حل مشکلات ( انگلستان)

راههای کسب اقامت در انگلیس (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
i0_a

حل مشکلات ( انگلستان)

پست توسط i0_a » یک شنبه 26 مرداد 1393, 1:39 pm

هر سوالی هر کس داره بپرسه
I0_a@Yahoo.com

amirjoon16

Re: حل مشکلات ( انگلستان)

پست توسط amirjoon16 » یک شنبه 26 مرداد 1393, 2:49 pm

?Is the category of motives Tannakian

i0_a

پست توسط i0_a » یک شنبه 26 مرداد 1393, 3:58 pm

amirjoon16 نوشته شده:?Is the category of motives Tannakian
?????

Milomeeds

Man ghabole yonano daram mikhastam ayam englis va mikhastam

پست توسط Milomeeds » یک شنبه 26 مرداد 1393, 8:45 pm

Man ghabole yonano daram mikhastam ayam englis va mikhastam bedonam moshkele bozorgye in be esme ghabole faghat ye kaghaz midan dastet ke polis dobar nagiradet?

i0_a

پست توسط i0_a » یک شنبه 26 مرداد 1393, 11:50 pm

Angoshte panahandegi gereftan Azat?

i0_a

پست توسط i0_a » یک شنبه 26 مرداد 1393, 11:53 pm

Oon kaghazi ke dastete faghat vase rafto Amad too shahre na javab, english oon angoshy dar nemiyad

Milomeeds

پست توسط Milomeeds » دو شنبه 27 مرداد 1393, 3:09 am

Na on ro be onvane ghabole 3 sale be man dadan ! Keshvaray dige bachegae ke mese man bodano az inja ghachaghi raftan midonam diport nemikonano interwiew ham azashon gereftan ama az englis hech etellae nadaram mamnon misham age etelaat jamee dar in mord age midonid bezari ! Ba tashakor!

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 27 مرداد 1393, 6:36 am

درود،
جهت تایپ فارسی میتوانید از لینک زیر استفاده کنید:
http://www.google.com/intl/fa/inputtools/try/

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

i0_a

پست توسط i0_a » چهار شنبه 29 مرداد 1393, 12:15 pm

با این حساب انگشت پناهندگی داری و انگشت شما در خواهد آمد وقتی به انگلستان برسید از شما این سوال پرسیده خواهد شد که آیا در کشوری قبلا پناهنده شده اید؟ و شما باید بگویید بلی ولی یونان کشور امنی به این دلایل برای من نبوده و من را از طریق مرزهای غیر قانونی به این کشور آورده اند و نمیدانم از چه کشور هایی رد شده ام، اداره مهاجرت نامه ای مبنی بر این که شما را برگردانند به گشور یونان خواهند زد اگر آنها جواب نامه را ندهند یعنی خواهان باز پس گیری شما نباشند بعد از یک هفته مراحل پناهندگی شما در انگلستان طی خواهد شد، کیس شما اگر بتواند اداره پناهندگی انگلستان را راضی کند که چرا در یونان نماندید قبول خواهد شد

Milomeeds

پست توسط Milomeeds » پنج شنبه 30 مرداد 1393, 2:23 am

Doste aziz yane shoma alan mitavanid shomare yek wakil toye englstan ra be man bedahid mamnon misham"

Milomeeds

پست توسط Milomeeds » پنج شنبه 30 مرداد 1393, 2:25 am

Shoma az ghavanin englis dar mavrede residgi be darkhasta ya na etelae darid?

i0_a

پست توسط i0_a » پنج شنبه 30 مرداد 1393, 8:04 pm

تا حدی اطلاع دارم، وکیل در انگلستان از شما دفاع نمیکند بلکه از گفته های شما دفاع میکند

Milomeeds

پست توسط Milomeeds » جمعه 31 مرداد 1393, 5:53 am

Salam baray defae na baray mashwerat gereftan!

i0_a

پست توسط i0_a » جمعه 31 مرداد 1393, 9:43 am

Parker Rhodes hickmotts
یک شرکت هست که وکیل در اختیارت میزاره که پول باید بدی واسه مشورت

amirzarghan

پست توسط amirzarghan » دو شنبه 3 شهریور 1393, 1:03 pm

میخواستم بدونم ایا انگلیس به آرشیو ها اثر انگشت کشورهای شنگن و بقیه کشور ها اروپایی دسترسی کامل داره . حتی اونهایی که تو سفارت گرفته شده ؟؟

i0_a

پست توسط i0_a » دو شنبه 3 شهریور 1393, 4:39 pm

به طور کامل توضیح دادم که فقط و فقط به آرشیو اثر انگشت کسانی که درخواست پناهندگی داده اند دسترسی دارد و اثر انگشت شما که برای ویزا در سفارت داده آید در نخواهد امد

homayoon112

پست توسط homayoon112 » دو شنبه 3 شهریور 1393, 9:13 pm

شما چند وقته اونجایی ?

amirzarghan

پست توسط amirzarghan » دو شنبه 3 شهریور 1393, 10:33 pm

i0_a نوشته شده:به طور کامل توضیح دادم که فقط و فقط به آرشیو اثر انگشت کسانی که درخواست پناهندگی داده اند دسترسی دارد و اثر انگشت شما که برای ویزا در سفارت داده آید در نخواهد امد
به نظرت من اگه با وبزا شنگن خودم به اروپا برسونم بعد بتونم غیر قانونی به انگلیس وارد بشم انها متوجه میشن با ویزا امدم و همینطور شانس موفقیت چقدر هستش اقامت ؟

Alone.boy
محل اقامت: Esfhan
تماس:

پست توسط Alone.boy » یک شنبه 16 شهریور 1393, 11:31 pm

باید صبر کنید تا ویزاتون تموم بشه انگلستان به بانک اطلاعاتی اثر انگشت های ویزا دسترسی نداره فقط به اثر انگشت پناهندگی دسترسی داره .

i0_a

پست توسط i0_a » دو شنبه 17 شهریور 1393, 12:47 pm

کشور انگلستان به اثر انگشتهای داخل سفارت کشور های مختلف در ایران دسترسی نداره

xrebas

پست توسط xrebas » یک شنبه 6 مهر 1393, 12:09 am

انگلستان به بانک اطلاعاتی اثر انگشت های ویزا دسترسی نداره ! فقط به اثر انگشت پناهندگی دسترسی داره

humanity123

پست توسط humanity123 » چهار شنبه 9 مهر 1393, 1:45 am

البته همه اینا مشروط بر این هست که شما اثر انگشت توی اروپا ،مخصوصا فرانسه که کانال مستقیم به انگلیس هست ندهید ! این دوستهمون درست گفت با کسی‌ برید که شمارو واسه دفعه اول ردتون کنه ، بی‌ روا در وصی‌ بگم اگر یه بر هم گیر کنی‌ توی کامیون ،این احتمال وجود داره که اثر انگشت پناهندگی از شما بگیرن ! و به موجب آن شمارو از بریتانیای صغیر دیپرتتون کنند،و من به چشم خودم دیدم که فرشید ،(رفیقم) رو دیپورت کردن ... خیلی‌ حواستون باشه (موفق باشید)

reza jones

پست توسط reza jones » پنج شنبه 17 مهر 1393, 11:09 pm

سلام من یک پناهنده هستم در انگلستان حدوده ۳ سال است که در اینجا هستم مشگل من این است که د ساله ۲۰۱۱ در کشوره ایتالیا از من اثرانگشت گرفتن بد از حدوده ۱ ماه به کشور انگلیس آمدم و اینجا من رو داخل دپورت سنتر (بازداشگاه ) انداختند و در این مدت ۳ بار برایم بلیت صادر شد که به ایتالیا برگردم که وکیلم آنهارو کنسل کرد وباد از ۵ ماه بازداشت من آزاد شدم الان تقریبا ۳ سال است که بلاتکلیف اینجا هستم و تو این مدت وکیلم گفته شما باید منتظره دادگاه باشی که تصمیم بگیرن که آیا شما اینجا میتونی بمونی یا نه از شما خاهش دارم اگر هر گونه اطلاعتی در این زمینه دارید که به من کمک میشود من را راهنمایی کنید من از قانونه اینها سر در نمیآورم تو این سایت خواندم که اگر کسی ۶ ماه در کشوره سوم که هست بماند باید به کیس ان رسیدگی کنند و نمیتوانند اخراجش کنند اگر این قانون دوبلین ۳ درست است چرا من را اینجا قبول نمیکنند لطفآ هر گونه کمکی میتوانید به من کنید من شرایط روحی خوبی هم ندارم حتا اجازه کار هم به من ندادند نمیدانم با این وزیت چه کنم

humanity123

پست توسط humanity123 » پنج شنبه 17 مهر 1393, 11:39 pm

نگرانی نداره عزیز ،شما تقریباً ۹۰% راهو رفتی‌ ،اگر یک درصد هم دیپورت شودی به ایتالیا ،برو کانادا یا آمریکا ،هزینش یه پاس هست ! اون ۶ ماه که میگی‌ واسه آلمان هست که تو قانون دابلین ۳ اومده که آلمان هم جزو شینگن هست ،ولی‌ عان گیلیسو نمیدونم کامل ،خودت میگی‌ به وکیل دسترسی‌ داری ،خو ازش بپرس ،در ضمن نگران نباش ،چون وضعیتت بهتر می‌شه که بدتر نمی‌شه ! ;)

reza jones

پست توسط reza jones » جمعه 18 مهر 1393, 12:26 am

ممنونم از شما humanity123 در هر حال من از وکلام پرسیدم میگه شامله کسانی میشه که از زمانی که این قانون را گذاشتن وارده انگلیس شدن به من نمیخوره این قانون پاک از بین رفتم تو این خرابشده ولی من فکر نمیکنم به راحتی بشه به کانادا یا امریکا رفت از اینجا چند تا از دوستانم خاستن بران گرفتنشون بعدشم ٦ماه رفتن زندان وقان نمی دونم با این شرایط چه کنم با این حال خدا کنه اونجور که شما گفتی بشه یعنی اگه قراره دپورتم کنن شرایط بهتر بشه :(

humanity123

پست توسط humanity123 » جمعه 18 مهر 1393, 11:59 pm

ببین اگه همه محاسبت درست انجام بشه ،تقریباً شانس گیر کردن ۰ می‌شه ! شما اگه با یه پاس زنده که تو اروپا ورود کرده بپری ،میتونی‌ موفق بشی‌ ،سعی‌ کن با آدم اینکاره کار کنی‌ نه هر کی‌ که فقط لفظشو میاد ،کسی‌ که قبلان چند نفرو که خودت دیدی فرستاده،در ضمن یه راهی‌ از نروژ هست که با کشتی میبرند کانادا ،(کردهای عراقی‌) که سال ۲۰۱۲ رفیق من رفت باهاش،یه امرم بگیر که اگه اون باشه خیلی‌ عالیه ! رو کیس ازدواجم کار کن ضرر نداره !

مایکل

پست توسط مایکل » شنبه 19 مهر 1393, 5:03 pm

راستی یه زن انگلیسی بگیر خودت را راحت کن.

reza jones

پست توسط reza jones » یک شنبه 20 مهر 1393, 1:22 am

پاسه زنده که تو اروپا ورود کرده یعنی چی ؟ اینجا یکیو میشناسم که پاسه میزنه عکسشو عوض میکنه ولی ریسکش بالاس چون اینجا دستگاهش تو فرودگاه طوری هست که اونجور پاس ها رو بوق میکشه و گیر میکنه شباهتی هم که گیرم نیماده کیس ازدواج هم جوره فقط دفتر خونها که میری واسه ازدواج پاس میخوان که ملییتتو ثابت کنی که اون هم ما نداریم اگرم داشتم نمیکردم چون اونم ریسکه اگه وزارت کشور بفهمه ی راس دپورت خلاصه همه چیزمون ناقصه

humanity123

پست توسط humanity123 » یک شنبه 20 مهر 1393, 10:13 pm

منظورم پاسپورتی هست که مال خوده طرف باشه (شباهتی‌) و یا از طرف که شبیه شمست خریده باشند ،بعد ازش بخوان که با اون پاس بیاد فرانسه یا .... بعد اون پاس زنده هست ،شما هم میری اونجا ،بعد با یه بلیط از همون فرودگاهی که اون بابا اومده شما میپری واسه مقصد ،اینجوری هم پاس زنده هست ،هم مهر ورود اون ورود اون فرودگاه رو داره ،و تقریباً شناس موفقیتت ۹۵ می‌شه ، فقط با کسی‌ کار کن که دلً بسوزونه واست و تضمین بده ،وگرنه همشون دنبال سود هستند و خره ًمرده که پالونشو وردراند ! مسافر پرونی که میگه ی تراک می‌فرستم ۸۰۰۰یورو و تضمینم نمیده ، اون دلً نمیسوزونه و احساس مسئولیت نمیکنه ،چون مسافرش ردّ بشه یا نشه اون کلّ پولو میگیره ! پس حواستون باشه .

sarosh

پست توسط sarosh » دو شنبه 21 مهر 1393, 6:13 pm

سلام دوستان. من در پروسه گرفتن ویزای شنگن هستم. احتمالا تا یک ماه دیگه مصاحبه انجام بدم. اگر فرض بر این بذاریم که من موفق به گرفتن ویزا بشم و خودمو به انگلیس برسونم ; اخرین اپدیت وضعیت اثر انگشت چی هست ? یعنی هنوز هم اثر انگشت در سفارت در نمیاد ? در هنگام ورود به انگلستان اگر که انگشتم در نیومد کیس راه رو چگونه باید بگم ? اگر که بگم بستگانم در لندن هستند امکان داره من رو هم در لندن اسکان بدن ?

sarosh

پست توسط sarosh » چهار شنبه 7 آبان 1393, 4:17 pm

یکی نیست جواب منو بده ???

nirvana2210

پست توسط nirvana2210 » جمعه 21 آبان 1395, 12:38 am

دوستان عزيز سوالي هست بپرسيد جواب داده خواهد شد

mehrdad_1989

پست توسط mehrdad_1989 » شنبه 29 آبان 1395, 11:24 am

قراره كه دوباره انكليس سال جديد ميلادي مهاجر بكيره ، اين درسته ؟كدوم مهاجر تو انكليس موفق خواهد بود ؟؟

nirvana2210

پست توسط nirvana2210 » شنبه 29 آبان 1395, 2:49 pm

منظور شما از این که مهاجر بگیرد چیست ؟
اگر منظور پذیرش پناهجویانی است که غیرقانونی وارد انگلستان میشوند باید عرض کنم که طبق قوانین باید پذیرای مهاجرین باشد و هست از گذشته تا به حال

chaos

پست توسط chaos » شنبه 10 تیر 1396, 11:53 am

سلام bita_vz عزیز من به اون دوست شما با (telegram: mohajerat_case tel:+12183255671)
پیام دادم، مراحل کارش به این صورته:
کلا 5 میلیون تومان میگیرن و ویزا میگیرن براتون،
2.5 اول کار و 2.5 آخر کار
کار درواقع این هست که شما عکس مدارکت رو میفرستی براشون،
سند خونه نمیخواد
مجرد هم باشی میشه
حساب بانکی هم خودشون میزنن
بعد خودشون اینترنتی براتون درخواست ویزا می کنن!
و نیازی هم به حضور و انگشت نگاری نداری شما
20 روز بعد هم ویزات میاد :)
خودش رشت هست و پولو براش میفرستین.
واقعا شرایطش اکازیونه
ممنون از معرفیشون
با اجازه تون شرایطو نوشتم که بقیه وقتشونو جای دیگه تلف نکنن!

hadikam

پست توسط hadikam » پنج شنبه 15 تیر 1396, 1:22 am

bitavz نوشته شده:
دو شنبه 12 تیر 1396, 4:59 pm
سلام کسی کمک خواست به تلگرامم پی ام بده راهنمایی میکنم.
تلگرامم=bita_vz@
bita_vz نوشته شده:
جمعه 26 خرداد 1396, 8:08 pm
سلام کسی هست که اطلاعاتش خوب باشه و کمی منو راهنمایی کنه؟؟
لطفا هرکی میتونه به جیمیلم یا تلگرامم پیام بده
Bitavz794@gmail.com
تلگرام=bita_vz@
☝☝☝
شما توی پیجای دیگه میگی هرکی خواست بره بیاد تلگرامم من آدم سراغ دارم حالا اینجا دنبال اطلاعات میگردی. دوستان گول این شیادو نخورین. اینجا هرکی میگه آدم دارم یا من خودم مالباختم میخواد جیبتو بزنه .نمونش همین دوستمون که یه جا میگه من آدم دارم بعد که پیام میدی یه شماره فیک با کد آمریکا میده مثلا. ولی خودش تو ترک آباده فک کرده ملت اوسگولن.همین آیدی bita_vz. حالا اینجا دنبال مشاور میگرده.توله حروم
خلاصه اینجا همه میخوان جیبتو بزنن و شیادن. یه چیز بگم خیالتون رو راحت کنم من خودم مسافرم و هرکی باهام همسفر بشه واسه پولش نقشه دارم سرشم زیر آب میکنم. آره عزیز اینجا توی این فرومها با هیچکس همراهی نکنین .هرکی میگه آدم دارم دزد و بیناموسه که از یه بیچاره که راهی جز مهاجرت نداره سواستفاده میکنه. انگل پست.
خلاصه هموطنا کلا از اینترنت دنبال آدمپرون نگردین و از دوست صمیمیتونم مشورت نگیرین .خودتون گلیمتونو از آب بکشین.من این مطلبو توی صفحات دیگه هم میذارم و بازم برخورد میکنین بهش چون میدونم داره چه اتفاقی میفته. منم هیچ اطلاعاتی ندارم و ازمنم سوال نپرسین که خودمم دزدم.
این ra_ar_66 هم ازون قماشه و یه زالو هست .خلاصه از ما گفتن بقیه هم همینن اونم که میگه همسفرم دزده .یا علی از ما گفتن

Mamali21

پست توسط Mamali21 » پنج شنبه 22 تیر 1396, 1:17 am

سلام تو رو‌خدا من رو راهنمایی کنید ۶ سال هست در انگلیس هستم در ایتالیا اثر انگشت پناهندگی از من گرفتند انگلیس اومدم اثرم درومد انداختنم دیپورت سنتر ۵ ماه تو بودم خواستند دیپورت کنند وکیل کنسل کرد بیلیتمو رو چند باری۳ بار وزارت کشور برام بیاین ایتالیا رو فرستاد و در نهایت وکیل گفت با درخواست دادگاهت موافقت شده که پروندت بده دادگاه و بعد از ۵ ماه آزاد شدم ولی اصلا نمیدونستم این چه دادگاهی هست بعد از چهار سال که همش با وعده های وکیلم دو ماه دیگه ۶ ماه دیگه خلاصه چهار سال شده چند دادگاهی هم ردم کردن الآن بعد از نزدیک به ۶ سال فهمیدم دادگاهی که بوده اصلا برای پناهندگیم نبوده وکیلم از وزارت کشور شکایت کرده بوده برای غیره قانونی کردنم در بازداشتگاه یا همون دیپورت سنتر دادگاهی به اسم جدیشال ریویوjudicial review که آخرین بار هم ۲ سال پیش به دادگاه رفت و بعد از ۲ سال دوم کردن و قاضی رای رو به وزارت کشور داد محتویات نامه دادگاه در مورد غیره قانونی بازداشت من و اینکه من رو طبق قانون دابلین باید بازداشت میکردن و دیپورت، به حق اعتراض طی ۱۴ روز دادند ولی من به وکیل گفتم دیگه این کیس رو ادامه نده فقط و فقط یک نامه به وزارت کشور برزن که من اعتراضی ندادم فقط بگین پرونده پناهندگی من که الآن اینجا حدود ۶ سال هستم رو قبول میکنید یا نه حالا بعد چند هفته وکیل به من گفته یه دادگاه دیگه هست واسه اینه تصمیم بگیرن اینجا بمونی یا نه ... دارم دیونه میشم دادگاه نمیخوام فقط یه جواب اره یا نه و بعد اگر نه باشه خودم میرم جای که باید برم کسی میدونه من باید الآن چه خاکی تو سرم بریزم با این وضعیت شیر تو شیر دادگاه و کلی مسخره بازی که فقط زندگیمو سوزوند تو رو خدا اگه کسی راهنمایی درست میتونه بکنه هیچ وکیل دیگری هم کیسم رو نمی گیره راهنمایی کنید تورو خدا

peyman_redboy

پست توسط peyman_redboy » شنبه 24 تیر 1396, 2:28 pm

سلام. بچه ها کسانی که سیتیزن انگلیس شدن اگر خواستن برگردن ایران زندگی کنن در سال چه مدت باید برگردن انگلیس که مشکلی برای شهروندیشون پیش نیاد؟

sasan4

پست توسط sasan4 » یک شنبه 25 تیر 1396, 9:20 am

chaos نوشته شده:
شنبه 10 تیر 1396, 11:53 am
سلام bita_vz عزیز من به اون دوست شما با (telegram: mohajerat_case tel:+12183255671)
پیام دادم، مراحل کارش به این صورته:
کلا 5 میلیون تومان میگیرن و ویزا میگیرن براتون،
2.5 اول کار و 2.5 آخر کار
کار درواقع این هست که شما عکس مدارکت رو میفرستی براشون،
سند خونه نمیخواد
مجرد هم باشی میشه
حساب بانکی هم خودشون میزنن
بعد خودشون اینترنتی براتون درخواست ویزا می کنن!
و نیازی هم به حضور و انگشت نگاری نداری شما
20 روز بعد هم ویزات میاد :)
خودش رشت هست و پولو براش میفرستین.
واقعا شرایطش اکازیونه
ممنون از معرفیشون
با اجازه تون شرایطو نوشتم که بقیه وقتشونو جای دیگه تلف نکنن!
سلام
اگه میشه شرایط این روش رو برای رفتنه به انگلیس رو برام ایمیل کنید
sasansasanian4@gmail.com

sasan4

پست توسط sasan4 » یک شنبه 25 تیر 1396, 9:23 am

hadikam نوشته شده:
پنج شنبه 15 تیر 1396, 1:22 am
bitavz نوشته شده:
دو شنبه 12 تیر 1396, 4:59 pm
سلام کسی کمک خواست به تلگرامم پی ام بده راهنمایی میکنم.
تلگرامم=bita_vz@
bita_vz نوشته شده:
جمعه 26 خرداد 1396, 8:08 pm
سلام کسی هست که اطلاعاتش خوب باشه و کمی منو راهنمایی کنه؟؟
لطفا هرکی میتونه به جیمیلم یا تلگرامم پیام بده
Bitavz794@gmail.com
تلگرام=bita_vz@
☝☝☝
شما توی پیجای دیگه میگی هرکی خواست بره بیاد تلگرامم من آدم سراغ دارم حالا اینجا دنبال اطلاعات میگردی. دوستان گول این شیادو نخورین. اینجا هرکی میگه آدم دارم یا من خودم مالباختم میخواد جیبتو بزنه .نمونش همین دوستمون که یه جا میگه من آدم دارم بعد که پیام میدی یه شماره فیک با کد آمریکا میده مثلا. ولی خودش تو ترک آباده فک کرده ملت اوسگولن.همین آیدی bita_vz. حالا اینجا دنبال مشاور میگرده.توله حروم
خلاصه اینجا همه میخوان جیبتو بزنن و شیادن. یه چیز بگم خیالتون رو راحت کنم من خودم مسافرم و هرکی باهام همسفر بشه واسه پولش نقشه دارم سرشم زیر آب میکنم. آره عزیز اینجا توی این فرومها با هیچکس همراهی نکنین .هرکی میگه آدم دارم دزد و بیناموسه که از یه بیچاره که راهی جز مهاجرت نداره سواستفاده میکنه. انگل پست.
خلاصه هموطنا کلا از اینترنت دنبال آدمپرون نگردین و از دوست صمیمیتونم مشورت نگیرین .خودتون گلیمتونو از آب بکشین.من این مطلبو توی صفحات دیگه هم میذارم و بازم برخورد میکنین بهش چون میدونم داره چه اتفاقی میفته. منم هیچ اطلاعاتی ندارم و ازمنم سوال نپرسین که خودمم دزدم.
این ra_ar_66 هم ازون قماشه و یه زالو هست .خلاصه از ما گفتن بقیه هم همینن اونم که میگه همسفرم دزده .یا علی از ما گفتن
سلام
ممنون از راهنمائی و صداقتتون
اگه میشه منو راهنمائی کنید که چه طور گلیم خودم رو بکشم بیرون
واقعا قصد رفتن دارم و نیازمند اطلاعات و مساعدت هستم
اینم ایمیلمه
sasansasanain4@gmail.com
بازم ممنون

Nazi1396

پست توسط Nazi1396 » سه شنبه 5 دی 1396, 7:53 pm

سلام ميشه لطفا براي پناهندگي بين كانادا و انگلستان به من اطلاعاتي براي مقايسه بديد؟ مثلا اينكه حقوق پناهندگي در كانادا كافي نيست ولي انگليس حقوق مناسب و خونه بجاي كمپ ميده.

Mm4030

پست توسط Mm4030 » یک شنبه 14 مرداد 1397, 8:50 pm

سلام.من از ایران قانونی درخواست کردم که از طریق سفارت بلژیک ویزای توریستی المان بگیرم که هنوز وقت سفارت برام تعیین نشده میخواستم بدونم میتونم از طریق سفارت بلژیک تو خاک المان درخواست پناهندگی بدم یا نه؟یا اگه ریجکت شدم به بلژیک از اونجا امکانش هست کشور دیگه ای مثلا انگلیس درخواست پناهندگی بدم ؟ چون دارم قانونی از ایران خارج میشم چه نوع کیسی ارایه بدم بهتر جواب میده.ممنون میشم دوستان راهنمایی کنین مرسی

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 69 مهمان