پناهندگی انگلیس و ویزا شنگن(خواهشا هموطنای توی انگلیس جواب بدن)

راههای کسب اقامت در انگلیس (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
daerlok

پناهندگی انگلیس و ویزا شنگن(خواهشا هموطنای توی انگلیس جواب بدن)

پست توسط daerlok » جمعه 26 بهمن 1397, 8:27 pm

سلام خدمت دوستان
شایعاتی شنیدم مبنی بر اینکه کسانی که در اروپا برای ویزا انگشت دادن انگشتشون تو انگلیس بالا نمیاد
اینم به دلیل عدم شرکت انگلستان در سیستمی بنام ویزا اینفورمیشن سیستم هستش یعنی درواقع این سیستم برای شنگن هستش و چون انگلیس جز شنگن نیست پس از این سیستم نمیتونه استفاده کنه من سایت این سیستم رو بررسی کردم( اخره توضیحات لینکشم میزارم ) و دیدم تناقض و ابهاماتی در مورد استفاده انگلیس از این سیستم وجود داره یه جا گفته شده کاربران این سیستم کشور های عضو شنگن هستن و در جای دیگه گفته شده مقامات پناهندگی برای این که ببینن کدام کشور اتحادیه اروپا باید به درخواست رسیدگی کنه به این سیستم دسترسی دارن . از طرفی مدام توی این انجمن گفته میشه من ویزای فلان کشور شنگن رو دارم و قاچاق عازم انگلستان هستم ولی دیده نشده کسی رسیده باشه و گفته باشه دوستان من رسیدم و انگشتم در نیومد (شاید همه بعد از رسیدن این فروم رو فراموش میکنن :? ) در واقع تو این شرایط فقط میشه به اماری که دوستان(مخصوصا تازه وارد) میدن استناد کرد . چرا؟ چون خیلی وقته از راه اندازی این سیستم میگذره و شاید شرایط فرق کرده باشه شاید انگلیس ادم توی این سیستم خریده باشه و شاید اصلا کل این داستان که انگشت در نمیاد شایعه ای بیش نباشه( با توجه به اطلاعات سایت اصلی )
خواهشمندم از دوستانی که این مسیر و طی کردن تجربه شون رو در اختیارمون بزارن تا به ما هم کمک بشه . و بتونیم از این مسیر استفاده کنیم

https://ec.europa.eu/home-affairs/what- ... -system_en

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 76 مهمان