباهتی به انگلیس برسید و درخواست پناهدگی بدهید به شرطی که در کشور دیگری درخواست پناهندگی نداده باشید پرونده شما در انگلیس بررسی خواهد شد

arashk

پست توسط arashk » دو شنبه 11 تیر 1397, 10:11 am

سلام دوستان اگه با ویزای شنگن ایتالیا برید کشور دیگه درخواست پناهندگی بدید طبق قانون دوبلین دیپورت میشید ایتالیا ولی ب خیلی چیزها بستگی داره یکی اینکه اگه بیماری خاصی داشته باشید دیپورت نمیشید دوم اینکه کشوری ک درخواست دادید ب ایتالیا نامه میزنه ک میخواد شما رو دیپورت کنه اگه ایتالیا جواب نامه رو نده با اصلا قبول نکنه دیپورت نمیشید سوم اینکه اگه بتونید تو کشوری ک میخواید درخواست بدید ۶ ماهه سیاه یا قاچاقی زندگی کنید بعد برید خودتون رو معرفی کنید دیگه دیپورت نمیشید چهارم اینکه اگه زمان دیپورت شدن یکی از اعضای خانواده اصلی توی اون کشور درخواست پناهندگی داده چه قبول شده باشه چه درحال بررسی باشه پروندش شما دیپورت نمیشید ب ایتالیا توی همون کشوری ک یکی از اغضای خانوادتون درخواست داده شما هم درخواست دادید میمونید

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 64 مهمان